Перейти до вмісту

Батьки і твої романтичні стосунки

Повідомлень в темі: 235

#181 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 02.07.2007 – 09:08

Перегляд дописуreyneke (2.07.2007 09:39) писав:

А звідки така впевненість, що людина, що буде виховувати твоїх дітей, буде з тобою до смерті?
І як таке стається: Зовсім ліва людина, з якою тебе поначалу нічого не пов"язує, водночас стає твоєю найближчою?
Діти поєднують.

Перегляд дописуPeace (2.07.2007 00:07) писав:

не так все дослівно! але ж погодься, що батьки - нйближчі люди (за нормальних умов, коли все в сімї ок)
Узагалі-то так, найближча людина - власна дитина, але лише з погляду батьків. Для дитиниж найближчою буде її власна дитина - онук себто.
Найближчу людину кожний самостійнособі обирає: буде це батько. дитина чи ще якийсь друг-коханка - вибір ваш.
  • 0

#182 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 02.07.2007 – 09:22

Перегляд дописуЮна_Лель (30.06.2007 11:21) писав:

А якщо поєднати неможливо?За певних обставин,то що тоді?
Ну щоб повністю забити на батьків то трішки тупо...

Повідомлення відредагував kost: 02.07.2007 – 09:25

• 0

#183 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 09:22

А звідки така впевненість, що людина, що буде виховувати твоїх дітей, буде з тобою до смерті?

От така склалась.

І як таке стається: Зовсім ліва людина, з якою тебе поначалу нічого не пов"язує, водночас стає твоєю найближчою? Пояснять.

Кохання. Цього досить?
  • 0

#184 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 10:24

Перегляд допису-=VJ=- (2.07.2007 10:22) писав:

Кохання. Цього досить?
До речі, мені не досить.
  • 0

#185 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 12:19

Перегляд дописуzav (2.07.2007 09:08) писав:

Діти поєднують.
І все? Щось це поєднання не дуже надійне, і часто вимушене.

Перегляд дописуzav (2.07.2007 09:08) писав:

Узагалі-то так, найближча людина - власна дитина, але лише з погляду батьків. Для дитиниж найближчою буде її власна дитина - онук себто.
Найближчу людину кожний самостійнособі обирає: буде це батько. дитина чи ще якийсь друг-коханка - вибір ваш.
Найближча людина для _дитини_ - це батьки.

Для дорослої людини вже інше. Чому (ті, що були найближчими, стають не такими близькими з віком)?

Перегляд допису-=VJ=- (2.07.2007 09:22) писав:

Кохання. Цього досить?
Ні.

Повідомлення відредагував reyneke: 02.07.2007 – 12:32

• 0

#186 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 12:36

Перегляд дописуreyneke (2.07.2007 13:19) писав:

Для дорослої людини вже інше. Чому (ті, що були найближчими, стають не такими близькими з віком)?
Ключові слова - за віком. Мала дитина - несамостійна, і покластися може лише на того, хто поруч - на батьків. Але набуваючи самостійності людина також може покласти на того, хто поруч - на себе саму. Решта - додатки. Вибір ближнього - це вибір не необхідності, а бажання: бажання бути потрібним чи ще якогось - неважливо, госвне - це неприродній вибір, проте суто психостатевий...
  • 0

#187 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 02.07.2007 – 12:44

От я би точно вибрала кохану людину, тому мої стосунки з батькмим не найкращі... Вони ніколи майже не цікавляться моїм життям, зайняті, а коли починаютьцікавитись я просто привикла, щоб вони не лізли в моє життя. Я все завжди робила сама, вони мене так виховували, щоб я була самостійна. Тому кохана людина.
  • 0

#188 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 13:40

Ні.

Ну що ж я можу зробити. Життя доведе.

Найближча людина для _дитини_ - це батьки.

Для дитини - можливо, і то не завжди. Для дорослої людини найдорожчим завжди буде або партнер, або своя дитина, хоча останнього я не розумію.
Це і є розвиток. І батьки - це минуле.
  • 0

#189 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 14:23

Батьки повинні зрозуміти, що діти рано чи пізно стануть самостійними і будуть самі відповідати за свої вчинки. Діти не завжди залишаються дітьми, тільки батьки це не завжди розуміють. Бажаючи вберегти дитину від помилки вони тільки шкодять ( правда на 101% ).
Деколи складається в мене така думка, що в 21 ст. батьки ще досі обирають дітям наречених/ну.
Якась непанятка!
  • 0

#190 Фіфочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 02.07.2007 – 18:34

Перегляд дописуMATADOR (2.07.2007 15:23) писав:

Батьки повинні зрозуміти, що діти рано чи пізно стануть самостійними і будуть самі відповідати за свої вчинки. Діти не завжди залишаються дітьми, тільки батьки це не завжди розуміють. Бажаючи вберегти дитину від помилки вони тільки шкодять ( правда на 101% ).
Деколи складається в мене така думка, що в 21 ст. батьки ще досі обирають дітям наречених/ну.
Якась непанятка!
Розумно сказано!! Підтримую
  • 0

#191 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 05.07.2007 – 12:56

Я галасував за кохану людину, хоча із великим сумнівом.
Бо то не штука шось зробити під гарячу руку, штука потім з тим жити.

З батьками ти вже прожив частину життя, а з нею тільки збираєшся - то лотерея
  • 0

#192 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.07.2007 – 22:32

100% батьки !!! Батьки, бо кохана людина є до поки є, в житті все може статись. А до батьків ми всі завжди повертаємось, добре нам чи погано! :)
  • 0

#193 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 23:35

Як радісно від такого чіткого відокремлення вже морально дорослих людей, які внутрішньо готові до створення своєї сім"ї, до своєї ролі батьків, і інших - досі ще маленьких діточок, яким за будь-яку ціну потрібна матусина спідниця... :)
  • 0

#194 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 07.07.2007 – 20:35

Перегляд допису-=VJ=- (2.07.2007 09:23) писав:

Не погоджуюсь. Найближча людина та, яка буде з тобою до смерті, вирощуючи та виховуючи твоїх дітей - що може бути ближче?
а звідки ти можеш знати хто буде з тобою до смерті?
не завжи твоїх дітей виховуватиме той хто буде з тобою до смерті і не завжди з тобою буде хтось до смерті взагалі!!!
  • 0

#195 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 02:00

Перегляд дописуPeace (7.07.2007 21:35) писав:

а звідки ти можеш знати хто буде з тобою до смерті?

Вже точно не батьки. Я навіть більше скажу - нема жодної гарантії, що вони будуть з тобою вже в юності, а далі й поготів.
  • 0

#196 ALE

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 06:56

Останнім часом все більше й більше думаю, що якщо постане вибір, то він буде не на користь батьків. Я їх, звичайно, дуже люблю, але свою роль в моєму житті вони вже майже виконали. Моя задача - віддячити їм.
Справді виникають думки, що якби сталося так, що батькам не до смаку мій вибір, то поїхав би жити подалі, аби максимально відмежуватись.
Хоча точно розумію і навіть впевнений, що мій погляд на це, як і на будь-які інші життєво важливі питання, зміниться ще 1000 разів, до того, як доведеться направду вирішувати щось серйозне.
  • 0

#197 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.08.2007 – 20:55

Ну на мою думку я б вибрала батьків. Адже батьки це найрідніші люди, які тебе непокинуть, не зрадять і будуть постійно протягом всього життя біля тебе... Але це виключно моя думка і я її нікому ненав*язую. :cool1:
  • 0

#198 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.08.2007 – 22:20

Перегляд дописуСімпатішна (9.08.2007 21:55) писав:

найрідніші люди, які тебе непокинуть, не зрадять і будуть постійно протягом всього життя біля тебе...

Мене от, на щастя, зрадили, то я б на місці пані так не зарікався :cool1: А на протязі чийого саме життя?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 09.08.2007 – 22:28

• 0

#199 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 10.08.2007 – 12:55

Перегляд допису-=VJ=- (9.08.2007 23:20) писав:

Мене от, на щастя, зрадили, то я б на місці пані так не зарікався :cool1: А на протязі чийого саме життя?
Ну то я ВАМ співчуваю. Знаєш це залежить від батьків. Звичайно якшо вибір цей постає у 20 років то слід подумати про кохану людимну. Але таке буває що це не та кохана за яку ми так боримося. У мене була ситуація коли треба було обирати. Я як будь який підліток обрала кохану людину. Я керувалася почуттями і емоціями... Я заради нього хотіла піти з дому... Мені було всерівно де? Головне з ним. Пройшов тиждень... Гуляючи сама в парку з собакою я побачила як він цілується і ласкає іншу. В душі наче щось обірвалося. Я не хотіла жити, але мама побачила що зі мною і прямо запиитала я відповіла що мене кинули... Вона мені щось говорила я не слухала... як мені було боляче. А зараз я маю власну думку. Якщо знайдеться та людина з якою я буду ладна провести ціле життя то звичайно я оберу її. Але до батьків я також прислухатимуся.

Прикріплені файли

• 0

#200 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 10.08.2007 – 14:35

я взагалі не можу второпати,чому виникло таке питання?це теж саме,що вибирати між,навіть не знаю... це просто не порівнянні речі,не для цього.батьки то батьки,вони завжди будуть батьками,а кохання,то кохання.Пощастить-буде назавжди,а може й не буде.Але до чого тут це порівняння???
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних