Перейти до вмісту

* * * * * 1 Голосів

Операційна система Linux

Повідомлень в темі: 318

#21 Partizan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.01.2007 – 20:28

Тю! А я думав вони йдуть тільки здоровенними пакетами по 2 двд і окремо ні-ні! Дякую MrGALL буду звідти качати!
  • 0

#22 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 12.01.2007 – 18:05

зробив цікавеньке дослідження. вот шо получилося.
  • 0

#23 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 12.01.2007 – 18:13

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (12.01.2007 18:02) писав:

зробив цікавеньке дослідження. вот шо получилося.
Воно трохи не корректне - asp це не тільки Лінукс а ще технологія від M$
так краще :)
  • 0

#24 hip

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Італія | Івано Франківськ

Відправлено 12.01.2007 – 22:27

Вибачайте, але я розумію що Лінукс жьот, а Вінда отстой, але поясніть як можна адаптувати Лінукс до моїх драйверів які всі під Вінду і до всіх програмок та ігор, якщо знайду вирішення на цю проблему то переходжу на Лінукс. :) :D
  • 0

#25 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 12.01.2007 – 22:36

Перегляд дописуhip (12.01.2007 22:24) писав:

Вибачайте, але я розумію що Лінукс жьот, а Вінда отстой, але поясніть як можна адаптувати Лінукс до моїх драйверів які всі під Вінду і до всіх програмок та ігор, якщо знайду вирішення на цю проблему то переходжу на Лінукс. :) :)
Ну по перше всі твої драйвери (під вінду) в Лінуксі не потрібні бо там є власні драйвери.
Щодо програм - в Лінуксі майже до усіх програм можна знайти альтернативу (але та ж Опера є і під Лінукс :D )
Щодо ігор то тут дійсно проблема. Версії під Лінукс є в Id Software (Doom, Quake і т.п.) і ще в деяких невеликих фірм :)
Але для решти є емулятор Wine (Cedega), який доволі непогано справляється. Доречі для запуску віндовс програм він теж підходить.
Тому не все так погано, як ти думаєш :prapor:
  • 0

#26 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 12.01.2007 – 23:47

hip
Cedega -- і всі проблеми вирішені.

Лінукс як буддизм -- це не операційна система, це філософія.
  • 0

#27 Partizan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 13.01.2007 – 21:56

Цілком та повністю погоджуюся з Xobb_Xopxe aka hobit і MrGALL.

Лінукс - то таки не лише ОС, це ціла філософія, це ідея заради якої я можу відмовитися від ігор і юзати бісів Гімп, а не улюблений Фотошоп. І ващє можна втулити дві системи - одну для іграшок і деяких прог, а іншу для роботи і на кожен день.

Вільній країні - вільне ПЗ, ІМХО!
  • 0

#28 Partizan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 21.02.2007 – 20:20

Питання про модем знято. Купив книжечку про SuSe Linux 10 і поставив його. В мну валявся дистрь - давно вже придбав, але боявся страшенно 5-ти дисків, вінда ж на одному. Ну, млін, поставив - це просто суппер!!! Бут Лоадер одразу побачив вінду - більше не треба міняти налаштування в бівасі. МОДЕМ працює (тілько калбек не можу налаштувати=( ).
Ну годі! Я її так ще довго можу хвалити. Виношу на обговорення таке питання:
в кого що працювало чи не працювало з під емулятора вінди Wine?

в мене за працювали:
- FS Capture
- XnView
- Bred
- CS 2D
  • 0

#29 Turbo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 10:29

Перегляд дописуPartizan (13.01.2007 21:53) писав:

.......ващє можна втулити дві системи - одну для іграшок і деяких прог, а іншу для роботи і на кожен день.

Вільній країні - вільне ПЗ, ІМХО!

Дві системи? :D Помоєму це не добре бісова вінда займає 3 гб(Приблизно) Ставити Лінукс потім Вінду то в мене місця не вистачить на вінті! (Для іграшок ну там барахла всякого ) І ващне що хочеш то і юзаєш! :cool1: Лінук то добре але без Вінди для мене ніяк! :)

Повідомлення відредагував Part: 28.02.2007 – 10:30

• 0

#30 Partizan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 12:33

Перегляд дописуPart (28.02.2007 10:26) писав:

Дві системи? :D Помоєму це не добре бісова вінда займає 3 гб(Приблизно) Ставити Лінукс потім Вінду то в мене місця не вистачить на вінті! (Для іграшок ну там барахла всякого ) І ващне що хочеш то і юзаєш! :cool1: Лінук то добре але без Вінди для мене ніяк! :)
1)Лінукс займає не менше місця.
2)Ми не винні що в тебе маленький вінт. Тема не про це, а про ОС Лінукс, її переваги та недоліки.
3)Якщо для тебе без вінди ніяк.... короче, не про це тема.

зі
Всі, чось, коли кажуть про недоліки юнікс-подібних систем та зокрема Лінуксу, спершу завжди кажуть, що під нього мало іграшок. Але ж більшості ОС потрібна для роботи, щоб заробляти на хліб, а не в іграшки різатись. Іграшки - це не вагомий аргумент. Можна завести собі приставку, чи ще одну ос - спеціально для розваг. І взагалі, якщо ти справжній лінуксоід то можна і відмовитись від кількой цяцьок!

зіі
ось, ще згадав - у мене на 13гб вінті стояла Віндовс ХР та Сусе лінукс! І ніччо, так собі і стояли, і одне одному не заважали.

зііі
треба ставити спочатку Вінду, а потім Лінукс і ніяк не навпаки!
  • 0

#31 Turbo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 15:54

Перегляд дописуPartizan (28.02.2007 12:30) писав:

Всі, чось, коли кажуть про недоліки юнікс-подібних систем та зокрема Лінуксу, спершу завжди кажуть, що під нього мало іграшок. Але ж більшості ОС потрібна для роботи, щоб заробляти на хліб, а не в іграшки різатись. Іграшки - це не вагомий аргумент. Можна завести собі приставку, чи ще одну ос - спеціально для розваг. І взагалі, якщо ти справжній лінуксоід то можна і відмовитись від кількой цяцьок!

зіі
ось, ще згадав - у мене на 13гб вінті стояла Віндовс ХР та Сусе лінукс! І ніччо, так собі і стояли, і одне одному не заважали.

зііі
треба ставити спочатку Вінду, а потім Лінукс і ніяк не навпаки!

Може це і так! Але от ти хвастаєся вінт 13 ГБ стояла в тебе та вінда та лінукс але крім андерграунда2 та деяких прог сам казав "Мало мєста"!! Так ось якщо юзати то вже юзати тільки одну ОС чи то вінда чи то Лінукс!! Під лінукс дійсно мало іграшок! :D А ще питання ти в свої 15 років "Бабло лапатой грєбёш"? Як то кажуть.
  • 0

#32 Partizan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 15:59

Перегляд дописуPart (28.02.2007 15:51) писав:

Може це і так! Але от ти хвастаєся вінт 13 ГБ стояла в тебе та вінда та лінукс але крім андерграунда2 та деяких прог сам казав "Мало мєста"!! Так ось якщо юзати то вже юзати тільки одну ОС чи то вінда чи то Лінукс!! Під лінукс дійсно мало іграшок! :D А ще питання ти в свої 15 років "Бабло лапатой грєбёш"? Як то кажуть.
Сам казав? Я багато чого кажу і не все з того правда. І до чого тут лопати - не розводь флуд в моїй темі!
  • 0

#33 Turbo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 16:06

Перегляд дописуPartizan (28.02.2007 15:56) писав:

Сам казав? Я багато чого кажу і не все з того правда. І до чого тут лопати - не розводь флуд в моїй темі!

Це не флуд а порівняння!
  • 0

#34 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 28.02.2007 – 16:09

Попрошу всіх не сперечатись
Не розводьте флейм!
Нагадаю назву теми "Операційна система Linux, питання та поради".

• 0

#35 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 03.03.2007 – 23:47

Linux'ом нормально не страждав - тиждень посидів під Fedoroю і стер через брак місця на харді. Треба буде після чистки системи поставити ще раз і розібратись з ним нормально.
Так-от, питання: Хтось юзав Mono? (софта, що дозволяє .NET аплікації запускати під Linux, і не тільки)
Мене цікавить рівень підтримки framework 2.0, продуктивність (порівняно в Windows .net framework'ом), стабільність і глючність <_< . Офіційні огляди бачив - їх писали явно лінуксоїди, які не сильно в .Net розбираються.
  • 0

#36 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 28.05.2007 – 06:12

narod moze xtos znae jak na Linuxi v k3b zapusyvatu boot CD?
i we, jak mozna pisni zakunytu na iPod? 4erez jaky progy?

thx)

• 0

#37 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 09:20

Jarlax
може і MONO писали теж затяті лінуксоїди які в .NET не розбираються? :wub:
  • 0

#38 KeNt

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 01.06.2007 – 10:33

Цитата

може і MONO писали теж затяті лінуксоїди які в NET не розбираються?
mono посилено пропихає novell
самий прикол в тому, що в моно так здирали .нет, що навіть глюки однакові були, зараз не знаю точного стану речей
але імхо передирати одне з іншого - то толку не буде
  • 0

#39 Partizan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 01.06.2007 – 21:37

Перегляд дописуKeNt (1.06.2007 11:33) писав:

mono посилено пропихає novell
самий прикол в тому, що в моно так здирали .нет, що навіть глюки однакові були, зараз не знаю точного стану речей
але імхо передирати одне з іншого - то толку не буде
Дик здирали ж для того щоб простіше переходити було з одного на інше. Приведу простіший приклад:
Всі знають що Microsoft Internet Explorer не відповідає стандартизації World Wide Web Consorcium (W3C). Це баг? Так. Вони його усунули? Ні. Через це Mozilla і Mozilla Firefox довгий час також не відповідали стандартизації. Чому? Щоб коректно відображати сторінки написані під кривий Internet Explorer.
  • 0

#40 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 21.06.2007 – 13:03

Хтось знає, як у PCLinuxOS2007 і Fedora7 реалізовано локалізацію російської і української мов?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних