Перейти до вмісту

Повідомлень в темі: 128

#21 hip

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Італія | Івано Франківськ

Відправлено 15.01.2007 – 19:50

Перегляд дописуДмітріо (14.01.2007 22:12) писав:

Всім освіченим людям добре відомо, що прадавньої української мови ніколи не існувало. Її видумали Котляревський з Шевченком аби забавляти своїх російських приятелів. А потім цю ідею підхопила і розвинула Слобожанська старшина аби вибити собі більше пільг. Сучасні нацисти, в тому чисті і дописувачі форуму Теревені, намагаються використовувати українську мову як фактор на підтвердження міфу, що український народ виник поза лоном великого братнього російського народу.

Якщо я не помилаюся століття назад ні укр. ні рос. мови не було (як мінімум такої як зарас), а була древньо-слов*янська, в мене ще є книжки на ній, яка я б не сказав була російська, я б навіть сказав вона змахувала більше на українську.

По-друге російці як вже казалося тут є вікінгами а ми українці як мінімум західна її частина є чистокровними європейцями тоїсть слов*янами. При злиті цих двох рас і виник народ "руський". Тоїсть який і проживав на територіях Київської Русі. Яка доречі не була на території росії, а займала землі зах. укр., цент.укр., білорусії і так на північ до балтійського моря. Що означає Росія є нашої неофіційною колонією. Я не є русофобом тому вважаю російців нашими братами, але через то що їм пощастило зайняти 1/6 земної кулі не дозволяє їм називатися старшої сестрою україни. Я б їм дав ім*я: "молодша сестра переросток" :blink: (без обід).

І зовсім на історію ніхто не дивиться, що було то вже закінчилося і треба жити сьогоднішнім днем, можливо і Дмітріо правий (в чому я дуже сумніваюся), але це не міня то що зарас ми маємо українську мову яку мусимо любити і поважати. Якщо б ми так аналізували всю історію людства то зовсім всі європейці мали б називатися Українцями, тому що всім відомо що всі європейські народи пішли від наших предків як проживали на територіях сучасної україни, а саме в її степах на сході.

І до того ж згадаємо трипілля яке було під києвом і рахується найстарішим народом європи. Що воно теж було Російським :P ?
  • 0

#22 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:09

Перегляд дописуІнший (15.01.2007 17:39) писав:

Добродії! Не варто гаяти час на такі гниленькі провокації. Тільки недалекобачна людина могла написати що Шевченко та Котляревський когось забавляли українською мовою. Росіяни забули, що Російська Імперія та Русь - це не одне і теж. Вони себе причисляють до Русі лиш тому, що там букви схожі і не більше того. Але вони цього не помічають. Поняття Русі давно втрачені у крові до братніх народів Російською імперією.
Пане, Ви все ж перечитайте хоч одну історію України. Хоча б і в трактуванні таких націоналістів як Василенко-Полонська чи Субтельний. Бо те що Ви тут кажете повна маячня. Звісно вони не восхваляють велич Росії. Але ви хоча б ознайомитеся з кількома теоріями про виникнення назви Росія. Бо тут ви ганьбитеся повним невіглаством. Цікаво, а чи читали Ви Кобзаря? А чи знайомі з біографією Котляреського?

Перегляд дописуKassandra (15.01.2007 19:10) писав:

Провокація...друга від цієї особи...хм...правда я от не розумію,навіщо давати продовження такій темі..?схоже на те,що ми ту особу не переконаємо...Засліпленість фанатичним шовінізмом не дає його розумові діяти ясно...
вердикт:забанити...
Не баньте мене. Я направду хороша і добра людина. Ну розбігаємося ми з вами в де яких поглядах. Невже за інакомисліє варто наказувати. Краще спробуйте мене зрозуміти. Бо кожна думка має право на існування. А що як ви помиляєтеся? З часом усвідомите, що натворили, але буде пізно. І мучитимуть вас до сконання докори сумління.

Перегляд дописуhip (15.01.2007 19:47) писав:

І до того ж згадаємо трипілля яке було під києвом і рахується найстарішим народом європи. Що воно теж було Російським :box: ?
Ні, ну це вже взагалі гон. Невже хтось відміняв велике переселення народів? Ті ж українські історики вважають, що арійці рушили на південь до Індії.

Перегляд дописуParsokon (15.01.2007 17:51) писав:

справді.. шо там... давайте підпалимо всю москву, крим будем голодом морити.. :P
я собі так подумала.... краще наш народ такими ділами відомий не буде :D
Був би відомий аби вистачило сили. Невже українські козаки не ходили походами на Москву? І доходили ж. Тому спершу шукайте колоду у власному оці.

Перегляд дописуDonAvrelin (15.01.2007 19:20) писав:

:P :blink:
І до чого тут такі безмістовні дописи? Аби рейтинг набирати?

Перегляд дописуLegum (15.01.2007 16:07) писав:

Якщо вже говорити про діло, то не думаю що щирі українці боряться саме словом, це Ваша власна позиція....про всіх говорити...значить не поважати....бажаю говорити від себе.....
От і скажіть від себе, як ви боритеся ділом? Заціпило?

Адміністрація, поробіть негідникам, які мене грубо ображали, зауваження.

Повідомлення відредагував Дмітріо: 15.01.2007 – 20:10

• 0

#23 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 15.01.2007 – 20:19

Дмітріо

Цитата

Не баньте мене. Я направду хороша і добра людина. Ну розбігаємося ми з вами в де яких поглядах. Невже за інакомисліє варто наказувати. Краще спробуйте мене зрозуміти. Бо кожна думка має право на існування. А що як ви помиляєтеся? З часом усвідомите, що натворили, але буде пізно. І мучитимуть вас до сконання докори сумління.

якщо ті погляди основані на хибних думках та теоріях ....
  • 0

#24 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 15.01.2007 – 20:20

Перегляд дописуДмітріо (15.01.2007 20:06) писав:

....Адміністрація, поробіть негідникам, які мене грубо ображали, зауваження.

Коли забанити - "Не баньте мене", а як щирі українці боряться -це ви самі повинні бачити......

"Заціпило?" - а оце і є образа.....
  • 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.01.2007 – 20:23

Перегляд дописуKassandra (15.01.2007 19:10) писав:

Провокація...друга від цієї особи...хм...правда я от не розумію,навіщо давати продовження такій темі..?схоже на те,що ми ту особу не переконаємо...Засліпленість фанатичним шовінізмом не дає його розумові діяти ясно...
вердикт:забанити...
Ха-ха! Сміємося всією спільнотою!!!
  • 0

#26 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:27

Перегляд дописуzav (15.01.2007 20:20) писав:

Ха-ха! Сміємося всією спільнотою!!!
це сарказм? :blink:
  • 0

#27 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:30

автор теми - звичайний провокатор. не звертайте уваги :blink:
  • 0

#28 donAvrelin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:made in China

Відправлено 15.01.2007 – 20:33

Невже українські козаки не ходили походами на Москву? І доходили ж.
А таке вже нікуди не годиться.
До XII ст. те, що зараз називають Росією було в складі Київської Русі (а саме Новгород та Володимиро-Суздальська земля). На початку XII ст. князівство збунтувалось і відокремилось від Русі.

Уже невдовзі сталось наступне.
"Побоюючись втратити владу над завойованим Києвом, а також намагаючись не допустити, щоб місто затьмарювало його власні зростаючі володіння на північному сході, володимиро-суздалський князь Андрій Боголюбський, цей попередник московських князів, у 1169 р. напав на Київ і по-дикунському пограбував його . Місто так ніколи вже не досягло колишньої величі" - з праці Ореста Субтельного(про якого ти так згадував) "Україна. Історія" - сторінка 63.
От така тобі дяка - збунтувались, ще й спалили і пограбували. А щодо походів козаків на Москву - відверта нісенітниця. Звідки таке? ДЖЕРЕЛО вкажи!!!

І до чого тут такі безмістовні дописи? Аби рейтинг набирати?
Беззмістовна тема, яку ти створив!!!
А пости треба читати УВАЖНІШЕ :blink: Я підтримував пропозицію щодо бану.
  • 0

#29 hip

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:37

Навіть і не думайте банити чувака, він нехай каже що хоче, для кожного своя правда, а забанивши його ми перетворимо теревені на копію форуму комуністів де за кожне вільне слово банять. :blink:
  • 0

#30 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:45

на 5му каналі банять за найменші дрібниці...і він не є комуністичним... :blink:
а вердикт про бан було просто попередженням хай пан думає власною головою а не чиєюсь дезінформацією..
  • 0

#31 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 15.01.2007 – 20:49

Не приймайте близько до серця те, що він пише в цій темі.
Насправді в нього діаметрально протилежні погляди. :P
Зображення
Це йому робити нічого, і він вирішив вас трохи подражнити :blink:
  • 0

#32 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:55

Ууууу..... тему в Гумор або в Кохання.....

пане Дмитриціо, навіщо створювати тему, знаючи, що форум не хаває такого? ви хочете щось комусь довести? ви очікували, шо на україномовному форумі, де просто витирають пости російською (не знаю чи модери, чи адміни), сказавши "українська мова є нащадком великого русского языка" знайдете однодумців, щоб потім в васьці побалакати з ними на більш інтимні теми? ні-я не розумію вашої мотивації.
  • 0

#33 hip

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 21:02

Перегляд дописуMrGALL (15.01.2007 19:46) писав:

Не приймайте близько до серця те, що він пише в цій темі.
Насправді в нього діаметрально протилежні погляди. :P
Зображення
Це йому робити нічого, і він вирішив вас трохи подражнити :P

Блін ну і він нас налякав, я вже хотів фонд створювати для допомоги хворим таким як він здавався :box: :blink:
  • 0

#34 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень
  • Місто:Чорнобиль

Відправлено 15.01.2007 – 21:17

А по мойму ми всі розмовляємо слов"янськими діалектами... А слов"янська мова десь у Київській Русі брала початки... Ееее, ви той, сильно не сперечайтесь, як шо не так... Я історію в школі погано вчив :blink: Але здається, що всі мови пішли саме від тої, якою спілкувались в Київській Русі... (я про слов"янські)...
  • 0

#35 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 21:23

Перегляд дописуKassandra (15.01.2007 20:24) писав:

це сарказм? :blink:
Про сарказм не скажу, але підлогою катався нівроку.
p.s. http://community.liv...i_kyeva/profile

Повідомлення відредагував zav: 15.01.2007 – 21:27

• 0

#36 donAvrelin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:made in China

Відправлено 15.01.2007 – 21:34

оце розвели...

:blink:
  • 0

#37 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 15.01.2007 – 21:55

але як боролись!!!!!
  • 0

#38 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 15.01.2007 – 21:58

Чесно кажучи, я б теж повівся, якби не знав, хто то =)
  • 0

#39 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 15.01.2007 – 22:24

гик.. а мені тема сподобалась.. читау з задоволенням.. головне, шо ніхто не довів протилежне)
  • 0

#40 Дмітріо

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 22:59

Перегляд дописуandrON (15.01.2007 22:21) писав:

гик.. а мені тема сподобалась.. читау з задоволенням.. головне, шо ніхто не довів протилежне)
Поважуха. При тому, що всі тези базуютться на фактах. Аргументи не можливо заперечити. Можливо лише навести інші на противагу. Але і цього ніхто не зробив.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних