Перейти до вмісту

Конкурс "Я люблю Україну"

Повідомлень в темі: 77

#61 Matviy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Ukraine, glorious Cherkasy region

Відправлено 30.06.2008 – 14:43

Мабуть, Номад мав на увазі, що тут патріотично культурно-просвітницькою діяльністю не займаються...
  • 0

#62 Унікальний тачілбан

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ....іногда в Хмельницькій області

Відправлено 30.06.2008 – 14:59

Перегляд дописуДинамоСкряб.in.ua (30.06.2008 14:35) писав:

Чи то я незрозумів чи шо. То ви в першій половині кажене ніби шо ви не українець, в другій що справжній українець. Дійсно нічого не зрозумів
Тут просто мається на увазі, що не обов"язково потрібно носити шаровари і т.д. щоб бути українцем.
Відео бачив багато разів. Повчально нічого не знайшов. Але відео гарне.
  • 0

#63 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 15:05

Перегляд дописуДинамоСкряб.in.ua (30.06.2008 15:24) писав:

Тобто ти вважаєш якщо ти на Теревенях довше ніж я то маєш більше прав, чи як?
Мені також всеодно що ти думаєш і які думки висловлюєш, абсолютно.
Далі, я не заявляв що на Теревенях немає цікавих і розумних людей. Це ти сам видумав щоб було більше критики в мою сторону.
А тему і відео я створив не задля власної популяризації, я ж не кричу - люди це я зробив, подивіться. Я всього навсього хочу щоб якомого більше людей подивилось це відео, бо воно дійсно повчальне.
Одним словом, я не збираюсь з тобою сперечатися. Не ти один тут знаходишся, я впевнений що тут багато людей з абсолютно іншою думкою аніж в тебе.
Ні, на Теревенях всі користувачі рівні незалежно від кількості постів, рєпи чи IQ, але чомусь саме серед новоприбулих поширені такі кльові способи засвітитися( теми про кастрацію і тд.)).
Ну так виклав би відео як нормальна людина без всякого шуму, а так таке враження ніби революцію підіймаєш.
До речі якшо ти хотів тільки відео закинути - є розділ відповідний на форумі.

Перегляд дописуMatviy (30.06.2008 15:43) писав:

Мабуть, Номад мав на увазі, що тут патріотично культурно-просвітницькою діяльністю не займаються...

Ні, тут псевдопатріотичною шароварщиною не займаються, більшість все-таки адекватні люди.
А культурно-просвітницьких тем у нас тут море, благо є на форумі не тільки голослівні патріоти.
  • 0

#64 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6188 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.06.2008 – 15:44

Цитата

Тобто ти вважаєш якщо ти на Теревенях довше ніж я то маєш більше прав, чи як?
- таки правда, він таки має більше прав.

Цитата

Ні, тут псевдопатріотичною шароварщиною не займаються, більшість все-таки адекватні люди.
Геть я нерозумію, яка муха Nomadа сьогодні вкусила, почав на новачків нападатися, нагнав півсторінки флудо-образливого діалогу....

Цитата

Я не люблю сало, не ношу вишиванку і не знаю слів українського гімну. Я не перепливав Дніпро і не умію танцювати гопак. На моєму столі не лежить "Кобзар", а на стіні не висять рушникі. Моя кров червона, а не желто-голубая. Я не схиляю "пальта" і "кіно", і три найважливіші слова я сказав російською мовою. Я - українець?
Я хворію за "Динамо", за Кличком і Клочкову. Я бачив цю землю з ілюмінатора Боїнгу, але я повернувся. Мені не потрібні неонові міста і силіконові жінки. Я не житиму там, де вулиці без імен, а люди без по батькові. Я залишуся тут. Тут земля ще не остигнула від вогню, і ще не стерлися на плитах імена незабитих предків. Тут дівчата читають в метро і пишуть вірші на парах по термодинаміці. Тут на грошах поети, а не президенти. Тут жартують смішно і посміхаються чесно. З серця не викреслити п'яту графу. Я - українець. Я люблю узкие улицы Львова и Харьковские проспекты. Мне стали родными беззаботная Одесса, деловитый Донецк и легендарная Полтава. Я не верю патриотам на трибунах, но верю патриотам в окопах. Я верю в эту страну: я доверяю этому воздуху - он держит купол, этим горам - они держат страховку, этим людям - они держат слово. Я люблю стук каблучков по плитке Крещатика, скрип снега в Карпатах и шуршание крымской гальки . Мені ніколи не забути української колисанки і поцілунку на Андріївському.
А ще: мені часто сниться необ'ятноє небо і поле соняшників. І мій син народиться тут. Я - українець!

- несподобалось мені це. мабуть в жюрі були такі ж самі.... от якраз в тому то й проблема.. от якраз такі і є псевдопатріоти

не тому псевдо, що сала не люблять, а тому, що "хворіють" замість "вболівати", та інші помилки в мові. Вони цінять українське матеріальне добро, але не цінять духовного...

Відео те я не бачив, в мене інет не дозволить це скачати...
  • 0

#65 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 15:45

Перегляд дописуDarkLordVillis (30.06.2008 16:40) писав:

1) таки правда, він таки має більше прав.

2)Геть я нерозумію, яка муха Nomadа сьогодні вкусила, почав на новачків нападатися, нагнав півсторінки флудо-образливого діалогу....

3)несподобалось мені це. мабуть в жюрі були такі ж самі.... от якраз в тому то й проблема.. от якраз такі і є псевдопатріоти

1) Ага, маю, мені одміни дали ліцензію на відстріл новачків :lol: Думай шо пишеш!

2) По перше, мене нічого не кусало( хіба шо комарі вночі), по- друге, я нікого не образив в своїх постах, уважніше їх перечитай, може зрозумієш.

3) Твоя думка, а я думаю шо це все більш схоже на правду, ніж те про шо тут пише автор теми
  • 0

#66 ДинамоСкряб.in.ua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопільська область

Відправлено 30.06.2008 – 17:47

Перегляд дописуNomad (30.06.2008 16:45) писав:

1) Ага, маю, мені одміни дали ліцензію на відстріл новачків :lol: Думай шо пишеш!

2) По перше, мене нічого не кусало( хіба шо комарі вночі), по- друге, я нікого не образив в своїх постах, уважніше їх перечитай, може зрозумієш.

3) Твоя думка, а я думаю шо це все більш схоже на правду, ніж те про шо тут пише автор теми

І не новачок я зовсім. Якщо я не просиджую тут штани днями і ночами і не пишу тисячі таких флудливих повідомлень як Nomad то це ще не означає що я новачок.
І взагалі, якщо тобі не подобається тема, або мої висловлювання то навіщо ти взагалі тут пишеш і сюди лізеш, ну навіщо??? Щоб показати який ти розумний а всі остальні дурні? Подивився на тему, не сподобалась, минул і пішов далі, нє - треба обкласти зі всіх сторін того хто написав щось, то це по твоєму твій патріотизм такий???
  • 0

#67 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.06.2008 – 18:13

LoNeLy RoMaNtiC gIrl така трембіта з бородою шо капець та ще й, як на мене, дурнувата.(сорі)
ДинамоСкряб.in.ua Любий друже на оце твоє

Цитата

Кои хтось питає нах - якої ти національності
відповідаю, що перш за все не любиш ти ні батьківщини, ні її мови, і не поважаєш своїх співрозмовників. Любов до України полягає не в пустослівному триндяканню на розважальних форумах, а справою і способом життя. Ти(уявно) нині чому місцем не поступився старенькій? Батьків чого стариками називаєш? Обгортку від морозива чи окурок навіщо кинув під ноги, чого в розмові вживаєш рос мат? і ти ди... З приводу малюночку теж маю заувагу, що Україна то - не гола силіконова дівка, а скорше сивочола і багатостраждальна мати, яку плюндровано тисячоліттями...

Цитата

Шо за брєдятіна? Опять шароварщина на форумі
:lol: і наостанок дуже раджу автору теми не ображатись, а проглянути працю мого колеги Маркоса ОСЬ ТУТ
  • 0

#68 ДинамоСкряб.in.ua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 18:22

Перегляд дописуЛастiвочка (30.06.2008 19:13) писав:

LoNeLy RoMaNtiC gIrl така трембіта з бородою шо капець та ще й, як на мене, дурнувата.(сорі)
ДинамоСкряб.in.ua Любий друже на оце твоє відповідаю, що перш за все не любиш ти ні батьківщини, ні її мови, і не поважаєш своїх співрозмовників. Любов до України полягає не в пустослівному триндяканню на розважальних форумах, а справою і способом життя. Ти(уявно) нині чому місцем не поступився старенькій? Батьків чого стариками називаєш? Обгортку від морозива чи окурок навіщо кинув під ноги, чого в розмові вживаєш рос мат? і ти ди... З приводу малюночку теж маю заувагу, що Україна то - не гола силіконова дівка, а скорше сивочола і багатостраждальна мати, яку плюндровано тисячоліттями...
:lol: і наостанок дуже раджу автору теми не ображатись, а проглянути працю мого колеги Маркоса ОСЬ ТУТ

Ти знаєш, розсмішила ти мене дуже.
По перше це не я тут розвожу розмови, я всього навсього написав щоб подивились відео хто хоче, це вже інші почали до мене чіплятись.
А нарахунок "Кои хтось питає нах - якої ти національності" - то я вибачаюсь звичайно, не побачив. І не хотів я зовсім написати мату а хотів написати "КоЛи хтось питас наС - якої ти національності", і не потрібно відразу на мене нападати і казати що я не люблю свою країну.
Далі, те що ти пишеш (уявно) дуже образливо для мене, тому що я ніколи такого не роблю. Не спорю, може колись не поступився комусь місцем, може кинув колись обгортку від морозива. Нарахунок окурків то я взагалі не курю, так що навіть не уявляй собі.
А нарахунок малюнку - то я тобі скажу так. Образ України зображений на ньому у вигляді напівоголеної дівчини абсолютно не вульгарний. Чи ти хочеш сказати, що коли художник малює з натури оголену жінку то він розбещений, вульгарний і невихований?
  • 0

#69 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 18:27

Перегляд дописуДинамоСкряб.in.ua (30.06.2008 18:47) писав:

І не новачок я зовсім. Якщо я не просиджую тут штани днями і ночами і не пишу тисячі таких флудливих повідомлень як Nomad то це ще не означає що я новачок.
І взагалі, якщо тобі не подобається тема, або мої висловлювання то навіщо ти взагалі тут пишеш і сюди лізеш, ну навіщо??? Щоб показати який ти розумний а всі остальні дурні? Подивився на тему, не сподобалась, минул і пішов далі, нє - треба обкласти зі всіх сторін того хто написав щось, то це по твоєму твій патріотизм такий???

Новачок, і діло не в месагах, а в тому, шо людина знайома з структурою Теревень чи яка хоча б трохи була знайома з відомими людьми на цьому форумі(до них я себе не відношу, я так- звичайний флудер) не починала б тут писати такі от пости і теми.
Про тисячі повідомлень- та розслабся ти, зара ше котяра сюди зі своїми 2.5 к постів зайде -то ти взагалі скажеш шо то не людина, а бот-флудераст))
Про тему і чого я власне тут пишу - свобода слова і демократія, друже, тому і пишу, тому маю право висловити власну думку, так само як і ти, коли створював власне цю тему. Але якшо ти так боїшся критики - то тоді і не висовуйся, а якшо вже зробив крок вперед- тоді не нервуйся, а стався до усього з легкою долею іронії.
Про те шо я розумний а ти дурний(чи ше хтось там дурний) - ну це вже дєтский сад, я ж такого ніколи не писав в цій темі. Те шо я не розділяю твоїх думок і твого бачення патріотизму не означає шо я автоматично називаю тебе дурнем. Чи ти так звик- якшо людина з тобою не згідна, то вона автоматично стає дебілом? Логіка дошкільного віку, чесслово.
І останнє - не треба нервуватися, ми тут нікого не вбиваємо, просто обговорюємо тему, а ти реагуєш так ніби тебе на вогнище інквізиції тягуть.
  • 0

#70 ДинамоСкряб.in.ua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 18:33

Перегляд дописуNomad (30.06.2008 19:27) писав:

Новачок, і діло не в месагах, а в тому, шо людина знайома з структурою Теревень чи яка хоча б трохи була знайома з відомими людьми на цьому форумі(до них я себе не відношу, я так- звичайний флудер) не починала б тут писати такі от пости і теми.
Про тисячі повідомлень- та розслабся ти, зара ше котяра сюди зі своїми 2.5 к постів зайде -то ти взагалі скажеш шо то не людина, а бот-флудераст))
Про тему і чого я власне тут пишу - свобода слова і демократія, друже, тому і пишу, тому маю право висловити власну думку, так само як і ти, коли створював власне цю тему. Але якшо ти так боїшся критики - то тоді і не висовуйся, а якшо вже зробив крок вперед- тоді не нервуйся, а стався до усього з легкою долею іронії.
Про те шо я розумний а ти дурний(чи ше хтось там дурний) - ну це вже дєтский сад, я ж такого ніколи не писав в цій темі. Те шо я не розділяю твоїх думок і твого бачення патріотизму не означає шо я автоматично називаю тебе дурнем. Чи ти так звик- якшо людина з тобою не згідна, то вона автоматично стає дебілом? Логіка дошкільного віку, чесслово.
І останнє - не треба нервуватися, ми тут нікого не вбиваємо, просто обговорюємо тему, а ти реагуєш так ніби тебе на вогнище інквізиції тягуть.

Та ні, повір. Я абсолютно спокійно до цього відношусь і знаю що критика потрібна.
Просто одне що мені не сподобалось це твої слова, що створивши цю тему я хотів перед кимось похвастатись чи щось таке, а в мене дійсно не було і немає такої мети. Я лише хотів донести до людей свою роботу. Те що її хтось оцінить негативно, хтось позитивно це зрозуміло, але хвастатись я абсолютно не хочу.
  • 0

#71 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.06.2008 – 18:40

Ай, якийсь ти обідчивий аж нецікаво. Тема не сподобалась. Скільки вже про любов до України переговорено, що вже нарешті робити щось пора:lol:.
  • 0

#72 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 18:44

Перегляд дописуДинамоСкряб.in.ua (30.06.2008 19:33) писав:

Та ні, повір. Я абсолютно спокійно до цього відношусь і знаю що критика потрібна.
Просто одне що мені не сподобалось це твої слова, що створивши цю тему я хотів перед кимось похвастатись чи щось таке, а в мене дійсно не було і немає такої мети. Я лише хотів донести до людей свою роботу. Те що її хтось оцінить негативно, хтось позитивно це зрозуміло, але хвастатись я абсолютно не хочу.

Я не проти того шо ти вирішив показати свою роботу чи висловити свої думки, я проти того яким чином це робиться, от і все. Думаю шо ти колись зрозумієш, шо патріотизм -це не тільки відеоролики і високі слова.
  • 0

#73 ДинамоСкряб.in.ua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 18:49

Перегляд дописуNomad (30.06.2008 19:44) писав:

Я не проти того шо ти вирішив показати свою роботу чи висловити свої думки, я проти того яким чином це робиться, от і все. Думаю шо ти колись зрозумієш, шо патріотизм -це не тільки відеоролики і високі слова.

Я і зараз це розумію прекрасно.
І не збираюсь на цьому зупинятися. Але і ти напевно розумієш що кожен мусить з чогось починати, не всім одразу щастить стати відомим людьми, та і не потрібно це мені...

Перегляд дописуЛастiвочка (30.06.2008 19:40) писав:

Ай, якийсь ти обідчивий аж нецікаво. Тема не сподобалась. Скільки вже про любов до України переговорено, що вже нарешті робити щось пора:lol:.

Я не обідчивий, це тобі здалося :ggggg:
  • 0

#74 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 30.06.2008 – 19:00

Ну я думаю всі порозумілися. Переходимо до суті теми.

ДинамоСкряб.in.ua
Використовуй пошук при створенні тем. Усне попередження.

З'єднано.

• 0

#75 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 30.06.2008 – 19:55

DarkLordVillis сказав:

- несподобалось мені це. мабуть в жюрі були такі ж самі.... от якраз в тому то й проблема.. от якраз такі і є псевдопатріоти
не тому псевдо, що сала не люблять, а тому, що "хворіють" замість "вболівати", та інші помилки в мові...
Цей твір я бачив уже не раз, його оригінал російськомовний. А тут нам показали чийсь недолугий переклад.
  • 0

#76 Mashunia

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 25.05.2011 – 10:34

Не раз була в Одесі і прходила по музеям і площам. Дуже гарние місто. В Одесу хочеться повертатися знову і знову. Це місто чимось манить до себе. Все хочу здійснити мрію - сходити в море на одній з яхт, що стоїть біля порту (причалу) але поки ніхто не бере :box:
Проживала в свому улюбленому готелі біля пляжу - всього за 250грн. номер. :happytwo: Якщо комусь необхідно - рекомендую. Ось тут силка - http://oteli.net.ua/index.php?obl_id=16&am...w=3_stars_hotel
  • 0

#77 Frajda

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 25.05.2011 – 11:02

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (30.06.2008 14:21) писав:

в тему :
"Я УКРАЇНЕЦЬ!"
(СТАТТЯ, ЯКА ВИГРАЛА НА КОНКУРСІ "Я УКРАЇНЕЦЬ!")
Я не люблю сало, не ношу вишиванку і не знаю слів українського гімну. Я не перепливав Дніпро і не умію танцювати гопак. На моєму столі не лежить "Кобзар", а на стіні не висять рушникі. Моя кров червона, а не желто-голубая. Я не схиляю "пальта" і "кіно", і три найважливіші слова я сказав російською мовою. Я - українець?
Я хворію за "Динамо", за Кличком і Клочкову. Я бачив цю землю з ілюмінатора Боїнгу, але я повернувся. Мені не потрібні неонові міста і силіконові жінки. Я не житиму там, де вулиці без імен, а люди без по батькові. Я залишуся тут. Тут земля ще не остигнула від вогню, і ще не стерлися на плитах імена незабитих предків. Тут дівчата читають в метро і пишуть вірші на парах по термодинаміці. Тут на грошах поети, а не президенти. Тут жартують смішно і посміхаються чесно. З серця не викреслити п'яту графу. Я - українець. Я люблю узкие улицы Львова и Харьковские проспекты. Мне стали родными беззаботная Одесса, деловитый Донецк и легендарная Полтава. Я не верю патриотам на трибунах, но верю патриотам в окопах. Я верю в эту страну: я доверяю этому воздуху - он держит купол, этим горам - они держат страховку, этим людям - они держат слово. Я люблю стук каблучков по плитке Крещатика, скрип снега в Карпатах и шуршание крымской гальки . Мені ніколи не забути української колисанки і поцілунку на Андріївському.
А ще: мені часто сниться необ'ятноє небо і поле соняшників. І мій син народиться тут. Я - українець!
Це той самий автор, що придумав девіз "покращення вже сьогодні"?
  • 0

#78 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 15.05.2012 – 01:20

я так розумію, що це тема для колекції зображень на патріотичну тему "Я люблю Україну"
мої 5 копійок
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення