Перейти до вмісту

Про біль

Повідомлень в темі: 153

#81 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 12.02.2007 – 16:45

Ні...
  • 0

#82 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.02.2007 – 17:02

Перегляд дописуKassandra (12.02.2007 16:42) писав:

це ж як? от буває мені робить часто западло,що називається, моя одногрупниця..причому частенько..це ж як я маю так зробити,щоб такого не було,коли то все якраз від мене не залежало?
Ото видно, що ти не робиш другого варіанту, а ниєш зараз тут (я не мав на увазі нічого поганого). Тут можна порадити багато чого:
1. Принизити її у відповідь.
2. Хижак, що підходить до нерухомої жертви, починає шукати іншу жертву. Вона, очевидно, це робить, бо їй подобається спостерігати за твоєю реакцією у відповідь. Ігнорування її западла було б тим, що разів так за 3-5 заставило її б переключитися на іншу людину.
3. Спробувати розібратися, чому вона так робить, але не напряму, а повивідувати, проаналізувати: може, ти щось колись їй зробила, і, відповідно, вибирати після цього один з попередніх варіантів...
Це, звичайно, важче, ніж думати, що вона мені робить чомусь постійно западло, але спробуй! Можливо, сподобається... :)
  • 0

#83 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 12.02.2007 – 17:31

Цитата

Ото видно, що ти не робиш другого варіанту, а ниєш зараз тут
я не нию,а завалюю твою ідею
1.це не вихід,а тільки розпочне бойню
2.ігнор не помагає..це реально робиться в таких ситуаціях,коли спланувавши западло неможливо..
3.кгм..була підозра.що тут просто грає роль лідера,але на мою посаду вона не хоче ставати...
4.чому вона мені западло робить я знаю - бо дурна і не розуміє що ральні речі пов`язані з навчанням(переважно конфлікти базувалися на цьому) знаю Я..а вона через другі руки..
  • 0

#84 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 18:02

Перегляд дописуKassandra (12.02.2007 17:28) писав:

я не нию,а завалюю твою ідею
1.це не вихід,а тільки розпочне бойню
2.ігнор не помагає..це реально робиться в таких ситуаціях,коли спланувавши западло неможливо..
3.кгм..була підозра.що тут просто грає роль лідера,але на мою посаду вона не хоче ставати...
4.чому вона мені западло робить я знаю - бо дурна і не розуміє що ральні речі пов`язані з навчанням(переважно конфлікти базувалися на цьому) знаю Я..а вона через другі руки..
1. Щоб бойня не розпочалася, то робиться так, щоб противник після цього вже не встав...
2. Ну, не знаю, кожному своє. Мені зазвичай допомагає.
3. Справжні лідери керують так, що ніхто не здогадується про твоє існування. А подобається бути лицем обкладинки журналу - вперед в світ інтриг, западла і т. п.
4. Будеш кожному ідіоту доводити, що він ідіот - пройде життя, а ти й не помітиш (С) Гетьман. З нею розбиратися треба її ж методами - дай ініціативу в її руки, а потім завали... От тобі і всі завали та обломи.
  • 0

#85 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.02.2007 – 18:03

по темі: рана на тілі - залишається шрам і ми його можем не помічати, рана словом (образа і т.п.) може бути сильнішою, але ми можем її пробачити, забути і т.д., а тому я рахую що памятають тільки злопамятні..........але не я зокрема.......
P.S. чув цю історію з позиції тосту....
  • 0

#86 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 18:10

Перегляд дописуLegum (12.02.2007 18:00) писав:

по темі: рана на тілі - залишається шрам і ми його можем не помічати, рана словом (образа і т.п.) може бути сильнішою, але ми можем її пробачити, забути і т.д., а тому я рахую що памятають тільки злопамятні..........але не я зокрема.......
P.S. чув цю історію з позиції тосту....
А я не злопам'ятний - відімщу та забуду...
  • 0

#87 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.02.2007 – 18:14

Перегляд дописуГетьман (12.02.2007 18:07) писав:

А я не злопам'ятний - відімщу та забуду...
особливо налягай на батьків і рідних................... :)
  • 0

#88 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 18:23

Перегляд дописуГетьман (12.02.2007 17:59) писав:

1. Щоб бойня не розпочалася, то робиться так, щоб противник після цього вже не встав...
2. Ну, не знаю, кожному своє. Мені зазвичай допомагає.
3. Справжні лідери керують так, що ніхто не здогадується про твоє існування. А подобається бути лицем обкладинки журналу - вперед в світ інтриг, западла і т. п.
4. Будеш кожному ідіоту доводити, що він ідіот - пройде життя, а ти й не помітиш (С) Гетьман. З нею розбиратися треба її ж методами - дай ініціативу в її руки, а потім завали... От тобі і всі завали та обломи.
1.ага..так,що потім як встане,то таке життя вдвох в одній групі не сладость..
2.імхо
3.не згодна..лідера завжди видно..
4.якщо я їй дам ініціативу,то мені невигідно..бо мені не треба щоб щось було завалене.. :)

це вже оффтоп..припиняєм..
  • 0

#89 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 13.02.2007 – 00:25

Перегляд дописуFallen Angel (11.02.2007 19:03) писав:

відсутність болю не означає відсутність інших відчуттів, залишайте для себе все приємне :)
це буде не стан байджості, а стан, в якому людина може абсолютно адекватно смриймати оточуючий світ і діяти відповідно
я вважаю, що в адекватне сприйняття біль теж входить... коли немає болю, як відрізнити радість?
  • 0

#90 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 15.02.2007 – 15:45

Прощайте ворогам вашим і рани які вони вам нанесли загояться, трохи перефразував Євангеліє...
  • 0

#91 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 15.02.2007 – 16:03

Не завдавти болю іншим не так вже й важко. Людина ж не якась собака яка всіх кусає без розбору і не може інакше жити. У людини є свідомість, самоконтроль!Завдавати болю іншим-це як погана звичка якої треба позбутися. А як вже зробив кому боляче, то спитай в себе чому ти так вчинив, на все є своя причина. Потім йдеш до цієї людини, якій зробив зле, просиш вибачення, розказуєш про причину через яку ти вчинив їй біль. І повинно все завершитись хепі-ендом (сльози щастя, обнімання і т.д.). Якщо ж нічого не вийшло...То пробач собі за біль, який ти вчинив іншим, цього буде достатньо :)
  • 0

#92 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 15.02.2007 – 16:36

Romun
є така фраза..як не крути,але невдоволені завжди знайдуться...
  • 0

#93 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 15.02.2007 – 19:00

Перегляд дописуRomun (15.02.2007 15:42) писав:

Прощайте ворогам вашим і рани які вони вам нанесли загояться, трохи перефразував Євангеліє...

Ага, після крематорію ран зовсім не буде видно :) . Слова словами, але всі ми (хочемо цього чи ні) живемо за розумнішим правилом "Око за око. Зуб за зуб". Прощати всім можна тільки в ідеальному суспільстві, де й ворогів особливо то й нема. Якщо в цьому світі так жити, нас дуже жорстоко використають ті, що розуміють абсурдність цього правила.
  • 0

#94 Ater Magius

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Місто Лева, Вежа Чорнокнижників, пл.Ринок, 47

Відправлено 16.02.2007 – 16:43

Про біль з наукової точки зору(щоно лекцію про це читали)
-Адаптуватись до болю неможливо
-сильне больове подразнення сприймається будь-яким рецептором організму
-здолати біль "силою волі" можна - є сполуки ендорфіни - вони блокують ділянки моску, що сприймають біль
-у ~7% населення світу такий фокус не пройде - в них ендорфіни не синтезуються...
  • 0

#95 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.02.2007 – 17:58

завдаємо бо ми не розуміємо людину...і не знаємо що можна у стосунках з цією людиною,а чого ні в якому разі не можна робити :kozak: потрібен час і розуміння внутрішнього світу людини :)

Перегляд дописуAter Magius (16.02.2007 16:40) писав:

-у ~7% населення світу такий фокус не пройде - в них ендорфіни не синтезуються...
здається було так "у ~7% населення світу немає рецепторів до ендорфінів і енкефалінів,тобто опіатних рецепторів"
але тема не про фізичний біль,а швидше про моральний і душевний,у відносинах між людьми
  • 0

#96 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2007 – 22:30

Чудова річ прощення... я стараюсь прощати майже завжди... це речення було б досконалим, якби не було слова майже... отак і з суспільством, тільки тут поняття майже підноситься до енної степені... Але ж ніхто не забороняє, прагнути до досконалості... Тим більше що інколи, можливо, та ні таки напевне воно дає резелтат... Не знаю як вам, але мені краще відчувати, хоча б мізерні зміни аніж ніяких...Тому давайте все-таки старатись прощати... :) як казали Бітли:" Все,що тобі потрібно-це любов"
  • 0

#97 at_last_decay

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 17.02.2007 – 01:57

Перегляд дописуJarlax (15.02.2007 18:57) писав:

Ага, після крематорію ран зовсім не буде видно :( . Слова словами, але всі ми (хочемо цього чи ні) живемо за розумнішим правилом "Око за око. Зуб за зуб". Прощати всім можна тільки в ідеальному суспільстві, де й ворогів особливо то й нема. Якщо в цьому світі так жити, нас дуже жорстоко використають ті, що розуміють абсурдність цього правила.
Правда те, що Ви кажете. Чи можна сидіти, склавши руки, і чекати, поки нанесуть шкоду? Звичайно, ні. Треба діяти першому.
Квітка цвіте лише для того, щоб її зім'яли, обірвали і втоптали в землю. Квітка не права. Але ж як гарно вона цвіте.
  • 0

#98 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 17.02.2007 – 19:44

Перегляд дописуRomun (15.02.2007 16:00) писав:

Не завдавти болю іншим не так вже й важко. Людина ж не якась собака яка всіх кусає без розбору і не може інакше жити. У людини є свідомість, самоконтроль!Завдавати болю іншим-це як погана звичка якої треба позбутися. А як вже зробив кому боляче, то спитай в себе чому ти так вчинив, на все є своя причина. Потім йдеш до цієї людини, якій зробив зле, просиш вибачення, розказуєш про причину через яку ти вчинив їй біль. І повинно все завершитись хепі-ендом (сльози щастя, обнімання і т.д.). Якщо ж нічого не вийшло...То пробач собі за біль, який ти вчинив іншим, цього буде достатньо :(
а якщо завдаєш болю своїм існуванням? ходінням? диханням? кожним рухом, кожним словом? це неможливо просто так припинити...
  • 0

#99 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.02.2007 – 22:53

Перегляд дописуDistance (17.02.2007 19:41) писав:

а якщо завдаєш болю своїм існуванням? ходінням? диханням? кожним рухом, кожним словом? це неможливо просто так припинити...

як це так? тоді ти повинен не потрапляти на очі тій людині,уникати її,виключити всі можливі варіанти зустрічі з нею...хоча це практично неможливо,якщо ви або живете в одному місті,або начаєтесь близько :(
  • 0

#100 ДиСбАлАнС

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ/Київ

Відправлено 23.02.2007 – 17:30

я не люблю завдавати болю іншим.... тоді болить і мені.....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних