Перейти до вмісту

Сатанізм

Повідомлень в темі: 182

#21 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 24.12.2006 – 11:00

головний прикол сатанізму, це відкол від християнства....
  • 0

#22 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 24.12.2006 – 11:54

Сатаністів просто не розумію! Навіщо взагалі цим лайном псувати собі життя?! І взагалі - наша віра християнська. І, на мою думку, відступатися від неї - просто гріхопадіння. Ще й яке!
  • 0

#23 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 24.12.2006 – 13:29

чия наша? - моя з тобою ? (віра)
  • 0

#24 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 24.12.2006 – 13:43

Перегляд дописуShakal (24.12.2006 11:00) писав:

головний твій прикол це говоріння нісенітниць.

Перегляд дописуТітіК (24.12.2006 11:54) писав:

Сатаністів просто не розумію! Навіщо взагалі цим лайном псувати собі життя?! І взагалі - наша віра християнська. І, на мою думку, відступатися від неї - просто гріхопадіння. Ще й яке!
хм.. ну, раз ти не розумієш сатаністів.. значить просто не розумієш ще й атеїстів, будистів і тп..
мушу з тобою непогодитись.. бо я такі речі хочу сам обирати.. а не батьки мені сказати, і так я і рухаюсь все життя..
я вважаю, що треба підганяти шлях під себе, а не себе під шлях..
  • 0

#25 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 24.12.2006 – 14:21

ось и з'явились істинні християни, які начнуть втирати, що правильно, а що ні , і як треба жити, щоб не потрасти в пекло. ви спочатку ознайомились би з тим, що хочете покритикувати.

напевно саме очікуючи їх BHAAD так агресивно почав відписуватись
  • 0

#26 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Qiev

Відправлено 24.12.2006 – 15:04

Перегляд дописуandrON (24.12.2006 00:08) писав:

сатана це не більше, ніж образ.. почитайте, а потім вже судіть..
Не для всіх :)
Про Сатанізм можна багато чого знайти...В кожній книзі чи статті своя суть...
Обрати щось точне важко бо ми з цим не зв*язуємося...

• 0

#27 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 24.12.2006 – 17:38

Ем...близько сатанізм я не вивчала..мало тим цікавилася..але знаю головне те, що тут немає поклоніння дияволу..всяким там демонам..воно напрямлене на розвиток особистості своїми сиами..а в християнстві знаю важливою є підтримка Бога у розвитку людини...
  • 0

#28 Nerthus

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 24.12.2006 – 18:18

Перегляд дописуruslanmetal (23.12.2006 22:10) писав:

в мене є друг якому 25,і він захоплюється сатанізмом,що на це скажеTE?
(сам я вірюючий,неподумайте :brovy: )
О, не встигаєш зареєструватись - і вже з’являється особистий фан-клуб :D (це я про так звану "репутацію", яку отримала і за яку дякую, оскільки від Вас сприймаю як комплімент) і в мене є підозра, він ще збільшиться.
Про "сатанізм". Можливо, колись подібні речі вважались революцією :D , але зараз це, принаймні, не актуально і не є чимось особливим. Почитаєш і подумаєш: "Ну і?" Той факт, що людина, яка вже розміняла тридцятник, ще в заxопленні від такиx творів і називає себе "сатаністом", свідчить про певну незрілість. Даруйте, якщо кого образила. Просто моя особиста думка, яку я кажу завжди прямо.
  • 0

#29 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.12.2006 – 19:58

наша віра - не християнська, наша віра язичництво.
в чому ж ви сатанізм лайном вважаєте? теж мені праведники. :)

оо!!! давайте ще згадаємо й інші релігії!

чи вони теж гріховні? а деж ваше християнське співчуття і терпимість?
нічого не знаючи про сатанізм, ви його лайном називаєте, і де ж логіка?

Перегляд дописуbastet (24.12.2006 14:21) писав:

ось и з'явились істинні християни, які начнуть втирати, що правильно, а що ні , і як треба жити, щоб не потрасти в пекло. ви спочатку ознайомились би з тим, що хочете покритикувати.

напевно саме очікуючи їх BHAAD так агресивно почав відписуватись
ну... так в принципі...
не переварюю фанатиків
свою релігію не розуміють, а в чужі лізуть ;)

Перегляд дописуShakal (24.12.2006 11:00) писав:

який ще відкол? :)
ви про що? ніколи такого не було, сатанізм даааввно існує, просто зараз він вже став оформленим в певну форму, і без християнства може існувати без всіляких проблем.

просто, ніхто не пробував його розуміти, себто сатанізм, і до вашого любого християнства має таке ж відношення як і до всіх інших релігій, а те що там Ісус частіше за інших згадується просто підтверджує слабкість християнства як такого, релігія заснована на брехні і крові мільйонів незгідних - не варта людства.
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 25.12.2006 – 02:43

І взагалі - наша віра християнська. І, на мою думку, відступатися від неї - просто гріхопадіння. Ще й яке!
Може й Ваша, та не наша.

Перегляд дописуBHAAD (24.12.2006 19:58) писав:

який ще відкол? :)
ви про що? ніколи такого не було, сатанізм даааввно існує, просто зараз він вже став оформленим в певну форму, і без християнства може існувати без всіляких проблем.
можна детальніше? :)
  • 0

#31 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 25.12.2006 – 08:58

Цитата

головний твій прикол це говоріння нісенітниць.
сатана був по праву руку біля самого Бога!
а ще сатана був найпрекраснішим ангелом і лідером прославлення Божого.....
аж поки не возгордився, і не сказав чим я не Бог.......
ну так пише біблія) :)
  • 0

#32 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 25.12.2006 – 09:37

Цитата

15. Действительно ли вы ненавидите христианство и христиан?
Задавая вопрос в такой формулировке, вы делаете им комплимент. Ненависть может быть к равному, и даже в этом случае это лишняя эмоция.
Негативное отношение к какой-либо религии и ее приверженцам, а также его степень обуславливаются личным опытом индивидуума. В общем и целом оно сильно разнится даже у одного человека. Естественно, что агрессивные фанатики - мракобесы вызывают чаще всего отвращение, а упертые зажатые христопоклонники - брезгливость. Отношение к политике церкви негативное, как и у всех здравомыслящих людей. "Личное" христианство часто расходится с каноническим и встречаются христиане, у которых вера не заменяет личность и с которыми еще достаточно интересно общаться, естественно, не на богословские темы :-). Вполне возможно сосуществование приверженцев различных сторон, но только при условии, что никто из них не будет стремиться к агитации, что характерно, например, для христианства и ислама. Однако это никогда не будет в реальности - если ликвидировать христианство и ислам как церковный аппарат, то ничего не имею против этих религий как личных верований. Но они не могут существавать без экспансии, стремления обратить в свою веру всех и вся, - это идет из их сущности. Именно поэтому мы крайне отрицательно относимся к проявлениям христианства в социуме. Религия рабов не должна охватывать все общество.
от вам про ненависть до інших

Цитата

31.Никак не пойму - сатанизм религия или нет?
Однозначно - нет. Это мировоззрение, образ жизни. Частые обвинения сатанизма в принадлежности к религиям связаны как с тем, что его путают с дьяволопоклонничеством, так и с неспособностью разобраться с тем, что Сатана сатанистами воспринимается вовсе не как бог в традиционном смысле этого слова. Для тех, кто не привык вникать в сущность вещей, дополнительно затруднение вносят назваяния "Сатанинская Библия", или 9 заповедей и т.п. - на первый взгляд, имеется очень много общего с тем же христианством.
Однако, в сатанизме нет ни объекта поклонения, ни поклонения как действия, что является обязательным для всех монотеистических религий. От языческих же отличие состоит в отсутствии богов как таковых.
Обратимся к словарям: "Религия (от лат. religio - благочестие, набожность, святыня, предмет культа) - мировоззрение и мироощущение, а также соответствующие действия и поведение, основанное на вере в существование одного или нескольких богов., т.е. той или иной разновидности сверхестественного).
Ожегов: "Религия - одна из форм общественного сознания - совокупность мистических представлений, покоящихся на вере в сверхестественные силы и существа (богов, духов), которые являются предметами поклонения).
"Бог - по религиозным представлениям, верховное существо, управляющее миром, или одно из таких существ."
Иногда на такую организацию возражают, что сатанисты верят в существование эгрегора Сатаны. Однако, эгрегор рассматривается не как некое существо (сверхестественное и предмет поклонения), а как понятие, удобное для объяснения определенных действий и событий. Скажем, математиков, использующих понятие логарифма, который тоже реально не существует, никто не обвиняет в использовании сверхестественных сущностей.
от вам про релігійність

а взагалі самі читайте
от вам архівчик

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  satan.zip   65.08К   48 Кількість завантажень:

• 0

#33 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 25.12.2006 – 11:03

ті сатаністи, що бігають з кривавою сокирою вночі по кладовищю навколо пентограми - клоуни з психічними вадами... справжні слуги сатани добре маскуються і ведуть свою темну роботу дуже непомітно...

п.с.: у боротьбі добра зі злом - краще бути на стороні добра... бо у прихильників зла незалежно від результатів боротьби одна дорога - у пекло, де їх чекають чорні чорти з вилами та голубі чорти ... самі знаєте з чим :)
  • 0

#34 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 25.12.2006 – 11:50

Перегляд дописуShakal (25.12.2006 08:58) писав:

сатана був по праву руку біля самого Бога!
а ще сатана був найпрекраснішим ангелом і лідером прославлення Божого.....
аж поки не возгордився, і не сказав чим я не Бог.......
ну так пише біблія) :)
мдє.. сатанізм немає відношення до дияволопоклоніння.. у темі вже не раз казали..
  • 0

#35 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 25.12.2006 – 12:37

Я гадаю що сатанізм колись ще за царя гороха сповідував віру там у сатану нечисту силу дєманів всяких але цей сатанізм якй існує у 21 столітті це вже віра у щось зле не добре розпустне і "сквєрне" те що зараз так стрімко розвивається на нашій любимій планеті і пекло те що в біблії писано буде не таким ми не будемо там вічно в смолі варитись не будуть нас всякі чортики вилами штрикати пекло настане тоді коли людство саме себе почне винищувати!!!! І я починаю все більше у це вірити думаю що 23 століття настане вже без людства!!!
  • 0

#36 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 25.12.2006 – 12:49

Перегляд дописуRostiшка (25.12.2006 12:37) писав:

Я гадаю що сатанізм колись ще за царя гороха сповідував віру там у сатану нечисту силу дєманів всяких але цей сатанізм якй існує у 21 столітті це вже віра у щось зле не добре розпустне і "сквєрне" те що зараз так стрімко розвивається на нашій любимій планеті і пекло те що в біблії писано буде не таким ми не будемо там вічно в смолі варитись не будуть нас всякі чортики вилами штрикати пекло настане тоді коли людство саме себе почне винищувати!!!! І я починаю все більше у це вірити думаю що 23 століття настане вже без людства!!!
уууу, які ми оптимісти, до 22 не дожевем
а віра в демонів - просто пазерство
  • 0

#37 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 25.12.2006 – 13:01

Перегляд дописуBHAAD (25.12.2006 13:49) писав:

уууу, які ми оптимісти, до 22 не дожевем
а віра в демонів - просто пазерство
Да нє я думаю що ще 100 років людство протрмається!!!
А в принципі враховуючи теперішні погодні умови в світі да можей і тих 100 років людство не протримається!!!! Єдине радує що тупі америкори скорше за мене повиздихують!!!!!
Такшо я думаю щоб наших проблем з кінцем світу було менше сатанізм який я виклав у своїй теорії треба не розвивати а боротисьз ним !!!!

Повідомлення відредагував Rostiшка: 25.12.2006 – 13:08

• 0

#38 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 25.12.2006 – 13:09

Цитата

мдє.. сатанізм немає відношення до дияволопоклоніння.. у темі вже не раз казали..

Цитата

Хто щось знає про сатанізм,біблію сатани -пишіть.
Інтересно почитати!
:)
  • 0

#39 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.12.2006 – 13:27

Ню-ню.... і в черговий раз це все зводиться в критику християнства :/ Але в контексті вищенаведеного можна провести поділ на дияволопоклонників і сатаністів. Єдина різниця полягає в лише у зовнішній формі вираження поклоніння. Одні це "активно" сповідують, інші пасивно. Хоча напрошується висновок, що з точки зору християнства - це купка звихнувшихся недоумків. Зі сторони цієї купки - вони агности і атеїсти. Певно істина десь посередині.
  • 0

#40 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 25.12.2006 – 13:36

Перегляд дописуRostiшка (25.12.2006 13:01) писав:

Єдине радує що тупі америкори скорше за мене повиздихують!!!!!
;) :) :P
:) :)
+1

Перегляд дописуAndyR (25.12.2006 13:27) писав:

Ню-ню.... і в черговий раз це все зводиться в критику християнства :/ Але в контексті вищенаведеного можна провести поділ на дияволопоклонників і сатаністів. Єдина різниця полягає в лише у зовнішній формі вираження поклоніння. Одні це "активно" сповідують, інші пасивно. Хоча напрошується висновок, що з точки зору християнства - це купка звихнувшихся недоумків. Зі сторони цієї купки - вони агности і атеїсти. Певно істина десь посередині.
ну... а шо ви ще хотіли?
з точки зору християнства всі інші релігії - купки непотребу
істина - за межами реальності :P
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних