Перейти до вмісту

Батьки і твої романтичні стосунки

Повідомлень в темі: 235

#121 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.01.2007 – 20:23

Перегляд дописуKassandra (15.01.2007 19:45) писав:

вірю..я теж останнім часом на таку ситуацію починаю сміятися..Звісно,я повчатиму своїх дітей,адже це є елементом виховання..просто неприємно,коли чиюсь життєву ситуацію прирівнюють до твоєї...
так.. не приємно... мабуть так батьки стараються нас застерегти від подібного...
  • 0

#122 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 15.01.2007 – 22:40

Перегляд дописуEvol (15.01.2007 20:20) писав:

так.. не приємно... мабуть так батьки стараються нас застерегти від подібного...

А може, варто було би спершу у дітей запитати, чи хочуть вони того застереження? Чи, може, вони хочуть на власному досвіді учитися? :rolleyes:
  • 0

#123 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.03.2007 – 02:52

Перегляд дописуОлесік (1.09.2006 21:36) писав:

1.Або як їм пояснити, що ти не потребуєш їхніх порад?

2.Вони ж думають, що мають більше досвіду

3.Вони показилися? Чи це просто чергова історія з серіалу "Батьки і діти. Проблема 21 сторіччя"??? :cool2:

1.Угу.. Як ж їм після всього що сталося пояснити що ти була повною дурепою/дурнем що не послухала/в їх ?

2.не думають а вважають напевне ??? і правильно роблять , бо вони НАСПРАВДІ мають більше ДОСВІДУ :aaa: :D

3. Ну.... історія "Батьки та діти" вічна :(
  • 0

#124 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 15.03.2007 – 12:00

Спільнота!
У мене така складна ситуація - зустрічаюся з дівчиною на сьогоднішній день вже пів року, дуже хочу її забрати з собою влітку на 10 днів до Карпат (культурний відпочинок культурною компанією), але є одне "але"... її батьки її не відпустять, у мене з ними нормальні відносини, але свою доньку (улюблену та єдину з чортзна ким чортзна куди і т.д. і т.п.) не відпустять... :cry:

поділіться досвідом, може в когось є універсальні методи чи ідеї, як вмовити її батьків відпустити їхнє чадо зі мною... :angry1:
  • 0

#125 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 15.03.2007 – 20:49

Перегляд дописуweb-nation.org (15.03.2007 11:57) писав:

... у мене з ними нормальні відносини ...

але свою доньку (улюблену та єдину з чортзна ким чортзна куди і т.д. і т.п.) не відпустять... :cry:
якось воно не в'яжеться докупи... :angry1:

сядте всі разом та й поговоріть про це нормально - це мабуть найлегше...
  • 0

#126 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.03.2007 – 21:10

поділіться досвідом, може в когось є універсальні методи чи ідеї, як вмовити її батьків відпустити їхнє чадо зі мною... :angry1:
Одруження врятує пана!
  • 0

#127 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 15.03.2007 – 22:39

Спільнота!
У мене така складна ситуація - зустрічаюся з дівчиною на сьогоднішній день вже пів року, дуже хочу її забрати з собою влітку на 10 днів до Карпат (культурний відпочинок культурною компанією), але є одне "але"... її батьки її не відпустять, у мене з ними нормальні відносини, але свою доньку (улюблену та єдину з чортзна ким чортзна куди і т.д. і т.п.) не відпустять... :cry:

в тебе ще попереду час є........шукай
.....як на мене, якщо ви це разом бажаєте, вихід знайдете також разом.......
  • 0

#128 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.03.2007 – 22:54

Спільнота!
У мене така складна ситуація - зустрічаюся з дівчиною на сьогоднішній день вже пів року, дуже хочу її забрати з собою влітку на 10 днів до Карпат (культурний відпочинок культурною компанією), але є одне "але"... її батьки її не відпустять, у мене з ними нормальні відносини, але свою доньку (улюблену та єдину з чортзна ким чортзна куди і т.д. і т.п.) не відпустять... :8:
поділіться досвідом, може в когось є універсальні методи чи ідеї, як вмовити її батьків відпустити їхнє чадо зі мною... :D
Купи ПІВА і приїжджай до її батьків за нею, ДУМАЙТЕ ПРО ПРИЄМНЕ, ПОПИВАЮЧИ ПІФКО В ЇЇ БАТЬКІВ ДОМА... :angry1: та за 6 місяців вже батьком стати можна, а ти незнаєш як її в Карпати на культурний відпочинок забрати :cry: :8:
  • 0

#129 GaMMi.

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 15.03.2007 – 23:00

йой, а чо за 6 місяців??? :angry1:
  • 0

#130 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 18.03.2007 – 22:09

А мої батьки дуже часто не розуміють моїх вчинків заради дорогої мені людини, нажаль.
І багато вчинків так і лишаються незробленими наприклад рідкісні квіти їй зранку до ліжка (враховуючи, що вона живе в іншому місті)
  • 0

#131 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 19.03.2007 – 09:57

:P Мої батьки давно зрозуміли що лізти у моє особисте життя не потрібно, всеодно буде так я захочу. Моя мамуля тільки інколи запитує про мого, так для цікавості (я їх ще досі не познайомила), хоча ми вже півроку разом. Ну просто не має підходящого часу, щоб звести їх разом :angry12: Але нічого всьому свій час. Коли я приходжу до дому з гарненькою квіточкою, мої тільки підшучують трішечки, їм просто не віриться, що їх доця вже виросла. О... мені згадалася одна історія... ггг г гг г :P Все було так: мене провожав мій друг, і тут іде мій тато ;) ми стояли не далеко біля мого підїзду і щось з ним теревенили... мій тато пройшовся мимо нас як "німець".. я до кричу,щоб зачекав мене я теж йшла вже до дому. Короче ми зустрілися з татом вдома і я внього питаю чому він мене не зачекав... а він мені " чому я маю мішати, там тебе ж проводжали.. :( " Тому я сміло сказати що мої батьки не втручаються у моє особисте життя, хіба що так для виду :) , не тому що їм всеодно , просто довіряють...
  • 0

#132 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 10:54

Завжди стільки цікавого дізнаєшся з відповідей на це питання.

Отже - так сталося, що ваші батьки та кохана людина - поняття абсолютно несумісні.
З ким залишитесь, кого залишите?

Прошу зауважити - варіанту "спробую примирити" чи ще якихось компромісних нема. Або - або. Вибирайте :wub:
  • 0

#133 _Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Місто:м. Бердичів Жит. обл.

Відправлено 29.05.2007 – 11:10

Хм.. різні батьки бувають... я от вибрала би кохану людину... Головне знати, чи то дійсно вона кохана... і чи це та людина, якій би ти захотів посвятити все своє життя... І чи варто заради неї ризикувати стосунками з батьками... чи то так.. просто захоплення...
А батьки - то найрідніші люди... частинка тебе... , звичайно, вони змиряться з рішенням своєї кровиночки... з часом... Надіюсь...хоча.. це ше які батьки....
  • 0

#134 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 14:12

Якщо в юному віці, то точно з батьками лишилася б. Якщо за 20, то вже й сама зрозуміла б, чи варта та людина того, щоб з батьками стосунки псувати. Але батьків уважно вислухала б. Мабуть. Не знаю. В мене такої ситуації ніколи не було.)
  • 0

#135 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 14:24

Перегляд дописуreyneke (29.05.2007 15:12) писав:

Якщо в юному віці, то точно з батьками лишилася б. Якщо за 20, то вже й сама зрозуміла б, чи варта та людина того, щоб з батьками стосунки псувати. Але батьків уважно вислухала б. Мабуть. Не знаю. В мене такої ситуації ніколи не було.)

А якби завтра трапилась?
  • 0

#136 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 14:34

:wub:
Не трапилася б. :kozak: Бо я обираю нормальних хлопців, проти яких мої батьки нічого не мають. B)
  • 0

#137 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 16:06

Перегляд дописуreyneke (29.05.2007 15:34) писав:

Не трапилася б.

Я теж так колись думав :wub:
  • 0

#138 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 17:14

:wub: В нас з тобою різні батьки, до речі.
  • 0

#139 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 18:11

Шановні reyneke та VJ!
Ваша розмова чудова, шкода лише, що поза темою.

• 0

#140 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 29.05.2007 – 18:28

Якщо батьки не можуть змиритись, що їхня дитина закохана і їй добре з тою людиною, та ще й наполягають, щоб вона залишила ту людину- то вони собі, скажем м'яко, гонять. Якщо дитина ще залежить від батьків, то вибирати з ким залишатись і кого лишати- важко. Я б в такій ситуації, якщо би в мене не було вибору, просто вішала батькам лапшу на вуха, говорячи, що я залишила хлопця, і в той самий час шукала би шлях, як можна стати більш самостійною, і мати можливість зробити вибір, який би залежав виключно від моїх почуттів. Звичайно в таких випадках не обійтись без допомоги коханої людини.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних