Перейти до вмісту

Секти

Повідомлень в темі: 125

#81 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 28.03.2008 – 14:22

Актуально.
А краще за все посилати їх прямим текстом на три букви не вступаючи в розмову!
  • 0

#82 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.03.2008 – 14:33

Одного разу вийшов до них в плавках. Більше вже не заходять :D

Люблять збивати з пантелику, неодноразово ставив їх в ступор, однак щось там порпають в біблії і цитують зовсім інше. (люблю погнати з них в себе на коридорі) :rolleyes:
  • 0

#83 time

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:київ(івано-франківськ)

Відправлено 28.03.2008 – 15:14

Перегляд дописуbamik (28.03.2008 15:33) писав:

Одного разу вийшов до них в плавках. Більше вже не заходять :rolleyes:
ги-ги))
хороша ідея.якщо будуть надокучати теж так зроблю))
  • 0

#84 rockon20

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.03.2008 – 15:31

Секта,яка промиває людям мізки...Сам неодноразово стикався з ними,реально дуже важко логічно і прямо поговорити.
  • 0

#85 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 28.03.2008 – 15:35

Свідки Єгови - це фінансовий проект, який прикривається релігією, щоб викачувати гроші!!!
  • 0

#86 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.03.2008 – 05:30

не менш актуальне питання: як позбутися тих, хто впарює аргументи проти етих свідкіф))
  • 0

#87 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 29.03.2008 – 09:03

Дуже корисна тема тут обговорюється!
Просто є такі категорії людей, що легко піддаються подібним "мізкопромиванням", можливо, когось подібні думки направлять в білдьш розумне русло...
:rolleyes:
  • 0

#88 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.03.2008 – 11:24

до мене якось підійшли теж, тільки почали свою проповідь, а я згадав пєсу Леся Подервлянського, але вирішив не матюкатися, а посто сам почав їх агітувати, прогрузив їх про релігію, так, що вони швиденько втікли, дослухать не схотіли, шкода.
  • 0

#89 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 29.03.2008 – 14:20

хитрі бізнсмени,от хто вони..
  • 0

#90 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.03.2008 – 15:34

Перегляд дописуSergiy_K (29.03.2008 05:30) писав:

не менш актуальне питання: як позбутися тих, хто впарює аргументи проти етих свідкіф))
Повністю підтримую :rolleyes: Давайте ще напишемо декілька аргументів проти сатаністів... там і писати багато не тре - більшість звідси візьмемо... Мені подобається фраза я ніколи не виступаю "проти", коли можу виступити "за". Як казала мати Тереза: Я ніколи не піду на мітинг проти війни, якщо десь проводять мітинг за мир... Хватить когось критикувати - на себе подивіться... Чи ви вже такі ідеальні?
  • 0

#91 Kirin

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 218 повідомлень
  • Місто:Львова

Відправлено 16.04.2008 – 14:22

Перегляд дописуSotnik (28.03.2008 15:22) писав:

Актуально.
А краще за все посилати їх прямим текстом на три букви не вступаючи в розмову!
Не можна відповідати злом на зло. Чим ми тоді кращі за них? На мою думку потрібно або не починати з ними розмову, або дати зрозуміти, що не прагнеш з ними розмовляти. Переговорити їх дуже складно, бо вони профі психологи. Я стараюся обходити їх боком, а як запропонують "порозмовляти про Бога", відвертаюся і йду геть.
  • 0

#92 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень

Відправлено 16.04.2008 – 17:03

Ще гарний спосіб від свідків Єгови - почати молитися вголос Богородице Діво..., вони тої молитви дуже бояться і зразу відходять. З ними краще не починати розмови, бо їх не переконаєш, а собі настрій зіпсуєш. Шкода тих людей, які до них потрапляють. :ggggg:
  • 0

#93 vesnyanka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Ірій (країна куди відлітають душі)

Відправлено 16.04.2008 – 18:51

Хороша порада: почати їх хрестити. Одного разу повністю вистачає, щоб вони більше до вас не приходили.
Я єговів або йогів (це так моя бабця їх називає) абсолютно не сприймаю, декілька раз прямо до хати приходили. Спочатку казали, що з соціологічно центру і розповідали про важливість вивчання християнської етики, а вже потім признавалися хто вони і звідки, запевняючи, що вони абсолютно нормальні, тобто білі і пушисті.
  • 0

#94 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 16.04.2008 – 19:12

Промивають і промивають людям мізки.
Люди ведуться. Ведеться тільки певний тип людей. + автору, може дійсно комусь допоможе.
  • 0

#95 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 13.05.2008 – 09:50

Це вдалий фінансовий проект, від якого виграють їхні "пастирі", адже відомо, що в будь - якій секті найкраще бути лише в якості лідера. Я знаю, що в них поширена така практика, що чим більше хтось завербує людей, то йому тоді надаються певні бонуси і він може поїхати безкоштовно в США. А ще був випадок, що одна бабця була "свідком", вона померла, а її чоловіка вони здали в будинок людей похилого віку і забрали квартиру. А в тому, що їх стає все більше винуваті, в першу чергу, деякі священики, які своєю недостойною поведінкою і малими знаннями в своїй сфері самі штовхають до них людей, які через окремих представників церкви зневірюються в ній в цілому. Якщо б священики повністю віддавали себе своїй справі, а не думали про утримання сім'ї, якої їм взагалі мати не потрібно, я так вважаю, і акцентували свою увагу на спілкуванні з людьми, то і "свідків" було б менше.
  • 0

#96 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 10:13

Перегляд дописуТемний ангел (13.05.2008 10:50) писав:

А в тому, що їх стає все більше винуваті, в першу чергу, деякі священики, які своєю недостойною поведінкою і малими знаннями в своїй сфері самі штовхають до них людей, які через окремих представників церкви зневірюються в ній в цілому. Якщо б священики повністю віддавали себе своїй справі, а не думали про утримання сім'ї, якої їм взагалі мати не потрібно, я так вважаю, і акцентували свою увагу на спілкуванні з людьми, то і "свідків" було б менше.
Найлегше звинувачувати когось, але кожна людина сама вибирає свій шлях. Апостол Юда зрадив Ісуса, якби всі через це зневірились в християнстві? Дивно виглядає, правда?
Дуже часто в секту йдуть люди, які хочуть себе оправдати. Яскравий приклад - англіканська церква: Ватикан не дозволив королю розлучитися, а він придумав свою церкву.
  • 0

#97 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 10:26

Перегляд дописуконвалія (13.05.2008 11:13) писав:

Найлегше звинувачувати когось, але кожна людина сама вибирає свій шлях. Апостол Юда зрадив Ісуса, якби всі через це зневірились в християнстві? Дивно виглядає, правда?
Коли Юда зрадив Ісуса, то християнства ще не було, як такого і не було церкви. Вчинок Юди, я думаю, навпаки сприяв тому, що християнство почало ставати все поширенішим, адже це символ добровільної жертви - син Божий, який згідно Біблії, міг призвати легіони ангелів, не спротивився зраді людини. Це зовсім різні речі. Христос стояв у витоків християнства, а служителі теперішні повинні брати з нього приклад, але, на жаль, не беруть. Люди йдуть в секту, тому що вони самотні і, можливо, відчувають, що священики тлумачать Біблію часто буквально, а "свідки" створюють ілюзію спільноти, певної інакшості, але так само буквально тлумачать тексти. Люди йдуть в секти, бо їм часто не достатьньо сміливості для звільнення від пут своєї свідомості, але вони відчувають, що щось не так.
  • 0

#98 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 11:38

Перегляд дописуТемний ангел (13.05.2008 11:26) писав:

Люди йдуть в секту, тому що вони самотні і, можливо, відчувають, що священики тлумачать Біблію часто буквально, а "свідки" створюють ілюзію спільноти, певної інакшості, але так само буквально тлумачать тексти. Люди йдуть в секти, бо їм часто не достатьньо сміливості для звільнення від пут своєї свідомості, але вони відчувають, що щось не так.
Майже при кожній Церкві є якісь товариства, спільноти, просто туди не вербують людей, а вони приходять добровільно.
Є багато людей, які звикли приймати те, що їм на блюдечку приносять і самі не хочуть шукати правду. Можливо це недоліки системи освіти, бо в нашій школі вміють тільки пальцем в книжку тикати, а не вчать докопуватись до істини.
  • 0

#99 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 11:59

Люди в церковні спільноти приходять добровільно, але часом йдуть з них, коли починаєть зомбування. Свою думку про спільноти я виклав у відповідній темі. А йдучи до "свідків" людина теж керується вільною волею. Ніхто не каже "ти мусиш прийти", кожен вирішує для себе, просто вони створюють образ інакшості, ось і все. А відносно пошуків правди, то я повністю згоден, але часто люди ведуться на розповіді сектантів не через небажання шукати альтернативну інформацію, а через утруднений доступ до джерел і стереотипи відносно того, що можна читати, а що ні, я сам часто стикаюся з такими речами.
  • 0

#100 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 13.05.2008 – 21:04

Макс! ти прогнав :cool1:
оце усе треба запам’ятати? :rolleyes:
сам хоч на половину осилиш?? :happy1:
доречі варіант, про який згадав пан Сотник, найпростіший і, надиво, найдієвіший :P
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних