Перейти до вмісту

Сатанізм

Повідомлень в темі: 182

#61 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 23.01.2007 – 19:52

Перегляд дописуShakal (24.12.2006 10:57) писав:

головний прикол сатанізму, це відкол від християнства....

Залежить що вважати сатанизмом. Ось тест непоганий: http://www.uath.org/...meter/index.php . Я його пройшов - вийшов майже порівну агностиком, християнином і сатанистом. Мене це досить сильно здивувало (вроді тваринок не мучу, могили не оскверняю ;) ), вирішив почитати про сатанизм. Як виявилось, сатанизм зовсім не такий, яким його уявляє більшість людей (вище вже про це писалось. Більше є на http://warrax.net/ - для загального розвитку варто почитати). Мій світогляд десь на 90% співпадає з сатанистським. І тим не менше я вважаю себе християнином. Сатанизм - це не релігія, а світогляд. Так, в них є своя організація (дещо нагадує секту), яка всіляко протиставляє сатанизм християнству. Але якщо не брати до уваги сектантів (яких є мало) чи дияволопоклонників (психів, які приносять в жертву тварин і людей, проводять оргії і т. д.), то купу релігійних людей мають майже сатанистський світогляд. Взагалі, основа сатанизму - це те, що основний гріх - тупість. Всі хто так вважають можуть себе (на мою думку) вважати сатанистами.
  • 0

#62 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 20.02.2007 – 15:53

Будь обережний це дуже небезпечно!!!!
  • 0

#63 ДиСбАлАнС

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ/Київ

Відправлено 23.02.2007 – 17:57

що знаю? що це найбільша дурість про яку я тільки чула
  • 0

#64 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень

Відправлено 01.03.2007 – 22:00

Перегляд дописуEqilibrium (20.02.2007 15:50) писав:

Будь обережний це дуже небезпечно!!!!
Що небезпечно? <_< . Якщо перечитати сайт, сатанизм і дияволопоклонництво - принципово різні речі. Правда, організація їхньої релігії на масонство схожа. Але ніхто вас не заставляє в їхню церкву вступати. Головне бути думаючою людиною.
  • 0

#65 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 19.03.2007 – 22:51

Перегляд дописуJarlax (1.03.2007 22:00) писав:

Що небезпечно? :angry12: . Якщо перечитати сайт, сатанизм і дияволопоклонництво - принципово різні речі. Правда, організація їхньої релігії на масонство схожа. Але ніхто вас не заставляє в їхню церкву вступати. Головне бути думаючою людиною.

Чим вона схожа на масонство? Я з цим абсолютно не згідний.

Якщо дуже спрощено охарактеризувати сучасний станізм, можна сказати, що це - "ідеологічний егоїм". Філософською базою стали роботи Алістера Кроулі та Телема, як основна їхня тема. Лавей постійно цитував Кроулі, роботи якого дуже важкі для сприйняття та потребують деякі базові пізнання у символічній філософії. Особисто я не важаю Кроулі засновником та ідеологом сатанізму чи будь-яких темних культів, і дуже поважаю його як філософа і не тільки.

Багато люже живе за тими ж принципами, що й відверті сатаністи. Різниця між пешими та другими полягає у тому, що сатаністам важко закинути лицемірство.

Особисто я не підтримую цього руху, але не важаю його загрозливим чи ворожим. Мене більше лякають ті, що декларують одні принципи а живуть по інших.
  • 0

#66 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 10:26

Перегляд дописуAleph (19.03.2007 22:51) писав:

Чим вона схожа на масонство? Я з цим абсолютно не згідний.
Якщо дуже спрощено охарактеризувати сучасний станізм, можна сказати, що це - "ідеологічний егоїм". Філософською базою стали роботи Алістера Кроулі та Телема, як основна їхня тема. Лавей постійно цитував Кроулі, роботи якого дуже важкі для сприйняття та потребують деякі базові пізнання у символічній філософії. Особисто я не важаю Кроулі засновником та ідеологом сатанізму чи будь-яких темних культів, і дуже поважаю його як філософа і не тільки.

Багато люже живе за тими ж принципами, що й відверті сатаністи. Різниця між пешими та другими полягає у тому, що сатаністам важко закинути лицемірство.

Особисто я не підтримую цього руху, але не важаю його загрозливим чи ворожим. Мене більше лякають ті, що декларують одні принципи а живуть по інших.

Я ознайомився з сатанизмом на сайті Варракса - структура їхньої організації схожа на масонську (може попав на поганих сатанистів :angry12: ). Головного кличуть Магістром, з грошових вкладень тільки стартова сотня доларів, про себе нікому не афішують (вважаються елітною організацією, яку хто треба сам знайде), та й взагалі, якщо це світогляд, нащо тоді якась організація? Зрештою, до них (як і до масонів) поки не вступав, так що точно судити не можу, просто таке враження склалось.

А про ідеологічний егоїм, а ще краще, розумний егоїзм - повністю згідний. Про Кроулі можна заперечити - темні язичники (ідеологічно брати сатанистів) були задовго до християнства, тому можна припустити, що він деякі погляди перейняв у них. Хоча часто хороші ідеї зароджуються в різних людей незалежно ;) .
  • 0

#67 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 11:15

Перегляд дописуJarlax (20.03.2007 10:26) писав:

А про ідеологічний егоїм, а ще краще, розумний егоїзм - повністю згідний. Про Кроулі можна заперечити - темні язичники (ідеологічно брати сатанистів) були задовго до християнства, тому можна припустити, що він деякі погляди перейняв у них. Хоча часто хороші ідеї зароджуються в різних людей незалежно :angry12: .

Я не важаю що Кроулі - темного спрямування. Так само як Кроулівська Телема (яка була окремою філософчькою течією ще у часи Сократа) - не є егоїстичною. Телема базується на тому твердженні, що істинна воля людини єдина з волею Абсолюта. Щоб відкрити істинну волю - необхідно очиститися, у тому числі від іраціонального егоізму (раціональний - веде до злиття з Абсолютом). Якщо не сприйняти цю частину - все решта сприймається як темне вчення.

Язичником я б Кроулі теж не називава. Вся його доктрина - монотеїстична. Те, що у вищій магії називається богами - персоналізовані ідеї, процеси, явища і т.д., які необхідні при проведенні ритуалів. Оператор ніколи не поклоняється цим богам, а наказує виконувати свою волю. Це - символи, які зручно сприймати нашій свідомості.

Кроулі дехто сприймає як темного майстра через важкість розуміння його творів та пряме, інколи агресиве, формулювання, основною метою якого є повне знищення стереотипів, які є завадою розвитку.
  • 0

#68 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 11:33

to Aleph
Буду знати :angry12: . Не підскажете, де Кроулі дістати можна?

Повідомлення відредагував Jarlax: 20.03.2007 – 11:34

• 0

#69 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 20.03.2007 – 13:04

Перегляд дописуJarlax (20.03.2007 11:33) писав:

to Aleph
Буду знати :angry12: . Не підскажете, де Кроулі дістати можна?

У Львові в піземному переході на Галицькій, в "Алхімік" на проспекті Свободи, інколи в книжкових супермаркетах.

http://www.oto.com.ua/

"Книга Закону" взагалі неможливо сприймати без знання символіки древнього Єгипту. Гострі вислови у ній є символами якими порівнюються доктрини, а не спробами когось принизити. Не раджу без підготовки читати цю книгу, як і починати вивчення окультизму з творів Алістера Кроулі, хоча принципи і суть ритуалу у нього розкриваються найкраще (наприклад у "777"). Можна отримати дуже спотворене уявлення, яке виправити буде досить важко.
  • 0

#70 Шипастый

Ледар

• На перевірці
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 20:44

християнство, так само як і сатанізм втягують людей і ведуть не в те русло...
в мене є знайомій, ідіот, йому 40 з чимось років і він вважає себе супер магом та безсмертним... до речі... він знімався у рекламі якогось препарату для живота... тама щось бігають за дівчиною біль, здуття і ще щось... так цей чел грав біль)))
  • 0

#71 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 27.05.2007 – 12:16

Не раджу такою дурнею цікавитися. :kozak: Нічого доброго воно тобі точно не принесе. Будь обережний :wub:
  • 0

#72 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.05.2007 – 13:27

Посилання дати не можу, але даю точну адресу куди звертатись. м.Тернопіль, вул Тролейбусна 14, психоневрологічний диспансер. Якість обслуговування і окреме проживання - гарантоване
  • 0

#73 roland-s

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 27.05.2007 – 17:45

Eqilibrium, донт ворі, бі кул :wub: Не бійся того чого боятися не слід.. хоча якщо судити по різним фільмам і кримінальним передачам, то даааа..
А тим хто цікавиться сатанізмом як явищем рекомендую послухати THE SATANIC MASS, записано ще 1964 самим Антуаном ЛаВеєм(!) (якщо знайдете, у мене є) B) Кульну він месу забабахав, весела :kozak:
Мемааан, Мелееек, Самаееел, Сееет, Шайтааан, Чьооорт, Лооокі..
  • 0

#74 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 01:42

Давайте спробуємо проаналізувати.
Що привабливого в сатанізмі?

Романтика невідомого? Те, що Станіслас д'Гуайта називає ароматом ківтів бездни? Таємничість? Жага влади? Бажання відрізнятися від більшості? Хвора свідомість?
Не дуже переконливі аргументи для вибору життєвої філософії.

Можливо, це недалекоглядне протиставлення християнським церквам? Така мотивація може виникнкти лише тоді, коли особа свідомо або несвідомо визнає за церквою монополію на "добро", але вона (церква) не задовільняє її. Тоді - це теж помилка: ніхто немає монополії.

Я не зустрічав освідомленого сатанізму без містицизму, а, значить, без відкритого чи скритого демонопоклонства, черпання сили "з мінуса". Як побічні наслідки - обставини, що викликають дискомфорт (переважно, все те, що асоціюється з християнством чи іншими світовими релігіями). Доречі, цей дискомфорт часто і є цим "мінусом" з якого отримується енергія. "Світлі адепти" (відразу прошу вибачення за невдале формулювання) одинаково комфортно почувають себе у всіх ситуаціях. Вони - "універсальніші". Їхній вплив не обмежується нижчими світами і вони не бояться ні нижчих, ні вищих. Правда, щоб досягнути цього потрібно набагато більшої самопожертви та праці.

І нарешті, теорія про раціоналізм сатаністів розповсюджується лише на матеріальний (електромагнітний) світ. При інших доктринах, які враховують існування людини поза матерією (електромагнітною) поняття про раціональний егоїм змінюється, так як свої вчинки необхідно планувати далекоглядніше.

Так чи інакше, я нікого не засуджую, так як моя доктрина цього не дозволяє :wub:.
Просто я по іншому трактую "2", яке, на відміну від "темних", у "світлих" завжи нейтралізується через "3".

Прошу вибачення, якщо що буде не до кінця зрозумілим.

Повідомлення відредагував Aleph: 28.05.2007 – 01:47

• 0

#75 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.05.2007 – 09:04

Що привабливого? А те, що "шукаючі "чада зовсім не виховуються ні в сім"ї, ніде....вірніше виховуються на вулиці. Це та категорія молоді, чи людей - слабка духом, в якої, з тих чи інших причин були невдачі, нерозуміння, самотність, інші чинники....А екстрасенсів на вулицях повно - от і вишукують, зомбують. Створюють химерний світ і живуть у ньому. Та нехай би там вже, але ж якби шкоду не приносили.....Був випадок в Рівному, давно....сатаністи обряд свій провели в морзі....Як родичам тієї померлої людини? Досить горе, так ще - відморозки познущались. А понівечені пам"ятники, могили? Повбивала б падлюк!!!! А слабаки ведуться, шукають в інетах інфу...Як на мене, вина тут - бардак в державі. Роботи нема, навчання нема, сім"ї часткові, або - бабця-дідо і нікому нема діла! Ще раз кажу, для мене така секта - слабаки або душевнохворі. Мене най би спробували позомбувати :wub:)).
До Aleph можна пояснити для заднього ряду ось цей вираз
Просто я по іншому трактую "2", яке, на відміну від "темних", у "світлих" завжи нейтралізується через "3".
  • 0

#76 roland-s

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 28.05.2007 – 09:22

Ластівочка сказав:

Був випадок в Рівному, давно....сатаністи обряд свій провели в морзі....Як родичам тієї померлої людини? Досить горе, так ще - відморозки познущались. А понівечені пам"ятники, могили? Повбивала б падлюк!!!!
то не сатаністи, то придурки які думають що вони є сатаністами.
До того ж ті хто сповідують філософію сатанізму ніколи не будуть кричати про це на кожному куті і носити на собі різні символи, як це роблять ті недорозвинуті імбіцили котрі вбивають собак і киць.
  • 0

#77 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 09:24

Перегляд дописуЛастівочка (28.05.2007 10:04) писав:

Що привабливого? А те, що "шукаючі "чада зовсім не виховуються ні в сім"ї, ніде....вірніше виховуються на вулиці. Це та категорія молоді, чи людей - слабка духом, в якої, з тих чи інших причин були невдачі, нерозуміння, самотність, інші чинники....А екстрасенсів на вулицях повно - от і вишукують, зомбують. Створюють химерний світ і живуть у ньому. Та нехай би там вже, але ж якби шкоду не приносили.....Був випадок в Рівному, давно....сатаністи обряд свій провели в морзі....Як родичам тієї померлої людини? Досить горе, так ще - відморозки познущались. А понівечені пам"ятники, могили? Повбивала б падлюк!!!! А слабаки ведуться, шукають в інетах інфу...Як на мене, вина тут - бардак в державі. Роботи нема, навчання нема, сім"ї часткові, або - бабця-дідо і нікому нема діла! Ще раз кажу, для мене така секта - слабаки або душевнохворі. Мене най би спробували позомбувати :wub:)).
ото допишу і отримаєте мінуса за стереотипізоване сприйняття будь-якої релігії відмінної від християнства. І ще, для того шоб писати в темі бажано б прочитати трошки літератури, або ж хоча б тему з початку.
  • 0

#78 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 28.05.2007 – 11:35

Доречі. Сатаністами почали називати історикуів Середньовіччя, які лише вказували на похибки у Біблії (розходження дат. видумані персонажі тощо).
  • 0

#79 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 15:13

Перегляд дописуЛастівочка (28.05.2007 10:04) писав:

В окультній філософії є два погляди на поділ, який у найпростішому випадку символізується числом "2".
Прихильники одного з них важають, що протистояння протилежностей забезпечує існування стабільності і зло є необхідною умовою існування буття. Прихийльник цього погляду - свідомо є адептами зла і важають себе необхідною частиною світової рівноваги. Це, звичайно не стосується малолітніх придурків, які ломають хрести і т.д., а вищих посвячених.

Доктрина інших спирається на переконанні, що діада (поділ) є необхідною умовою породження нового, тобто діада нейтралізується тріадою (2+1). Третій аркан таро - імператриця. Імператриця зображається вагітною, тобто породжуючою життя. Відповідно, паризначення діади - породжувати, а не у протистоянні добра-зла. Тобто, у тій системі, зло розглядається як наслідок глупості а не основу світобудови.

Повідомлення відредагував Aleph: 28.05.2007 – 15:19

• 0

#80 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 15:23

Перегляд дописуbastet (24.12.2006 00:35) писав:

а ще цим можна цікавитися для загального розвитку
Розвитку? Читання єресі Ви шановна панно вважаєте розвитком? Сатанізм, готи, обряди - що далі ? Люди прокидайтеся!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних