Перейти до вмісту

Geforce чи Radeon

Повідомлень в темі: 79

Опитування: Geforce чи Radeon? (79 користувачів проголосувало)

Geforce чи Radeon?

1. Geforce (40 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

2. Radeon (40 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Fangorn

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.07.2007 – 23:28

Радеон - ацтой. Джейфорс руль. Павертє мнє.
  • 0

#62 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 13.07.2007 – 01:47

Перегляд дописуFangorn (13.07.2007 00:28) писав:

Радеон - ацтой. Джейфорс руль. Павертє мнє.
а чого це він вже став "Джей" а не "Дже"? :)
  • 0

#63 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 13:23

Перегляд дописуIvan Metal! (11.07.2007 01:10) писав:

Не вірю шо ти можеш собі купити дві графічки і сидіти порівнювати їх швидкодію в тестах і іграх. І не тільки швидкодію.... Хто знав шо в першому андеграунді різні графічки виводили різний асфальт?

Можу купити, але робити цього не буду, асфальт в будь якому випадку буде по різному відображатись, якщо в тебе різні відеокарти, а особливо, якщо різні алгоритми на апаратному рівні його обрахування, а в основному порівнюю я графічки не одночасно, а по мірі їх надходження, так як просто збираю компи іноді знайомим і незнайомим людям, коли немає що робити. Після зборки завжди цікаво, що ж цього разу вийшло, і на скільки воно швидке і надійне, тому завжди тестую декілька годин, на стресостійкість і швидкість, і не тільки в синтетичних тестах, в андеграунд 1 я звичайно не грав, але в 2 грав, а двіжки в них однакові, тому знав :P, та і можна читати тести, і те що вносять виробники нового - типу зглажування і нові алгортми обрахування кольорів, кількість конвеєрів для різних шейдерів і т.д. і будеш мати теж зовсім непогане уявлення про карти.
Можу перерахувати карти які тримав в руках, всю лінійку доречі тримати не обов'язково, можна отримати середнячків, щоб мати уяву і про топові моделі - почну з більш менш сучасних, а то карти типу 3д з 2Мбайтами оперативної пам'яті нікого не цікавлять же форси - 400мх, 440мх, 4200ті, 5200, 5500, 5600, 5900хт, 6200, 6600ле, 6600, 6600жт, не вся лінійка і окремих виробників, але уявлення маю, що виробник від виробника в основному відрізняється надійністю, охолодженням і частотами зашитими в біосі на чіп і на пам'ять, особливо якщо це референсні карти, з перерахованих тільки модель 4200 була не референсною, також відрізняються самою пам'яттю, яку туди ставлять, але то вже відмінність не між виробниками самих чіпів для карт, атішки - 9200, 9250, 9550, 9600, 9600про, 9600хт, х550, х600, х1300, х1600про, х1600хт і х200 - вбудоване відео.
Потестивши кучу такого заліза, а також попередивлявшись на нього у знайомих і друзів, можу тільки сказати як було написано на воротах Бухенвальда - кожному своє. Комусь не важливі гроші, комусь не важлива продуктивність, а важлива лише надійність...
А фрази типу - Радеон - ацтой. Джейфорс руль. Павертє мнє. - можуть казати ті хто мають цей Джейфорс :) , тому що ніяких аргументів...

Повідомлення відредагував tod: 17.07.2007 – 13:26

• 0

#64 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.07.2007 – 14:38

Була GF MX420 - одна перевага - тв вихід,
Radeon x1950Pro куплена з новим ПК нормально працює, довго не тестував - ніколи.
  • 0

#65 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень

Відправлено 18.07.2007 – 13:22

Geforce Forever!!!Geforce був ,є і буде кращим!!Geforce- це стабільність!а радіон для тих,хто любить розганяти і тестувати)
  • 0

#66 vov41k

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 304 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 26.07.2007 – 12:51

У мене Asus x300 ATI - тобто бред...:8:
  • 0

#67 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.07.2007 – 13:07

Цитата

.......А фрази типу - Радеон - ацтой. Джейфорс руль. Павертє мнє. - можуть казати ті хто мають цей Джейфорс smile.gif , тому що ніяких аргументів...
В мене GeForce 2 mx400 64mb і шо я можу сказати? вона вже 5 чи 6 років працює.... Не скажу шо відстій.
Про алгоритми і згладжування і т.д. то правильно. Я ніколи б не робив різниці між брендами незважаючи на те що Нвідіа пхає нові технології в свої графічки заздалегідь. Памятаєте скільки шуму було через 5-тисячну серію (ті шо ФХ) і ту дівчину з крилами? А толку? Їх по швидкості 4тисячки обганяли...
Можу сказати що графічку треба обирати З огляду на те де вона буде використовуватися.

Повідомлення відредагував Ivan Metal!: 26.07.2007 – 13:11

• 0

#68 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень

Відправлено 26.07.2007 – 13:24

в мене ще ATI RADEON 9600,256 mb
  • 0

#69 SLASH

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 27.07.2007 – 13:34

Ха! В мене nVidia GeForce 7600 GT 256 mb. просто рульна тема! Раніше стояла гавняна GeForce 440 Mx 64 mb. так взагалі нічого нормального на ній не тянуло... даже КС 1.5 зависав.... Поставив 7600 - пройшов Сталкер, Карбон .... а нічого окрім відюхи не міняв :kozak:
  • 0

#70 volodymyr_ch

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 27.07.2007 – 14:01

На одній тачці стоїть Radeon X300 128mb, на другій - GeForce Go 7300 256mb. Ввважаю, що Geforce краще , оскільки для Geforece-карт властива краща підтримка виробником ОС, відмінних від Windows. А оцінювати продуктивність Radeon та Geforce важко, оскільки кожна з фірм-виробників (AMD та NVIDIA) роблять все, щоб їх відеокарти підтримували всі сучасні навороти ( шейдери і т.п) , але роблять це по своєму, що не дозволяє робити ПЗ, що б однаково швидко працювало на різних апаратних платформах...

Повідомлення відредагував vladimir_ch: 27.07.2007 – 14:01

• 0

#71 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 27.07.2007 – 17:06

Цитата

Раніше стояла гавняна GeForce 440 Mx 64 mb. так взагалі нічого нормального на ній не тянуло... даже КС 1.5 зависав....
Невірю! Ой якби Сапер чи косинка то да! :kozak: Але КС, вибач.. Для КС 1.5 то жирна карточка, 3 роки такою користуюся і нічого бавлюсь у все що мені довподоби, ну окім що Колін Макрей Ралі.
  • 0

#72 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 27.07.2007 – 18:29

Цитата

Цитата

Раніше стояла гавняна GeForce 440 Mx 64 mb. так взагалі нічого нормального на ній не тянуло... даже КС 1.5 зависав....

Невірю! Ой якби Сапер чи косинка то да! biggrin.gif Але КС, вибач.. Для КС 1.5 то жирна карточка, 3 роки такою користуюся і нічого бавлюсь у все що мені довподоби, ну окім що Колін Макрей Ралі.
В мене на geforce 2 mx 400 йде і кс 1.5 і кс 1.6 і сорс теж нормально. Може 4 мх не набагато потужніший від мого (але потужніший) але якщо в когось криві руки то і косинка буде глючити:kozak:
  • 0

#73 KOPOBA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:бочинець

Відправлено 27.07.2007 – 22:33

Перегляд дописуjack220 (26.10.2005 13:53) писав:

Зараз на ринку відеокат конкурують двоє лідерів-Geforce і Radeon.Так який з них кращий????
:cry: :kozak:
обидва гарні!
у кожного є свої мінуси та свої прюси
тут скоріш справа принципу, ніж якості
  • 0

#74 Jarik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Коломия

Відправлено 28.07.2007 – 08:35

GeForce!!!!!!!!!!!!
  • 0

#75 vov41k

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 304 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 28.07.2007 – 23:22

Та яка різниця який виробник, головне щоб сама відяха тягала все що мона і не глючила!!! :rolleyes:
  • 0

#76 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 04.08.2007 – 22:11

На данний момент Geforce є лідером, бо ATI не змогла представити достойного конкурента на ринок!!!
А перевагу слід надавати лідерам, хоча в мене Radeon, але два попередні відеоадаптери були саме виробництва Geforce!!!
  • 0

#77 A.R.T.E.M.

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:м.Біла Церква

Відправлено 05.08.2007 – 11:40

Однозначно Radeon! :)
  • 0

#78 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 16:10

ИМХО
Дискусія цілком безглузда. Geforce і Radeon це лише чіпсети від NVidia та ATI, ще ж має значення яка пам'ять встановлена на відеокарті кількість піксельних конвейерів і таке інше. А самі відеокарти роблять такі фірми як Asus, GigaByte, Galaxy, Gigacube, Inno3D та багато інших. Доцільніше порівнювати їх або окремі моделі.

Перегляд дописуРом4ик (4.08.2007 23:11) писав:

На данний момент Geforce є лідером, бо ATI не змогла представити достойного конкурента на ринок!!!
А перевагу слід надавати лідерам, хоча в мене Radeon, але два попередні відеоадаптери були саме виробництва Geforce!!!
Це не означає, що всі карти на базі Geforce кращі від Radeon. А якщо завтра ATI випустить щось потужніше, що тоді ? Викидайте свої Джіфорси бо сьогодні вони вже ацтой ?
  • 0

#79 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 08.08.2007 – 17:49

Цитата

ще ж має значення яка пам'ять встановлена на відеокарті кількість піксельних конвейерів і таке інше.
Тре було зверху читати. А от кількість конвеєрів залежить від моделі чіпсета а не від окремої графічки. Можна просто порівнювати графічки на різних чіпсетах (Знехтуючи тим що такі графічки різняться по швидкості) Взагалі це дурна тема. Ламерська. Я надалі не буду тут писати. Я зможу вибрати собі достойну графічку таку як мені буде потрібно і мені все одно чи це буде радеон чи гфорс чи щось інше.
  • 0

#80 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 09.08.2007 – 13:57

Перегляд дописуIvan Metal! (8.08.2007 18:49) писав:

Тре було зверху читати. А от кількість конвеєрів залежить від моделі чіпсета а не від окремої графічки. Можна просто порівнювати графічки на різних чіпсетах (Знехтуючи тим що такі графічки різняться по швидкості) Взагалі це дурна тема. Ламерська. Я надалі не буду тут писати. Я зможу вибрати собі достойну графічку таку як мені буде потрібно і мені все одно чи це буде радеон чи гфорс чи щось інше.
І то правда
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних