Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Операційна система Linux

Повідомлень в темі: 318

#261 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 31.10.2009 – 21:35

Перегляд дописуmim (2.10.2009 18:59) писав:

шо тут уміти, запросто... падуче воно, нічого не вдієш
жодного разу за 2.5 роки не впало. а от вінда за той же період впала 4 рази. двічі ліцензійна.

Перегляд дописуAmarok (31.10.2009 21:12) писав:

я вже кроміумом вже як 2-3 тижні користуюсь :rolleyes:
в мене з червня стоїть, чи з травня.
  • 0

#262 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4207 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 31.10.2009 – 21:46

Перегляд дописуAmarok (31.10.2009 21:12) писав:

я вже кроміумом вже як 2-3 тижні користуюсь :)

На сайті гугла до сих пір немає лінукса в списку підтримуючих ОС.
Я компілював його за допомогою сайту Убунти.
Те, що в гуглі нема хроміума для лінукс наче нормально, бо офіційного стабільного релізу таки справді нема. На лончпаді він є давно, тож потреби компілювати його на убунту теж нема, звичайно з цікавості ви можете відкомпілювати, але корисніше, якщо ви додасте в репозиторії з PPA їх щоденну збірку (вона щодня оновлюватиметься :rolleyes: ) й слатимете їм баг-рапорти :happy1: .
  • 0

#263 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 01.11.2009 – 01:45

Перегляд дописуkalamar (31.10.2009 14:46) писав:

Те, що в гуглі нема хроміума для лінукс наче нормально, бо офіційного стабільного релізу таки справді нема. На лончпаді він є давно, тож потреби компілювати його на убунту теж нема, звичайно з цікавості ви можете відкомпілювати, але корисніше, якщо ви додасте в репозиторії з PPA їх щоденну збірку (вона щодня оновлюватиметься :) ) й слатимете їм баг-рапорти ;) .
Те що воно ще нестабільне це я помітив. :happy1:
Недавно був такий курйоз шо воно з якогось банеру якийсь файл саме завантижило... На рахунок секурності це мене теж насторожило... :rolleyes:
  • 0

#264 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 05.11.2009 – 12:52

От недавно вирішив познайомитися з ОС лінукс і поставив дистрибутив Ubuntu 9.04. Думав налаштую інтернет і активно її вивчатиму... Угу, вже. Навіть цю найпростішу операцію мені вирішити не вдалося...
В мене ADSL модем, при підключенні кабеля до компа, лінукс починає сканувати,але так нічого і не знаходить... Просто пише "disconnected -- you are not online now."
Які можуть бути причини цього ??
Якщо потрібні ще певні конфігураційні дані -- питайте.
Буду вдячний за допомогу !
  • 0

#265 flave

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 13:07

aAa(against all authority),

По-перше спробуй пошук (Google will help). Напевно хтось вже стикався з проблемами на такому самому залізі.
По-друге вже вийшов реліз Ubuntu 9.10, тож є сенс ставити її, а не старішу версію. В першу чергу тому, що в мене з інсталяцією 9.04 теж виникли проблеми з інтернетом та звуком. А при встановленні 9.10 все працювало з коробки.
Я впевнений на 95%, що з Ubuntu 9.10 (Karmic Koala) все запрацює. У старшій версії Network Manager (та утилітка з графічним інтерфейсом, що керує підключеннями) працювала неймовірно криво. Майже не працювала =) А в останньому релізі все чудово. Тож раджу спробувати і починати знайомство з новішої версії.

Повідомлення відредагував Zoresvit: 05.11.2009 – 13:08

• 0

#266 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 13:47

Перегляд дописуaAa(against all authority) (5.11.2009 12:52) писав:

От недавно вирішив познайомитися з ОС лінукс і поставив дистрибутив Ubuntu 9.04. Думав налаштую інтернет і активно її вивчатиму... Угу, вже. Навіть цю найпростішу операцію мені вирішити не вдалося...
В мене ADSL модем, при підключенні кабеля до компа, лінукс починає сканувати,але так нічого і не знаходить... Просто пише "disconnected -- you are not online now."
Які можуть бути причини цього ??
Якщо потрібні ще певні конфігураційні дані -- питайте.

Кажучи відверто не користуюсь цією операційною системою, тому не судіть строго інформацію котру знайшов тут і тут .
  • 0

#267 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 14:24

Перегляд дописуZoresvit (5.11.2009 13:07) писав:

aAa(against all authority),

По-перше спробуй пошук (Google will help). Напевно хтось вже стикався з проблемами на такому самому залізі.
По-друге вже вийшов реліз Ubuntu 9.10, тож є сенс ставити її, а не старішу версію. В першу чергу тому, що в мене з інсталяцією 9.04 теж виникли проблеми з інтернетом та звуком. А при встановленні 9.10 все працювало з коробки.
Я впевнений на 95%, що з Ubuntu 9.10 (Karmic Koala) все запрацює. У старшій версії Network Manager (та утилітка з графічним інтерфейсом, що керує підключеннями) працювала неймовірно криво. Майже не працювала =) А в останньому релізі все чудово. Тож раджу спробувати і починати знайомство з новішої версії.
ну про гугл я і сам знаю ! Ним в першу чергу і користувався та, на жаль, поки-що нічого не знайшов.
Щодо нової убунти, то я її дістану хіба за тижні 2-3. Качати з інтернету не хочу, бо в мене він по трафіку.Дорого, тобто.
  • 0

#268 flave

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 14:29

Зрозуміло. Ну тоді можу порадити спробувати налаштувати не через network manager, а напряму в файлі /etc/network/interfaces. А сам Network Manager відключити: killall nm-applet

Для інструкцій налаштування інтернет через конфігураційні файли, в консолі введіть: man interfaces

Повідомлення відредагував Zoresvit: 05.11.2009 – 14:37

• 0

#269 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 15.11.2009 – 19:00

Перегляд дописуAmarok (30.10.2009 20:37) писав:

наприклад навіть бачив кому не вистачає мсн, то зробили його під лінукса))
Оце збочення. :)
Є ж купа мультипротокольних клієнтів.
  • 0

#270 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 16.11.2009 – 02:57

Перегляд дописуaAa(against all authority) (5.11.2009 13:52) писав:

Які у вас робочі параметри мережі?
Статичний чи динамічний ІР?
  • 0

#271 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 10:40

В мене таке питання ло Лінуксу, з яким інтервалом затираються дані в /var/log/messages.4? І де знаходяться лог файли з даними про перегляд та редагування інших файлів? (Якщо такі звичайно є..)
  • 0

#272 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:53

Перегляд дописуГанна панна (16.11.2009 02:57) писав:

Які у вас робочі параметри мережі?
Статичний чи динамічний ІР?
динамічний .
  • 0

#273 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 06.12.2009 – 00:48

Може треба було відкрити нову тему, та все ж...
Вийняв сьогодні з шухляди старенький Лінух мінт 6. Пробував поставити - дзузьки. Вікно програми розбивки(ну в ході інсталяції)виявилось пустим о_О. Тобто нема жодного з 2 вінтів.
Потім попробував Убунту 9,04 - там все є... ЧОго в мінті не відображає пристроїв - не дійде... Це тіки при інсталяції не бачить, при юзанні лайв сі-ді все ок. ПОвністю можна переглядати зміст дисків... не пойму в чому діло, поможіть...
  • 0

#274 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 06.12.2009 – 00:54

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.09.2008 20:09) писав:

3. Як вивести індикатор розкладки на монітор?
В убунту здається такого немає :happy1:
  • 0

#275 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 06.12.2009 – 00:57

Поки сижу на відні. Вже в котрий раз пробував пересісти на лінукс. Юзав переважно гном. Яле шось він а мене не прижився, якийсь дубовий він:happy1: В в кедах 4.3 некоректно працює впн-плагін для підключення до не нету. Скача зара бнта версію 4.4, може там це виправили.
  • 0

#276 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4207 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 06.12.2009 – 23:05

Перегляд дописуАвантюрист (6.12.2009 00:54) писав:

В убунту здається такого немає <_<

Є аплет Keyboard indicator по правій кнопці мишки по панельці. Якщо покладете в ~/.icons/flags картинки прапорців країн, й увімкнете у gconf-editor відображення прапорців ( в /desktop/gmome/peripherals/keyboard/preview ) то індикатор показуватиме прапорці.
Але можна поставити gxneur, просуненіша програмка яка може бути корисною (а може і спричинити фрустрацію ), вона для тих хто часто забуває перемкнутись на потрібну розкладку.
  • 0

#277 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 08.12.2009 – 01:03

Проблема: є новий ноут. На ньому стояла Феодора Лінукс Червоний прапор (Red Flag). Завантажилися з CD, прогою з CD відформатували диск С: Але при створенні нового розділу неправильно відображало розмір диску (40 Г замість 320 Г).
При запуску установки Віди ХР з диску вилітає помилка (пошкодження хард драйву, помилка хард драйву). Просить ребут.

При цьому ж на компі залишився grub>, незважаючи на форматування (а чи відбулося воно?)

Оскільки не шарю в Лінуксі, питаю, як тепер поставити вінду? Чи як видалити Лінукс і поставити DOS, щоб нормально бачити ХДД?
  • 0

#278 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 01:43

Перегляд дописуkalamar (6.12.2009 23:05) писав:

Є аплет Keyboard indicator по правій кнопці мишки по панельці. Якщо покладете в ~/.icons/flags картинки прапорців країн, й увімкнете у gconf-editor відображення прапорців ( в /desktop/gmome/peripherals/keyboard/preview ) то індикатор показуватиме прапорці.
Але можна поставити gxneur, просуненіша програмка яка може бути корисною (а може і спричинити фрустрацію ), вона для тих хто часто забуває перемкнутись на потрібну розкладку.
Я нічого не встановлював, в Убунті одразу була розкладка. Може то просто стара версія.
А gxneur дійсно може довести до чортиків. :)

Цвяше, є пару ідей.
Може варто српобувати вінду для ноута. Бо стандартна може некоректно працювати з ним. Спробуй пошукати на сайті. Що за комп до речі?
Можливо вийшов якийсь збій з розміткою, на багатьох ноутах є окремий розділ для відновлення системи з образом вінди чи иншої ОС. Могло щось порушитися, якщо ти його стер, або намагаєшся туди встановити щось.
І як останній варіянт диск міг насправді пошкодитися.

Для двох останніх варіянтів можна спробувати таке рішення.
Створити розділ неформатований розділ 40 гб на початку диска, а за ним розділ розміром 20 гб і на нього српобувати встановити вінду.
  • 0

#279 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 01:50

пропиши мені останнє речення в командах після слова grub>
Ноут Асусь Р50.
  • 0

#280 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 19:29

Для пошуку Гугла і агітації на теревені пропишу, що проблема установки Windows на ASUS P50 успішно вирішується заміною опції Enhanced на Compatible в BIOS. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних