Перейти до вмісту

Улюблені групи

Повідомлень в темі: 186

#161 Jane Mumr

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.10.2007 – 23:05

ооо.... а я обожнюю ТОЛ!!! (доречі 27 жовтня вони будуть виступати на Ibanez-party у клубі Бінго о 19:00) ну і Карна звичайно... :happy1:
а з зарубіжних Nirvana ( :D СВЯТА група :D ) і Deform :D
  • 0

#162 sok

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 12.10.2007 – 14:28

TOL, Slipknot, SNUFF, Jane Air! :blink:
  • 0

#163 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 02.11.2007 – 18:11

на даний час відкрив для себе незрозуміло 2 чи одну групу(и) з назвою(ми)
World's end Girlfriend
World's end Boyfriend
учув в цьому, як я зрозумів, японському проекті нотки: пост-року, айдіему, примітивної електроніки часів Крафтверку, 8-бітку, нойз, фолк, фанк-соул, звичайний experimental і просто гарний поп....
блін...тащусь від такого брєду...
поміж цього в плей-лісті загуляли:

-Terrance McKenna з альбомом true hallucinations - його твори - це скоріше книжки, в яких йде розпоідь про те як чувак з дівчиною в лісах Амазонки наїлися грибів і бачуть якісь видіння...80% тексту - 20% звуку..
-радий що до мене потрапила спільна робота великого ембіентиста Brian Eno і мого улюбленого фронтмена Talking Heads - David Byrne...екпериментальний пост-панк..
-гурт Cabaret Voltaire - однойменна назва саме того кабаку, де й зародилася в Цюріху та скромно-генільна течія як дадаїзм...нічого особливого
-la monte young - якийсь поважний перець з розділу музики для медитацій - тим не менш читав його інтерв'ю в журналі The Wire, де він жаліється що його треки не влазять на вінілові платівки..
-gil scott heron - якийсь декламатор під музику - поки не вшарив
-hot pants з альбомом loco mosquito - це архаїчні записи в стилі поп-панку мого улюлбленого французо-іспанця другого реггіста світу - Manu Chao...заставка альбому трохи не дотягує до концептаульності андрОНа - просто копія чорного квадрату....
c'e la vie

ааа...ну і звичайно класика сексуальної революції - а також пособіє по епатажності на дискотеці
відео прілагається (дивитися хочаб 30сек)

ну і for sure - той самий саундтрек із мюзіклу Роміо е Джуліет. що я його 5 років шукав - Le Rois de monde

Повідомлення відредагував Antrenne Diourivelle: 02.11.2007 – 18:18

• 0

#164 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.11.2007 – 18:21

Слухаю "Кому вниз", "Плач Єремії","Океан Ельзи", "Даха Браха", "Пікардійська терція", "Гайдамаки", "ВВ", ЯЯЯ"... - це з українських.
З російських: "Крематорій", "Агата Крісті", "ДДТ", "Арія"...
  • 0

#165 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 02.11.2007 – 20:15

З українських подобається ТНМК, Лузер, Бумбокс, Фактично самі.
  • 0

#166 rtut

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:пиздобрянск

Відправлено 02.11.2007 – 20:52

Antrenne Diourivelle, World's End Girlfriend - це японци здаеться. можливо путаю
досить екзотичний смак. . .

tomato jaws подобаеться з украинських
  • 0

#167 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 07.11.2007 – 18:57

Antrenne Diourivelle
Блін, ти мене заінтригував... качаю альбомчик, короче одним словом стиль - експеріментал)
  • 0

#168 Космічна М@вп@

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 07.11.2007 – 19:01

PINK FLOYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink:
Chemical Brothers.
  • 0

#169 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.11.2007 – 20:59

Гурти кажете та певно Аудіослейв, Кілерси, Кайзер чіфс ( вибачайте що українськими буквами, щось мені тяжко зараз перемикати)... Перл Джем звичайно... Ну і Тул тіко з Тол прошу не плутати... а взагалі Бітли назавжди))))))))

Повідомлення відредагував Вертипузо: 07.11.2007 – 20:59

• 0

#170 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 08.11.2007 – 00:30

БЛІН!!!!!!!!! АНТРЕНННН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТИ ФАКІН КРУТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Скачав новий альбом Гёрлів..... факін сподобалось.... чого ж ти раніше не казав? а знав шо мені сподобається, але падлюка не казав..... :) Ghost Of A Horse Under The Chandelier просто шедевр, інші пісні теж мега кульні. Зара буду качати ще альбоми і створювати тему..... кльово... :) о май гад....
Ви не можете міняти репутацію одного і того ж користувача частіше, ніж раз на 7 днів! пробач...
  • 0

#171 .crayon

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 154 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2007 – 20:08

О...Багато доведеться написати!.. :pardon:
Гх-кхем...
С.К.А.Й.(о,яка лірика!!!!...),Бумбокс,Крихітка Цахес(рівносильна Бумбокс),Flёur("Посмішка Сфінкса","Теплі коти"(переклад з рос.))),Red Hot Chili Peppers,Green Grey(!!!вважаю,це найякісніший російськомовний український гурт!!!),Esthetic Education(вміють вони...),Quest Pistols(поп,але ЯКИЙ!!),Bon Jovi,A-ha,Gorillaz,Dido,MRK,Muse,Nelly Furtado,5'nizza(і хіт "Стрела"),the Prodigy,Диверсанты("Зажигатель звезд"-це щось)... :angry12: :itshe:

Повідомлення відредагував Banditka: 12.11.2007 – 20:14

• 0

#172 spoTko

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень
  • Місто:Веста Юкрайна

Відправлено 13.11.2007 – 08:19

Mobb Deep, Cypress Hill, Fler,

Fort Minor, GangStarr, Army Of The Pharaohs,

Public Enemy, Royce Da 5'9, Run DMC,

Three 6 Mafia, Wu-Tang clan etc.

Українське:

4 Фронт, 45, Бумбокс

Гаплик, Highway, R.клан,

Si.R.K, Zахідна Коаліція, ВУЗВ,

Нестандарт Системи, Чорно-білі etc.
  • 0

#173 Agressor_kb

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Kiev

Відправлено 13.11.2007 – 08:39

Monte Cristo!!! Мало відома групка, але любителі БумБокс, ТНМК та С.К.А.Й.(я) раджу послухати!!!
Обожнюю The doors!!!!
Насправді для мене музика є супровідом настрою!!! А так як настрій в мене дуже не стабільний, сказати б вітряний! То слухаю я багато та різне від Океана Ельзи до Nightwish!
  • 0

#174 (!Танкістка!)

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Чернігівська обл.

Відправлено 13.11.2007 – 10:52

Навіть незна....Мабуть, ОЕ, ВВ :angry12:
  • 0

#175 Альтерус

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 11:40

Наші: "Піккардійська Терція", "Кому Вниз, Тінь Сонця", "Мертвий Півень", "Вій", "Брати Гадюкіни", "Лесик-Бенд"

Їхні: "Наутілус", ДДТ, No Smoking Orchestra, Goran Bregovic, Boris Novkovic, Nobuo Uematsu, The Black Mages.
  • 0

#176 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.11.2007 – 11:57

а я класику люблю :angry12:
led zeppelin
Metallica
PinkFloid
ну і Nirvana також непогано,
з Українських гуртів
Кому Вниз-- реальні метри української музики
ВВ
з молодих гуртів Оратанія
  • 0

#177 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 30.11.2007 – 22:47

За останній місяць відбулася певна переоцінка цінностей та відкриття кількох нових gems в світі потрібної музики...
Хосе Ортега-І-Гассет мене особисто попереджав, що музична критика - це недостойна діяльність, тож слідуючи його настановам, обмежусь лише фактами...

-факт. практично повне розчарування в українській сцені експериментальної музики.
насправді українські композитори - це 95% - зомбовані підорочки в метеликах з неголеними пахвами, яким як і мені, з колиски ставили на повну гучність всі токати Баха..виточування майстерності виконання до рівня, коли грає не людина, а автомат...училище..консерваторія - де академ-концерт - це уніформальний карнавал в стилі лаковані тюфєлькі, белий вєрьх, чорний низ - відхилення від норми неприпустимі... Розуміння теорії музики - та само як і її виконання - на рівні надсуучасного комп'ютера. Головна істина для таких композиторів: терція, секста (консонанс) - гарно, секунда, септіма (дисонанс) - погано. Далі - життя на рівні дешевих консерв, онанізму - в кращому випадку - прищава, кривенька інтелектуалка з даного ж середовища, популярність на рівні під'їзду, смерть в забутті...
4,9% - це продвинуті філософи могилянського типу, прошарені в стані речей, в дуже рідкісних випадках - з музичною освітою....вони роблять так звану українську авангардну музику, тому що тільки вони насправді розуміють, що в Україні є цільовий ринок, якому можна видати фішку під назвою "experimental, avant-garde, non-conformistic, deviant art" - і ця фішка буде виграшною...
і їм не так важливо, що те мистецтво, яке вони собі приписують як творчій пошук - вже було, пробачте, "винайдено", років 40-50, а передумови для цього були закладені ще більш ніж як 150років тому...
саме в цій категорія я мав честь розчаруватися...сподіваюсь безповоротньо...
в цю ж когорту відніс би і композиторів-підприємців - саме тих геніїв, які стоять за найбліьш прибутковими бізнес-творіннями..
ті 0,1% - це ті, які поки що в моїх зелених суб'єктивних очах не втратили своє істинності...або вони свою істину гарно конспірують, або вони справді заслуговують на альтернативність і новаторство...
хоча як правильно підмітив один мій друг: навіщо робити щось нове, якщо все одно воно стане старим?! - метафізично...
це - відкриття Деталів Звуку 07 - Агата Вільчик....це тернопільський ZSUF...це Котра...і можливо Дунаєвський 69, музика якого мені особисто не до душі - але це, принаймні на мій погляд, дійсно творчість..

-передумовою такого перепереусвідомлення стало переознайомлення з творчістю Бітлз, і переважно з найціннішим їх gemом - Йоко Оно...сюди ж - творча течія fluxus
Після Карлхайнца Штокхаузена, Йоко Оно, Джона Кейджа, Ля Монте Йанга й іншої тусовки гедоністичних 60-х - українська експериментальщина виглядає чимось ніби: "Дивіться, ми теж навчилися шуміти"..

-тріп-хопові записи Тімоті Лірі.....правда не дуже розумію, чи це він сам склєпав, чи чужа чілаутна музика покладена на його психоделічні експерименти..

-та музика, яка жодна інша відображає сучасний стан речей - це "elevator music" чи "muzak" - музика, що грається нам, коли ми сидимо десь в молах, на вокзалах чи будь-яких інших місцях масової дислокації..
сюди ж - "no-fi music" - музика без врахування якості звучання...якщо переважна частина музики - це хай-фай; тріп-хопний саунд - це лоу-фай...і врешті таке явище, як ноу-фай...не ново, але для загального розвитку хай буде...

-ряд гуртів, які для мене, так і для критика, що про них критичив - стали певним відкриттям:
"Jandek" - "Sightings" - "Animal Collective" - "Black Dice" - "White Magic" - "Yuma Nora" - "Kousokuya " -
"The Shaggs" - особливо остання - як автор сказав - 3-тя по радикальності рок-група після The Welvet Underground і The Pussy Galore. Три сестри-селючкі за таткові гроші записали єдиний альбом. Грають як вміють - співають як вміють. А хто сказав, що це не музика?"

-і трошки приємного...Белінда Карлайл - дивно як вона промайнула в дитинстві повз мене...врешті спиячилась...але мені вона дуже гарна..
пісня асоціюється з якимось повітряним курортним романом, спітнілою еротикою і інтелігентною вітряністю...

За діалогами Платона : "Навколишній світ - це імітація внутрішнього світу людини, таким чином мистецтво - це імітація імітації"...

Повідомлення відредагував Antrenne Diourivelle: 30.11.2007 – 22:50

• 0

#178 Dekadans

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 04.12.2007 – 02:22

armin van buuren, рок, поп, метал, .... океан ельзи
майже все слухаю %)
  • 0

#179 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 04.12.2007 – 14:19

З українських бумбокс, мандри, тостер, холодне сонце, далеко, кому вниз, фліт, ТНМК, ВВ, карна, старі альбоми скрябіна, табула раса.
Взагалі вважаю що українській музиці не вистачає якісного формату, тому і вона не може особливо конкурувати з російською музикою, яка заполонила ефір. От чому у Росії є навіть свій канал альтернативної музики, а у нас на власних музичниз каналах транслюють російську? Чому коли я купляю у магазині за 20 гривень ліцензійний диск, збірник української альтернативи, то там якість така, що вуха сохнуть? Хіба не можна записувати якісно? Мій вибір якість!

Повідомлення відредагував kost: 04.12.2007 – 14:29

• 0

#180 valera

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 04.12.2007 – 15:36

Бумбокс-
Фрревер
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1