Перейти до вмісту

Репутація

Повідомлень в темі: 56

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.01.2007 – 17:38

Перегляд дописуParsokon (11.01.2007 17:12) писав:

як тоді переглядати оцінки, які сам же поставив?...
хоч би для визначення дати, коли можна буде знову поставити +-?
По-перше, навіщо? По-друге, форум підкаже!

Перегляд дописуMrGALL (11.01.2007 17:12) писав:

В принципі непогана ідея, але має багато недоліків....
Перелік?

Повідомлення відредагував zav: 11.01.2007 – 17:42

• 0

#22 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 11.01.2007 – 17:46

Перегляд дописуzav (11.01.2007 17:35) писав:

Перелік?
Parsokon вже частину недоліків назвала....

Хоча... можливо щось і вийде :)

Буде час - займусь.
  • 0

#23 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 11.01.2007 – 18:25

гігі репутація кльова забавка (особливо для андрОНа та Злодюжки) (шось мені відчувається що скоро в мене буде два мінуси) краще залишайте це зовсім не образливо навіть невпаки :)
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.01.2007 – 18:44

Я теж хочу висказати свою думку. Видно тема з репутацією піднімалась не раз, але останній спалах таки я якоюсь мірою спричинила. На теревеньках я давно, ще з початків, коли хлопці робили форум, поступово наповнювали чимось новим. Якщо я мало дописувала, то це не означає, що я не перечитувала тем і дописів. Щиро поважаю адмінів і декого (з ким знайома) з модерів, симпатизую багатьом теревеньківцям. Вмисне сиділа перед новим роком і писала руцями привітання для вашого форуму (http://www.svij.com..../vitannya/1.htm). Приходжу на свята, переглядаю форум і опа....одинз членів команди ставить мені мінус, бо йому захотілось погнати. Нормально? У вас така гра? Ну то звиняйте, не всі ж це знають і тому була відповідна реакція. Я, по натурі миролюбива людина, але коли нізащо, не знаючи мене хтось починає хамити, то даю здачу. Думаю кожен з вас зі мною погодиться, а хлопаки підтвердять, що за такі речі в реалі можуть дати в чайник. Так, я порушила правила, але це була відповідна реакція на ставлення до мене. Як наслідок: бан за порушення правил, попередження і лист: ти така-сяка, ти дозволила образити модера і от маєш....А що має модер?А чому ж тоді правила діють в односторонньому порядку? Значить коли модер то йому можна комусь зробити зле а він персона захищена? Але менше з тим...Бан мені зняли, попередження також.
Тепер до Злодюжки: давай мирицця! Я приношу вибачення за образу(хоча якщо чесно то ти її заслужив) і надалі просила б бути мудрішим і чинити справедливо, а не як хлопчисько з 5 класу.
До адмінів. Пропоную лишити репутацію і все решта як є, але правила форуму не повинні розповсюджуватись на репутацію. Наприклад: поставив нізащо мінус в рєпі, хтів погнати - отримуєш те, що та людина хоче тобі сказати(окрім матюків) і правила в цьому випадку не діють. Можна спробувати таке, просто поставити випробувальний термін, із замовчуванням, що кожен є вихованою людиною
Даруйте за довгий пост
  • 0

#25 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 18:54

я проти видалення репутації (принаймні зараз і поки що :)) якщо тобі ставлять "-" то ти маєш змогу себе виправити (якщо це дійсно об'єктивна оцінка). не потрібно приховувати від інших коментарі тому, що мінусів може бути багато, а насправді людина на них не заслужила, отже хай інші це бачать. і вкінці кінців репутація робить нас сильнішими: вчить не зважати на дурість інших, і навпаки - прислухатися до слушних "чужих" думок.
мабуть таки необхідно внести додаткові правила, що репутація не повинна модеруватись і все. а там буде видно чи спростить це ситуацію чи ні.

Перегляд дописуЛастівочка (11.01.2007 18:41) писав:

...
та ти молодець (послала культурно і без матюків) :) навіть не знаю... мабуть він злякався і поставив тобі бан :prapor: просто не сприймай таких людей надто серйозно, бо вони можуть добряче підпортити нерви :D це їхня справа і їхня репутація. от дойже вона до -5 і вони залишуться тут "ніким". от тоді й задумаються над своєю поведінкою. от побачиш :box:

а те, що він не правий - це очевидно. і всі мабуть це бачать, крім нього. йому ж гірше :)
  • 0

#26 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 18:58

пан Evol такий наївний....
  • 0

#27 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 11.01.2007 – 19:08

я собі нагадую чимось героя Простоквашино Почтальона Печкіна, який врешті говорить "ну то у меня не біло велосіпеда - поетому я біл злой..."
от подивився я на прикол з репутацією ще раз, через деякий час після прямого наїзду на неї - і склав настпуну думку, що на цьому сайті, де збираються переважно інтелігентні особи, виставлення плюсів і мінусів не викривилось так, як на популярному бігмірі......
вважаю, що до репутації слід відноситись з легким накуром, ну тобто трохи пофігістичніше і флегматичніше....

Злодюжка - мій учень, тому на нього палку піднімати не треба.....він ще виросте :)
  • 0

#28 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 19:14

Перегляд дописуParsokon (11.01.2007 18:55) писав:

пан Evol такий наївний....
можливо. це погано? :)
в чому ж саме проявляється моя наївність?
  • 0

#29 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.01.2007 – 19:27

До Antrenne Diourivelle. Шось Ви, прошу пана, його трохи не довчили:). Я вибачилась і вибачила йому, але от чи він зуміє зробити якісь висновки з того? Якщо ні, то мо" варто репетитора? А якщо рєпа то гон, то не всім то зрозуміло, особливо дико то буде для нових користувачів..
До Evolа - страшенно подобаються наївні
  • 0

#30 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 19:44

Перегляд дописуЛастівочка (11.01.2007 19:24) писав:

До Evolа - страшенно подобаються наївні
а мені добрі, чесні і справедливі :)
  • 0

#31 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 11.01.2007 – 19:47

Перегляд дописуЛастівочка (11.01.2007 18:41) писав:

Я теж хочу висказати свою думку. Видно тема з репутацією піднімалась не раз, але останній спалах таки я якоюсь мірою спричинила. На теревеньках я давно, ще з початків, коли хлопці робили форум, поступово наповнювали чимось новим. Якщо я мало дописувала, то це не означає, що я не перечитувала тем і дописів. Щиро поважаю адмінів і декого (з ким знайома) з модерів, симпатизую багатьом теревеньківцям. Вмисне сиділа перед новим роком і писала руцями привітання для вашого форуму (http://www.svij.com..../vitannya/1.htm). Приходжу на свята, переглядаю форум і опа....одинз членів команди ставить мені мінус, бо йому захотілось погнати. Нормально? У вас така гра? Ну то звиняйте, не всі ж це знають і тому була відповідна реакція. Я, по натурі миролюбива людина, але коли нізащо, не знаючи мене хтось починає хамити, то даю здачу. Думаю кожен з вас зі мною погодиться, а хлопаки підтвердять, що за такі речі в реалі можуть дати в чайник. Так, я порушила правила, але це була відповідна реакція на ставлення до мене. Як наслідок: бан за порушення правил, попередження і лист: ти така-сяка, ти дозволила образити модера і от маєш....А що має модер?А чому ж тоді правила діють в односторонньому порядку? Значить коли модер то йому можна комусь зробити зле а він персона захищена? Але менше з тим...Бан мені зняли, попередження також.
Тепер до Злодюжки: давай мирицця! Я приношу вибачення за образу(хоча якщо чесно то ти її заслужив) і надалі просила б бути мудрішим і чинити справедливо, а не як хлопчисько з 5 класу.
До адмінів. Пропоную лишити репутацію і все решта як є, але правила форуму не повинні розповсюджуватись на репутацію. Наприклад: поставив нізащо мінус в рєпі, хтів погнати - отримуєш те, що та людина хоче тобі сказати(окрім матюків) і правила в цьому випадку не діють. Можна спробувати таке, просто поставити випробувальний термін, із замовчуванням, що кожен є вихованою людиною
Даруйте за довгий пост
Ластівочко,я не читав ваш пост,але здогадуюся,шо там написано!
Репутація то є файна штука.якшо її не сприймати серйозно!А Злодюжка то є файний хлопець!Яка вам різниця чи у вас -15 чи +20?
від того шось залежить?
  • 0

#32 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 20:09

Перегляд дописуjakobz (11.01.2007 19:44) писав:

Яка вам різниця чи у вас -15 чи +20?
від того шось залежить?

ну якщо ви не маєте почуття власної гідності, то нічого не залежить :)

PS: я мав на увазі, те, якщо вам ставлять нізащо -, чи ображають рєпі...

Повідомлення відредагував CeKaHc: 11.01.2007 – 20:11

• 0

#33 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.01.2007 – 20:17

Репутацію лишити...я до неї навіть вже звикла,хоча й спочатку була проти...треба просто розібратися зі Злодюжкою..решті начебто пофіг на репу,нормально з неї співіснують..
якщо хтось собі почав гнати на репу в когось - скарга до модера,а модер дає усне попередження користувачеві,хай береться за голову...встановити межу скажімо два усних попередження...продовжуватиме - дати вже нормальне попередження..
така моя пропозиція...
  • 0

#34 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 11.01.2007 – 20:18

Перегляд дописуCeKaHc (11.01.2007 20:06) писав:

ну якщо ви не маєте почуття власної гідності, то нічого не залежить :)

PS: я мав на увазі, те, якщо вам ставлять нізащо -, чи ображають рєпі...
Переглянь список репутації!тоді це всьо розповідай!
Ти можеш визначити по моїх постах який я в житті?
До чого тут гідність?

Перегляд дописуKassandra (11.01.2007 20:14) писав:

Репутацію лишити...я до неї навіть вже звикла,хоча й спочатку була проти...треба просто розібратися зі Злодюжкою..решті начебто пофіг на репу,нормально з неї співіснують..
якщо хтось собі почав гнати на репу в когось - скарга до модера,а модер дає усне попередження користувачеві,хай береться за голову...встановити межу скажімо два усних попередження...продовжуватиме - дати вже нормальне попередження..
така моя пропозиція...
Нема Злодюжки- нема репутації! :D
шо вона вам дає?

Повідомлення відредагував jakobz: 11.01.2007 – 20:19

• 0

#35 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 20:36

Перегляд дописуKassandra (11.01.2007 20:14) писав:

нелогічно , беззмістовно.
  • 0

#36 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.01.2007 – 20:42

Перегляд дописуParsokon (11.01.2007 20:33) писав:

нелогічно , беззмістовно.
тобто? :) може я зле пояснила..
я мала на увазі, що всі до репи ставляться не так як Злодюжка,а нормально...
  • 0

#37 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 11.01.2007 – 20:46

Ластівочка, з вашої реакції на один єдиний "-", складається враження, що у вас дуже низька самооцінка, і дуже велика залежність від оточуючої думки. Тимпаче, в комменті до мінуса нічого образливого не було. За що там "давати в чайник" я не розумію.
Але в той же час, не зрозуміло за що вам дали бан, бо подібні до вашого, коментарі пишуть і самі модератори.
  • 0

#38 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 20:47

Перегляд дописуjakobz (11.01.2007 20:15) писав:

Переглянь список репутації!тоді це всьо розповідай!

ти натякаєщ на те, що ти вище за мене в рейтингу репутації? між тим це якраз від безпідставних мінусів асоціального елементу, котрого ти захищаєш....
  • 0

#39 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.01.2007 – 21:54

Перегляд дописуKassandra (11.01.2007 20:39) писав:

я мала на увазі, що всі до репи ставляться не так як Злодюжка,а нормально...
Яку принципову відмінність панна вбачає між панами Злодюжкою та androON'ом?
  • 0

#40 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 22:00

zav
просто пан Злодюжка вважає, що ставити мінуси всім підряд, від того, що йому просто так захотілось чи в нього поганий настрій, є нормальним.....але левова частина тут присутніх так не вважають (як мені здається)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних