Перейти до вмісту

ПОТАП

Повідомлень в темі: 128

#61 ProN

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Київ, Оболонь

Відправлено 21.05.2007 – 16:06

А мені здається шо у нього тупі але веселі пісні! Як він сам описав свій жанр - колхозний R'n'B
  • 0

#62 Японська білка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 17:43

так...до музики як такої він відношення має не дуже велике...

мене відверто бісять його підшефні проекти, такі як Настя Каменских, НьюзКул, Квин і т.д.
косить, звичайно, під Тімберленда, але виходить погано.
  • 0

#63 _Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Бердичів Жит. обл.

Відправлено 21.05.2007 – 19:56

А мені подобається дуєт "Потап и Настя Каменских" (їхня пісня - "Мы с тобой не пара...")... а так більше нічого з його "творчості" до душі не припало
  • 0

#64 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 21.05.2007 – 20:09

Перегляд допису_Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_ (21.05.2007 20:56) писав:

А мені подобається дуєт "Потап и Настя Каменских" (їхня пісня - "Мы с тобой не пара...")... а так більше нічого з його "творчості" до душі не припало

да ну ацтой
і Настя і пОТАП ТОЖЕ МУДАГ :ura:
  • 0

#65 _Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Місто:м. Бердичів Жит. обл.

Відправлено 21.05.2007 – 20:22

А я ж тобі не нав"язую слухати...
А пісня всеж атки нічого.. приїдуча ж лише зараза.... було якось цілий день наспівувала...бггг... ... "Мы с табой непара..непара... вот такая вот у нас запара...запара...... " не... от розвеселяє...бугага
  • 0

#66 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 21.05.2007 – 22:00

сліпа критика, панове....
сліпааа....ви керуєтесь моментним станом
музика - це не мастурбація...

а щодо фраз подібних до "та я і сам би мог так делать (пєть, на балалайке іграть)" - то блін, не поважаю голословність...
в тому то і прикол, панове, що тільки вмілі люди знають як зробити так, щоб пісня взяла і приїлась десь так на 20 годинок....до наступних відношу таких геніїв як В.-А. Моцарт, Сережа Жуков (Руки Вверх), Константин Меладзе (композитор ВіаГРИ)....всі вони дуже гарні бізнесмени, і всі вони дуже гарно вчили гармонію музики.....
Потап - це проект, чув його, знаю по розповідям.....інтелект не хлєщєт, такий собі гламурний брендоманчик...скоріше за все розумна людина стоїть за ним, робить його....а ми вже його "знаєм, і уважаєм"...
звісно, треба в житті визначитися з пріоритетами...
аде
короче, закликаю дивитись на речі трохи глобальніше...
  • 0

#67 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 21.05.2007 – 22:29

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (21.05.2007 23:00) писав:

сліпа критика, панове....
сліпааа....ви керуєтесь моментним станом
музика - це не мастурбація...

а щодо фраз подібних до "та я і сам би мог так делать (пєть, на балалайке іграть)" - то блін, не поважаю голословність...
в тому то і прикол, панове, що тільки вмілі люди знають як зробити так, щоб пісня взяла і приїлась десь так на 20 годинок....до наступних відношу таких геніїв як В.-А. Моцарт, Сережа Жуков (Руки Вверх), Константин Меладзе (композитор ВіаГРИ)....всі вони дуже гарні бізнесмени, і всі вони дуже гарно вчили гармонію музики.....
Потап - це проект, чув його, знаю по розповідям.....інтелект не хлєщєт, такий собі гламурний брендоманчик...скоріше за все розумна людина стоїть за ним, робить його....а ми вже його "знаєм, і уважаєм"...
звісно, треба в житті визначитися з пріоритетами...
аде
короче, закликаю дивитись на речі трохи глобальніше...

Ти хоч сам зрозумів шо написав? :ura:

:) Я оцінюю з аспекту чи подобається мені його музика чи ні. Тому мені пофіг хто за ним стоїть і т.і.

Перегляд допису_Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_ (21.05.2007 21:22) писав:

А я ж тобі не нав"язую слухати...
Мені на радіо навязують :D
  • 0

#68 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 22.06.2007 – 20:24

Ото люди слухайте. Та років через три-чотири (а може й менше) про таких, як Потап забудуть і слухати ніхто не захоче. Мені здається, що така музика і пісні базуються по принципу співати аби що-небудь, так би мовити «висмоктаний з пальця сюжет». Ось в пісні «Не пара» з Настею Каменскі звучить десь так: «Достаточно лишь показать своё богатство, плечи и попу. Я королева R&B и хип-хопа». Де ж тут інтелект, люди? Таке може придумати кожен з нас і, якщо є кошти, розкрутити. Правильно?
Не подобається мені Потап зовсім, я віддаю перевагу тій музиці, яка мені не тільки до душі, але й представляє з себе щось свідоме, а не просто римування слів. Можливо, як кажуть ті, хто особисто знайомий з Потапом, що він прикольний пацан чи класний чувак, не спорю. Але щодо цієї музики, то воно зовсім не моє. :gryzin:
  • 0

#69 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 22.06.2007 – 20:54

Одна людина сказала, що старички скоро зрозуміють реп, як колись в XII ст. консерватисти зрозуміли бальні танці..
Сам реп не перетравлюю..
Масова культура, шо ви хочете..
  • 0

#70 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 22.06.2007 – 22:22

Блін, а були колись часи...Полтап і його ВУЗВ були правді гарною групою, штовхали українську музику впред. А лишилося з того хіба "просто супер", і то в кращому випадку.
Коротше, дідуля старий вже, молодь давно його переплюнула, де йому там до того репу. А бавиться в якогось Пафа Деді. Пародія просто.
  • 0

#71 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень

Відправлено 22.06.2007 – 22:35

Перегляд дописуyoung (22.06.2007 21:54) писав:

Одна людина сказала, що старички скоро зрозуміють реп, як колись в XII ст. консерватисти зрозуміли бальні танці..
Сам реп не перетравлюю..
Масова культура, шо ви хочете..

1) які в сраку бальні танці в 12 столітті? які в сраку консерватори в 12 столітті?
2) Який в сраку реп - масова культура?

до цього мені ваші пости були дуже до вподоби
  • 0

#72 harakternuk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 91 повідомлень
  • Місто:Львів!

Відправлено 22.06.2007 – 22:58

ті твердолобі олені(соряк перед фанами, якшо є тут такі :gryzin: , гг) мене взагалі не пруть, а беруть рейтенги лишень своїм гіпергламуром, бо кліпи з таким шиком, шо о-го.
  • 0

#73 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.06.2007 – 23:11

Потап- лайно! пафосне бидло..
ІМХО!
  • 0

#74 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 22.06.2007 – 23:16

Потап сакс...вот і всьо шо можу сказати :gryzin:
  • 0

#75 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 22.06.2007 – 23:26

То не справжній реп - то клоунада. Та і кліпи дуже схожі на кліпи у чорних реперів Америки :gryzin:
  • 0

#76 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень

Відправлено 23.06.2007 – 09:16

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (22.06.2007 23:35) писав:

1) які в сраку бальні танці в 12 столітті? які в сраку консерватори в 12 столітті?
2) Який в сраку реп - масова культура?

до цього мені ваші пости були дуже до вподоби
Я мав на увазі в 17 столітті..
Забув букву V вставити.. Тоді людям було не зрозуміло, як це можна знаходитися в такій близькості з жінкою.. Для тих часів це був нонсенс..
А з чого це ви взяли, шо реп - це не масова культура.. Його слухають тупі маси людей, як і вже остаточно деградували і якими легко можна маніпулювати..
  • 0

#77 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 23.06.2007 – 11:54

то не реп уже навіть...а Рнбі О_о спопсилось, раніше може навіть краще була його музика.
  • 0

#78 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень

Відправлено 23.06.2007 – 14:00

Перегляд дописуyoung (23.06.2007 10:16) писав:

Я мав на увазі в 17 столітті..
Забув букву V вставити.. Тоді людям було не зрозуміло, як це можна знаходитися в такій близькості з жінкою.. Для тих часів це був нонсенс..
А з чого це ви взяли, шо реп - це не масова культура.. Його слухають тупі маси людей, як і вже остаточно деградували і якими легко можна маніпулювати..

Ну добре, мир... )
Історія репу ділиться на два етапи: з середини 70х до 85 і далі до його нинішнього стану, коли він став елементом мейнстріму...
так що по суті ви по своєму праві, визнаю...
я просто ще згадуючі реп - уявляю Нью-Йоркські гетто 70-х, аля кінцівка шахназарівського "Курьєра", коли оригніальна музика ще була кастовою,
(коли малолітні гамадріли не ходили в потапівських кепках на бік, і в скейтерах, які при ударі по мячу злітають високо над землею....)
коли в ній були свої королі, і якість їхньої творчості або способу життя визначався не за принципом: чим більше ти зашиб бабла - тим ти крутіший....
також я не вірю в білий реп, так само як я не вірю в європейський будизм...оце вже дійсно маскульт і нічого крім...
а щодо впливу на маси - то пропоную відвідати ДК НАУ - на будь-який концертик "іншої музики" - чим не маси - заросших, немитих, підігнаних під концепцію кпішників.....
аналогічно пропоную пройтись в інші заклади, де можна зустріти спітнілі тіла "one-night-standників", обкоматожених клабберів.......хм.....електронна музика, чи спосіб курнити і перепихнутись?
суспільство - сильна маса...вона здатне перетворювати мистецтво під власні потреби...
дякую за увагу )
  • 0

#79 Осарка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Хмельницький, Ярмолинці

Відправлено 23.06.2007 – 17:50

Мені не пісня, а кліп сподобався (нецензурний). Там все добре видно :angry2:

Перегляд дописуадуфанчік (23.06.2007 00:16) писав:

Потап сакс...вот і всьо шо можу сказати :gryzin:
Потам - так, а воть Настя - кульна дєваха.

P.S. Мені здається, що Потам з Настюхою - Лове
  • 0

#80 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень

Відправлено 23.06.2007 – 17:57

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (23.06.2007 15:00) писав:

Ну добре, мир... )
Історія репу ділиться на два етапи: з середини 70х до 85 і далі до його нинішнього стану, коли він став елементом мейнстріму...
так що по суті ви по своєму праві, визнаю...
я просто ще згадуючі реп - уявляю Нью-Йоркські гетто 70-х, аля кінцівка шахназарівського "Курьєра", коли оригніальна музика ще була кастовою,
(коли малолітні гамадріли не ходили в потапівських кепках на бік, і в скейтерах, які при ударі по мячу злітають високо над землею....)
коли в ній були свої королі, і якість їхньої творчості або способу життя визначався не за принципом: чим більше ти зашиб бабла - тим ти крутіший....
також я не вірю в білий реп, так само як я не вірю в європейський будизм...оце вже дійсно маскульт і нічого крім...
а щодо впливу на маси - то пропоную відвідати ДК НАУ - на будь-який концертик "іншої музики" - чим не маси - заросших, немитих, підігнаних під концепцію кпішників.....
аналогічно пропоную пройтись в інші заклади, де можна зустріти спітнілі тіла "one-night-standників", обкоматожених клабберів.......хм.....електронна музика, чи спосіб курнити і перепихнутись?
суспільство - сильна маса...вона здатне перетворювати мистецтво під власні потреби...
дякую за увагу )
Не знаю, як відповісти..
Скажу, що масова культура (поп-культура, попса факт лишається фактом) чи то реп, чи то шось інше перетворює окремих індивідів на маси, розділені субкультурами..
І дуже неприємно, шо ці субкультури - це молоде покоління людей, учні, студенти.. ними легко маніпулювати..
Так, мир :gryzin:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних