Перейти до вмісту

Страта Саддама Хусейна

Повідомлень в темі: 76

Опитування: Ваше відношення до цієї страти (50 користувачів проголосувало)

Думки

1. Так. я за.. (11 голосів [21.57%])

Процент голосів: 21.57%

2. Ні, я проти.. (30 голосів [58.82%])

Процент голосів: 58.82%

3. Власна думка.. (10 голосів [19.61%])

Процент голосів: 19.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 05.01.2007 – 19:20

Цитата

В одній зі східних провінцій Індії 15-річна дівчинка повісилася на знак "солідарності" зі страченим Саддамом Хусейном.

"Вона сказала, що вони стратили справжнього патріота. Ми не сприймали серйозно її заяв про те, що вона б хотіла відчути увесь біль, який випав на долю Саддама", - прокоментував це самогубство батько дівчинки.

За його словами, донька перебувала у стані тяжкої депресії після того, як побачила по телевізору кадри страти Хусейна. "Вона дивилася ці кадри знову і знову і протягом кількох днів відмовлялася від їжі", - додав батько.

Представники місцевого поліцейського відділку підтвердили факт самогубства, уточнивши, що дівчинка повісилася на вентиляторі під стелею.

Нагадаємо, що Саддама Хусейна стратили 30 грудня 2006 року.

За матеріалами Lenta.ru
оце жертовність, ще й в такому юному віці. позаздрити можна. але шкода її, помолюся за упокій.

і приєднуюсь до думки Сашка, що «Проблема не в страті як такій, а в тому, що вона була здійснена з волі окупантів.»
  • 0

#62 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 05.01.2007 – 19:23

скажу 50 на 50...
тому що з одної точки правельно зробили шо повісили *за теранство у іраку*
тому шо не правельно повісили*за тероризм, за те шо мав супротив,за приховування зброї*
  • 0

#63 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 05.01.2007 – 23:11

мені от цікаво, шо то за батьки такі, які не помітили що дівчинка дивиться кадри страти Хусейна раз за разом і як вони на неї впливають... :)
  • 0

#64 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.01.2007 – 23:12

Перегляд дописуDr Zlo (5.01.2007 23:08) писав:

мені от цікаво, шо то за батьки такі, які не помітили що дівчинка дивиться кадри страти Хусейна раз за разом і як вони на неї впливають... :)
це вже інша тема ;)
  • 0

#65 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.01.2007 – 00:16

Перегляд дописуAndy (30.12.2006 23:10) писав:

І хтось ще на демократію натякає...та блін, могли б вже вколоти якусь фігню, газова камера ще щось... а то точно середньовічна дич...
Я взагалі проти смертної кари...думаю довічне було б ефективніше. А так він навіть усвідомити не мав можливості всього що коїться... погодьтесь, за 40 років одинарки йому б це краще вдалось...
В Америці в кожному штаті є свої закони, це раз! А по-друге економічно не вигідно його утримувати у в"язниці, тому то й вирішили його стратити!
  • 0

#66 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.01.2007 – 00:19

Вся глобальна політика обурює і злить ще більше, ніж наша.
"Демократи" США плювали на цивілізовані стандарти (смертна кара, Кіотський протокол, Косово). Повішення?! Це тхне Середньовіччям. Хто їм дав право розпоряджатись життям людини?
І ще по Euronews іранці говорять про необхідність цієї страти, тому що Саддам воював проти них. Тільки забули всі, що разом з американцями!

Та й європейці не святі. Як може не обурювати ставлення до Туркеменбаші і Лукашенка. Перший - добрий, другий чомусь поганий. Якби мені довелось вибирати між Білоруссю і Туркменістаном я б однозначно вибрав Білорусь.
Або гарантії безпеки, які вони дали ЄДИНІЙ у світі країні, що відмовилася від ядерної зброї (третього в світі ядерного потенціалу!), проявивши вищий рівень цивілізованості. Як тільки Тузла - тихо. Газ - Україна краде. Румунію і Болгарію в ЄС, нам - навіть без натяків.
  • 0

#67 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 00:20

Перегляд дописуTopper (6.01.2007 00:13) писав:

В Америці в кожному штаті є свої закони, це раз! А по-друге економічно не вигідно його утримувати у в"язниці, тому то й вирішили його стратити!
економічно не вигідно??? а вигідно економічно тратити мільярди доларів на "встановлення демократії" в Іраці за допомогою ракет? просто це була демонстрація всьому світові, що для США міжнародні закони не писані ось що!!!
  • 0

#68 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 06.01.2007 – 11:51

Тратити гроші на війну - один з пріоритетів економічного розвитку США, вони з початку ХХ століття прохавали це і досі на цьому гарно заробляють. Доляр на крові стабільність тримає, а не на дерьмократії
  • 0

#69 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 06.01.2007 – 13:20

американці вважають, що можуть усе та мають на це право! ...вони хочуть правити миром...
та подивіться ось на що: їх люди настільки патріотичні, вони готові заради своєї наддержави стрибати в гарячу лаву! ...а ми що робимо? сепаратуємось та виясняємо хто правий - захід чи схід і яка мова краща та більш патріотична? доречі, в америці розмовляють різними мовами, в різних штатах свій діалект...а державу усі однаково люблять! є з чого приклад узяти...
  • 0

#70 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 13:27

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (6.01.2007 13:17) писав:

американці вважають, що можуть усе та мають на це право! ...вони хочуть правити миром...
та подивіться ось на що: їх люди настільки патріотичні, вони готові заради своєї наддержави стрибати в гарячу лаву! ...а ми що робимо? сепаратуємось та виясняємо хто правий - захід чи схід і яка мова краща та більш патріотична? доречі, в америці розмовляють різними мовами, в різних штатах свій діалект...а державу усі однаково люблять! є з чого приклад узяти...
та думаю, що вони стрибають туди не через свою патріотичність... а те як американці люблять себе і свою державу-це вже інша тема
  • 0

#71 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 14:21

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (6.01.2007 13:17) писав:

Сдається, ви заздрите ґамериганцям. Адже вони мають змогу мати право правити світом.
  • 0

#72 Nerthus

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 06.01.2007 – 14:35

"Не всі хто живуть, заслуговують життя/ не всі xто помер, заслуговують смерті"

Гeндальф абсолютно правий, я також проголосувала проти )
Американськиx, чи то пак російськиx політиків за злочини проти людства не страчували і навіть не судили, а Саддам-от, бачите, виявився крайнім :)
  • 0

#73 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 07.01.2007 – 15:45

Перегляд дописуzav (6.01.2007 14:18) писав:

Сдається, ви заздрите ґамериганцям. Адже вони мають змогу мати право правити світом.
ні...вони мені навіть подобаються...в них все так легко, вони прості та їх легко приручати, вони вразливі...але це я про населення, а не про владу! влада злобна та поміркована!
  • 0

#74 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 09.01.2007 – 01:14

Погоджуюсь з хлопцями.....Буш розпочав війну через ніби то ядерну зброю на території Іраку....потім голова Пентагону(якщо не помиляюся)сам признався що на початок війни ніякої зброї масового знищення в Іраці не було......вони керувалися власними інтересами щодо родовищ нафти.......Я не здивуюся коли янкі попросять Ірак прередати декілька скважин у власність США за звільнення країни від гнітючого режиму злого такого тирана Хусейна :cool1: ....
Я проти.....це зробила найдемократичніша країна в світі яка бореться за права людини та іншу херню......Цим повішанням вони ж самі порушили принципи за які воюють......Самі себе перепідорасили......
  • 0

#75 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 13.01.2007 – 01:42

Ага, і тепер наш Джооджик дуже жакує про втрати своїх солдатиків, мені теж жаль їх - це люди, в першу чергу, але самі туди поперли, бовдури. Ну що, тепер Україна буде найдемократичнішою державою :))))
  • 0

#76 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 13.01.2007 – 03:29

Страта Х. цілковито залежала від планів Буша. Яким чином? 1- виявити в Іраці невдоволених, тим самим скерувати війська на підвищення контролю за останніми ; 2- виходячи з першого ввести додаткові війська для гарантіїї безперебійних поставок нафти... ЯКА ДЕМОКРАТИЧНА КРАЇНА БУДЕ ПОСИЛАТИ ПРОСТО ТАК СВОЇХ ХЛОПЦІВ НА ВІРНУ ЗАГИБЕЛЬ -тільки у вищеназваному випадку, для гарантії економічної стабільності....і т.д.
  • 0

#77 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 13.01.2007 – 10:39

Перегляд дописуLegum (13.01.2007 03:26) писав:

ЯКА ДЕМОКРАТИЧНА КРАЇНА БУДЕ ПОСИЛАТИ ПРОСТО ТАК СВОЇХ ХЛОПЦІВ НА ВІРНУ ЗАГИБЕЛЬ -тільки у вищеназваному випадку, для гарантії економічної стабільності....і т.д.
а ніхто їх просто так не посилає, це їх робота -воювати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних