Перейти до вмісту

Секти

Повідомлень в темі: 125

#101 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:15

Сьодні одногрупник розказав як він свідків Єгови грузив. Ті позвонили йому на дом телефон, почали в свому дусі, але чувак швидко перехопив ініціативу...і от коли після півгодини лекції про невизначеність Гейзинберга і пробій вакуума на тому кінці проводу сказали "Нехай береже вас Господь" і повісили трубку....коротше класно він їх, мабуть тепер задумалися над смислом життя :rolleyes:
  • 0

#102 isenvalda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 13.05.2008 – 22:00

Дістали вже! скільки можна навязувати?! хоча купуються на них, зазвичай, люди з нестійкою психікою і ті, що бісяться від неробства...
  • 0

#103 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 15.05.2008 – 10:27

Вчора, проходячи повз парк біля свого будинку, почув фразу однієї жіночки, що "свідки" дуже привітні і добрі, а всі решта людей, які ходять в церкву - злі. Ось саме за рахунок награної доброти і відвертості вони і приманюють до себе людей. А ще одного разу, на приміському вокзалі, став свідком розмови двох жіночок, одна казала, що її свекруха - "свідок", то каже, що вона на їхніх зібраннях сама святість, а вдома проклинає на право і на ліво і сичить як гадюка :DОсь за рахунок вмілого акторства "свідки" і збільшують свою чисельність. Але, право кожної людини вірити в те, що вона хоче, та і всі "свідки" не є поголовно підлими.
  • 0

#104 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.05.2008 – 18:56

Цитата

право кожної людини вірити в те, що вона хоче
- це неможливо. неможливо самому захотіти вступити в секту на найнижчу ступінь ієрархії. Хоча, інколи буває, можливо захотіти бути обманутим, але є тут два варіанти - або тебе загітували, тобто обманули, або ти знаючи правду, вступаєш в секту щоб обманувати інших. а от вірити в те що хочеш неможна. віра - це не їжа, її не можна вибирати ніби яблуко чи грушу, по бажанню. вибирати можна релігію, церкву, але не віру.
  • 0

#105 volodymyr_ch

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 18.05.2008 – 10:16

Цитата

а от вірити в те що хочеш неможна. віра - це не їжа, її не можна вибирати ніби яблуко чи грушу, по бажанню. вибирати можна релігію, церкву, але не віру.

Не погоджуся в цьому. Ти, наприклад, віриш в те, що не можна вірити в те, в що хочеш вірити (яке дивне речення вийшло :rolleyes: ). . Хтось вірить в науку, інші - лише в себе. Я переконаний в існуванні якоїсь вищої сили, що керує нашим світом ( не знаю, як її називати. Бог ? Демон Лапласа ? Будда чи Аллах ?). Та в кінці-кінців ми віримо в те, в що хочемо. Віра - це як раз таки їжа. Але духовна. Вона "годує" нашу надію... ІМХО(!)...

По темі: Дуже настирні ці свідки. Аж бісить іноді. До того ж людей неначе гіпнотизують. Якось у нас вдома хлопець ремонт робив, так він рівно о четвертій завжди полишав всю роботу і біг молитися до своєї церкви. Та повчав всіх, які ми грішники і т.п. Сумне видовище, коли розумієш, що людину просто дурять, а він брехню сприймає як заповіді. Не здивуюся, якщо завтра дізнаюсь, що він віддав все своє майно на користь своїх "братів і сестер"...

Повідомлення відредагував volodymyr_ch: 18.05.2008 – 10:22

• 0

#106 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 18.05.2008 – 10:37

треба запам'ятати спосіб з молитвою...а про те,щоб почати їх хрстити - то взагалі гон)))

у мене сусіди "свідки"...Взагалі-то вони люди непогані,але дуже дивні, в них дев'ятеро дітей і 24 онуки(!)...але то не головне..
їхній зять,чи то син, будує "церкву"...Питання: ЗВІДКИ ГРОШІ? і звідки гроші на Mercedes ML?я точно знаю, що він не працює бізнесменом, і не має серйозного джерела заробітку,тож це все гроші тих людей,які ведуться на таке...
  • 0

#107 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.05.2008 – 13:29

Чи ви подуріли чи що....Я - атеїстка, але я не дискриміную людей за їхньою приналежністю до тої чи певної релігії. Треба бути толерантними. В мого батька дуже багато релігіозних друзів: і православні, і баптисти, і адвентисти сьомого дня, і ті ж свідки Єгови. Але все одно вони дружать,на них можна покластися.... Ви, як так зрозуміла, тут усі - православні християни. А як же ті ваші принципи щодо ,,всі ми діти Божі,, і ,,люби ближнього свого,, ? Соромно за вас....:rolleyes:
  • 0

#108 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 18.05.2008 – 15:43

Цитата

Ви, як так зрозуміла, тут усі - православні християни.
- не всі християни, і далеко не всі православні. (наприклад тіж свідки їгови). І не гоже атеїстці соромитись за релігійні вподобання інших.

Цитата

віриш в те, що не можна вірити в те, в що хочеш вірити (яке дивне речення вийшло smile.gif ). . Хтось вірить в науку, інші - лише в себе

- науку можна знати. фактам довіряти(або ні). вірити можна в себе. я не вірю

Цитата

в те, що не можна вірити в те, в що хочеш вірити
Людина може обирати розумом. Розумом не можна обрати віру.
Коли кажуть що людина обирає серцем, - це не людина обирає, а за неї обирають. - Це факт оснований на спостереженнях. Але я не вірю в факт. В мене немає віри.
  • 0

#109 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.05.2008 – 17:53

Перегляд дописуDarkLordVillis (18.05.2008 16:43) писав:

- не всі християни, і далеко не всі православні. (наприклад тіж свідки їгови). І не гоже атеїстці соромитись за релігійні вподобання інших.
Релігійні уподобання тут не при чому. Я кажу про відносини між людьми. Немає значення якої віри людина, аби вона хороша була. Я особисто знаю одну православну фанатичку. Все грозиться мене вбити- це по-християнськи? Є фанатизм- це в усякому випадку погано, а є віра людини. Я не вірю в Бога- тим паче в того, якого мені представляє кожна з релігій- і мене ніщо не примусить у нього повірити, навіть якщо він до мене кожного вечора на чай буде з'являтися. Але це не робить мене гіршою від людини, що постійно молиться, дотримується усіляких там постів і т.д. Не треба узагальнювати усіх в залежності від релігії яку людина сповідує. Усі люди різні.

Прикріплені файли

• 0

#110 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.05.2008 – 18:23

У стосунках з віруючими інших конфесій потрібно керуватися Словом Божим:

а) бути в мирі з ними, виявляти до них повагу, милосердя і любов: "Любіть один одного братньою любов'ю" (Рим. 12:10), "Отож, пильнуймо про мир, та про те, що на збудування один одного" (Рим. 14:19);

б) не осуджувати і не лихословити їх, не ворогувати з ними: "Усяке подратування, і гнів, і лютість, і крик, і лайка нехай буде взято від вас разом з усякою злобою. А ви один до одного будьте ласкаві, милостиві, прощаючи один одному, як і Бог через Христа вам простив" (Еф. 4:31-32);

в) усіх християн, відроджених згори, потрібно вважати Божими дітьми: "А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його" (Ів.1:12);

г) бути обережними, спілкуючись з вчителями єретичних наук: "...що навчав би противників із лагідністю, чи Бог їм не дасть покаяння, щоб правду пізнати..." (2 Тим. 2:25); "Стережіться, щоб вас хто не звів!" (Мт.24:4), див. також 2Ів.10.
  • 0

#111 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 12:03

Ніхто нічого не має проти тих хто ходить в цю секту. Наскільки я розумію тема направлена на те щоб зрозуміти що "Свідки Егови" не є справжніми християнами. До мене заходили раз додому якісь. То я зразу відкрив двері і сказав якщо про Бога то я православний і віру не поміняю. Вони подякували й пішли. А один раз в автобусі до мене прицепилася одна. Я в інституті вивчав релігієзнавство, та й Біблію читав. То я в дискусію з нею вступив. Взагалі то мені подобаються такі речі. То я її фактами закидав що вона втікла в другий кінець автобуса. Треба просто різні релігії вивчати, не обов'язково вірити, але знати, не помішає. А на захист їхній можу сказати одне. Знаю двох чоловіків. Раніше наркоманами були, крали що бачили і з дому все виносили. Пішли в "свідки" кинули все це. Так що можливо для таких людей це і порятунок
  • 0

#112 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 23:19

Змінили хімічний вид наркотику на психічний. зрештою наркотики для того й приймають, щоб вони діяли на психіку. тож цілком правильно обійтися без хімічних посередників. Ну і змінили тупі крадіжки на майстерне шахрайство. пройшли курс відповідної освіти. розвиваються... для них так справді краще...
  • 0

#113 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 10:43

Перегляд дописуSergiy_K (29.03.2008 06:30) писав:

не менш актуальне питання: як позбутися тих, хто впарює аргументи проти етих свідкіф))
...мені якось чисто паралельно як ті так і ті. Для чого щось доказувати свідкам і для чого нам ті хто це робитиме? Якщо мені не цікаво, я просто і прямим текстом прошу не морочити мені голову... а тут я так бачу це перетворюється у ще один вид спорту, іншої кориної функції такої позиції я поки що читаючи дану тему не виявив :-)

Повідомлення відредагував 100000: 21.05.2008 – 10:44

• 0

#114 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 27.05.2008 – 10:57

Перегляд допису100000 (21.05.2008 11:43) писав:

...мені якось чисто паралельно як ті так і ті. Для чого щось доказувати свідкам і для чого нам ті хто це робитиме? Якщо мені не цікаво, я просто і прямим текстом прошу не морочити мені голову... а тут я так бачу це перетворюється у ще один вид спорту, іншої кориної функції такої позиції я поки що читаючи дану тему не виявив :-)
Ти правий. Практично це спортивний інтерес викликає бажання посперечатися. У мене так. Не знаю як в інших
  • 0

#115 blueberry

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 22:55

Ви мене вибачите, але зі всіх тих звинувачень що в першому повідомленні цієї вітки я побачив дуже-дуже багато необгрунтованих.

Це я не на підтримку Свідетей говорю. Цікаво. Чи може хто обгрунтувати хоч одне звинувачення в адресу Свідків Єгови?
  • 0

#116 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 31.05.2008 – 11:24

Цитата

Наскільки я розумію тема направлена на те щоб зрозуміти що "Свідки Егови" не є справжніми християнами
- зовсім ні. Християнами є ті, для кого Ісус Христос - основний. Вони його визнають як сина божого? тоді вони християни! Тема ця тому існує, що декому неподобаються методи їх агітації.
  • 0

#117 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 31.05.2008 – 12:06

Реклама - це сила!!!! Але навіщо людям релігія, якщо вони вірять у Бога? Ні для кого не секрет, що поняття Бог є ширшим від поняття релігія, навіщо обмежувати своє сприйняття? Той хто реально відчув ту силу, яку ми називаємо Бог мабуть ніколи не повірить, що якась релігія має переважне право на існування.

Я не заперечую жодну із релігій і навіть за їх існування... на все свій час.

Повідомлення відредагував 100000: 31.05.2008 – 12:07

• 0

#118 blueberry

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 01.06.2008 – 01:55

Перегляд дописуDarkLordVillis (31.05.2008 11:24) писав:

- зовсім ні. Християнами є ті, для кого Ісус Христос - основний. Вони його визнають як сина божого? тоді вони християни! Тема ця тому існує, що декому неподобаються методи їх агітації.

Це сучасне визначення християнства. У першому столітті християнство виглядало інакше. А ось методи агітації тоді як раз були саме ті, якими зараз користуються Свідки Єгови. :-)
  • 0

#119 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 06.06.2008 – 23:41

Нічого проти них не маю...Вірять в Бога, то й добре...
  • 0

#120 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 12.06.2008 – 15:50

Ні в якому разі не пускайте їх до дітей. Несформована особистість легко піддається на лестощі. Не знаю чому, але мене від ни завжди щось відштовхувало. Інтуіція чи проведіння - не знаю, але щось з ними не так.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних