Перейти до вмісту

Батьки і твої романтичні стосунки

Повідомлень в темі: 235

#101 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.01.2007 – 21:25

З власного досвіду скажу наступне - майже завжди йшов проти їх "порад", АЛЕ! Не знаю як це пояснити, майже завжди БАТЬКИ були праві, я думаю, щось на підсвідомому рівні у них є, що "охороняє" НАС. Я це вже зрозумів давно.
  • 0

#102 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 08.01.2007 – 23:41

Перегляд дописуLegum (8.01.2007 21:22) писав:

З власного досвіду скажу наступне - майже завжди йшов проти їх "порад", АЛЕ! Не знаю як це пояснити, майже завжди БАТЬКИ були праві, я думаю, щось на підсвідомому рівні у них є, що "охороняє" НАС. Я це вже зрозумів давно.
Звісно, у них є досві. Але ж ми хочемо вчитися на власних посилках і перемогах. І втілювти свої бачення, а не їхні. Бо то вже буде їхнє життя. А не наше :cool1:
  • 0

#103 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 12:33

Перегляд дописуОлесік (8.01.2007 23:38) писав:

Звісно, у них є досві. Але ж ми хочемо вчитися на власних посилках і перемогах. І втілювти свої бачення, а не їхні. Бо то вже буде їхнє життя. А не наше :)

Є помилки, які є фатальними, а тому і прислуховуємось до їх порад (не наказів!)
  • 0

#104 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 12:56

вам не видається, шо якшо людина не бачить фатальних наслідків від можливої помилки, то це вже її особисті проблеми?
  • 0

#105 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.01.2007 – 14:07

Перегляд дописуParsokon (11.01.2007 12:53) писав:

вам не видається, шо якшо людина не бачить фатальних наслідків від можливої помилки, то це вже її особисті проблеми?
Це ти сказала не обміркувавши...
От бавить у квартирі дитина - пхає дві викрутки в розетку... мати має спостерігати на це здаля, не заважаючи дитині? Це ж не материна проблема, що дитина не в курсі небезпеки, еге ж?..
  • 0

#106 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 11.01.2007 – 14:36

Мну особисто батьки нічого не радять до того часу, коли я їх не прошу, або вони не бачать, що мені потрібна порада. Я гадаю це ідеально коректна ситуація з обох сторін...
  • 0

#107 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 15:39

Перегляд дописуParsokon (11.01.2007 12:53) писав:

спочатку її проблеми, але коли ці проблеми "вирішувати" тоді вже не до особистостей чи власних амбіцій........

Перегляд дописуMr. Sirus Iton (11.01.2007 14:33) писав:

Мну особисто батьки нічого не радять до того часу, коли я їх не прошу, або вони не бачать, що мені потрібна порада. Я гадаю це ідеально коректна ситуація з обох сторін...

непоганий варіант
  • 0

#108 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 15:51

Перегляд дописуLegum (11.01.2007 15:36) писав:

спочатку її проблеми, але коли ці проблеми "вирішувати" тоді вже не до особистостей чи власних амбіцій........
якщо людина не має голови на плечах... то її ніяка допомога у вирішені проблеми не порятує ; ) імхо.
  • 0

#109 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 16:06

Перегляд дописуParsokon (11.01.2007 15:48) писав:

якщо людина не має голови на плечах... то її ніяка допомога у вирішені проблеми не порятує ; ) імхо.

це як з якої сторони....різні ситуації є......
  • 0

#110 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 21:13

Перегляд дописуLegum (11.01.2007 12:30) писав:

Є помилки, які є фатальними

Вони не лише про такі говорять помилки. І взагалі, по-твоєму фатальні помилки батьків - то що? Може, я? :)
  • 0

#111 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 21:20

Перегляд дописуОлесік (11.01.2007 21:10) писав:

Вони не лише про такі говорять помилки. І взагалі, по-твоєму фатальні помилки батьків - то що? Може, я? :D

помилки не батьків а дітей! :)
  • 0

#112 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 13.01.2007 – 23:55

Перегляд дописуzav (11.01.2007 14:04) писав:

Це ти сказала не обміркувавши...
От бавить у квартирі дитина - пхає дві викрутки в розетку... мати має спостерігати на це здаля, не заважаючи дитині? Це ж не материна проблема, що дитина не в курсі небезпеки, еге ж?..
я ж не кажу про дитячий чи підлітковий вік, коли спершу сам нічого не знаєш, а потім батьки нічого не знають...

я кажу про вік, коли людині 500 разів повторили, що від сексу можна завагітніти, а аборт річ зовсім не з приємних, а дитина наслідками не переймається, бо "зі мною такого не трапиться"...

і можна мені не писати зараз, що це теж проблеми виховання тих же батьків. звісно їхня. але кожна людина повинна розглядати і розуміти всі варіанти...
  • 0

#113 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 14.01.2007 – 01:47

Так, батьки втручаються у мої стосунки, роблять вказівки чи критикують. Але це буває рідко, слава Богу!!! А іноді у мами навіть поради питаю, і це дуже зближує як рідних.
  • 0

#114 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 14.01.2007 – 02:07

Цитата

Бояться?..
Скажіть кавалерові не зустрічатися де-інде, а прийти й запросити на прогулянку у вас удома охвіційно - там і познайомляться.

я їх вже так дістала, що вони погодилися на знайомство!! :blink: все пройшло чудово.. :P
  • 0

#115 No Worries

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Місто:Місто козаків

Відправлено 14.01.2007 – 03:33

як не крути батьки завжди праві...бо в них більше досвіду...у зовсім безвихідних питаннях звертаюсь в першу чергу до батьків...а потім до професіоналів...обожнюю своїх батьків... :P
іноді звичайно ж роблю по своєму...але чогось не завжди вірно в мене виходить! :blink: :P :box:
  • 0

#116 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 15.01.2007 – 13:38

Принципіально їм нічого не розказую!Бо вони як розтриндять все всім знайомим,то тільки сиди і червоній.Впринципі навіть і не помічають,що я то наче літаю,то падаю...Мене влаштовує.А сказати думаю треба прямо,мол не лізьте у мої проблеми,хочу САМА. :blink:
  • 0

#117 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 13:49

Цитата

не лізьте у мої проблеми,хочу САМА.

а от мої страшно люблять лізти...ото не раз:лежу собі,дрімаю...мама підходить..Христино,чуєш...і далі йде якась історія із чийогось особистого життя...а на кінець..:що я хочу сказати..і мораль йде...
на що я відповідаю:я не вони..дайте виспатися..
  • 0

#118 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 13:57

Перегляд дописуKassandra (15.01.2007 13:46) писав:

а от мої страшно люблять лізти...ото не раз:лежу собі,дрімаю...мама підходить..Христино,чуєш...і далі йде якась історія із чийогось особистого життя...а на кінець..:що я хочу сказати..і мораль йде...
на що я відповідаю:я не вони..дайте виспатися..
уявив картинку... усміхнуло :blink: хочу спитатись: ти коли будеш мати своїх дітей, зможеш не повчати їх? :P
  • 0

#119 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 19:24

Перегляд дописуTonchik (14.01.2007 01:44) писав:

Так, батьки втручаються у мої стосунки, роблять вказівки чи критикують. Але це буває рідко, слава Богу!!!

Мені оце тао про свого улюбленого зятя так довго розповідав. Ми довго говорили, доки він нарешті зрозумів. Але то вартувало 4 місяці життя. Бо ми з тим розбіглися, а він все на ене напосідав - мені кращого зятя і не треба (ітіть...)
  • 0

#120 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 15.01.2007 – 19:48

Перегляд дописуEvol (15.01.2007 13:54) писав:

уявив картинку... усміхнуло :blink: хочу спитатись: ти коли будеш мати своїх дітей, зможеш не повчати їх? :P

вірю..я теж останнім часом на таку ситуацію починаю сміятися..Звісно,я повчатиму своїх дітей,адже це є елементом виховання..просто неприємно,коли чиюсь життєву ситуацію прирівнюють до твоєї...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних