Перейти до вмісту

ПОТАП

Повідомлень в темі: 128

#21 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 03.01.2007 – 18:43

я лише вважаю, що потап також вартий уваги.
  • 0

#22 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луганськ

Відправлено 03.01.2007 – 18:46

Перегляд дописуbarashka (3.01.2007 18:40) писав:

я лише вважаю, що потап також вартий уваги.

Правильно вважаєш :cool2:
  • 0

#23 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 18:48

Потап - це клоун)))зі своїми хлопцями з Нью Скул...назбирав команду малолєток)))
він багато випендрюється, толку від нього ніякого, а от Вова з нього гонить по-чорному, шось недолюблює він його, і правильно робить))
  • 0

#24 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 18:55

Перегляд дописуТемний Муня (3.01.2007 18:45) писав:

Потап - це клоун)))зі своїми хлопцями з Нью Скул...назбирав команду малолєток)))
він багато випендрюється, толку від нього ніякого, а от Вова з нього гонить по-чорному, шось недолюблює він його, і правильно робить))

ВОВа репер ??? це сміх та й годі, це Потап випендрюється ти на Вову подивись як він себе поводить і що він робе, як Вовчик розмовляє з людьми він спражній коз...., за те що він говорить . Якщо б не М1 Вови ваще ніколе не було б чути він би ніколи непробився на сцену, а то М1 кожен день крутило його нудні кліпи - ці кліпи неякісна робота а таке собі.....
  • 0

#25 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 19:03

Перегляд дописуДжекфан (3.01.2007 18:52) писав:

ВОВа репер ??? це сміх та й годі, це Потап випендрюється ти на Вову подивись як він себе поводить і що він робе, як Вовчик розмовляє з людьми він спражній коз...., за те що він говорить . Якщо б не М1 Вови ваще ніколе не було б чути він би ніколи непробився на сцену, а то М1 кожен день крутило його нудні кліпи - ці кліпи неякісна робота а таке собі.....
а де ти бачив, щоб того ПОТАПА десь показували, взагалі десь сидить в підвалі і пише свій реп..Вову розкрутили чуть...і причім тут М1, добре що допомогли, а ПОТАПУ хтось поміг?...його кліпи шось не крутять.
  • 0

#26 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 19:16

О тож бо і воно що Потап сам себе розкручуе, і не лиже як Вова каналу М1 зад, тому і Потапа кліпа мало крутять, зате Вовчик він майстер полизати зад то до саундпродюсера підійде, то до кліпмейкера підійде, але всеж він погановато лиже зад якщо в нього такі отстойні кліпи , хто йому робить монтаж я ще таких неякісних кліпів не бачи в , просто відстій , а то Вовчик спів одну пісню тільки його показали сразу М1 один його на Таврійськи ігри.Вова не артист, не співак а жопа лиз.
  • 0

#27 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 03.01.2007 – 21:48

Ого, ну ти його й обсираєш...
  • 0

#28 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 03.01.2007 – 21:56

Перегляд дописуDimon (3.01.2007 21:45) писав:

Ого, ну ти його й обсираєш...

не я перший почав це Темний почав, а лише розповів йому хто Вова
  • 0

#29 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 05.01.2007 – 16:14

Перегляд дописуДжекфан (3.01.2007 19:13) писав:

О тож бо і воно що Потап сам себе розкручуе, і не лиже як Вова каналу М1 зад, тому і Потапа кліпа мало крутять, зате Вовчик він майстер полизати зад то до саундпродюсера підійде, то до кліпмейкера підійде, але всеж він погановато лиже зад якщо в нього такі отстойні кліпи , хто йому робить монтаж я ще таких неякісних кліпів не бачи в , просто відстій , а то Вовчик спів одну пісню тільки його показали сразу М1 один його на Таврійськи ігри.Вова не артист, не співак а жопа лиз.
Шо він у тебе лиже зад, і лиже зад?!!Шо у Потапа, шо у Вови кліпи однаково отстойні!А ще "жопа лиз" пишеться разом. :)
  • 0

#30 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 05.01.2007 – 16:42

Перегляд дописуfunt (5.01.2007 16:11) писав:

Шо він у тебе лиже зад, і лиже зад?!!Шо у Потапа, шо у Вови кліпи однаково отстойні!А ще "жопа лиз" пишеться разом. ;)

Я бачу ти знавець!! Слухай да ти розумний , да таких давно не доводилося бачити , яка глубока думка в твоїх творах , слушай а може ти брат Петросяна чи Вови,Мені ніхто не лиже зад , якщо це тебе так непокоїть , Слухай ти просто геній , Слухай ти ваще щось с репа слухаєш , або ти пишеш просто так бо робити нічого,якщо нічого робити то йди та ганяй. :)
  • 0

#31 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 05.01.2007 – 19:29

Перегляд дописуДжекфан (5.01.2007 16:39) писав:

Я бачу ти знавець!! Слухай да ти розумний , да таких давно не доводилося бачити , яка глубока думка в твоїх творах , слушай а може ти брат Петросяна чи Вови,Мені ніхто не лиже зад , якщо це тебе так непокоїть , Слухай ти просто геній , Слухай ти ваще щось с репа слухаєш , або ти пишеш просто так бо робити нічого,якщо нічого робити то йди та ганяй. ;)
так, між іншим funt - відмінничок у нас! так шо обережніше! :) І шо ти постійно на Петросяна гониш?! гарний дядьок!
  • 0

#32 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 05.01.2007 – 19:40

Перегляд дописуДжекфан (3.01.2007 21:53) писав:

не я перший почав це Темний почав, а лише розповів йому хто Вова
та мені всерівно шо ти там думаєш, кожен живе своїм богом, і бачить те що він хоче бачити, тут вже ніяк не розібратись..

Перегляд дописуbarashka (5.01.2007 19:26) писав:

так, між іншим funt - відмінничок у нас! так шо обережніше! :) І шо ти постійно на Петросяна гониш?! гарний дядьок!
фант...ну ти типу знаєш орфографію бачу))
Петросян отстой...вибачте за оффтоп
  • 0

#33 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 05.01.2007 – 19:48

загнався хлопчак)
взагалі лапаю фень якусь)
  • 0

#34 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 05.01.2007 – 19:53

Перегляд дописуShakal (5.01.2007 19:45) писав:

загнався хлопчак)
взагалі лапаю фень якусь)
і це до кого сказано?
  • 0

#35 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 06.01.2007 – 01:14

Українська мова - це настільки довершене явище, що його можна зіпсувати лише: суржиком, ненормативною лексикою і ясне діло - репом! Реп - це ж афроамериканське явище! У американців - кантрі, у англійців - рок і.т.д Ми чим гірші?! У нас своя мова і культура - хай буде і музика наша!
  • 0

#36 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 01:55

Перегляд дописуGENTOR (6.01.2007 01:11) писав:

Українська мова - це настільки довершене явище, що його можна зіпсувати лише: суржиком, ненормативною лексикою і ясне діло - репом! Реп - це ж афроамериканське явище! У американців - кантрі, у англійців - рок і.т.д Ми чим гірші?! У нас своя мова і культура - хай буде і музика наша!

Яка така наша , ми 70 років жили в СССР в нас була одна музика це музика СССР, Так дійсно у нас своя мова , своя культура ,але музику точніше стилі музики ми беремо із-зі кордонуі з тим вже нічого непоробиш так вже є і це незмінити. А ще як же реп зіпсує украінську мову , реп це розповідь про життя , і що тут такого якщо людина хоче цим поділитися з усім світом( наприклад зробити так щоб люди посумували або розвеселити їх), чувак ти що расист ?? я щось тебе не розумію.
п.с.Українська мова - довершене явище, із цим ніхто не сперечається.
  • 0

#37 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 06.01.2007 – 03:13

Перегляд дописуДжекфан (30.12.2006 22:51) писав:

Що ви думаете і які пісні цього виконавця вам подобають?
ТУПИЙ ГОН... :D
потап - :) ;) :angry1: :8: :P

• 0

#38 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 06.01.2007 – 03:26

СССР немає вже! Тому мова - наша, культура - наша, музика - наша! Ох уже мені цей український пострадянський менталітет! :angry1: Як реп зіпсує українську мову? Дуже просто! От слухай, мій друже... Основні теми репу: погані хлопці, життєві проблеми, хтось там комусь не подобається, жінки з відверто сексуальної сторони, а то й взагалі якась неумісна ругань... А молоді наслідує своїх кумирів... Отож як наслідок - реп це мова, якою користуються, не українська мова, а репукаїнська якась! Це не моя фантазія, а реально те, що я бачу й чую щодня в школі, на вулиці! До речі, цей сленг в'їдається до таких меж, що іноді різні не сумісні з ситуацією слова просто вириваються у самий непідходячий момент. У свій час я слухав: "9 злобных реперов", "Децла" та Емінема. Нічого не скажеш - реп це свого роду культура, але лише у талановитих руках! На рахунок поділитися зі світом, мій друже... Невже у світі ніхто не має проблем? Одне діло творчість, друге діло - балаканина про буденні проблеми. Назви хоч одного репера що творив раніше 1990 року? Що не можеш? А хіп-хоп культура разом з репом зародилась ще в середині 70-х! Це свідчить про те, що реперів забувають дуже швидко. Вони зникають як пара! Ось дивись, ти вже не слухаєш Децла. Не будемо кривити душею - не слухаєш. Лише тому, що його вже не крутять ніде! Але я збрешу, якщо скажу, що реп - це лайно! Ні - є дуже гарні пісні, що мені справді подобаються, але їх досить мало. Думаю непогодитись з усим вищесказаним просто нерозумно.
П.С: я не расист зовсім взагалі, а слово "чувак" придумали "хіппі" і в нашу мову воно прийшло через СРРР і молодіжний неофіційний рух "бітли", так що хлопче, будь-ласка почитай більше постерів, пізнавальної літератури, навчись писати "не" з дієсловами - окремо ;) , послухай ширший спектр музики, бо мені здається ти досить обмежена людина :8: Я, наприклад, можу назвати відомого репера ще 80-х: Ванілу Айса. От дістанеш більше знань, потім заходь і поговоримо на рівних. Реп це "слабке мистецтво", тому сучасні репери тримають плавну тенденцію до більш грунтовної асиміляції з роком. Тому, що саме рок - "король музики". Але не засмучуйся, мій друже, за даними всесвітнього опитування реп-тексти - на 2-му міці у світі! (на першому рок-лірики) Ось так! :)
  • 0

#39 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 06.01.2007 – 13:38

Перегляд дописуТемний Муня (5.01.2007 19:50) писав:

і це до кого сказано?
до Потапа :)
  • 0

#40 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 13:42

Перегляд дописуGENTOR (6.01.2007 01:11) писав:

та ну... шось ти прогнав. стилі музики не можуть ділитися поміж країнами! :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних