Перейти до вмісту

Pasсal, всі питання тут

Повідомлень в темі: 131

#121 s_e_r_g

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ (Гуртожиток)

Відправлено 27.07.2010 – 19:50

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (27.07.2010 20:39) писав:

на паскалі повчися циклам, функціям, процедурам, але графіка - фе!
Повністю з тобою згідний
  • 0

#122 Бесідник

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 139 повідомлень
  • Місто:Франик

Відправлено 27.07.2010 – 20:37

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (27.07.2010 20:39) писав:

ото краще і не починай. глянь на календар.
на паскалі повчися циклам, функціям, процедурам, але графіка - фе!

добре, дякую за пораду, а так я планую після паскаля вивчати с++
ПС: все що ти перечислив, я вже навчився)
  • 0

#123 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6059 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.07.2010 – 21:45

Перегляд дописуБесідник (27.07.2010 21:37) писав:

добре, дякую за пораду, а так я планую після паскаля вивчати с++
ще раз кажу, глянь на календар. с++ не актуально
  • 0

#124 Бесідник

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 139 повідомлень
  • Місто:Франик

Відправлено 27.07.2010 – 22:01

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (27.07.2010 22:45) писав:

ще раз кажу, глянь на календар. с++ не актуально

Я звичайно спорити не буду, але по рейтингах С++ не дуже відстає від ТОПу.
http://habrahabr.ru/...gramming/80844/ - 4 місце
http://www.raznoblog.com/internet/2009/05/...grammirovaniya/ - 3 місце
http://biz.liga.net/news/E1000411.html - 4 та 3 місце
http://mozg.by/content/top-10-yazykov-prog...i-rabotodatelei - 5 місце
http://www.xakep.ru/...714/default.asp - 3 місце
http://www.quizful.net/post/programming-la...pularity-rating - 3 місце

я взагалі про вивчення с++ зробив висновок по цій темі - http://www.tereveni....?showtopic=3002
  • 0

#125 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 17.08.2010 – 19:44

Просто тут усі такі знавці С++ , що кого не спитаеш - усе знають ,а колі діло доходить до відповіді - то користуйся допомогою google і тд.
  • 0

#126 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 17.08.2010 – 19:54

Перегляд дописуBlackvistaspam (17.08.2010 20:44) писав:

Просто тут усі такі знавці С++ , що кого не спитаеш - усе знають ,а колі діло доходить до відповіді - то користуйся допомогою google і тд.
Плати гроші та отримуй якісні відповіді, тут можуть тільки направити на шлях істинний, а не робити замість тебе лаби.
  • 0

#127 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 17.08.2010 – 20:27

А скільки грошей потрібно платити ? Де розцінки ? :ggggg: .
Ну наприклад за посередню программу ,яка вирішує задачу з графіком занять у вищому навчальному закладі. Є семестр в ньому N предметів по К занять,створити графік цих занять на семестр з можливою їх перестановкою в залежності від людського фактору (хвороби вчителя,якихось стыхыйних лих,тощо) .Ну і звісно деякі очевідні умови ,наприклад що обмеження кількості занять с того чи іншого предмету в неілю . Звісно програма повинна видавати відповідь для довільно вибраного факультету з можливими своїми особливостями - урахування курсу абітурієнтів, робітничої практики ,тощо. (це тільки приклад,таких прикладів стандартних задач можу навести доволі велику кількість)

Досить чітка відповідь для людей які чогось хочуть ) . Хочете щоб написали вам программу- платіть гроші . Можливо хтось з модераторів створить читкій розділ - допомога у написанні програм за гроші тут з урахуванням дотримування закону(лохотрон нам непотрібен).
Тут усе так в неявному вигляді, ні перевіреної літературі, ні людей які хочь щось знають і довели свої знання. Наприклад створити список літератури з рейтингом (як у більшості книжкових магазинів) .
Ні інформативного розділу с корисною літературою і сайтами по тій чи іншій мові,ні однієї цікавої програми чи прикладу.
Не підфорум програмування ,а якийсь смітник ).

Повідомлення відредагував Blackvistaspam: 17.08.2010 – 20:29

• 0

#128 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.08.2010 – 22:52

Цитата

А скільки грошей потрібно платити ? Де розцінки ? .
Ну наприклад за посередню программу ,яка вирішує задачу з графіком занять у вищому навчальному закладі. Є семестр в ньому N предметів по К занять,створити графік цих занять на семестр з можливою їх перестановкою в залежності від людського фактору (хвороби вчителя,якихось стыхыйних лих,тощо) .Ну і звісно деякі очевідні умови ,наприклад що обмеження кількості занять с того чи іншого предмету в неілю . Звісно програма повинна видавати відповідь для довільно вибраного факультету з можливими своїми особливостями - урахування курсу абітурієнтів, робітничої практики ,тощо. (це тільки приклад,таких прикладів стандартних задач можу навести доволі велику кількість)

ЛОЛ. В нас на факультеті колись студент отримав фінансування на таку програму. хз звідки, але факт. тої програми так ніхто і не бачив)

А про розцінки... чувак. то форум. тут сидять люди, а не модератор, який зобовязаний комусь щось писати чи бере зі всіх гроші. мова йде про те, що ніхто не буде тратити час на написання тобі коду. а така програма точно не за вечір-два пишеться(за умови що вона дійсно працює).
  • 0

#129 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 16:40

Звертатись "чувак" до свого тата й діда . пряме визначення слова Dude- зовсім неправельно перекладене деякими нашими імбіцилами ,звісно як і слово пацан .
A dude is an individual, typically male, particularly somebody well dressed or who has never lived outside a big city.
Я б таку програму на делфі чи VC6++ забацав бы за день - нічого складного в ній нема(крім теорії графів,якщо програма на рівні курсача) .Звісно ,якщо вас нас навчали в університеті ,а не пасли як баранів ;) .
Як недивно в мене групі були люди ,які нашару робили людям їх завдання для підвищення свісно ж своєї кваліфікації,так би мовити - набивали руку.
Звісно ж ти правий ,що ніхто не буде робити комусь програму - бо тут нікого ,напевно, нема кто міг би зробити щось зробити ,а тим більше зробити це швидко і якісно.
Хочеш ,щоб щось було зроблене - зроби це сам.
  • 0

#130 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.08.2010 – 19:03

Цитата

Звісно ж ти правий ,що ніхто не буде робити комусь програму - бо тут нікого ,напевно, нема кто міг би зробити щось зробити ,а тим більше зробити це швидко і якісно.
Ой. мене напевно скоро звільнять з роботи бо нічого не вмію.

Цитата

Я б таку програму на делфі чи VC6++ забацав бы за день - нічого складного в ній нема(крім теорії графів,якщо програма на рівні курсача) .Звісно ,якщо вас нас навчали в університеті ,а не пасли як баранів .
Збацай, ми подивимося, поржемо, потестуємо. я чекаю лінк на реліз та сорси через 36 годин.
  • 0

#131 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.08.2010 – 21:17

FT232BM: Позатему видалив
  • 0

#132 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 08.09.2010 – 16:55

init var zvernennya "Ми цього року будемо вивчати паскаль, буду щось запитувати - обов'язково допомагайте, а то прийде бабай...";
echo zvernennya;
Щось я сюди пхп вмішав...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних