Перейти до вмісту

Конкурс "Я люблю Україну"

Повідомлень в темі: 77

#41 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 30.11.2007 – 10:11

Ма’ть я дурна B) , але поясніть, яку саме ініціативу підтримувати? перекладати картинки з сайту на сайт?
І взагалі - що це за постановка питання? чого нам бракує, щоб бути українцями? це натяк, що ми НЕ українці?
  • 0

#42 Alex LM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 10:34

Треба буде на сайті чітко відписати яка основна задача у сайта...

Зе не особисто закид до тебе, наприклад, чи до відвідувачів форума вцілому... Цей форум майже виняток, якщо брати форуми України вцілому.

Приклад:
http://knuba.com.ua/viewtopic.php?t=1663&a...c&start=165
не полінуйтеся, прочитайте цю і декілька сторінок топіку далі... Люди так і пишуть "Не розумію за що маю поважати цю країну її історію і т.д."
В принципі, це один з тих дискусів, після яких вирішив що непогано було б створити сайт.

То чи нема сенсу в такому сайті, як вважаєте?...
  • 0

#43 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 30.11.2007 – 11:00

Не в тому річ, що не потрібен. Просто не зрозуміло, чого ти за допомогою цього сайту хочеш досягти.

А людям, які не розуміють, за віщо цю країну можна любити, ти нічого не поясниш. Поки вони самі не зрозуміють. А точніше - не відчують. B) :D
  • 0

#44 Alex LM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 11:12

Перегляд дописуbulbashka_aero (30.11.2007 11:00) писав:

Не в тому річ, що не потрібен. Просто не зрозуміло, чого ти за допомогою цього сайту хочеш досягти.

А людям, які не розуміють, за віщо цю країну можна любити, ти нічого не поясниш. Поки вони самі не зрозуміють. А точніше - не відчують. B) :D
Вода камінь точить... Якщо нічого не робити, то точно ніколи не зрозуміть.
  • 0

#45 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця

Відправлено 30.11.2007 – 13:41

боян трирічної давнини
  • 0

#46 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 30.11.2007 – 15:02

Цитата

Чого тобі не вистачає щоб бути українцем?

грошей
  • 0

#47 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.12.2007 – 20:00

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (30.11.2007 15:02) писав:

грошей
Доларів чи фунтів? :angry12:
  • 0

#48 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 11.12.2007 – 18:04

Сварус
гривень
  • 0

#49 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.12.2007 – 18:55

Підозрюю що якщо Ви матимете стільки гривень скільки хочете, то вони просто знеціняться на ринку від їх надмірної кількості. :angry12:
  • 0

#50 Alex LM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 28.01.2008 – 18:14

Річь не в боянах... Річь в тому, що цей ролик актуальний наразі, як це не прикро, для багатьох.
Можливо, не в контексті комьюніті цього форума, але України взагалі.
  • 0

#51 ДинамоСкряб.in.ua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопільська область

Відправлено 30.06.2008 – 12:40

:lol: Напевно проблема українства зараз постала як ніколи різко. Кои хтось питає нах - якої ти національності ми одразу відповідаємо - Українець. Але чи насправді всі ми дійсно Українці, тобто не просто пусте слово а Українці серцем і душею, вірою і переживаннями, такі яким не жалко своєї праці і себе врешті решт задля України. Скачайте кліп на www.forthebest.at.ua і задайте собі питання - "А чи дійсно я Українець, чи дійсно я патріот своєї держави?". Адже Українцем не стають, ним народжуються. Собою бути просто, всього навсього треба любити свою країну всім серцем і старатись залишити свій вклад у її історії. :ggggg:

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував ДинамоСкряб.in.ua: 30.06.2008 – 12:41

• 0

#52 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 30.06.2008 – 13:21

в тему :
"Я УКРАЇНЕЦЬ!"
(СТАТТЯ, ЯКА ВИГРАЛА НА КОНКУРСІ "Я УКРАЇНЕЦЬ!")
Я не люблю сало, не ношу вишиванку і не знаю слів українського гімну. Я не перепливав Дніпро і не умію танцювати гопак. На моєму столі не лежить "Кобзар", а на стіні не висять рушникі. Моя кров червона, а не желто-голубая. Я не схиляю "пальта" і "кіно", і три найважливіші слова я сказав російською мовою. Я - українець?
Я хворію за "Динамо", за Кличком і Клочкову. Я бачив цю землю з ілюмінатора Боїнгу, але я повернувся. Мені не потрібні неонові міста і силіконові жінки. Я не житиму там, де вулиці без імен, а люди без по батькові. Я залишуся тут. Тут земля ще не остигнула від вогню, і ще не стерлися на плитах імена незабитих предків. Тут дівчата читають в метро і пишуть вірші на парах по термодинаміці. Тут на грошах поети, а не президенти. Тут жартують смішно і посміхаються чесно. З серця не викреслити п'яту графу. Я - українець. Я люблю узкие улицы Львова и Харьковские проспекты. Мне стали родными беззаботная Одесса, деловитый Донецк и легендарная Полтава. Я не верю патриотам на трибунах, но верю патриотам в окопах. Я верю в эту страну: я доверяю этому воздуху - он держит купол, этим горам - они держат страховку, этим людям - они держат слово. Я люблю стук каблучков по плитке Крещатика, скрип снега в Карпатах и шуршание крымской гальки . Мені ніколи не забути української колисанки і поцілунку на Андріївському.
А ще: мені часто сниться необ'ятноє небо і поле соняшників. І мій син народиться тут. Я - українець!
  • 0

#53 ДинамоСкряб.in.ua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 13:35

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (30.06.2008 14:21) писав:

в тему :
"Я УКРАЇНЕЦЬ!"
(СТАТТЯ, ЯКА ВИГРАЛА НА КОНКУРСІ "Я УКРАЇНЕЦЬ!")
Я не люблю сало, не ношу вишиванку і не знаю слів українського гімну. Я не перепливав Дніпро і не умію танцювати гопак. На моєму столі не лежить "Кобзар", а на стіні не висять рушникі. Моя кров червона, а не желто-голубая. Я не схиляю "пальта" і "кіно", і три найважливіші слова я сказав російською мовою. Я - українець?
Я хворію за "Динамо", за Кличком і Клочкову. Я бачив цю землю з ілюмінатора Боїнгу, але я повернувся. Мені не потрібні неонові міста і силіконові жінки. Я не житиму там, де вулиці без імен, а люди без по батькові. Я залишуся тут. Тут земля ще не остигнула від вогню, і ще не стерлися на плитах імена незабитих предків. Тут дівчата читають в метро і пишуть вірші на парах по термодинаміці. Тут на грошах поети, а не президенти. Тут жартують смішно і посміхаються чесно. З серця не викреслити п'яту графу. Я - українець. Я люблю узкие улицы Львова и Харьковские проспекты. Мне стали родными беззаботная Одесса, деловитый Донецк и легендарная Полтава. Я не верю патриотам на трибунах, но верю патриотам в окопах. Я верю в эту страну: я доверяю этому воздуху - он держит купол, этим горам - они держат страховку, этим людям - они держат слово. Я люблю стук каблучков по плитке Крещатика, скрип снега в Карпатах и шуршание крымской гальки . Мені ніколи не забути української колисанки і поцілунку на Андріївському.
А ще: мені часто сниться необ'ятноє небо і поле соняшників. І мій син народиться тут. Я - українець!

Чи то я незрозумів чи шо. То ви в першій половині кажене ніби шо ви не українець, в другій що справжній українець. Дійсно нічого не зрозумів
  • 0

#54 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 13:45

Шо за брєдятіна? Опять шароварщина на форумі
  • 0

#55 ДинамоСкряб.in.ua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 13:49

Перегляд дописуNomad (30.06.2008 14:45) писав:

Шо за брєдятіна? Опять шароварщина на форумі

Чого це ти вирішив шо бредятіна і шароварщина? Чи ти такий розумний?
  • 0

#56 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 13:53

Перегляд дописуДинамоСкряб.in.ua (30.06.2008 14:49) писав:

Чого це ти вирішив шо бредятіна і шароварщина? Чи ти такий розумний?

Того шо тільки ради шароварщини і показухи створюються такі теми. Про твій підпис я взагалі мовчу, ти б ше шрифтом на півекрана написав. Негативно ставлюся до таких "псевдопатріотів", які тільки і бачать свій патріотизм в гучних словах, пишномовстві, а на ділі - звичайні позери.
Сумно шановний, сумно.
  • 0

#57 ДинамоСкряб.in.ua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 14:04

Перегляд дописуNomad (30.06.2008 14:53) писав:

Того шо тільки ради шароварщини і показухи створюються такі теми. Про твій підпис я взагалі мовчу, ти б ше шрифтом на півекрана написав. Негативно ставлюся до таких "псевдопатріотів", які тільки і бачать свій патріотизм в гучних словах, пишномовстві, а на ділі - звичайні позери.
Сумно шановний, сумно.

По перше, це моє діло який у мене підпис. По друге, звідки ти знаєш який я патріот. По крайній мірі я це абсолютно не прихову ніколи, а навпаки стараюсь схилити людей з іншою думкою. По третє, за ради якої на твою думку показухи я створив цю тему? мені що гроші платять якісь, чи бали начисляються чи ще щось в такому роді. Може так негарно казати з моєї сторони, але знаєш, коли чую таких людей як ти то мені жілко їх. Жалко тому що бояться вголос сказати що люблять свою країну, люблять її історію, шанують її. А мовчати в тряпочку і критикувати мені з-під стола може кожеш, тут великого розуму не потрібно. Тож, я би тобі радив змінити свою думку.
  • 0

#58 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 30.06.2008 – 14:12

Перегляд дописуДинамоСкряб.in.ua (30.06.2008 14:35) писав:

Чи то я незрозумів чи шо. То ви в першій половині кажене ніби шо ви не українець, в другій що справжній українець. Дійсно нічого не зрозумів

це не я кажу , я виложила те , що знайшла в неті
  • 0

#59 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 14:18

Перегляд дописуДинамоСкряб.in.ua (30.06.2008 15:04) писав:

По перше, це моє діло який у мене підпис. По друге, звідки ти знаєш який я патріот. По крайній мірі я це абсолютно не прихову ніколи, а навпаки стараюсь схилити людей з іншою думкою. По третє, за ради якої на твою думку показухи я створив цю тему? мені що гроші платять якісь, чи бали начисляються чи ще щось в такому роді. Може так негарно казати з моєї сторони, але знаєш, коли чую таких людей як ти то мені жілко їх. Жалко тому що бояться вголос сказати що люблять свою країну, люблять її історію, шанують її. А мовчати в тряпочку і критикувати мені з-під стола може кожеш, тут великого розуму не потрібно. Тож, я би тобі радив змінити свою думку.

Відповідаю: підпис- та я сказав, можеш хоч гузню там нарисувати, мені все рівно, просто якшо цей підпис додає тобі патріотичності - будь-ласка, можеш на нього милуватися, але показуха- вона і на Теревенях показуха.
По друге, на Теревенях шоб ти знав дуже багато цікавих, розумних і талановитих людей, які безумовно є патріотами своєї землі, своєї Батьківщини, але тут зявляєшся ти і кажеш шо всі приховують свій патріотизм і це неправильно. Хто тобі дав право судити що правильно, а шо ні? По третє, такі теми створються ВИКЛЮЧНО для того шоб привернути увагу до своєї персони, і стоворюються як правило нубами(теревенчанами, які недавно тільки приєдналися до форуму). Тому не треба тут розказувати казочки.
Про жалість твою - ради бога хлопче, пожалій себе, трохи подорослішай, подивися на світ не тільки через призму дитячої наївності - може тоді зрозумієш, шо кричать про патріотизм найбільше ті, хто до нього немає жодного відношення. А справжні патріоти, поки ти розриваєшся, просто працюють для того шоб їх країна була кращою, от і все.
Моя думка незмінна. і таких як ти я поважати ніколи не буду, не сприйми як особисте.
Бережи себе! :lol:
  • 0

#60 ДинамоСкряб.in.ua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 14:24

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (30.06.2008 15:12) писав:

це не я кажу , я виложила те , що знайшла в неті

Ясно. Вибачте за те що незрозумів )))

Перегляд дописуNomad (30.06.2008 15:18) писав:

Відповідаю: підпис- та я сказав, можеш хоч гузню там нарисувати, мені все рівно, просто якшо цей підпис додає тобі патріотичності - будь-ласка, можеш на нього милуватися, але показуха- вона і на Теревенях показуха.
По друге, на Теревенях шоб ти знав дуже багато цікавих, розумних і талановитих людей, які безумовно є патріотами своєї землі, своєї Батьківщини, але тут зявляєшся ти і кажеш шо всі приховують свій патріотизм і це неправильно. Хто тобі дав право судити що правильно, а шо ні? По третє, такі теми створються ВИКЛЮЧНО для того шоб привернути увагу до своєї персони, і стоворюються як правило нубами(теревенчанами, які недавно тільки приєдналися до форуму). Тому не треба тут розказувати казочки.
Про жалість твою - ради бога хлопче, пожалій себе, трохи подорослішай, подивися на світ не тільки через призму дитячої наївності - може тоді зрозумієш, шо кричать про патріотизм найбільше ті, хто до нього немає жодного відношення. А справжні патріоти, поки ти розриваєшся, просто працюють для того шоб їх країна була кращою, от і все.
Моя думка незмінна. і таких як ти я поважати ніколи не буду, не сприйми як особисте.
Бережи себе! :lol:

Тобто ти вважаєш якщо ти на Теревенях довше ніж я то маєш більше прав, чи як?
Мені також всеодно що ти думаєш і які думки висловлюєш, абсолютно.
Далі, я не заявляв що на Теревенях немає цікавих і розумних людей. Це ти сам видумав щоб було більше критики в мою сторону.
А тему і відео я створив не задля власної популяризації, я ж не кричу - люди це я зробив, подивіться. Я всього навсього хочу щоб якомого більше людей подивилось це відео, бо воно дійсно повчальне.
Одним словом, я не збираюсь з тобою сперечатися. Не ти один тут знаходишся, я впевнений що тут багато людей з абсолютно іншою думкою аніж в тебе.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних