Перейти до вмісту

Батьки і твої романтичні стосунки

Повідомлень в темі: 235

#81 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 27.12.2006 – 17:05

обожнюю своїх батьків.....
сам залюбки був би таким батьком....
в моїй сім'ї якнайркаще проявляються риси сучасного нео-лібералізму......піклування, невтручання у внітрішні справи держави, достойна зарплата, жодних податків і стягнень...
і врешті виходить таке падло як я...
  • 0

#82 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 18:01

коротше так.. якщо ти її дійсно любиш то ти переживеш те, чи поїде вона кудись чи ні разом з тобою. а все решта ваш "прогон" - треба було готувати до цього батьків відразу. так шо розслабся і насолоджуйся тим, що є :D
  • 0

#83 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.12.2006 – 18:07

Я б взагалі порадив тому молодому хлопцю поговорити віч-на-віч з її батьками, і пообіцяти то чого ти не зробиш :D або в крайньому разі пообіцяти шо з нею все буде ок! В мене подібна ситуація була,
Доречі скільки ви вже разом? В мене подібна ситуація була ;) але я убалтал як то кажуть і своє слово перед батьками її стримав...Такшо нібаїсь і всьо буде чікі!
  • 0

#84 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.12.2006 – 18:15

ех..проблема...згодна ...в мене у відносинах з моїх хлопцем мої батьки теж трохи псують "маліну", але в принципі бачу що в мене не все так страшно,як в тебе..проблем з Новим Роком в мене не виникло..і це при тому, що зустрічаюся менше за твій термін...що ж порадити можу..гарненько поговори з тещею за чашкою чаю чи кави..може зрозуміє..
  • 0

#85 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 19:05

Перегляд дописуKassandra (27.12.2006 18:15) писав:

ех..проблема...згодна ...в мене у відносинах з моїх хлопцем мої батьки теж трохи псують "маліну", але в принципі бачу що в мене не все так страшно,як в тебе..проблем з Новим Роком в мене не виникло..і це при тому, що зустрічаюся мене за твій термін...що ж порадити можу..гарненько поговори з тещею за чашкою чаю чи кави..може зрозуміє..
А мене батьки не харять, бо якби харили, я б їм ультиматуми понаставляв би :D Такшо в мене всьо чікі з тим покишо....
  • 0

#86 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 19:36

Перегляд дописуTopper (27.12.2006 19:05) писав:

А мене батьки не харять, бо якби харили, я б їм ультиматуми понаставляв би :D Такшо в мене всьо чікі з тим покишо....

а в мене проблема в тім, що ультиматум поставити не можу..а знайомитися з хлопцем поки що бояться...
  • 0

#87 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 20:15

Перегляд дописуKassandra (27.12.2006 19:36) писав:

а в мене проблема в тім, що ультиматум поставити не можу..а знайомитися з хлопцем поки що бояться...
:D Мене вже давним-давно посватали ;) і я вважаю що то супер коли батьки знають про хлопця або хоча б в обличчя хлопця своєї доньки і навпаки, дівчину свого сина!
  • 0

#88 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 20:34

А можна поцікавитись, чому так багато людей звинувачують батьків дівчини? :D
Хіба, bekket-e, ти не знав про специфіку ваших відносин і наївно сподівався, що вам дозволять разом святкувати? ;) Ти ж сам казав, що тебе як її хлопця не сприймають. Ніхто, крім тебе самого, тобі не допоможе.
  • 0

#89 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 20:37

Перегляд дописуОпосумкА (27.12.2006 20:34) писав:

А можна поцікавитись, чому так багато людей звинувачують батьків дівчини? :D
Хіба, bekket-e, ти не знав про специфіку ваших відносин і наївно сподівався, що вам дозволять разом святкувати? ;) Ти ж сам казав, що тебе як її хлопця не сприймають. Ніхто, крім тебе самого, тобі не допоможе.

думаю,звинувачують тому, що вони зустрічаються вже більше року..а погодся, це достатній термін...
  • 0

#90 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 20:42

Перегляд дописуKassandra (27.12.2006 20:37) писав:

думаю,звинувачують тому, що вони зустрічаються вже більше року..а погодся, це достатній термін...
достатній для чого? :D
  • 0

#91 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 27.12.2006 – 20:50

Перегляд дописуbekket (27.12.2006 12:37) писав:

Проблема в наступному:
ми знайомі вже більше року, у нас серйозні стосунки, інколи, звичайно, сваримося, але як же без цього.
Але є одне але - її мама, яка мене спиймає як репетитора чи телефонного майстра, тобто коли треба щось допомогти її дочці з навчанням або щось зробити по дому - зразу до мене, а коли прошу щось я - так ні.
Ось і цього разу, поїздку до мене додому, тобто до моїх батьків на Новий рік ми планували ще з жовтня, так раділи що буде 9 вихідних, а коли випав сніг, то взагалі ніби збожеволіли (я фанат лиж).
Але ж ні: як можна дівчинні до заміжжя їздити в гості до хлопця.
Другий день не находжу собі місця.

Що порадите? І чи можливі стосунки в перспективі при такому відношенні?
Дякую всім хто зрозуміє.
Знаєш,це фігня!звичайно матуся зі соудепівською закалкою не відпустить свою донечку до її хлопця!Ліпше ти йди до неї і їж тортик.оптимальний варіант! :D
  • 0

#92 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 21:01

А я про це і говорю. Достатній термін, щоб навернути батьків на свою сторону. Якщо вони його несерйозно сприймають, то їх і восьмирічний термін не переконає. :D ;) :D
Ситуація, розумію, неприємна, але можна принаймні спробувати їх вмовити. Поговорити за стільки часу "по душам". Якщо справді хочеш, можна отримати все. Але треба знати як і мати сміливість це зробити.
  • 0

#93 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 27.12.2006 – 21:11

Достатній термін для батьків...І то не у всіх випадках!
  • 0

#94 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 27.12.2006 – 21:55

термін не має значення.... можна і за місяць вийти заміж, можна зустрічатись роками і нічого!
Тут насамперед проблема у дівчині, якщо вона хоче поїхати - вона обгрунтує своїй мамі, своє ставлення до цього хлопця, якщо є потреба то побалакає на тему сексу і т.п., якщо буде необхідно то можна і поскандалити (ну це вже як крайній варіант)
Часом ми звинувачуємо батьків у проблемах, які вирішувати маємо саме ми, і часом саме наші обмани і недоговорення є основною проблемою отаких от "непорозумінь з батьками" :D
  • 0

#95 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 21:56

Перегляд дописуAmalteya (27.12.2006 21:55) писав:

термін не має значення.... можна і за місяць вийти заміж, можна зустрічатись роками і нічого!
Тут насамперед проблема у дівчині, якщо вона хоче поїхати - вона обгрунтує своїй мамі, своє ставлення до цього хлопця, якщо є потреба то побалакає на тему сексу і т.п., якщо буде необхідно то можна і поскандалити (ну це вже як крайній варіант)
Часом ми звинувачуємо батьків у проблемах, які вирішувати маємо саме ми, і часом саме наші обмани і недоговорення є основною проблемою отаких от "непорозумінь з батьками" :D
+1
  • 0

#96 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 22:05

Перегляд дописуAmalteya (27.12.2006 21:55) писав:

як сказати...згодна..я не знаю всієї ситуації зблизька,але буває,що матір(я думаю в ній причина) специфічна особистість..от моя свого часу не хотіла йти мені назустріч..але були розмови,скандали,крики,сльози..і все..минуло трохи часу...і проблем поменшало..вони залишилися..але їх менше...от негай та дівчина добряче переговре з матір`ю чого ж вона її не відпускає...
  • 0

#97 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 27.12.2006 – 22:16

не відпускає, бо недовіряє... чи занадто рано їй кудись відїзжати (до речі скільки вам років?)
  • 0

#98 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.12.2006 – 22:24

Перегляд дописуAmalteya (27.12.2006 22:16) писав:

не відпускає, бо недовіряє... чи занадто рано їй кудись відїзжати (до речі скільки вам років?)

якщо не помиляюся, вони повнолітні...обоє..
  • 0

#99 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.12.2006 – 00:02

Перегляд дописуKassandra (27.12.2006 19:36) писав:

Бояться?..
Скажіть кавалерові не зустрічатися де-інде, а прийти й запросити на прогулянку у вас удома охвіційно - там і познайомляться.
  • 0

#100 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 28.12.2006 – 01:14

Все-таки хто себе як зарекомендував, до того так і ставляться :D То таке, а взагалі-то треба шоб вона з матір"ю переговорила, і якшо в її мами є тверді переконання чому вона не хоче її пускати, то проведіть разом новий рід з її матір"ю......Цікаво якого ви віку....

Перегляд дописуzav (28.12.2006 00:02) писав:

Бояться?..
Скажіть кавалерові не зустрічатися де-інде, а прийти й запросити на прогулянку у вас удома охвіційно - там і познайомляться.
Дивні люди все-таки... Боятися вофка - в ліс не ходити.....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних