Перейти до вмісту

Двомовність України

Повідомлень в темі: 811

Опитування: Чи потрібно вводити ще одну, другу мову - російську (для вивчення в школах, і взагалі)? (383 користувачів проголосувало)

Чи потрібно вводити ще одну, другу мову - російську (для вивчення в школах, і взагалі)?

1. 1. Нам однієї вистачає (272 голосів [70.83%])

Процент голосів: 70.83%

2. 2. Дві мови ? Це добре. (26 голосів [6.77%])

Процент голосів: 6.77%

3. 3. Ввести, хіба що як іноземну. (80 голосів [20.83%])

Процент голосів: 20.83%

4. 4. Краще щоб була тільки російська мова. (6 голосів [1.56%])

Процент голосів: 1.56%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#701 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.03.2010 – 18:17

Перегляд дописуВакуОлька (15.03.2010 17:54) писав:

Скажіть, а чому це ви залізли на українськомовний форум і розмовляєте українською? намагаєтесь нас навернути до російськомовності? Йдіть на російськомовні і там "разбалякивайтє па-расєйські". Що ви тут забули?
в нього мєлочушку стріляв до зарплати, він прийшов за мною :yes:
  • 0

#702 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.03.2010 – 18:53

Джаст-е-мен, ну і все-таки, що ти хотів сказати,прийшовши на україномовний форум, з поглядами,які тут,скажімо так, "непопулярні" ? повийожуватись? це ти сам собі так доводиш шо ти "мен", інакше не встає,чи шо?)))

А таке питання: ти згодний, що російська мова в Україні зазнає утисків,як нам про це постіно кричать регіонали та їх прихильники?))
  • 0

#703 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 15.03.2010 – 18:54

Перегляд дописуSensssorika (15.03.2010 18:53) писав:

А таке питання: ти згодний, що російська мова в Україні зазнає утисків,як нам про це постіно кричать регіонали та їх прихильники?))
Не відповів...Злякався,ггг :yes:
  • 0

#704 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 15.03.2010 – 19:22

Джаст-е-мен, ну і все-таки, що ти хотів сказати,прийшовши на україномовний форум, з поглядами,які тут,скажімо так, "непопулярні" ? повийожуватись? це ти сам собі так доводиш шо ти "мен", інакше не встає,чи шо?)))

Впевнений, шо 80% користувачів форуму, приїхавши і поживши в Києві місяців так 4-5, приєднаються до більшості і заговорять російською. Це ви лиш по форумах патріоти.

Утисків тут зазнає українська, бо щирі українці - здебільшого пасивні люди і не відстоюють своїх прав. Через цю пасивність їхня мова і культура хиріє, а самі носії мови немають іншого вибору як асимілюватися з російськомовними, що власне, і відбувається.
Щодо російської- то вона прекрасно себе почуває; мені здається ви розумієте політичний прийом ПР, до якої,між іншим, я ставлюся негативно як і до БЮТ.
Щодо вашої невдалої гостроти на геніталійну тему, то скажу ось що: що кого болить, той про те й гомонить.
  • 0

#705 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.03.2010 – 19:35

Перегляд дописуJustaman (15.03.2010 19:22) писав:

Впевнений, шо 80% користувачів форуму, приїхавши і поживши в Києві місяців так 4-5, приєднаються до більшості і заговорять російською. Це ви лиш по форумах патріоти.
Брехня. Я прожила в Києві не один рік і не перестала розмовляти українською, не русифікувалась...

ще раз запитую, якого дідька ви робите в україномовному форумі?
  • 0

#706 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.03.2010 – 19:43

Щодо вашої невдалої гостроти на геніталійну тему, то скажу ось що: що кого болить, той про те й гомонить.
питання було: "чого прийшов?" ))

я в Петербурзі однаково використовую російську і українську мови. навіть чоловік іноді трошки говорить українською, хоча сам він "русскій" ))) Сама ж я з півдня Украни і так, російськомовного населення там вистачає, але україномовне теж пристунє. нема повної асиміляції. не-ма. мої батьки як говорили українською,так і говорять. і всі мої родичі так само)))

Утисків тут зазнає українська, бо щирі українці - здебільшого пасивні люди і не відстоюють своїх прав. Через цю пасивність їхня мова і культура хиріє, а самі носії мови немають іншого вибору як асимілюватися з російськомовними, що власне, і відбувається.
Щодо російської- то вона прекрасно себе почуває; мені здається ви розумієте політичний прийом ПР, до якої,між іншим, я ставлюся негативно як і до БЮТ.
я проходила практику у школі з українською мовою викладання. так от діти 5-го класу навіть а перервах говорили українською. не тому,що їх змушували,зовсім ні. в них це просто у звичку ввійшло. батьки їхні,я цікавилася, говорять російською))
до чого це я? а до того,що треба правильно виховувати нове покоління, дитині все одно якою мовою їй розмовляти. Так мовне питання з часом зникне. в більшості ж населення наразі відсутня нац.свідомість)))
  • 0

#707 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 15.03.2010 – 19:55

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.03.2010 18:00) писав:

а ви з дому взагалі виходили? і чи давно пан в Києві?)) бо те, що ви тут пишете брехня

брехня

пан тіки з лісу вибрався в якому років 20 провів?

скажіть но мені скільки киян пан знає особисто? киян, а не понаєхів.
це вже зовсім смішно))
Зимова Дівчина, мабуть точно - зимова, бо так само як і ведмідь, по пів року прводить у сплячці і не бачить реальної картини довколишнього життя.

Перегляд дописуSensssorika (15.03.2010 19:43) писав:

питання було: "чого прийшов?" ))
Відсилаю до теми про Табачника, і констатую що в пані Олеськи і пана Сталіна є послідовники.
  • 0

#708 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.03.2010 – 20:03

Перегляд дописуJustaman (15.03.2010 19:55) писав:

Відсилаю до теми про Табачника, і констатую що в пані Олеськи і пана Сталіна є послідовники.
Manfred: [видалено образу] Блск., утримуйтесь від переходів на особистості! тобі важко відповісти на таке легке питання? що ти хочеш для себе отримати на цьому форумі? чим поділитися? якими думками? ти ж ні з чим не згодний . це все одо, що я,атеїстка,зареєструюся на якомусь православному форумі і відписуватиму там. це ж безглуздо. то яка в тебе мета?)
  • 0

#709 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.03.2010 – 20:15

Впевнений, шо 80% користувачів форуму, приїхавши і поживши в Києві місяців так 4-5, приєднаються до більшості і заговорять російською.
то певно з власного досвіду?)))

Перегляд дописуJustaman (15.03.2010 19:55) писав:

Зимова Дівчина, мабуть точно - зимова, бо так само як і ведмідь, по пів року прводить у сплячці і не бачить реальної картини довколишнього життя.
радість ви наша, то ви десь спите в консервації українофобів, а Київ вже давно україномовний. навіть росіяни-гості-столиці це констатують.
а ви тіште себе ілюзіями далі. хоча лишайтесь, потішите ще й користувачів))) кумедно так за такими як ви спостерігати))
  • 0

#710 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.03.2010 – 20:42

Перегляд дописуSensssorika (15.03.2010 20:03) писав:

ти дурний? тобі важко відповісти на таке легке питання? що ти хочеш для себе отримати на цьому форумі? чим поділитися? якими думками? ти ж ні з чим не згодний . це все одо, що я,атеїстка,зареєструюся на якомусь православному форумі і відписуватиму там. це ж безглуздо. то яка в тебе мета?)
Не вважаю тролінг безглуздим. Мета проста - репрезентувати велику частину населення України, які думають так, як він. Цікаво з точки зору аргументованості позиції, крім того надається можливість захистити українську мову не б'ючи себе кулаками в груди "Який я українець", а стикнувшим з ворогом в віртуальному просторі. Безумовний плюс.

І будемо мати свого москаля на форумі, це ж прикольно.

? це ти сам собі так доводиш шо ти "мен", інакше не встає,чи шо?)))
Хи, а Сенсссоріка все про секс.

Перегляд дописуSensssorika (15.03.2010 20:03) писав:

ти дурний? тобі важко відповісти на таке легке питання?
А якщо він хоче відповідати. Не на допросі ж.

Впевнений, шо 80% користувачів форуму, приїхавши і поживши в Києві місяців так 4-5, приєднаються до більшості і заговорять російською..
Ну це твоє припущення, пустослів'я. Чому ж ми не йдемо на російськомовні форуми спілкуватись, якщо такі нестійкі?

Перегляд дописуЛянка (15.03.2010 18:02) писав:

Ти був у Львові?Якщо би був,то не говорив би таких дурниць!Львів-українське патріотичне місто,якщо ти не знаєш.Та,напевно ти про Україну не знаєш нічого..
Розмовляють російською у Львові, був.

Перегляд дописуJustaman (15.03.2010 16:57) писав:

Українська має статус маргінальної,здихающої.
Нічого, вийде з маргінальності. То ти мабуть сюди прийшов, бо боїшся.

Повідомлення відредагував yushchenko: 15.03.2010 – 20:38

• 0

#711 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 20:42

Вважаю, що це дурниця. Нафіга собаці п"ята нога. Так і з другою державною
  • 0

#712 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 15.03.2010 – 20:43

порівняйте з цим дописом. це, звісно, не показник, але все одно варто відмітити, що цього кумедного хлопчину якось поміняло. Ви тут з нього смієтесь, а йому може геть хижо, судячи з таких роздвоєнь особистості.)))
  • 0

#713 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 20:48

Перегляд дописуЛянка (15.03.2010 18:02) писав:

ЩО?!МИ,УКРАЇНЦІ,ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ СВОЮ ДЕРЖАВУ І СВОЮ МОВУ-НЕВЕЛИЧКА МЕНШІСТЬ??!!ТАКОЇ ОБРАЗИ НЕ ЗМОЖЕ ПРОБАЧИТИ НІ ОДИН ПОВАЖАЮЧИЙ СЕБЕ УКРАЇНЕЦЬ!!
Нажаль це так, і мене не пробачай.

Перегляд дописучорно-біла (15.03.2010 20:43) писав:

порівняйте з цим дописом. це, звісно, не показник, але все одно варто відмітити, що цього кумедного хлопчину якось поміняло. Ви тут з нього смієтесь, а йому може геть хижо, судячи з таких роздвоєнь особистості.)))
Скоріш він з нас сміється, он яку бучу викликав. Ми передбачувані, погано.
  • 0

#714 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4203 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 15.03.2010 – 20:48

Перегляд дописуJustaman (15.03.2010 17:50) писав:

Таких як я більшість і ми все життя говоримо в Києві по-російськи. Та і в твоєму місті також по-російськи говорять. І повір мені більшість киян не потребує укр.мови.
А Росія мені байдужа. Так як байдужа Англія американцям. Але ж їм ніхто не закидає, що мовляв, якшо ви не говорите якоюсь індіанською мовою - то ви не американець.
Вони створили Америку з анлійською мовою, а ми творимо Україну з російською мовою.
Весь бізнес Києва - російськомовний, більшість політиків - російськомовні, спортсмени - російськомовні, зірки естради і попси - російськомовні, майже весь укр. інтернет - російськомовний.
Більшість це ми, а ви україномовні - це невеличка меншість, яка нам не заважає прекрасно тут жити.
А ваші слова, тільки підтверджують про упослідженість і агонію укр. мови.
Шо поробиш, таке життя. Виживає сильніший.
Та говотіть як собі бажаєте. У вас мабуть якийсь комплекс, що ви тут так розпинаєтесь. Слухайте своїх "зірок естради та попси й політиків ;) " ловіть кайф, почувайтеся задоволеним, тільки не жвиндіть, бо набридли вже.
  • 0

#715 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 20:51

Перегляд дописуkalamar (15.03.2010 20:48) писав:

Та говотіть як собі бажаєте. У вас мабуть якийсь комплекс, що ви тут так розпинаєтесь. Слухайте своїх "зірок естради та попси й політиків ;) " ловіть кайф, почувайтеся задоволеним, тільки не жвиндіть, бо набридли вже.
Перепрошую, але існує кнопка "Ігнор". Він мені цікавий, як форумний москаль. Я його приручу, буде щось корисне робити.
  • 0

#716 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.03.2010 – 20:53

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2010 20:42) писав:

Розмовляють російською у Львові, був.
Хіба процентів 10.Ви у Львові були,а я там живу)
  • 0

#717 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 15.03.2010 – 20:55

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2010 19:51) писав:

Я його приручу, буде щось корисне робити.
та що він корисного може зробити? давайте проводити над ним експерименти. ;)
  • 0

#718 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 21:01

Перегляд дописучорно-біла (15.03.2010 20:55) писав:

Наукові, Катода треба, він шарить.
  • 0

#719 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 21:10

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2010 20:51) писав:

Перепрошую, але існує кнопка "Ігнор". Він мені цікавий, як форумний москаль. Я його приручу, буде щось корисне робити.
Москаля приручити практично неможливо. Ви готові до труднощів?

Перегляд дописучорно-біла (15.03.2010 20:55) писав:

Садизм - це не експерименти)
Треба його буде використати для якихось глобальних цілей. Наприклад принести в жертву богам
  • 0

#720 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 21:10

Перегляд дописуВуйко Дмитро (15.03.2010 21:08) писав:

Москаля приручити практично неможливо. Ви готові до труднощів?
Що, мені тяжко Пушкіна цитувати? Він від щастя тапочки мені носитиме.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних