Перейти до вмісту

Сатанізм

Повідомлень в темі: 182

#121 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.08.2007 – 00:38

Перегляд дописуalissa (3.08.2007 14:43) писав:

читала шматки Сатанинської біблії - і нічого старшного і екстраПОГАНОГО там не побачила... скорше навпаки - хочу поспілкуватись з розумними людьми - може вони зможуть щось пояснити. чому в суспільстві так негативно ставляться до цього явища? як на мене трішки не справедливо.

Хороший комерційний проект Е.Ш.Лавейя. Мене дивує, чому ті, що бачать недоліки світових релігій, не хочуть помічати тих же недоліків у ще більш неприкритому стані.

Щодо розумних людей, то потрібно щоб Тобі дуже пощастило. Я бачив законмплексований людей з потягом до свавілля, які пробували ховати свою невпевненість за наглістю та агресією. На Твою думку, розумна людина яка живе за цією ідеологією буде старатися виділитися шокуючим одягом, наголошувати на своїх поглядах, постійно шукати конфліктів і т.д.? Якщо я вільний - вільний від усього, у тому числі від Сатани (як від ідеї так і від сутності). Вільній людині потрібно гуртуватися з такими ж як вона для того, щоб переконати себе у тому, що вона вільна? Доречі, окультисти з них теж слабенькі.

Чому суспільство так негативно ставиться до цього явища? Тому що не знає, що це таке. Ті, хто знає - просто "забили" на нього. Відсотків, напевне, 90% молоді - переросте. З тих, хто залишиться - половина збоченців яких би міг ще довго описувати Фройд, описуючи крайні стани. А хто ті, приблизно 5% - придумайте самі.

P.S. Доречі, той мій знайомий сатаніст - гомосексуаліст. Робіть висновки :)
  • 0

#122 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.08.2007 – 11:17

Ти плутаєш сатаністів із позерами.
  • 0

#123 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.08.2007 – 12:17

Перегляд дописуAleph (4.08.2007 01:38) писав:

P.S. Доречі, той мій знайомий сатаніст - гомосексуаліст. Робіть висновки :)
ну і?
половина естради - передасти, так шо всі ті, що їх слухають такі самі?

амон амарс, мановар співають про вікінгів і скандинавських богів, я їх слухаю, так шо я тепер вікінг?
робіть висновки :)
  • 0

#124 Svarog

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 10.08.2007 – 23:02

Антон Шандор Лавей, основоположник цієї релігії , написавши свою біблію не мав на меті створити нову релігію, він хотів лише заперечити християнську мораль! 9 основних положень сатанизму є просто протилежністю 10-ти заповідям Божим! а 4 книги (книга Сатани, книга Люцифера, книга Беліара і книга Левіафана) є просто протилежностям писання 4-х євангелистів (Марка, Матея, Іоана і Луки).
І крім того майже всі сатанисти (крім релігійних фанатиків) є або агностиками або атеїстами!
  • 0

#125 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 11.08.2007 – 11:32

Перегляд дописуSER_ROCKO (4.08.2007 20:14) писав:

Джедаї і ситхи схожі на християн і сатаністів лише тим що джедаї вважали себе добрими а ситхів - злом. Джедаї просто прагнули наплизитися до сили за допомогою спокою, беземоційності, дисципліни. Ситхи навпаки вірили що до сили можна наблизитись за допомогою емоцій. Але правда була звичайно десь посередині. Лукас наділив ситхів жорстокістю, учні ситхів вбивали своїх учителів щоб стати сильнішими, ситхи спокійно пускал в розхід дофіга людей для досягнення своїх цілей. Тобто джедаї білі і пухнасті, ситхи хаотичні кровожерні тоталітарні монстри. Але діло в тому що джедаї і ситхи взаємно одні одних ненавиділи, кожен вважав що світ буде кращий без інших. І цим вони схожі не на хрстиян і сатаністів а просто на дві потужні релігії які борються за владу і хочуть знищити одна одну(християнство і іслам наприклад). І тут джедаї вже не здаються такими білими і пушистими.
ех знов... ну добре по перше я про їхні погляди а не поведінку... це щодо тоталітарних монстрів...для того щоб краще розбиратись в їхніх поглядах фільмів замало... тре ще таку книжечку американського філосоа Джозефа Кембела про міфологію... на ній Лукас базувався... а щоб легше було мона в дві рпг побавитись які видали Лукас арт.. ну добре про сатаністів та ситхів - штука в тому що ситхи це заперечення джедаїв, а джедаї це заперечення ситхів... іслам і мусльманство один одного не заперечують в основах релігії, вони заперечують один одного в існуванні...я б саианістів теж поділила на декілька груп... і певно для мене там була б найцікавіша група людей яка вбачає в Сатаніелі символ вивільнення від обмежень... позерів які вклоняються Дияволу, як символу зла я не сприймаю з ними немає що сперечатись... на мою думку, сравжнім викликом є посперичатись з тим першим варіантом який я згадала...може я помиляюсь то скажіть.. :cool1:
  • 0

#126 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 09:49

бідні, бідні сатаністи... мені іх ой як не шкода!..)))...

бідні, бідні сатаністи... скоро їх взагалі не буде...)))...

ну то таке... це просто треба пережити, як звичайне явище... так само і цих імо ;) ...

"Психічно-хворі рулять!.. :) " - сказала якось одна людина...
  • 0

#127 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 28.10.2007 – 13:29

Християнство, звичайно, класна штука - його принципи опираються лише на любові, добрі, вірі у краще. Але незважаючи на це скільки крові воно пролило на шляху свого розвитку! Взяти, наприклад, жорстоку інквізицію проти єретиків у Середньовічній Європі, нескінченні кровопролитні суперечки між католицизмом і православ*ям. Та навіть не треба так далеко забігати - досить глянути на хрещення Київської Русі Володимиром. Мені здається, що знищення усіх язичницьких храмів, статуй, та навіть тих, хто противився цьому перевороту, виглядає "трошки" некоректно. Не можна забирати у людей те, що споконвіку передавалося з покоління в покоління, що сприймалося як єдино праведне, чисте, близьке просто в одну мить і просто задля зміцнення центральної влади князя. Єдине, що мені справді не подобається в християнській релігії - це, практично завжди, страшна неповага до інших релігій з її боку. ;)
  • 0

#128 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 15:35

Перегляд дописуOlex (28.05.2007 15:23) писав:

Розвитку? Читання єресі Ви шановна панно вважаєте розвитком? Сатанізм, готи, обряди - що далі ? Люди прокидайтеся!
я не сказала, що треба переймати все це, а ось озна1омлення п1де на користь - ви розширете вс1й кругоз1р. Це я 1 хот1ла сказати словом "розвиток".
з1 : сатан1зм 1 готи не так1 страшн1 як 1х 1НШ1 малюють

Перегляд дописуOlex (29.05.2007 00:13) писав:

Я не розумію дискусії - сатана це уособлення зла. Я навіть сперичатися не збираюся - сатанізм це повна туфта та єресь.
особисте питання : Ви напевно глибоков1руюча людина 1 спов1дуюэте християнство?
а в вас н1коли не виникаэ бажання ознайомитися з 1ншими рел1г1ями?
  • 0

#129 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.10.2007 – 09:54

Цитата

ДЕВЯТЬ САТАНИНСКИХ ЗАПОВЕДЕЙ

1. Сатана олицетворяет потворство, а не воздержание!

2. Сатана олицетворяет жизненную суть вместо несбыточных духовных мечтаний.

3. Сатана олицетворяет неоскверненную мудрость вместо лицемерного
самообмана!

4. Сатана олицетворяет милость к тем, кто ее заслужил, вместо любви,
потраченной на льстецов!

5. Сатана олицетворяет месть, а не подставляет после удара другую щеку!

6. Сатана олицетворяет ответственность для ответственных вместо участия к
духовным вампирам.

7. Сатана представляет человека всего лишь еще одним животным, иногда
лучшим, чаще даже худшим, чем те, кто ходит на четырех лапах; животным,
которое вследствие своего "божественного, духовного и интеллектуального
развития" стало самым опасным из всех животных!

8. Сатана олицетворяет все так называемые грехи, поскольку они ведут к
физическому, умственному и эмоциональному удовлетворению!

9. Сатана был лучшим другом Церкви во все времена, поддерживая ее бизнес
все эти годы!

• 0

#130 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.10.2007 – 23:20

Про сатанізм як явище я в більш розгорнутому вигляді читала в журналі "ПІК". Запам"яталось визначення: сатаністи - це люди, які хочуть райського життя, але зараз і негайно. Причому сект, які вбивають для певного обряду людей практично немає.
  • 0

#131 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 01.11.2007 – 00:11

Цитата

Християнство, звичайно, класна штука - його принципи опираються лише на любові, добрі, вірі у краще. Але незважаючи на це скільки крові воно пролило на шляху свого розвитку! Взяти, наприклад, жорстоку інквізицію проти єретиків у Середньовічній Європі, нескінченні кровопролитні суперечки між католицизмом і православ*ям. Та навіть не треба так далеко забігати - досить глянути на хрещення Київської Русі Володимиром. Мені здається, що знищення усіх язичницьких храмів, статуй, та навіть тих, хто противився цьому перевороту, виглядає "трошки" некоректно. Не можна забирати у людей те, що споконвіку передавалося з покоління в покоління, що сприймалося як єдино праведне, чисте, близьке просто в одну мить і просто задля зміцнення центральної влади князя. Єдине, що мені справді не подобається в християнській релігії - це, практично завжди, страшна неповага до інших релігій з її боку.

ми тута про сатанізм")
  • 0

#132 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 01.11.2007 – 21:01

Доволі таки нериглядна релігія як на мене...

Сатанізм повинен дякувати Християнству, оскільки завдяки ньому він і виник :angry12: . Взяли християнські догми, заповіді змінили на протилежні і все... є нова релігія...

Сприйняття людиною лише однієї релігії чи атеїзму свідчить про її обмеженість та неосвіченість...
  • 0

#133 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 18.07.2008 – 09:00

Читав я праці Лавея, чогось надзвичайно цікавого в цьому не побачив. Дійсно, по деяких принципах живе багато людей, навіть не підозрюючи цього, але називати це релігією не можна. Так само не можна робити висновки про всіх людей, що називають себе сатаністами по випадках, коли накурені підлітки розбивають хрести. Його праці філософськимим назвати важко. Чорна меса - перекручена літургія і не більше того. Звичайно, коли люди проводять обряди з вірою в їхню силу, то вони і подіють, але мені здається, що більшість людей, які називають себе сатаністами, роблять так тому, що це в певній мірі вважається для них модним. Вони хочуть бути не такими, як всі, але водночас оцінюють це по критеріях самого суспільства, з якого вони хочуть виділитися.
  • 0

#134 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 03.12.2008 – 20:04

ото випадково натрапив на оцю так звану сатанинську біблію...
я просто в шоці !!! я очікував знайти там всі кровопролитні образи,які чіпляє церква на сатаністів, а тут...
Я тільки почав читати,але вона надто ... гуманна... за принципами цієї книги,мабуть, живе більшість людей на цій землі !!!! хоча дуже багато з них називають себе антисатаністами,тобто християнами...

А,ще одне:навіть після півгодинного читання помітно,що це не релігія,це просто атеїзм, дещо агресивно направлений проти християнства. Зі слабенькою переробкою і аналізом системи моральних цінностей,порівнюючи з Ніцшевською,імхо
  • 0

#135 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 03.12.2008 – 21:03

Цікаво, а де натрапив?
Відчуваю, що це близька ідея.
Чи є вона у друку хто автор, як називаєтсья книга?
  • 0

#136 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.12.2008 – 21:20

Цитата

це просто атеїзм, дещо агресивно направлений проти християнства.
- не зовсім так. Це, так би мовити, цинізм чи що.
і не направлений проти християнства. проти релігії агресивно направленою може бути лише інша подібна релігія, тобто інша течія християнства. Це просто недовіра, упередженість до інфантильних фанатиків.
  • 0

#137 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 21:53

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (3.12.2008 21:03) писав:

Цікаво, а де натрапив?
Відчуваю, що це близька ідея.
Чи є вона у друку хто автор, як називаєтсья книга?
знай мою добродушність і благочестя)).Ось тобі -- http://uath.org/index.php?news=119
Нехай будез тобою Господь Бог наш.Амінь.
*я ще ніколи так не святотатствував*

Перегляд дописуDarkLordVillis (3.12.2008 21:20) писав:

- не зовсім так. Це, так би мовити, цинізм чи що.
ну можна й так сказати...
  • 0

#138 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.12.2008 – 21:56

Всі мої друзі сатаністи зрештою погоджувались зі мною,що то "фігня палнєйшая". Ібо зайве.
  • 0

#139 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.12.2008 – 23:18

Перегляд дописуSensssorika (3.12.2008 21:56) писав:

Всі мої друзі сатаністи зрештою погоджувались зі мною,що то "фігня палнєйшая". Ібо зайве.
фігня - це ритуали. релігійні ритуали хоч християн, хоч дияволопоклонників, яких помилково називають сатанистами - то фігня! А от вчення - це філософія. Це спосіб життя.
  • 0

#140 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 04.12.2008 – 00:44

Перегляд дописуSensssorika (3.12.2008 21:56) писав:

ну ти як завжди,нічого не розуміючи, всралася посеред теми...
в даному випадку, моя думка == думка DarkLordvillis.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних