Перейти до вмісту

Улюблені групи

Повідомлень в темі: 186

#21 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.10.2005 – 00:56

sokgor (16.10.2005 10:45) писав:

Я слухаю багато разної музики( а саме різних стилів). У кожного є своє певне музло з яким він йде по життю і це правда.....

Перегляд допису

Аж ніяк не згоден з такою тезою! Яскравим доказом, що такі слова неправдиві є я! Ось тільки почитайте таке:...

Мої музичні смаки пережили ціле життя - як людина! Причому так співпало, що на зламі моїх музичних вподобань відбувався і злам ідеологічний, погляди на життя. Тому музику я дуже люблю і вважаю рушієм суспільства та людства вцілому. Отже, опишу широкому загалу свій "ріст", щоб ви його оцінили:

1. Ще змалку не слухав жодноі музики...

2. Потім, побувавши на морі, почав шаленіти від попси, яку часто крутили на дитячих дискотеках, на які я чомусь незважаючи на це не ходив(певно внутрішній голос підказував, що це туфта ). Пройшов деякий час, ейфорія пройшла...Почав читати оповідання про козаків...

3. Далі мені дістались аудіокасети мого дядька. Спочатку майже нічого звідти не слухав, але з часом мене подолала музика ДДТ, Любе, Наутілус Помпілус, Чіж і Ко. Ще пізніше - Ляпіс Трубецькой. Почав захоплюватись фізикою...

4. Знову все набридло... :brovy: По телебаченню крутили реп, хіп-хоп, сподобався ТНМК, купив касету "300%RAP Ballad", яка не дуже сподобалась, але підняла ентузіазм пошуку - тому я дістав у знайомого касету Емінема. Це був переломний момент - я просто закохався у ту музику, яка ніяким чином не була схожа на ефірну попсу, виражала незгоду до всяких покидьків суспільства, я би сказав була революційною. Почав захоплюватися хімією, програмуванням...як результат-олімпіади різного рівня... B)

5. Навчаня в університеті. Нові люди, нові погляди на життя...З'явився комп, і я зібрав всі альбоми та кліпи Емінема - близько 2 гектар простору мого вінта. Почав інтенсивно мінятися інформацією, і до мене потрапили Limp Bizkit, Marilyn Manson, P.O.D, Linkin Park. Хіп-хоп баланс почав порушуваись - мене друг добряче "підсадив" на Linkin Park(до речі не одного мене, а й кількох одногрупників, за шо я йому сердечно вдячний). Спочатку подобались у їхній музиці хіп-хоп вставки, але згодом я почав цінувати голос Честера... Тобто невпинно відбувався перехід від реп музики до рок, панк-рок, альтернативи... Обожнював Тартак. Це продовжувалось трохи більше року(приблизно)... Прочитав роман про козаків "Пригоди молодого лицаря", який дуже сподобався...

6. Відбулась знакова подія у житті України - Помаранчева революція. Побувавши на майдані, я зрозумів, що я не один, і що щось всередині мене крутиться, і ніяк не може вийти назовні. Почав шукати це "щось" в інтернеті, прямо як Нео шукав Морфеуса :)... Майдан, як ви памятаєте, першими підтримали рок-гурти. Поряд з цим так склалося, що до мене на комп потрапила важка метал-музика...паралельно знайшов те "щось", офрмив у невеличкий проект... Linkin Park не випускали нічого нового, злигалися із негром і зовсім зійшли на попсу...І ось воно - прозріння! Почав слухати альтернативу, рок, хард-кор (SOAD,Rammstein, Marilyn Manson, Skinhate, Slipknot, SoulFly, Murderdolls, Mushroomhead, Mudvayne) :) . Одночасно з важкою музикою прийшло і захоплення класикою, зокрема Бетховеном(хотілось би Вагнера ще дістати, але ніде і ні в кого не міг знайти класику :angry1: ну не розуміють її сучасні люди, що тут поробиш :-( ). Ще слухав Apocalyptica...Емінем почав відходити у небуття...

7. Інформаційне, культурне і філософське прозріння продовжується...Почав захоплюватись українським фольклором, потім пішло далі до таких напрямів "металевої культури" як Sympho Black Metal, Melodic Death Metal
:)
, трішки Doom...(Cradle Of Filth, Die Apokalypischen Reiter, HateBreed, Terror 2000, Rasta, Dimmu Bogir). :8: Але українське все-таки взяло гору - почав слухати Pins, Білий шквал, Кому вниz, Оркестр Янки Козир,Skinhate, Сокира Перуна, Тостер, Сварга :8: , що є представниками вище згаданих стилів(Alternative, рок - Folk, Готика - Хардкор, Black Metal).Хочу зауважити, що мені ніколи не подобалось і не буде подобатись "електронний брухт" діджеїв. Це найбільш деградована музика, гірше попси - у тієї хоч щось десь та корисне може проскочити у текстах. І ніяка Дурковата Жаба чи Казантип ніколи мене не переконає у протилежному. Нема жодного музичного стилю, який би ніс таке чудове смислове навантаження, мелодійність, як метал-рок-музкика. Саме нею постають проти тих самих політиків, несправедливості та всього поганого, що створює людство. Ця музика для сильних волею, духом та розумом, на відміну від електронного непотребу, попси та репу, які створюються для роботів-кіборгів, а не для здоровомислячих гомосапієнс
...Але я трошки відволікся, продовжую далі: ...Поряд із цим повністю зневірився у реп-культурі (якщо її взагалі можна назвати культурою) і з великим задоволенням видалив всю цю нечисть, звільнивши чимало місця для Era, Evanescence(хоча далеко не всі твори подобаються), Nigntwish, Katatonia, Hollenthon :angry1: ...

А що буде далі, не знає, мабуть ніхто... Хіба що ви знаєте, що мені сказати хорошого, чи навпаки - поганого. Не ображусь на жодну думку, то ж сміливо можете "нападати" на мене та на мою концепцію розвитку. Жду подібних повідомлень та гарячої дискусії, а не просто "я слухаю то-то і все, відчепіться від мене..." Таке враження, що народ пише повідомлення, аби тільки заробити собі їх певну кількість. Хотілося б порушити таку тенденцію :)
  • 0

#22 A.Chip

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 10.11.2005 – 12:43

Тартак, Монте Крісто, Моторолла, От Вінта
а також часом пробиває на Metallica, КиШ, Чиж&Ко, ВВ..
  • 0

#23 andrON

.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 10.11.2005 – 15:35

Nolex (19.06.2005 19:46) писав:

Linkin Park, Off Spring, Rammstein, Blood Gang, The Rasmus, Avril Lavinge, Crazy Frog :yes: , Red Hot Chili Peppers.... та куча іншої... :)

Перегляд допису

Взагалі-то правильно The Offspring... І мабуть не Blood Gang, а Bloodhound Gang...

Мої зараз: Muse (мені подобається ритм), Rage Against The Machine (класна ідейна група і шалений драйв), Paulson (не давно відкрив для себе; дуже емоційна музика; вона наштовхує на певні думки, переживання)...
  • 0

#24 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 20.11.2005 – 17:49

Люди, а не могли б ви трохи розказувати чому саме той чи інший виконавець чи стиль вам подобається, а то зовсім нецікаво пости читати?! :rolleyes:
  • 0

#25 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень

Відправлено 20.11.2005 – 19:30

Киря (20.11.2005 17:49) писав:

Люди, а не могли б ви трохи розказувати чому саме той чи інший виконавець чи стиль вам подобається, а то зовсім нецікаво пости читати?! :rolleyes:

Перегляд допису

тю. ти краще сам питай...
і, до речі, твій пост настільки довгий, що я неподужафф...
  • 0

#26 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 20.11.2005 – 19:49

2andrON:значить мало каші з'їв, раз не подужав :-))
та й не буду ж якожного окремо питати!
  • 0

#27 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 21.11.2005 – 14:04

Слухаю сучасну україномовну творчість,але оскільки виконавців багато(що приємно радує :wub: ),не буду їх перелічувати.Принципово не слухаю москальської музики(сюди включаються і українські "пєвци",які співають "па-русскі" :rolleyes: ).
Ну а щодо іноземної-то тут вибір просто необмежений :P Серед моїх улюблених S.o.a.D.,Korn,Linkin Park-одним словом те,що тяжко звучить,але не занадто(типу Sepultura). Готика на другому місці(Theatre of tragedy,Lacrimosa).
А от чому саме така музика мені подобається-не знаю..Мабуть тому,що рулить :)
  • 0

#28 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 412 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2005 – 17:17

Слухаю все :rolleyes: окрім Металу та хард-рока!
  • 0

#29 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 21.11.2005 – 18:34

Переважно слухаю реп, але є виключення:
якщо мені пісня подобається, то я її слухаю.
  • 0

#30 Mirra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 28.11.2005 – 03:20

Flёur
Мельница
Blind Guardian

Останнім часом ще багато слухаю сучасної японської музики.
  • 0

#31 malen6ka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:Київ =)

Відправлено 15.12.2005 – 23:53

Слухаю багато української музики.
Власне, останнім часом "чомусь" виключно української :)
Багато нових суперових гуртів відкрила для себе на Рок-Екзистенції - от їх зара і слухаю на додачу до тих, які знаю і люблю давно:
Королівські зайці
Оркестр Янки Козир
Крихітка Цахес
Мертвий півень
Фактично самі
Перкалаба
Ті, що падають вгору
Праздник святого Йоргена....

Якшо почну розписувати кого і за що люблю, усі гроші в інеті просиджу :)
  • 0

#32 kirpi

їжачок-синячок

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 17.12.2005 – 02:26

а можна свій погляд про "альтернативу" висловити?

я завжди думав, що "альтернатива" музика альтернативна не попсі, а старому металу.
я тих часів не застав :) , але раніше всі слухали "метал".. ейсі-дісі там... кісс.. щось таке.. я навіть не знаю що.. ;) тоді з’явилася так звана "альтернатива". альтернатива "металу" - легша і різноманітніша музика: Korn, SOAD, Limp Bizkit я би їх назвав найвідомішими представиками

щодо моїх уподобань: ТОЛ, Tool (ги-ги :) ), A Perfect Circle, Cire, Психея, 7Раса, Envy, MuDvAyNe, #####, Tracktor Bowling, Фактично Самі
ясно, що це не всі, але інші менше слухаю

а ще вчора демо Pins послухав. дуже сподобалось
  • 0

#33 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 28.12.2005 – 16:33

Океан Ельзи , dryга pika, Evanescence, Тартак, :wacko: КРИХІТКА ЦАХЕС :) :git: , RHCP, TНMK. Ось.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  2sm.jpg   22.85К   51 Кількість завантажень:

• 0

#34 мавенька

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 02.01.2006 – 17:33

а моїми УЛЮБЛЕНИМИ гуртами на даний момент : ) є "ТАРТАК" та "С.К.А.Й." :wacko: :)
  • 0

#35 Харитон

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 06.01.2006 – 18:10

Кому Вниз - зе бест :D
  • 0

#36 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 10.01.2006 – 04:09

domino (3.01.2006 09:20) писав:

КИРЯ)))
1. Ти мене не переконав
2. Чому ти так вирішив, так думаєш??  тому що на тебе вплинула та культура, ті люди які люблять ТЕ про що ти говориш.

3. І кожна культура стиль і рух людей які зв'язані між собою
завжди будуть казати, що вони кращі

Перегляд допису

Хм.
1. Я тебе не переконав у чому - у тому, що це справді мій шлях розвитку, чи що він є правильним? Я ж сам казав, що концепція не обов'язково досконала, що така має бути у кожного...я навіть запропонував нападати на неї.
2. Як не парадоксально, але я до всього йшов сам, ніхто мене не "оточував" і не направляв своїм прикладом на який-небудь шлях. Я навіть не дуже старався знаходити однодумців, тому що знав, що не знайду точно такого як я, або хоча б трохи схожого. Я ніби вовк-одинак, без зграї, що живе сам по собі та жде свого часу. Зараз згадую слова пісні гурту Северные Врата:
"Волки, обереги жизни вечной.
Око зорко, точен прыжок,
Свежа добычи кровь,
Я волк, я Велеса слуга,
И на охоту выйду вновь"

3.Не можу не згодитись, і як не парадоксально, але так і має бути...
  • 0

#37 Einstein

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 18.01.2006 – 21:22

Найчастіше Слухаю - Nightwish, хто не знає це поєднання: Symphonic Black Metal, Goth Metal, Progressive Metal, Heavy Metal . :)

Ще Слухаю: System of a Down, Finntroll, Green Day, Luca Turilli...
  • 0

#38 Бісенятко

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 353 повідомлень

Відправлено 18.01.2006 – 21:37

Guns'n'Roses Nightwish METALLICA SoulFly Therion Король и Шут Черный Кофе
Арія :)
  • 0

#39 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень

Відправлено 18.01.2006 – 23:28

зараз дуже подобається гурт Death Cab For Cutie... грають інді-поп... ненапряжна і класна музика...
  • 0

#40 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 21.01.2006 – 23:58

Limp Bizkit, Каста, Земфіра, Marry Jany
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних