Перейти до вмісту

Вінт на 1 Терабайт

Повідомлень в темі: 48

#21 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 21.04.2007 – 21:07

Перегляд дописуKassandra (21.04.2007 21:41) писав:

ага..а маленька подряпинка,і все нафіг пішло.. :D

Таке саме раніше й говорили про ДВД. :)
А убити ДВД ще важче ніж СД, незважаючи на те, що щільність запису більша. :wacko:

Помилкове твердження АДНАЗНАЧНА! :)
  • 0

#22 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 22.04.2007 – 11:57

LOГ
http://www.videodata.ru/bluray.htm

Цитата

Одно из слабых мест Blu-ray – очень маленькое расстояние между записывающим слоем и поверхностью – 0,1 мм по сравнению с 0,6 в DVD и HD-DVD. Первоначально единственным способом защиты от повреждений в BD-дисках был картридж. Но затем рядом компаний (например, TDK) были разработаны специальные защитные покрытия, противостоящие царапинам и накоплению грязи, что позволило избавиться от картриджей.
панькатися з таким? краще вже звичайний вінт в коробці...
  • 0

#23 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 13.06.2007 – 22:26

Такий вінт можна дуже швидко забити....
  • 0

#24 Fatal1ty

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 13.06.2007 – 23:06

Вещь супер напевно але мені маловато буде
  • 0

#25 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 20.12.2007 – 20:25

Перегляд дописуLOГ (21.04.2007 18:17) писав:

А він на 1 терабайт - нераціонеальне використання місця.
скоріше грошей. :cool1: зато не треба гемороїтись з риттям в дисках. :yes: хоча забити його - місяць ділов, навіть "з нуля". :D
  • 0

#26 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 21:28

Прочитав статтю http://itc.ua/node/30328 і подумав-якими ж семимильними кроками іде технічний прогрес! ще недавно тільки зявилися перші орієнтовані на ентузіастів терабайтні вінти, а тут уже скоро можна буде собі такий самий вінт купити за нормальною ціною і що саме головне -з впевненістю в надійності збереження данних :cool1:
  • 0

#27 da dante

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 21:43

тю, а в мене до сих пір вінт на 40 гіг стоїть))) і нічо))
  • 0

#28 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 21:52

Перегляд дописуda dante (20.12.2007 21:43) писав:

тю, а в мене до сих пір вінт на 40 гіг стоїть))) і нічо))

ну так в мене тож на моєму кориті вінт на 40 гіг :yes: просто я думаю що ти так само як і я, так само як і кожен юзер не відмовився б від терабітного вінта за нормальною ціною :cool1:
  • 0

#29 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.12.2007 – 21:56

у мене 250 Гб і всерівно мало :cool1: Думаю 1 Тб було мало
  • 0

#30 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 22:02

Перегляд дописуDema V (20.12.2007 21:56) писав:

ну якщо в тебе високошвидкісний інет -то забити і 1Тб не проблема) ну скоро вже зявляться на нашому ринку перші HD-DVD або Blu-ray приводи, тоді можна буде болванити фільми в високій якості і не забивати ними вінчак)
а взагалі як кажуть, дискового простору багато не буває...так що будемо чекати нових, ще високоємніших вінтів :yes:
  • 0

#31 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2007 – 22:05

для статистики - у мене встановлені GTA San Andreas, The Witcher (Ведьмак), S.T.A.L.K.E.R - разом 19,5 ГБ (20 964 898 307 байт) - і це ще не максимум, бувають і більші ігри... а скоро блу-раі в серію підуть і будуть ігри та програми по 20-30 Гігов :cool1:
  • 0

#32 da dante

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 22:10

Перегляд дописуDema V (20.12.2007 21:56) писав:

а в мене 40, але думаю, що і 30ти б хватило :yes:
  • 0

#33 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 22:14

Перегляд дописуCAESAR (20.12.2007 22:05) писав:

для статистики - у мене встановлені GTA San Andreas, The Witcher (Ведьмак), S.T.A.L.K.E.R - разом 19,5 ГБ (20 964 898 307 байт) - і це ще не максимум, бувають і більші ігри... а скоро блу-раі в серію підуть і будуть ігри та програми по 20-30 Гігов :cool1:

ну на рахунок програм та ігор на 20-30 гіг...це буде не так скоро, та і не всі зможуть в них грати, тому що вимоги там будуть мабуть такі, що Крайсіс просто відпочиває, а ось фільми в високій роздільній якості зображення доступні вже сьогодні...ну і про іншу медіаначинку забувати не треба-музика, великі галереї фоток високої роздільної здатності...так що терабайтні вінти скоро стануть такими ж звичними, як звичайні СД чи ДВД приводи :yes:
  • 0

#34 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.12.2007 – 22:21

Дивлюсь в прайси "нашої" фірми ****:
HDD 1024Gb 7200rpm WD Serail ATA II 16Mb - 1651,02грн. :cool1:
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 22:58

Перегляд дописуDr Zlo (20.12.2007 22:02) писав:

а взагалі як кажуть, дискового простору багато не буває...так що будемо чекати нових, ще високоємніших вінтів :yes:
Є, здається, LaCie зовнішні на 2TB

Перегляд дописуDr Zlo (20.12.2007 21:28) писав:

уже скоро можна буде собі такий самий вінт купити за нормальною ціною і що саме головне -з впевненістю в надійності збереження данних :D
За таку впевненість можна огрести великий геморой. ЗАВЖДИ потрібно ВСЕ бекапити.

Перегляд дописуDr Zlo (20.12.2007 22:14) писав:

ось фільми в високій роздільній якості зображення доступні вже сьогодні...ну і про іншу медіаначинку забувати не треба-музика, великі галереї фоток високої роздільної здатності...так що терабайтні вінти скоро стануть такими ж звичними, як звичайні СД чи ДВД приводи :D
ну да, коли вони будуть "тру" ейчді ;) , в смислі 1920х1200, а не такі як зараз, то старички на 40, 80GB сприйматимуться як дискетки :cool1: . А взагалі я зрозумів просту істину - вінта ніколи не вистачить, маленький проблиск щастя після купівлі нового дівайса швидко закінчується і починається морока "заболванювання"
  • 0

#36 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 23:20

Перегляд дописуSergiy_K (20.12.2007 22:58) писав:

Є, здається, LaCie зовнішні на 2TB
За таку впевненість можна огрести великий геморой. ЗАВЖДИ потрібно ВСЕ бекапити.
ну да, коли вони будуть "тру" ейчді :D , в смислі 1920х1200, а не такі як зараз, то старички на 40, 80GB сприйматимуться як дискетки :cool1: . А взагалі я зрозумів просту істину - вінта ніколи не вистачить, маленький проблиск щастя після купівлі нового дівайса швидко закінчується і починається морока "заболванювання"

1)ну зовнішні не рахуються, вони ще менш надійніші і швидкість їхня не катить зовсім
2) нуууу, бекапити звичайно треба , але якщо надійність терабайтного вінта в крайньому випадку не гірша ніж меншого за обсягами , то і бекап проводити тут треба не частіше ніж би це робилося на меншому вінчестері
3) ну, до тру ашді вже не так і далеко,але до рядового користувача ця технологія дійде тільки тоді коли в кожного вдома висітиме плазма з хорошою діагонналлю :yes:
  • 0

#37 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 23:45

Перегляд дописуDr Zlo (20.12.2007 23:20) писав:

1)ну зовнішні не рахуються, вони ще менш надійніші і швидкість їхня не катить зовсім
"не катить" - це ти гониш. я б сказав так - в USB вона менша, але не критично. а extSATA я не юзав, можливо що там шв. - не гірша.

Перегляд дописуDr Zlo (20.12.2007 23:20) писав:

3) ну, до тру ашді вже не так і далеко,але до рядового користувача ця технологія дійде тільки тоді коли в кожного вдома висітиме плазма з хорошою діагонналлю :yes:
може тобі ще баню з дєвками? :cool1: зараз вже є 24" моніки менше $500, тому теоретично ніяких перешкод я не бачу.
  • 0

#38 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 23:58

Перегляд дописуSergiy_K (20.12.2007 23:45) писав:

"не катить" - це ти гониш. я б сказав так - в USB вона менша, але не критично. а extSATA я не юзав, можливо що там шв. - не гірша.
може тобі ще баню з дєвками? :cool1: зараз вже є 24" моніки менше $500, тому теоретично ніяких перешкод я не бачу.

ні, гониш якраз ти, тому що зовнішні ЮСБ вінти не використовуються широко саме через по перше їх значно(!) нижчу швидкість порівняно з нормальними вінтами...якщо зараз навіть дуже швидкі вінчестери перевантажуються при наприклад роботі в р2р мережах, то цікаво щоб сказали твої зовнішні вінти? :yes: імхо, сфера їх використання-це додатковий дискови простір для платформ, в яких важко замінити вже встановлений вінтчестер-наприклад в ноутах. Але їх ціна все рівно залишається високою
баню з дєвками не треба, краще уважніше читай пости, якщо ти вже берешся їх коментувати :D
так, є моніки з діагоналлю 24" за ціною менше 500 баксів, але по перше, не дуже багато людей поки що може їх собі доволити купити, а по друге , якісні характеристики їхні не зовсім оптимальні. І взагалі, я говорив не про 24"-ві моніки, а про РК-панелі з діагоналлю яка дозволить вигідно оцінити переваги отого ашді відео(тобто не менше 30"), а такі не скоро стануть обєктом побуту більшості користувачів
  • 0

#39 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 00:15

Перегляд дописуDr Zlo (20.12.2007 23:58) писав:

ні, гониш якраз ти, тому що зовнішні ЮСБ вінти не використовуються широко саме через по перше їх значно(!) нижчу швидкість порівняно з нормальними вінтами...якщо зараз навіть дуже швидкі вінчестери перевантажуються при наприклад роботі в р2р мережах, то цікаво щоб сказали твої зовнішні вінти? :yes: імхо, сфера їх використання-це додатковий дискови простір для платформ, в яких важко замінити вже встановлений вінтчестер-наприклад в ноутах. Але їх ціна все рівно залишається високою
Значно це в скільки? в 2-3 рази. Так це суттєво, наприклад якщо треба переписати 100Гб - займе годину замість півгодини :D . Колись про таке можна було мріяти. :cool1: А стосовно вінтів які мережі перевантажують, то це ти просто не розумієш, що це не швидкодія дискової підсистеми є вузьким місцем, а мережа - залізо та софт. Основне чому зовнішні менше юзають, це їх ціна, а не швидкість. Звикли "звичайні" дьоргати, та й благо на дворі епоха SATA2. А в чому проблема змінити вінт в ноуті? Мої знайомі постійно його витягують. Просто там "ціна\об"єм" вдвічі більше.

Перегляд дописуDr Zlo (20.12.2007 23:58) писав:

так, є моніки з діагоналлю 24" за ціною менше 500 баксів, але по перше, не дуже багато людей поки що може їх собі доволити купити, а по друге , якісні характеристики їхні не зовсім оптимальні. І взагалі, я говорив не про 24"-ві моніки, а про РК-панелі з діагоналлю яка дозволить вигідно оцінити переваги отого ашді відео(тобто не менше 30"), а такі не скоро стануть обєктом побуту більшості користувачів
а ти фільми виключно на великих панелях дивишся? 24" моніки будуть масовішим продуктом імхо. а стосовно якості, то фіг різниця якщо якість запису фільму висока і сам монітор підтримує нативну роздільну здатність і має всі необхідні інтерфейси "на борту"? дурна суперечка, вибач.
  • 0

#40 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 00:35

Перегляд дописуSergiy_K (21.12.2007 00:15) писав:

Значно це в скільки? в 2-3 рази. Так це суттєво, наприклад якщо треба переписати 100Гб - займе годину замість півгодини :D . Колись про таке можна було мріяти. :cool1: А стосовно вінтів які мережі перевантажують, то це ти просто не розумієш, що це не швидкодія дискової підсистеми є вузьким місцем, а мережа - залізо та софт. Основне чому зовнішні менше юзають, це їх ціна, а не швидкість. Звикли "звичайні" дьоргати, та й благо на дворі епоха SATA2. А в чому проблема змінити вінт в ноуті? Мої знайомі постійно його витягують. Просто там "ціна\об"єм" вдвічі більше.
а ти фільми виключно на великих панелях дивишся? 24" моніки будуть масовішим продуктом імхо. а стосовно якості, то фіг різниця якщо якість запису фільму висока і сам монітор підтримує нативну роздільну здатність і має всі необхідні інтерфейси "на борту"? дурна суперечка, вибач.

ну от якраз быльшість юзерів зараз використовують вінти обємом 200-300 гіг, і якщо треба перезаписати 100 гіг інфи на інший вінт, то думаю володарі юсбішних вінтів будуть матюкатися на швидкість передачі данних :yes:
на рахунок перевантаження при закачуванні з будь-якого торрент-трекера...ну от візьми для прикладу будь-яку флешку і спробуй прямо на неї закачати наприклад фільм за допомогою трекера...побачиш яка швидкість буде при скачуванні, і як нагріється флешка...те саме в принципі буде із юсбішним вінтом
коротше, поживемо побачимо :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних