Перейти до вмісту

Сатанізм

Повідомлень в темі: 182

#81 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 28.05.2007 – 15:43

Перегляд дописуOlex (28.05.2007 16:23) писав:

Читання єресі Ви шановна панно вважаєте розвитком?

А що таке єресь? Все, що виходить за рамки догматики?
  • 0

#82 Гість_слимак_*

• Гості

Відправлено 28.05.2007 – 17:29

сатанізм на гнилій землі це є те завдяки чому душа ніколи не зазнає щастя у вічності - просто як двері
  • 0

#83 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.05.2007 – 17:32

Перегляд дописуAleph (28.05.2007 16:13) писав:

В окультній філософії є два погляди на поділ, який у найпростішому випадку символізується числом "2".
Прихильники одного з них важають, що протистояння протилежностей забезпечує існування стабільності і зло є необхідною умовою існування буття. Прихийльник цього погляду - свідомо є адептами зла і важають себе необхідною частиною світової рівноваги. Це, звичайно не стосується малолітніх придурків, які ломають хрести і т.д., а вищих посвячених.

Доктрина інших спирається на переконанні, що діада (поділ) є необхідною умовою породження нового, тобто діада нейтралізується тріадою (2+1). Третій аркан таро - імператриця. Імператриця зображається вагітною, тобто породжуючою життя. Відповідно, паризначення діади - породжувати, а не у протистоянні добра-зла. Тобто, у тій системі, зло розглядається як наслідок глупості а не основу світобудови.
щиро вдячна за таку змістовну відповідь, але я таки у задньому ряду сиджу :wub: . А ви яку релігію сповідуєте? Можна коротко?
  • 0

#84 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.05.2007 – 18:42

У Китаї сповідують Інь і Янь, або Небо і Земля, духовне і фізичне, розум і сила. Одне не може існувати окремо від іншого. Коли одного більше, то утворюється хаос, коли рівновага, то гармонія.

Перегляд дописуЛастівочка (28.05.2007 18:32) писав:

щиро вдячна за таку змістовну відповідь, але я таки у задньому ряду сиджу :wub: . А ви яку релігію сповідуєте? Можна коротко?
Окультизм не релігія.

США є сатаниською країною, оскільки проповідує їх принципи. Це відмова від духовно на користь фізичного. Споживацьким життям зветься.
  • 0

#85 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 28.05.2007 – 19:03

згодна, що все повинне бути врівноваженним,але я сторонюсь цього,тому що бачила, до яких наслідків це може призвести. Це не іграшки, і може бути правда жахливі речі.
  • 0

#86 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.05.2007 – 19:09

Перегляд дописуБілий_Дракон (28.05.2007 19:42) писав:

У Китаї сповідують Інь і Янь, або Небо і Земля, духовне і фізичне, розум і сила. Одне не може існувати окремо від іншого. Коли одного більше, то утворюється хаос, коли рівновага, то гармонія.
Окультизм не релігія.
США є сатаниською країною, оскільки проповідує їх принципи. Це відмова від духовно на користь фізичного. Споживацьким життям зветься.
Даруйте, це питання було до Aleph. Мене зацікавили його дописи
  • 0

#87 roland-s

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 28.05.2007 – 19:17

kviten сказав:

згодна, що все повинне бути врівноваженним,але я сторонюсь цього,тому що бачила, до яких наслідків це може призвести. Це не іграшки, і може бути правда жахливі речі.
мені все ж цікаво дізнатися, до яких таких жахливих наслідків все це призводить? Бо багато хто пише про якісь жахливі і страшні речі, але не пише що ж це за страшні речі.
Підозрюю, що ці жахливі речі не мають ніякого відношення до сатанізму.
  • 0

#88 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 21:26

Ви були у США, що так впернено "ярлики" розвішуєте?

Повідомлення відредагував Olex: 28.05.2007 – 21:26

• 0

#89 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 22:20

Перегляд дописуOlex (28.05.2007 22:26) писав:

Ви були у США, що так впернено "ярлики" розвішуєте?
Вони проповідують споживацький спосіб життя усюди де можна і не приховують це. Авже не всі цього притримуються, наприклад емігранти.
На щастя европейські країни йдуть шляхом соціалізму, ну а це протилежність принципам сатанізму.
  • 0

#90 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 22:24

Перегляд дописуЛастівочка (28.05.2007 18:32) писав:

Для кращого розуміння написаного мною вище рекомендую ознайомитися з кабалістикою та посвячувальним Таро (Книга Тота). Рекомендую почати з "Курс Энциклопедии оккультизма" (Г.О.М.).

Колись я належав до Католицької церкви східного обряду. Зараз я не сповідою жодної релігії (це не означає, що я атеїст).
  • 0

#91 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 22:28

Перегляд дописуБілий_Дракон (28.05.2007 23:20) писав:

Вони проповідують споживацький спосіб життя усюди де можна і не приховують це. Авже не всі цього притримуються, наприклад емігранти.
На щастя европейські країни йдуть шляхом соціалізму, ну а це протилежність принципам сатанізму.
Ви там були? Я особисто знаю двох американіців - так вони нормальні люди з високою духовністю. І не примішуйте сюди сатанізм.
  • 0

#92 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 22:35

Перегляд дописуOlex (28.05.2007 23:28) писав:

Ви там були? Я особисто знаю двох американіців - так вони нормальні люди з високою духовністю. І не примішуйте сюди сатанізм.
Доведіть протилежне перед тим як щось просити довести. Прочитайте основні принципи сатанізму і порівняйте їх із принципами споживацького життя.
  • 0

#93 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 23:10

Дехто будує Новий порядок на Землі. І ці дехто, важають, що у цьому Новому порядку повиння бути чітка ієрархія влади, а у вершині піраміди повинні стояти (і стоять) самі Будівничі. А для того, щоб основа піраміди була стабільною, будівничі вирішили, що немає чого камінчикам фундаменту задумуватися над своєю ролью. А що потрібно, щоб людина не задумуваласт? Якомога обмежити її від подразників, які заставлять думати і пробудять індивідуальність. Тому краще дати камінчикам все що потрібно і трішки проблем, вирішення яких займе час, що залишеться та створить ілюзію того, що щось залежить від цих камінчиків. Та от тільки суєта цих камінчиків, максимум, приведе до збурень у їхньому ряді та на їхньому рівні і не загрожує всій конструкції. Особливі ж камінчики - або під котролем формуються так як угодно будівничим і займають місця на вершині, або присильній волі та розуму поздавлюються системою, та ще й так, що інші камінці бояться їх кричать "убий". Ті ж будівничі хочуть вбудвати у піраміду весь Світ.

І, найцікавіше, що це все робиться для блага людства. І ці будівничі дійсно вірять у це, і у те, що колись настане "Рай на Землі".

Тільки от я краже буду голодною особистітю ніж ситим та безликим генетичним матеріалом. І я буду протистояти цим Будівничим до останньої краплі своєї волі, незважаючи на симпатію до них за їхні колишні заслуги і на те, що називаю їх братами, бо "не хлібом єдиним людина живе".
Я не буду стадом!

А Ви?

Повідомлення відредагував Aleph: 28.05.2007 – 23:12

• 0

#94 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 23:22

Ну це із загального погляді, зверху. А от для самих камінчиків все виглядає інакше. Вони мені дуже нагадують сатанистів, латентних. :wub:

Повідомлення відредагував Білий_Дракон: 28.05.2007 – 23:22

• 0

#95 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 00:13

Перегляд дописуБілий_Дракон (28.05.2007 23:35) писав:

Доведіть протилежне перед тим як щось просити довести. Прочитайте основні принципи сатанізму і порівняйте їх із принципами споживацького життя.
Я не розумію дискусії - сатана це уособлення зла. Я навіть сперичатися не збираюся - сатанізм це повна туфта та єресь. А Вам раджу з'здити у США, або поспілкуватися з американцями - а не "ярлики" вішати.
  • 0

#96 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 00:39

Перегляд дописуOlex (29.05.2007 01:13) писав:

Я не розумію дискусії - сатана це уособлення зла. Я навіть сперичатися не збираюся - сатанізм це повна туфта та єресь. А Вам раджу з'здити у США, або поспілкуватися з американцями - а не "ярлики" вішати.
Спілкувався. (перейду на ти) А от ярлики сам не став. Хоча роби що хочеш. Прочитавши Біблії християнську і сатаниську я роблю висновки. І вже втомився сміятися коли люди ліплять в одну кучу сатанизм і дияволо-поклоніння (останніх відморозків ще треба пошукати). А деякі християни в одну купу кидають все нехристиянське. Потім дивуйся, що роблять язичницькі Боги з демонами або сатири з чортами.

П.В. У сатанистів є термін --- сотонист. Так вони називають позерів, яким сеча в голову б'є. Вони і обмальовують стіни, вандалять на кладовищах і теде.
  • 0

#97 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 29.05.2007 – 02:53

Пишу я тут вперше.Всім Привіт.Почитав трохи..Волосся встало дибки.Занадто вільна розмова про те,чого ніхто не бачив і мало зрозуміло.Одже,хто такий Сатана?Це ангел,який пішов проти Бога(ніби в опозицію).А відповідно він досить потужний.Звичайна людина проти нього як муха проти людини.От я і питаю:Хто проти Бога?Скажу відразу-вибір у нас є.Але відповідати за свій вибір ми будемо самі.А може хтось хоче просто побавитись?Нехай краще заплющить очі і побігає по автодорозі.
Хотілось написати більше,але я і сам не люблю читати великі повідомлення.Шукайте і стукайте.Читайте Євангліє.
  • 0

#98 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 29.05.2007 – 12:19

Перегляд дописуПетро_М (29.05.2007 03:53) писав:

Пишу я тут вперше.Всім Привіт.Почитав трохи..Волосся встало дибки.Занадто вільна розмова про те,чого ніхто не бачив і мало зрозуміло.Одже,хто такий Сатана?Це ангел,який пішов проти Бога(ніби в опозицію).А відповідно він досить потужний.Звичайна людина проти нього як муха проти людини.От я і питаю:Хто проти Бога?Скажу відразу-вибір у нас є.Але відповідати за свій вибір ми будемо самі.А може хтось хоче просто побавитись?Нехай краще заплющить очі і побігає по автодорозі.
Хотілось написати більше,але я і сам не люблю читати великі повідомлення.Шукайте і стукайте.Читайте Євангліє.

З точки зору окультної філософії Сатана - результат діяльності людей, матеріалізація створених ними образів зла. І, хоча, його об'єктивно не існує, у більшості випадків його розглядають як об'єктивну реальність. Сатана - персоналізована ідея.
Це - антипод Бога, пародія, клоун. Всі його властивості - властивості Бога - знаком "-".

Людина - мікрокосм, проекція макрокосма. А сатана - його частина. Не людина - "муха" проти сатани а сатана проти людини.

Але, думаю, це більше стосується філософії ніж релігії.

Повідомлення відредагував Aleph: 29.05.2007 – 12:24

• 0

#99 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 29.05.2007 – 14:46

Перегляд дописуKassandra (24.12.2006 18:38) писав:

знаю головне те, що тут немає поклоніння дияволу..
Тю....а чого тоді сатанізм???якщо по логіці слідувати то сатанізм-поклоніння сатані

Перегляд дописуBHAAD (25.12.2006 13:49) писав:

уууу, які ми оптимісти, до 22 не дожевем
А Ви звідки знаєте???Може пан пророк??? :wub:
  • 0

#100 roland-s

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 29.05.2007 – 19:14

такс... тре буде вам тему про масонство створити, ото дискусію можна буде розвести :wub: А потім об'єднати ці теми, бо ЛаВей зпер всі символи з масонства і тепер у всіх вони асоціюються саме з сатанинськими (наприклад перевернута зірка з головою кози і т.п.), до тогож ж і ієрархію спер, і т.д. і т.п. ..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних