Перейти до вмісту

Про біль

Повідомлень в темі: 153

#21 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.01.2007 – 02:13

Повторю думку деяких в іншій тональності. ІМНО:
З суто медичної точки зору, біль - це ознака порушення нормального фізіологічного стану. Якщо його ігнорувати, то маленький дисбаланас перетвориться у руйнацію.
Так і в житті, стосунках. Іноді ми, перетинаючи життєву стежку інших (уявляю її собі не як щось двохвимірне (довжина+ширина)), завдаємо їм болю. Болітиме, якщо відносини того варті, якщо хтось потребує присутності іншого поруч. Навіть миттєвої. Навіть уявної. смайл-фантазіяА мертва клітина болю не завдає.

Повідомлення відредагував ОпосумкА: 14.01.2007 – 02:15

• 0

#22 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Місто:Місто козаків

Відправлено 14.01.2007 – 03:19

Перегляд дописуMisercord (14.01.2007 01:00) писав:

Хм... цілком можливо... хороша концепція... Але ми уникаємо надміру любові.... Так наприклад я маю теорію що пара не може бути щасливою якщо вони не сварились :P Хоча я звичайно можу і помилятись... Біль є... Втікати від нього не вихід, як на мене... Потрібно його прийняти... (Так прийняття болю за мертвим є обряд який ми по ньому справляємо ІМХО)

во-во...і по моєму біль притягує...як вважаєш?... :blink:
  • 0

#23 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 14.01.2007 – 09:47

Перегляд дописуОпосумкА (14.01.2007 02:10) писав:

З суто медичної точки зору, біль - це ознака порушення нормального фізіологічного стану. Якщо його ігнорувати, то маленький дисбаланас перетвориться у руйнацію.
а можна цю думку детальніше описати?
  • 0

#24 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 14.01.2007 – 13:46

Перегляд дописуParsokon (14.01.2007 09:44) писав:

а можна цю думку детальніше описати?
Нічого надфілософського я на увазі не мала. :box:
Якщо говорити на прикладі тих же найближчих людей, яким ми робимо боляче і відчуваємо це, значить потрібно щось змінити. Поведінку, відношення, свій короткозорий погляд чи просто припинити ці відносини. Мені особисто це не вдається :P , тому порада - чисто теоретична.
Хоча останній варіант нічого не змінить по відношенню до батьків або справді коханої людини. Навіть якщо знехтувати ними, переселитись на інший континент (правда, можна не втікати так далеко, це я образно :P ), переконати себе, що ми викинули їх з свого серця, біль не зникне. Їм буде боляче кожен раз, коли нам погано, - що не кажіть, а справжні почуття породжують тісний емоційний зв'язок, - погано від того, що їх відкинули.
Хіба що їх у нашому житті не існуватиме взагалі. Але тоді ятритиме одинокість. :blink: Вічне замкнене коло.
Найгірше, коли вже не відчуваєш болю - от тоді людині справді кепсько. ІМНО.
  • 0

#25 azaneleh

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.01.2007 – 14:25

Перегляд дописуОпосумкА (14.01.2007 02:10) писав:

Повторю думку деяких в іншій тональності. ІМНО:
Так і в житті, стосунках. Іноді ми, перетинаючи життєву стежку інших (уявляю її собі не як щось двохвимірне (довжина+ширина)), завдаємо їм болю. Болітиме, якщо відносини того варті, якщо хтось потребує присутності іншого поруч. Навіть миттєвої. Навіть уявної. смайл-фантазіяА мертва клітина болю не завдає.

Щось в цьому є.....
  • 0

#26 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 14.01.2007 – 17:14

Перегляд дописуОпосумкА (14.01.2007 13:43) писав:

Найгірше, коли вже не відчуваєш болю - от тоді людині справді кепсько. ІМНО.
так....
  • 0

#27 azaneleh

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 14.01.2007 – 18:49

Перегляд дописуParsokon (14.01.2007 17:11) писав:

так....

:blink:
  • 0

#28 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 15.01.2007 – 16:48

Біль... Солодке слово...

Як казав Будда, люди не люблять себе, не люблять людей, люди люблять СТРАЖДАННЯ!!! ми такі нешасні, нам болить, коли ми когось уразимо, нюняємо з будь-якої дрібнички :blink: , витираємо шмарклі, пардон за грубість, але ніколи не можемо знати, що комусь боляче через те, що ми просто не хочемо завдавати їм болю... Гм, замкнене коло виходить... Або ми просто не знаємо, що комусь боляче через нас, нашу недбалість, некохання (цікаво, чи є таке слово?)... Чому все із соу комплікейтид?
  • 0

#29 Сова

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 17:25

Перегляд дописуazaneleh (13.01.2007 20:04) писав:

:blink: Чому ми завдаємо біль оточуючим, а особливо дорогим людям? І як цього уникнути?
Що не робиш
все йде до найкращого,
А якщо ні,то не треба сперечатись.
На мою думку людине не повинна
Жаліти,те що зробила,
Кожен з нас своїм життям керує,
В кожного голова на плечах існує,
Тому жалітись не треба,
Все в житті трапляється.
Правда іноді гарне ,
А іноді як завжди.......трапляється.
  • 0

#30 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 15.01.2007 – 19:13

А я так скажу, біль як раз і може бути у близьких людей. Тому що наші вчинки трактуються по різному різними людьми. От зробили ви якийсь поступок відносно знайомого, наприклад, проігнорували його пропозицію або ще щось, але йому не боляче. Він подумав що ну і хай йому грець. І все. Проблема вирішена. А відносно близької людини - вона ж сприймає все набагато ближче!!! Близьку людину турбує ваш стан і вона бачить, що з вами щось негаразд і ваше відношення до неї.
Треба бути просто обережнішими і добре думати головою перш ніж щось робити чи казати.
  • 0

#31 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 19:20

Перегляд дописуTonchik (15.01.2007 19:10) писав:

А я так скажу, біль як раз і може бути у близьких людей. Тому що наші вчинки трактуються по різному різними людьми. От зробили ви якийсь поступок відносно знайомого, наприклад, проігнорували його пропозицію або ще щось, але йому не боляче. Він подумав що ну і хай йому грець. І все. Проблема вирішена. А відносно близької людини - вона ж сприймає все набагато ближче!!! Близьку людину турбує ваш стан і вона бачить, що з вами щось негаразд і ваше відношення до неї.
Треба бути просто обережнішими і добре думати головою перш ніж щось робити чи казати.

тоді це вже не життя...а пекло якесь...якщо обмірковувати кожну відповідь...
так шо палюбєєє ображаємо когось...навіть тим, що народжуємось...ось так!!! :blink:
  • 0

#32 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 19:39

Перегляд дописуNo Worries (15.01.2007 19:17) писав:

тоді це вже не життя...а пекло якесь...якщо обмірковувати кожну відповідь...
так шо палюбєєє ображаємо когось...навіть тим, що народжуємось...ось так!!! :blink:
Я не кажу сидіти й обмірковувати, а слідкувати за тим, що ти говоришь!!! А то навіщо ж голова людині?
  • 0

#33 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 19:42

Перегляд дописуTonchik (15.01.2007 19:36) писав:

Я не кажу сидіти й обмірковувати, а слідкувати за тим, що ти говоришь!!! А то навіщо ж голова людині?

всеодно важко!!!...іноді так і кортить сказати!!!...потім звичайно ж жалкую...або навпаки пишаюсь!!! :blink:
  • 0

#34 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:01

Перегляд дописуNo Worries (15.01.2007 19:39) писав:

всеодно важко!!!...іноді так і кортить сказати!!!...потім звичайно ж жалкую...або навпаки пишаюсь!!! :blink:
От!!! Жалкуєшь!!! Треба навчитись контролювати свої емоції. Від цього ти станешь мудріший. Я не кажу стати людиною із залізним серцем, а просто працювати розумом. Так це важко, але потім буде краще!!! Повір мені.
  • 0

#35 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 20:35

Перегляд дописуTonchik (15.01.2007 19:58) писав:

От!!! Жалкуєшь!!! Треба навчитись контролювати свої емоції. Від цього ти станешь мудріший. Я не кажу стати людиною із залізним серцем, а просто працювати розумом. Так це важко, але потім буде краще!!! Повір мені.

жалкую...і не жалкую..фіфті-фіфті...а контролювати навпаки нетреба!!!..що є на духу то і кажи!!! :blink:
  • 0

#36 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 21:03

Ні, скільки в мене було, що хочеться висказати що думаю, але думаю на даний момент. А потім розумію, що не хочу казати поганих слів, то просто всплеск емоцій. Але якщо сказала б - посварились с близькою людиною!!!
  • 0

#37 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 21:16

Перегляд дописуTonchik (15.01.2007 21:00) писав:

Ні, скільки в мене було, що хочеться висказати що думаю, але думаю на даний момент. А потім розумію, що не хочу казати поганих слів, то просто всплеск емоцій. Але якщо сказала б - посварились с близькою людиною!!!

а я не так...тепплю-терплю...а потім всплеском кажу все що думаю...і причому рідко залишаюсь винним!!! :blink: :P :box:
  • 0

#38 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 15.01.2007 – 21:39

Перегляд дописуParsokon (13.01.2007 20:12) писав:

ніяк не уникнути.
найбільшого болю завжди завдають найближчі люди. і ти теж комусь близько..

Боми їм серце найбільше відкриваємо і овірямо найбільше. А від так дія така ж, але удар болючіший. До дого ж вони наші слабикни знають і незахищені сторони... :blink:
  • 0

#39 azaneleh

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 22:00

Перегляд дописуОлесік (15.01.2007 21:36) писав:

Боми їм серце найбільше відкриваємо і овірямо найбільше. А від так дія така ж, але удар болючіший. До дого ж вони наші слабикни знають і незахищені сторони... :blink:

А ми їхні.......... То невже ж близькі люди для болю......... Не згодна.........
  • 0

#40 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 15.01.2007 – 22:07

Біль...Він буває різний...Але наважчий це коли болить душа,страждає...нажахливіший біль від нерозділеної любові,втрати кохання...І з цим нічого не поробиш, таке життя. Біль - це природно,якщо людина не відчуває болю - то це вже не людина... :blink:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних