Перейти до вмісту

ПОТАП

Повідомлень в темі: 128

#41 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луганськ

Відправлено 06.01.2007 – 13:46

Перегляд дописуGENTOR (6.01.2007 03:23) писав:

СССР немає вже! Тому мова - наша, культура - наша, музика - наша! Ох уже мені цей український пострадянський менталітет! :angry1: Як реп зіпсує українську мову? Дуже просто! От слухай, мій друже... Основні теми репу: погані хлопці, життєві проблеми, хтось там комусь не подобається, жінки з відверто сексуальної сторони, а то й взагалі якась неумісна ругань... А молоді наслідує своїх кумирів... Отож як наслідок - реп це мова, якою користуються, не українська мова, а репукаїнська якась! Це не моя фантазія, а реально те, що я бачу й чую щодня в школі, на вулиці! До речі, цей сленг в'їдається до таких меж, що іноді різні не сумісні з ситуацією слова просто вириваються у самий непідходячий момент. У свій час я слухав: "9 злобных реперов", "Децла" та Емінема. Нічого не скажеш - реп це свого роду культура, але лише у талановитих руках! На рахунок поділитися зі світом, мій друже... Невже у світі ніхто не має проблем? Одне діло творчість, друге діло - балаканина про буденні проблеми. Назви хоч одного репера що творив раніше 1990 року? Що не можеш? А хіп-хоп культура разом з репом зародилась ще в середині 70-х! Це свідчить про те, що реперів забувають дуже швидко. Вони зникають як пара! Ось дивись, ти вже не слухаєш Децла. Не будемо кривити душею - не слухаєш. Лише тому, що його вже не крутять ніде! Але я збрешу, якщо скажу, що реп - це лайно! Ні - є дуже гарні пісні, що мені справді подобаються, але їх досить мало. Думаю непогодитись з усим вищесказаним просто нерозумно.
П.С: я не расист зовсім взагалі, а слово "чувак" придумали "хіппі" і в нашу мову воно прийшло через СРРР і молодіжний неофіційний рух "бітли", так що хлопче, будь-ласка почитай більше постерів, пізнавальної літератури, навчись писати "не" з дієсловами - окремо ;) , послухай ширший спектр музики, бо мені здається ти досить обмежена людина :8: Я, наприклад, можу назвати відомого репера ще 80-х: Ванілу Айса. От дістанеш більше знань, потім заходь і поговоримо на рівних. Реп це "слабке мистецтво", тому сучасні репери тримають плавну тенденцію до більш грунтовної асиміляції з роком. Тому, що саме рок - "король музики". Але не засмучуйся, мій друже, за даними всесвітнього опитування реп-тексти - на 2-му міці у світі! (на першому рок-лірики) Ось так! :)

"Обмежена людина"? Сам послухай більший спектр музики, о це те що ти написав такої маячні я ще не чув , ти пере слухався Децла та Еминема, ти кажеш що я не слухаю Децла бо його не крутять ти псих, його крутять але не для таких як ти( тобі повідомляю що він давно вже змінив своє прізвисько тепер він Aka Le Truk ) і не слухаю його через те що в нього теми відстій просто відстій, ти ніколи нормального репа не слухав. І ти мені кажеш що я обмежена , ти в своєму житті нічого не досягнув , ти навіть з дівчиною не був, слухай парень я раджу тобі хоч інколи виходити на вулицю, ти якийсь потухший що з тобою, тобі 18 років , а ведеш себе як 10 річний хлопчик. Пишеш усіляку несемітницю.
:P
  • 0

#42 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 07.01.2007 – 13:11

Перегляд дописуДжекфан (6.01.2007 01:52) писав:

Яка така наша , ми 70 років жили в СССР в нас була одна музика це музика СССР, Так дійсно у нас своя мова , своя культура ,але музику точніше стилі музики ми беремо із-зі кордонуі з тим вже нічого непоробиш так вже є і це незмінити. А ще як же реп зіпсує украінську мову , реп це розповідь про життя , і що тут такого якщо людина хоче цим поділитися з усім світом( наприклад зробити так щоб люди посумували або розвеселити їх), чувак ти що расист ?? я щось тебе не розумію.
п.с.Українська мова - довершене явище, із цим ніхто не сперечається.
по-перше,до радянського союзу ми мали свою музику і свою культуру і навіть під час нашого перебування там вона нікуди не зникла!
По-друге- той твій божок Потап,без чужої підтримки не виліз би нікуди!ВУЗВ!Шось тобі каже?
По-третє- Вова,хоча б українською мовою користується!І ти бачив як він комусь лиже зад?
Пе.Ес.десь я тут читав,шо ти "широкий спектр" музики слухаєш.По твоєму дописі у темі "Яку ти музику слухаєш?" цього зовсім не видно.Поп-поп-поп-поп...

Перегляд дописуДжекфан (6.01.2007 13:43) писав:

"Обмежена людина"? Сам послухай більший спектр музики, о це те що ти написав такої маячні я ще не чув , ти пере слухався Децла та Еминема, ти кажеш що я не слухаю Децла бо його не крутять ти псих, його крутять але не для таких як ти( тобі повідомляю що він давно вже змінив своє прізвисько тепер він Aka Le Truk ) і не слухаю його через те що в нього теми відстій просто відстій, ти ніколи нормального репа не слухав. І ти мені кажеш що я обмежена , ти в своєму житті нічого не досягнув , ти навіть з дівчиною не був, слухай парень я раджу тобі хоч інколи виходити на вулицю, ти якийсь потухший що з тобою, тобі 18 років , а ведеш себе як 10 річний хлопчик. Пишеш усіляку несемітницю.
:)
А це не Сова у новому образі до нас вернулася?
  • 0

#43 Mr. Fm

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 07.01.2007 – 13:31

Це все лайно. За Вову я вже казав, що в нього немає читки, стайлу, своєї музики та погані текста. На Потапа не треба лити лайно. Якщо хтось пом'ятає, то Потап з групи "Вхід У Зімнному Взутті", яка у свій час була дуже популярна не тільки серед хіп-хоп молоді. Як я пом'ятаю це був рік 1999. У чей час Вова був 14-річною малолєткою. А ВУЗВ тоді робили поважну музику. Зараз хлопці виросли і роблять серьознійшу музику. Той хто робив музику (мінуса) у цьому гурті - Стеганов тепер працює і з іншими хіп-хоп виконавцями. Наприклад, він написав 3 мінуса для Луганского реп-гурту Grand-Hop 13. Бачіте? Навіль так.
  • 0

#44 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 07.01.2007 – 13:53

Перегляд дописуMr. Fm (7.01.2007 13:28) писав:

Це все лайно. За Вову я вже казав, що в нього немає читки, стайлу, своєї музики та погані текста. На Потапа не треба лити лайно. Якщо хтось пом'ятає, то Потап з групи "Вхід У Зімнному Взутті", яка у свій час була дуже популярна не тільки серед хіп-хоп молоді. Як я пом'ятаю це був рік 1999. У чей час Вова був 14-річною малолєткою. А ВУЗВ тоді робили поважну музику. Зараз хлопці виросли і роблять серьознійшу музику. Той хто робив музику (мінуса) у цьому гурті - Стеганов тепер працює і з іншими хіп-хоп виконавцями. Наприклад, він написав 3 мінуса для Луганского реп-гурту Grand-Hop 13. Бачіте? Навіль так.
Я памятаю.Тодішня творчість ВУЗВ мені подобалася.Теперішня не дуже.Може смае через мову.Але менше з тим,не люблю фанатиків,які нічо не розуміють,але все жстараються шось доказати!(Це я про Джекфана)
  • 0

#45 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 07.01.2007 – 14:29

Перегляд дописуjakobz (7.01.2007 13:50) писав:

Я памятаю.Тодішня творчість ВУЗВ мені подобалася.Теперішня не дуже.Може смае через мову.Але менше з тим,не люблю фанатиків,які нічо не розуміють,але все жстараються шось доказати!(Це я про Джекфана)

Сам ти фанатик що тут розуміти, я просто не люблю коли обсірають тих виконавців яких я люблю!Я не кажу що Потап найкращій в світі виконавець я просто кажу що його теж можно послухати та розважитись. :)
  • 0

#46 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 07.01.2007 – 14:36

Перегляд дописуДжекфан (7.01.2007 14:26) писав:

Сам ти фанатик що тут розуміти, я просто не люблю коли обсірають тих виконавців яких я люблю!Я не кажу що Потап найкращій в світі виконавець я просто кажу що його теж можно послухати та розважитись. :)
Тоді пояснити навіщо обсирати виконавців яких можливо люблять інші?
  • 0

#47 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 07.01.2007 – 14:57

Перегляд дописуjakobz (7.01.2007 14:33) писав:

Тоді пояснити навіщо обсирати виконавців яких можливо люблять інші?

Я нікого необсіраю крім Вови , це моя думка мої друзі навіть його знали, і розповідали про нього.
Я просто кажу що Потап достойний виконавець і його треба підтримувати а не обсірати :) , це все мені вже набридло про це сперичатися....
  • 0

#48 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 07.01.2007 – 14:59

Джекфан, ти ж сам питав "що ви думаєте про Потапа?" - чи ти віриш в його ідеальність і просто не сприймаєш негативених відгуків?...wir sind tollerant! ) будь трохт толерантнішим....я тебе дуже поважаю за місце проживання і відповідні соціально-політичні погляди, тут ти дійсно заслуговуєш на повагу!.....але стосовно "мистецтва" - ну просто не прийммай все так близько до серця...

а от дядя Джентор гонить....невже він думає шо, якщо афро-американці були засновниками джазу, соулу, блюзу, госпелу, класичного р'н'б, репу, хіп-хопу - то ця музика не може піддаватися явищу інтернаціоналізації?!....
що ти бачиш поганого в українскьому блюзі, тієї ж Рутенії, чи в арт-андерграундних колективах джазу?
дійсно, можливо, реп-культура вона є трохи кастовою...і білий репер апріорі - це вже фейк і неприродність.........але....
  • 0

#49 Vik

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 127 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 10.01.2007 – 00:28

Скажу і я своє ФЕ Потапу, тобто вірніше його творчості! :cool1:
  • 0

#50 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 17.05.2007 – 17:35

А я щось творчості у такій музиці не бачу взагалі.
Шо реп, шо R&B то не музика - то таке... :cool1:
  • 0

#51 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 17.05.2007 – 18:27

Перегляд дописуPhoenix (17.05.2007 18:35) писав:

ЯКБИ МІГ ЩЕБ ОДИН ПЛЮС ВЛІПИВ))) Я ніяк неможу зрозуміти, як люди кайф лапають від творчості Потапа? може мну хтось пояснить :)
  • 0

#52 Євген

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 17.05.2007 – 19:11

Перегляд дописуPhoenix (17.05.2007 18:35) писав:

я ненавиджу потапа, але сказати, що не має творчості в R&B та репі - це нєчто.
таке взагалі вперше чую. наприклад, я дуже мало слухаю альтернативу. багато гуртів не подобаються,
ці крики, які розібрати не можливо, але не кажу ж шо це не творчість, просто не слухаю. це є просто неповага казати таке! :)
  • 0

#53 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.05.2007 – 19:35

Перегляд дописуДжекфан (30.12.2006 23:54) писав:

Що ви думаете і які пісні цього виконавця вам подобають?
Ну там де: "арєнбі єта кляс, памідори клас, яця срас, тиц-тиц, ми тут з клушею лабаємо чотку музіку" 0))))

Дивились нашу рашу? ТАм про підлітків вони фразу кажуть у кінці ))) Так це він ))))

Там не те, що творчості нема, там навіть аренбі не пахне )))
  • 0

#54 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 17.05.2007 – 20:16

Потап..
Урюк кривий..
  • 0

#55 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 17.05.2007 – 21:49

Перегляд дописуЄвген (17.05.2007 20:11) писав:

я ненавиджу потапа, але сказати, що не має творчості в R&B та репі - це нєчто.
таке взагалі вперше чую. наприклад, я дуже мало слухаю альтернативу. багато гуртів не подобаються,
ці крики, які розібрати не можливо, але не кажу ж шо це не творчість, просто не слухаю. це є просто неповага казати таке! :cool1:
Я знаю, що більшість людей не бачить смислу в такій музиці, як альтернатива. Але в репі чи тому ж R&B смисл весь у "грошах, тьолках, тачках" і в іншій пурзі, якадалека від реальності. Тому я не поважаю таку музику і не вважаю це музикою, бо і сам можу під простенький музоньчик порозказувати (бо це інакше не назвеш) про те яке у мене хороше життя.
  • 0

#56 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 18.05.2007 – 14:07

Перегляд дописуДжекфан (31.12.2006 18:15) писав:

Потап це не реп , це R&B і реп, хоча він більше спеціалізується як R&B чувак
А по-моєму він останнім часом опопсився. Співає разом з якимись гламурними кралями у спідницях по самі гланди.... Реп іноді слухаю, але тільки "ізбранних" виконавців, а айренбі терпіти не можу. Особливо вітчизняне і москальське.
  • 0

#57 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів-)

Відправлено 19.05.2007 – 16:40

Бісить..не сприймаю всерйоз..."Меня вы все знаете и уважаете" :angry: :) ;) фэ :) :)
  • 0

#58 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 19.05.2007 – 17:55

Потап даун

катцап
  • 0

#59 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ:)

Відправлено 21.05.2007 – 15:35

як я зрозуміла, то якись віслюк, шо ледве встигає за "музикою" випльовувати шось у мікрофон?
і що?
хтось таке слухає?
кошмар!
люди, а у вас вуха не в"януть??? :) :ura:
  • 0

#60 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.05.2007 – 15:42

Ні, він до музики не має жодного відношення...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних