Перейти до вмісту

Сатанізм

Повідомлень в темі: 182

#161 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 05.12.2008 – 17:12

Я кажу про самовіднесення. Обов‘язків повинно бути мінімум, а виконуватись вони повинні сумлінно.
  • 0

#162 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 18:04

DarkLordVillis, ти так і не відповів мені про сакральний зміст фрази AVE SATANAS,яка згадується у Біблії Проклятих і використовується чи не кожним неформалом,хай він навіть і позер))

далі. Якшо розглядати їхні заповіді. " Сатана олицетворяет ...Сатана олицетворяет...." якшо він шось там уособлює,то значить в нього вірять. Тобто,він має бути. Я у Бога не вірю. з якої радості у Сатану вірити?))
  • 0

#163 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.12.2008 – 19:47

Перегляд дописуSensssorika (5.12.2008 18:04) писав:

DarkLordVillis, ти так і не відповів мені про сакральний зміст фрази AVE SATANAS,яка згадується у Біблії Проклятих і використовується чи не кожним неформалом,хай він навіть і позер))

далі. Якшо розглядати їхні заповіді. " Сатана олицетворяет ...Сатана олицетворяет...." якшо він шось там уособлює,то значить в нього вірять. Тобто,він має бути. Я у Бога не вірю. з якої радості у Сатану вірити?))
От зараз скажу чесно. не маю гадки про що ти говориш. Я того не читав ще, тільки збираюсь почитати. Я просто десь тут на теревенях, забув де, надибав тестик. От склав я той тест, і він мені показав, що я на 86% сатаніст, ну і трішки пояснили що то таке. То мене дуже розсмішило, от я і вжився в такий образ.
щодо того, що ти у бога не віриш - Ось тут якраз моя сатанинська позиція така, що є багато варіантів вірувань і невірувань. Якщо ти не вірив в існування істоти могутнішої за людину, а заодно невіриш і в існування всіх інших міфічних істот - то ти атеїстка. Я ж не відкидаю можливості існування чогось, чи когось, що поза нашими знаннями. Але я проти того, щоб скоритися і поклонитися невідомому і сильнішому. Я за те, щоб вивчити і підкорити те невідоме - чи то яка наука, чи то яка істота. Людина мусить прагнути бути най-най-най! над усіма надприродніми знаннями і істотами.

Перегляд дописуТемний ангел (5.12.2008 10:09) писав:

На історію з гріхопадінням можна подивитися і з іншої сторони. До "прозріння" люди не мали уявлення про добро і зло, бо це суто вигадані людиною категорії. Вони сприймали все навколо себе, як єдине ціле. А змій, шляхом спокушення, витворив у їхніх головах певну фальшиву систему поділу на доброр і зло, він забрав у них гармонію, а дав їм хаос, бо те, що ми називаємо злом - це відсутність порядку.
ще один коментар по темі.

Горбачов у радянських людей-овочів теж забрав гармонію і дав їм хаос. А Путін знову створив гармонію. Так чому ж гармонія не всім подобається? Чому ж є такі неправильні люди, що прагнуть хаосу? І ось тут є проблема - щоб відділити праведників від грішників мусять бути якісь янголи, що займатися чорною роботою....Вигнати грішників з раю, і поставити вогняний меч обертаючийся на вході.... Коротше кажучи, вся ця біблейська історія дуже вже нагадує нещодавню історію з комунізмом.
  • 0

#164 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.12.2008 – 19:51

Перегляд дописуDarkLordVillis (5.12.2008 19:47) писав:

От зараз скажу чесно. не маю гадки про що ти говориш. Я того не читав ще, тільки збираюсь почитати. Я просто десь тут на теревенях, забув де, надибав тестик. От склав я той тест, і він мені показав, що я на 86% сатаніст, ну і трішки пояснили що то таке. То мене дуже розсмішило, от я і вжився в такий образ.
щодо того, що ти у бога не віриш - Ось тут якраз моя сатанинська позиція така, що є багато варіантів вірувань і невірувань. Якщо ти не вірив в існування істоти могутнішої за людину, а заодно невіриш і віснування всіх інших міфічних істот - то ти атеїстка. Я ж не відкидаю можливості існування чогось, чи когось, що поза нашими знаннями. Але я проти того, щоб скоритися і поклонитися невідомому і сильнішому. Я за те, щоб вивчити і підкорити те невідоме - чи то яка наука, чи то яка істота. Людина мусить прагнути бути най-най-най! над усіма надприродніми знаннями і істотами.
Я процитувала тобі Біблію Проклятих.Так називається основна книга сатаністів,написана Лавеєм. Я читала.Тому так скептично і відношуся до сатанізму як релігіного переконання. Воно ТЕЖ суперечливе))Я не атеїстка.Я йогиня.Це теж типу релігія))
  • 0

#165 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 05.12.2008 – 23:22

ну й сказала - йогиня, ггг.... йоги - це з індуізму... які там у них течії, їх багато у всіх не розібратись.
а скептично ставишся - то й правильно. а я наприклад ставлюсь, як би то сказати, насмішливо, чи що. мені просто прикольно так дратувати фанатиків. До речі, є такі фанатики, що ніби атеїсти, але - звичайний атеїст не вірить в існування бога, а є фанатики, що вірять в неіснування бога. тобто вірять в еволюцію. такі фанатики - теж мій харч.
  • 0

#166 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 05.12.2008 – 23:42

"ідеальними є відносини,при яких люди відчувають глибоку любов один до одного а також є сексуально сумісними" -- цитата з тієї біблії. Правда ж цікаво таке бачити в сатанинській книжці ?!
  • 0

#167 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.12.2008 – 14:18

Перегляд дописуDarkLordVillis (5.12.2008 23:22) писав:

ну й сказала - йогиня, ггг.... йоги - це з індуізму... які там у них течії, їх багато у всіх не розібратись.
Це всього лише prejudice(забула як це слово українською перекладається). Ніякий це не індуїзм. Там дуже широкий спектр моральних цінностей. Також і "запрєтів". Здебільшого ті запрєти навть правильні.Але не про це тема)

Перегляд дописуDarkLordVillis (5.12.2008 23:22) писав:

мені просто прикольно так дратувати фанатиків. До речі, є такі фанатики, що ніби атеїсти, але - звичайний атеїст не вірить в існування бога, а є фанатики, що вірять в неіснування бога. тобто вірять в еволюцію. такі фанатики - теж мій харч.
Будь гурманом,харчуйся достойними)))))
  • 0

#168 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.02.2009 – 12:11

Флуд видалено
  • 0

#169 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 09.03.2009 – 18:25

Поцікався християнством
  • 0

#170 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.03.2009 – 12:23

Флуд видалено
  • 0

#171 saturnia in black

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 18:54

був у мене знайомий з числа тих сатаністів
милий приємний хороший добрий розумний цікавий красвиий тіки деколи вредний
)) аж смішно
а кажуть що сатаністи мають бути замагильно ужасні
лажа це все люддина є такою як є чи стааніст вона чи мусульманин чи християнин
а хочуть вірити в сатану най вірять
може він їм поможе хоча я особлиов сильно в цім сумніваюсь))
  • 0

#172 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 20:12

Вірять в Сатану Християни. Поклоняюця йому Дияволопоклонники всякі. Для сатанистів сатана - кумир але не бог. Як кумиром може бути зірка екрану - їм не поклоняються, їх наслідують.
  • 0

#173 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 20:22

Особисто я вважаю цю всю фігню просто бредом! не люблю сатаністів і всяку таку фігню їхню
  • 0

#174 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 16.03.2009 – 20:32

Сатанізм заборонений через їх протидію християнству і кровавих ритуалів(а такі існують і повязані з продовженням життя). Я вважаю що просто як співав Кіпєлов в своїй пісні-АНТИХРИСТ, що одне без іншого не цікаве і є лиш міфом. Сатана - це втілення всього що людство за віки почало вважати злим і недобрим, як і демони що стали втіленнями конфронтації людей з природою І своєю уявою. Взагалі я за католицизм або протестантизм а сатанізм це не те чим варто бавитися чи надмірно захоплюватися.Знати тре але не використовувати!!! :)
  • 0

#175 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 16:25

треба кожної сторінки додавати купу лінків, кожному окремо пояснювати....

Бо люди так люблять судити про те чого не знають!

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%...%B8%D0%B7%D0%BC

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%...%96%D0%B7%D0%BC

Цитата

Общие черты направлений сатанизма

С философско-мировоззренческими основами каждого из перечисленных направлений лучше всего знакомиться непосредственно на указанных ресурсах, тем не менее следует отметить общие для всех перечисленных движений черты:

* отказ от поклонения чему-либо или кому-либо (иными словами сатанизм не есть «культ зла»)
* необходимость личного развития (сатанизм позиционируется как мировоззрение самостоятельных индивидов — способных совершать осознанный выбор)
* отход от догм христианской или иной рассматриваемой в качестве традиционной морали (что тем не менее не предполагает совершения каких-либо насильственных действий против церкви — покуда эти действия не представляются наиболее разумным и целесообразным поведением в данной ситуации: сатанист может делать всё что угодно, но далеко не все является разумным; «всё можно, но не всё полезно»).

От мене дратує лукавство, коли люди сповнені зла, виступають проти зла, грішать кричучи про свою праведність.
Виступають за певну течію релігії, при цьому діями своїми суперечать основним засадам цеї релігії:

Цитата

Взагалі я за католицизм або протестантизм

Цитата

Добрим словом і револьвером можна добитись більшого, ніж просто добрим словом.

Брехня - це велике зло. Брехня самому собі - ще більше зло.

Сатаністи чесно порушують заповідь "Не сотвори собі кумира"
За що шанувати падшого ангела? Навіщо наслідувати його? Він повстав проти бога і був покараний. Він нескорився богу, він прагнув свободи.
Отож і сатанізм - це перш за все непокора, свобода, ну і прагнення до нового повстання, вдалого, повстання, а з тим здобути перемогу, і отримати свободу. Християнство - релігія рабів. Сатанізм - течія християнства для нескорених.

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 17.03.2009 – 16:15

• 0

#176 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 17.03.2009 – 20:42

не перечитувала усієї теми, але захотілось написати ось таке:
знайшли у нас немовля, як не прикро чи страшно але такі випадки часті, якби не одне АЛЕ...у новонародженої дитини було десять ножових поранень, слідство, шукали...мама сатаністка - дитину принесла у жертву....я не вникала у деталі, бо й цього досить було...я люблю життя, люблю світло і все прекрасне, романтику і оптиміст по натурі - тому усе єство протестує проти такого дурдому
  • 0

#177 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.03.2009 – 20:50

Перегляд дописуЛастiвочка (17.03.2009 20:42) писав:

знайшли у нас немовля, як не прикро чи страшно але такі випадки часті, якби не одне АЛЕ...у новонародженої дитини було десять ножових поранень, слідство, шукали...мама сатаністка - дитину принесла у жертву....я не вникала у деталі, бо й цього досить було...я люблю життя, люблю світло і все прекрасне, романтику і оптиміст по натурі - тому усе єство протестує проти такого дурдому
чого ж, може там і поможуть, бо на здорову голову таке не буває
  • 0

#178 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 21:59

Перегляд дописуЛастiвочка (17.03.2009 20:42) писав:

блін, ну те що матір обізвали сатаністкою, вони образили сатаністів. а ще люди западенців обзивають фашистами. Агов, хто тут живе на заході країни, ви всі фашисти? А чи вам подобається коли вас обзивають фашистами?
А саме цікаве, що і Гітлер і всі німці не були фашистами!!!

Отак і ми! Якщо якісь там пришелепкуваті перелякані навігласи нічого незнаючи всіляких психів називають сатаністами, то нам образливо. А чи сатаністів спитали, чи та жінка сатаністка? А чи вона сама так сказала?
  • 0

#179 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 13:02

От я на цю тему задумався, тож продовжую свої роздуми:
Порівнюю московську владу і Православну церкву - хоча що їх порівнювати, це ж одна ціле....

193х роки. Тобто тридцяті роки двадцятого століття. В Італії Муссоліні вигадав соціальний устрій який назвав фашизмом.
Структура влади - це основна складова соціального устрою. І по структурі влади тоді і називають режим.
Існував Союз радянських соціалістичних республік. - Не зовсім зрозуміло було, що там за ради, і про що вони радяться, але ні соціалізму ні республіки там не було це точно. Влада не обиралася знизу, а призначалася зверху! Це і є самий справжнісінький фашизм. В той час як в Німеччині якраз проводили вибори. На виборах вибирали парламент, а вже парламент призначає уряд - це сама натуральна республіка. На той час в Німеччині була республіка. Причому майже соціалістична республіка. Німці уклали союз з Італійцями, що називали себе фашистами. Але також Уклали союз і з СРСР, який був справді фашистським. І ще й до цих пір влада маніпулює неграмотними людьми підмінюючи поняття. Своїх ворогів вони називають саме тими, ким являються вони самі. "Тримай злодія" найголосніше кричать самі злодії, відводячи від себе підозри...

Ще й сьогодні фашистами називають УПА, хоч там небуло ні влади ні соціального устрою, бо не було держави, і назвати можна лише сепаратистами.
Сьогодні так само Влада США веде боротьбу з тероризмом, хоч треба лиш глянути означення терміну, і зрозуміло, хто є справжній терорист!

Це все я веду до того, що Церковники називають сатаністами єретиків, яких бояться. Тож певно недарма створений негативний образ саме сатаніста. І недарма певними людьми обрана саме ця назва для себе...

Сатана був переможений, і його назвали злом. Гітлер був переможений і його назвали злом. На прикладі Сатани показують, що неможна боротися за свою свободу, бо будеш жорстоко покараний. Бо вони таки бояться реваншу.
  • 0

#180 Гість_Axel2190_*

• Гості

Відправлено 16.05.2009 – 16:26

Перегляд дописуandrON (24.12.2006 03:57) писав:

BHAAD (не хочу виділяти цитатою, тому пишу зверненням)
ну так не всі ж не є знайомими з цим.. якщо ти так хтів комусь заперечити, то заперечував би комусь конкретно.. або почекав розвитку теми.. бо трохи смішно виглядає..
а стосовно дотримання принципів, то ми багато чого є того, що ми дотримуємось, навіть не усвідомлюючи цього)
Люди я вцьому ділі новачок! поможіть!!з сайтами!!!!пліс!!!! мій емайл AXE2190@mail.ru пишіть.......

Повідомлення відредагував Axel2190: 16.05.2009 – 16:27

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних