Перейти до вмісту

Батьки і твої романтичні стосунки

Повідомлень в темі: 235

#201 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 10.08.2007 – 23:22

Усе й відразу. Чому це треба обирати.

Повідомлення відредагував Ґвинтик: 10.08.2007 – 23:23

• 0

#202 Тротил

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 09.10.2007 – 14:59

До порад батьків потрібно прислухатись, але не слухати, тому що ти твориш свою долю, а не вони, звичайно я мою на увазі лише в коханні. ;)
  • 0

#203 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.10.2007 – 13:32

Перегляд дописуОлесік (1.09.2006 22:39) писав:

Або як їм пояснити, що ти не потребуєш їхніх порад?
Вони ж думають, що мають більше досвіду - а відповідно і прав вирішувати твою долю і обирати тобі пару
Вони показилися? Чи це просто чергова історія з серіалу "Батьки і діти. Проблема 21 сторіччя"??? :D
Варіантів може бути два
1. Батькы розумні
2. Батьки вважають себе розумними

У варіанті першому дії прості - треба показати, що ти вже самостійний. Наприклад - якщо ти з 14 років заробляєш сам собі гроші і у них нічого не просиш, то питань з порадами, як правило, не виникає. А якщо ти до 20 років сидиш у них на шиї - то тут сам бог велів носика дитинці витирати.

У варіанті другому діяти нема сенсу - горбатого, як відомо, тільки одне виправляє. Тому треба робити так, як вважаєш за потрібне, не зважаючи на їх спроби керувати. У вкрай запущених випадках, як у мене наприклад, допомагає лише припинення спілкування, бажано зі зміною міста проживання.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 11.10.2007 – 13:33

• 0

#204 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 26.10.2007 – 21:40

Щоб там не було то є твої батьки, і вони своїй дитині не будуть бажати поганого. Так як в свій час ми станемо батьками і будемо любити своїх дітей. Навіть в Заповідях Божих вказано поважати отця і матір твою!!!
  • 0

#205 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 02.11.2007 – 20:21

Мої батьки ніколи не влазили в мої особисті стосунки із хлопцем. Навіть навпаки завжди давали згоду на нашу зустріч. Одне, що вони казали це те, щоб я була обережною, і нікому нічого не обіцяла. Я думаю, що батьки якраз так і повинні поводитись. Не забивати голову, але попереджувати.
  • 0

#206 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 18:30

Життя моє,голова моя,серце моє. Вибір прийматиму сам,навіть,якшо батьки проти. :D
  • 0

#207 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 18:35

Як сказала моя мама,ти його любиш- значить і я люблю B) А загалом- я його люблю і все. Погоджуюсь зі Слевіном- моє життя, точніше наше :D
  • 0

#208 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 01.12.2007 – 18:49

Мої батьки ніколи не схвалюватимуть моїх хлопців, тому обираю кохану людину, так було, є і буде завжди... :D
  • 0

#209 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 02.12.2007 – 18:38

Просто батькам варто пояснити, що це твоє життя і проживати його за тебе не потрібно. Такої проблеми не маю, оскільки завжди досягаю консенсусу зі своєю мамою. Вона нічого не радить і не запитує, вважаючи, що я розберуся сам. І, до речі правильно вважає. :wub:
  • 0

#210 punic

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.12.2007 – 18:51

мої батьки часто лізуть в моє особисте життя з порадами : ' і в мене таке колись було , я знаю як це ' але тоді, колись було інше життя...
  • 0

#211 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 02.12.2007 – 22:42

Незнаю,наприклад моя мама це моя подруга..Багато порад я питаю в неї,і чую доволі корисні.мудрі відповіді,які мені дуже допомагають..Може з вам шось не так і ви показилися???Якшо ви так не хочете шоб батьки шось про вас знали,скажіть..Мамо я доросла дівчинка(хлопчик) розберусь сама!

Повідомлення відредагував So sexy girls: 02.12.2007 – 22:43

• 0

#212 Dre@mAn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 12:03

Кожна мати прагне щастя для своєї дитини і прагне вберегти її від тих помилок ,яких вона колись допустилась сама,але іноді це буває занадто.Ми володіємо нашою долею ,а не наші батьки.
Ми можемо просто вз'яти до уваги або проігнорувати їхні поради,але рішення ми повинні робити самостійно :wub:

Повідомлення відредагував Dre@mAn: 03.12.2007 – 12:04

• 0

#213 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 22:54

Перегляд дописуТаньчик (26.10.2007 21:40) писав:

Щоб там не було то є твої батьки, і вони своїй дитині не будуть бажати поганого.

Коли дружина пішла за молоком для немовляти, п’яний батько взяв двомісячну доньку на руки, але не втримав. Дитина впала на підлогу і заходилася плачем. Друга спроба взяти маля на руки стала теж невдалою: тепер на підлогу впали вже обоє. Плач дитини, надто роздратував захмелілого батька, який дивився телевізор, і той, аби вгамувати його, не знайшов нічого іншого, як першою ж палицею, котру взяв з купи дров, почав несамовито бити немовля по голові, поки дитина не стихла. (с)http://politsovet.info/news/6873.html

За іншими прикладами - вперед до інтернету

Перегляд дописуТаньчик (26.10.2007 21:40) писав:

Навіть в Заповідях Божих вказано поважати отця і матір твою!!!

З такими переконаннями краще йти до монастиря. Заразом не буде ніяких проблем і з романтичними стосунками.

Перегляд дописуТаньчик (2.11.2007 20:21) писав:

Мої батьки ніколи не влазили в мої особисті стосунки із хлопцем.

Треба враховувати, що такі батьки - велика рідкість.
  • 0

#214 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 23:26

в мене була ситуація коли батько мені казав " сину непарся, ця дівчина не для тебе, і з ваших стосунків нічого невийде" я непослухав його , хоча в результаті він виявився правим, але я розумію що якби це сталося ще раз я все одно його б неслухав, це моє життя і мої рішення, і відповідно за свої помилки я буду платити сам, в коханні можна послухати порад але рішення ми повині приймати самі
  • 0

#215 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 12:34

Для мене це дуже наболівша тема. Мама телефонує мені рідко, але мітко. Знаходить саме той момент, коли я зайнята серйозною розмовою про вічне і не можу відповісти на дзвінок. Вона дивується, чому у мене досі немає нормальних стосунків, але як я тільки хочу щось наладити, то вона цьому заважає своїми рішеннями і діями.
  • 0

#216 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 26.12.2007 – 13:23

Я вже давно не потерпаю від розпитувань... відтоді як мама знайшла жіночу білизну в мене вдома в Києві... я й сам не знав, що хтось в мене щось забув... а тут мама вирішила зробити прибирання. поприбирала, поки я був на роботі, і повісила на стільчику на видному місці... отака ото приколістка...
  • 0

#217 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 12.01.2008 – 00:04

в мене веселі батьки з великим почуттям гумору і вони завжди ставляться до моїх стосунків з розумінням...пра я їм не розказую...але вони якось догадуються...от дивні)))але вони мені завжди кажуть що це мій вибір і щоб я подумала добре чи справді хочу зустрічатись з тим хлопцем...ось так))))
  • 0

#218 бульбашка...

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 00:43

в мене батьки ще ніколи не були проти моїх "ізбраников":(.. тільки зараз мама преживати почала...в мого хлопчика з сердечком трошки проблеми...вот боїться за мене..бо я вже з ним довгенько..кохання і т д...:)боїться шо вийду за нього заміж і буду мати проблеми з хореньким чоловіком..важко...
  • 0

#219 Сяна

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Львів-Золочів

Відправлено 12.01.2008 – 10:17

В мене батьки якось встигають все контролювати, все крім мого особистого життя. Звичайно знають з ким я зустрічаюся, але нічого проти не мають. Мама правда переживає трохи "Щоб ніяких там дітей не планували" і таке всяке. Ну то навіть часом приємно - в життя не лізуть, але за мене хвилюються:(
  • 0

#220 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.03.2008 – 00:33

Питання якесь вікове... додати б ще варіантів:

- плюшеве ведмежатко
-...
-...
- законний чоловік/дружина
- діти
- внуки

тоді відразу стане зрозуміло кому скільки років... хоча ті що вибирають перший варіант мабуть ще нездатні написати про це <_<
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних