Перейти до вмісту

Секти

Повідомлень в темі: 125

#41 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.02.2007 – 00:35

Перегляд дописуОпосумкА (22.01.2007 16:07) писав:

Десь місяць тому стояла собі спокійно на зупинці, коли до мене підійшли дві бабці. На вигляд - такі вже старенькі, немічні, в руках - брошурки єговістські.
"Ну, все ясно", - подумала я. Просто не звертала на них увагу.
А вони підійшли і одна питає:
- Дівчино, вам подобається те, що відбувається у нашій країні?
Тут мені стало цікаво, як вони людей задурюють і відповіла:
- Так! Дуже!
- О, то ви оптимістка? - запитує бабця. А в самої очі так заблищали...
- Так. А це погано?
- Та ні. Але ви подумайте, що було б, якби президентом був Ісус Христос! Тоді б всі обіцянки, дані людям справджувались, любов, рівність, благо, ніяких податків(!)...ля-ля-ля...вона виявилась говіркою.
Я вже десь думками далеко літала, біля свого трамвая, коли вона:
-...тисячі ваших однолітків вже приєднались до нас. та ви що?! Молодь зараз розуміє, що вона мусить творити царство небесне на землі. Ще пару фраз в такому дусі... Наших видно відразу.
Я:
- Так? По чому?
Вона(зраділо)
- Ось вам наочний приклад. Подивіться на протилежний бік вулиці. Оцей чоловік теж з нашої організації. Коли він вперше прийшов до нас... Ви розумієте, цей блиск в очах...
Я вже не слухала. Там ішов мій дядько. І він зовсім не зрозумів, чому я так дусилась від сміху, коли віталась.
Коротше, треба бути морально нестійкою, обмеженою людиною, щоб на таке купитись.
Мій декан розповідав схожу історію :gryzin: Якось він повертався додому і його перестріли все ті ж дві бабусі і запропонували йому почитати їх книжечки про ісуса :happy1: На що декан відповів:"Добре, але за умови що ви прочитаєте мою книжку, яку я нещодавно видав("Числовий аналіз задач математичної фізики варіаційними методами")" Як ви думаєте, що відповіли ті бабусі?
  • 0

#42 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.02.2007 – 10:08

В мене колись однокласниця була - нормальна дівчинка, весела, кумедна, вміла радуватись життю, творча... завше якісь віршики писала, літературні вечори відвідувала, по диско з нами ходила... а потім затянули її в Єговістів... я сам в шоці був... вроді ж нормальна і все таке... але таки не змогла встояти... тепре людину наче підмінили.. з"явився якийсь нездоровий блиск в очах, все, що вона робить чи не робить тепер виключно йде з посилання на "братів і сестер її"...треба якусь поліклініку організувати для лікування "новообращьонних"... :gryzin:
  • 0

#43 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 07.02.2007 – 22:19

Секти - то чистий бізнес. Так виглядає їх система: http://forum.lanet.k....php/t3067.html .
  • 0

#44 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 07.02.2007 – 22:56

Пам'ятаю, що колись нам на історії давали критерій тоталітарних держав. Там було 10 пунктів...
Тоді якраз були оті акції "Україна без Кучми", тому на режим всі були злі. Ну, і ми пропустили через ці 10 пунктів Україну... Справдились 9 пунктів з 10...
Подібним чином можна вчинити і з даними 10 критеріями... Наприклад, кожен по-різному зрозуміє те, що секта має вчителя\гуру, який єдиний знає істину. Сектант, наприклад, може подумати "Ми всі знаєм істину, тому ми не сектанти". Людина, зла на церкву як інститут (наприклад, я), може пропустити вдало через усі ці критерії довільну релігію. Отаке розмежування за критеріями дуууууууууже нечітке, і кожен має свої критерії щодо сект. І, взагалі, 98% людей вважає людей навіть іншої конфесії певною мірою сектантами.
  • 0

#45 azaneleh

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 08.02.2007 – 22:38

Перегляд дописуГетьман (7.02.2007 22:53) писав:

Пам'ятаю, що колись нам на історії давали критерій тоталітарних держав. Там було 10 пунктів...

А що за пункти???
  • 0

#46 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 08.02.2007 – 23:28

Моя сусідука в минулому злісна матерщинниця і скандалістка вже кілька років в секті і що характерно зовсім інша людина. Одна в неї біда - ніяк чоловік з сином не піддаються і не вступають на істинну путь, а дочка підтримує маму. З чого можна зробити висновок, що чоловіки більш стійкі в духовних питаннях. :)
  • 0

#47 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 08.02.2007 – 23:37

Перегляд дописуБоривітер (22.01.2007 23:04) писав:

кого ви маєте на увазі? :)
Я особисто одного милого Любчика.
  • 0

#48 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 26.02.2007 – 23:44

Ого! Мужик один пити кинув, у релігійну організацію пішов та ще й з дочкою та жінкою. Ото все так добре, бо через пару місяців маленького магазина відкрили, жигуля купили...
От тільки вчителька у школі помітила дивні зміни поведінки у дівчинки, а з її мамою мені стало складно говорити, бо несла нісенітницю та намагалася усіх переконати як там добре. Вирішив перевірити, непогано!
- давить маса зафанатілого народу, усі добрі та посміхаються
- гіпноз (звичайна лікарняна психотерапія)
- у причастя ллють психотроп або легкий наркотик (нагадоло ефект ефідріну)
Ото такі діла...
  • 0

#49 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.02.2007 – 10:17

А я відчула, що таке секта, на власній шкурі :D Чоловік так захопився пошуками істини, що рідної української церкви стало йому замало, пішов до штундів. Спочатку вони щодня морочили мені голову своїми візитами і солодкими речами, що починалися словами "сестра, ...", намагаючись просвітити мене, грішницю, що іхня конфесія найправдивіша (там навіть мова наша не вживається)... Я намагалась бути чемною до останнього, але нерви маю не гумові, і врешті послала їх ненормативною лексикою (на той час я ще її зовсім не вживала). І тоді я дізналась, що то таке: пекло! Одного разу до мене завітала з іншого міста подруга, з якою я не бачилась кілька років. Побачивши наші відносини, вона сказала: "Він серйозно хворий, йому негайно треба до психіатра". Але "браття і сестри" так міцно вчепились за нього, що я була мушена забрати дитину і подати на розлучення. Тепер це звучить досить гумористично: "міжконфесійний конфлікт в родині". Але на той час коштувало мені немало здоров*я, та й син залишився без батька. Тому я тепер така категорична: секти - то є організації, що діють за фашистськими принципами.
  • 0

#50 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 27.02.2007 – 19:04

Є така секта, де вважається що чим вище ти стрибнеш, тим ближче ти до Бога...ох, фігня....... :D
  • 0

#51 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 28.02.2007 – 16:42

я уникаю подібних речей... закрита релігійна тусовка - взагалі не моє...мені й ці американці, що проводять всякі посиденькі з веселими молитвами і піснями про Ісуса напрягають...я сам собі молюся вдома...
досьогодні я навіть боявся переглянути цю тему
  • 0

#52 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 28.02.2007 – 16:56

Перегляд допису4esterfielter (28.02.2007 16:39) писав:

я уникаю подібних речей... закрита релігійна тусовка - взагалі не моє...мені й ці американці, що проводять всякі посиденькі з веселими молитвами і піснями про Ісуса напрягають...я сам собі молюся вдома...
досьогодні я навіть боявся переглянути цю тему
Влучно! Треба не боятись вірити в Бога!Це якось неправильно викидати в масси!Віриш - то і вір тільки не роби з цього галас!Деякі люди соромляться спілкуватись на тему релігії...і це не погано , адже кожен з нас вибирає щось підходяще для себе конкретно!А праві ми були в свому виборі чи ні - ВЖЕ НА НЕБІ НАС РОЗСУДЯТЬ!
  • 0

#53 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 16:59

погоджусь з усим, крім одного:" розсудять на небі"...я знаю, я вірю. що ми самі собі вибираємо все. в Нього треба в міти просити: не "я хочу халви", а "дай мені. будь ласка халви". ну й при цьому не слід забувати про праведність...
  • 0

#54 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 17:08

:D :) :cool1: Класна відповідь про халву!!!!!!!!!!!
Просто коли ти знаєш ,що цього робити неможна і робиш - це дуже погано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!НЕ ЧИТАЙ ГОРОСКОП ( це відноситься до магії), але ти всерівно , як ненормальна читаєш його, мало того ти йому ще й віриш!!!Це ніби подвійний гріх!....З таких малих та на перший погляд непримітних речей і починається .... гріх за грішком....А потім коли тобі погано ти просиш про допомогу....І як це не дивно ніякої допомоги тобі нема....І ти кажеш собі БОГА НЕМА!Ми самі не винуваті в тому , що народились грішними , але ж треба старатись не грішити ....Ну хоча б трошечки постаратись!
  • 0

#55 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 17:13

Перегляд дописуAna (28.02.2007 17:05) писав:

:D :) :cool1: Класна відповідь про халву!!!!!!!!!!!
Просто коли ти знаєш ,що цього робити неможна і робиш - це дуже погано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!НЕ ЧИТАЙ ГОРОСКОП ( це відноситься до магії), але ти всерівно , як ненормальна читаєш його, мало того ти йому ще й віриш!!!Це ніби подвійний гріх!....З таких малих та на перший погляд непримітних речей і починається .... гріх за грішком....А потім коли тобі погано ти просиш про допомогу....І як це не дивно ніякої допомоги тобі нема....І ти кажеш собі БОГА НЕМА!Ми самі не винуваті в тому , що народились грішними , але ж треба старатись не грішити ....Ну хоча б трошечки постаратись!
стосовно протиставлення магії і релігії. поняття грішності - це все відносно... світ як дзеркало підкорюється нашим думкам - щоправда із затримкою...у що ми вірим - те і є...в мене справджуються всі гороскопи. і це не заважає мені вірити в Бога, бо я -його крапля, і він - моя...
  • 0

#56 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 17:20

Ти тут не правий!просто читаючи всі ці гороскопи , вірячи у всі забобони ... ми забуваємо , що мали чи хотіли зробити,підсвідомо ми налаштовуємось на гороскоп і от !!ВАВ! Він справджується!!!!!!Все це "КОВАРСТВО" злих сил!
Хоча я так відповідаю, але сама часто читаю ці гороскопи!Що ж зробити всі ми грішні!
  • 0

#57 Hostile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 17:26

секти маздай :D
  • 0

#58 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 17:28

Перегляд дописуAna (28.02.2007 17:17) писав:

Ти тут не правий!просто читаючи всі ці гороскопи , вірячи у всі забобони ... ми забуваємо , що мали чи хотіли зробити,підсвідомо ми налаштовуємось на гороскоп і от !!ВАВ! Він справджується!!!!!!Все це "КОВАРСТВО" злих сил!
Хоча я так відповідаю, але сама часто читаю ці гороскопи!Що ж зробити всі ми грішні!
:) як приїду в Рівне доведеться тобі дещо розповісти...

Перегляд дописуHostile (28.02.2007 17:23) писав:

секти маздай :D
агресія спричинює агресію... треба так: секточки, милі, не трапляйтесь у мене на шляху й шляху моїх друзів, а я вас не чіпатиму... І що думаєш? - не чіпатимуть!!!
  • 0

#59 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 17:37

:) як приїду в Рівне доведеться тобі дещо розповісти...

Точно , я читала , що ви хочете зробити сходини і Львів та Рівне!!!!!!!Буду чекати!!!!!!!!!!!! :D
  • 0

#60 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 19.03.2007 – 21:48

Перегляд допису4esterfielter (28.02.2007 17:13) писав:

стосовно протиставлення магії і релігії. поняття грішності - це все відносно... світ як дзеркало підкорюється нашим думкам - щоправда із затримкою...у що ми вірим - те і є...в мене справджуються всі гороскопи. і це не заважає мені вірити в Бога, бо я -його крапля, і він - моя...

Протиставляти магію та релігію, принаймі в ортодоксальних церквах, - не вартує. Проскомидія, один з основних обрядів - є зразком церемоніальної магії. Використання останків святих - фетишизм. Свята - прив'язані до сонячного циклу. Символіку та міфологію теж унікальною не назвеш.

Гороскопи можуть описати узагальнені тенденції а не однозначне майбутнє. І їхній розрахунок - не дуже легка справа. Чомусь я сумінваюся, що те, що друкуєтьсяв періодиці має якусь вартість.

Щодо справдження того, у що ми віримо - не можу погодитися однозначно. Є ще деякі технічні аспекти. Але у кожного своя правильна думка :angry12: .

На 100% погоджуюся з "бо я -його крапля, і він - моя...", хоча формулювання не традиційне.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних