Перейти до вмісту

Сатанізм

Повідомлень в темі: 182

#101 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.05.2007 – 23:22

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (29.05.2007 15:46) писав:

Тю....а чого тоді сатанізм???якщо по логіці слідувати то сатанізм-поклоніння сатані

"Сатан" - перешкода, протвник, протидіючий (іврит).

Сатанізм - світогляд, основні концепції якого, переважно, протилежні до християнства та основних світових релігій.

І все це було без ідеологі і без назви доти, доки хтось не вирішив заробити на цьому. І цей хтось, описав це все як догму, а у маркетингових цілях викорстав старий, та ще не забутий церквою, товарний знак "Сатана". Для більшої привабливості, як бонус у комплект поставки, було включено трішки "Чорної магії", яка у свою чергу, почала ламати "догму" про те, що людина не повинна нікому поклонятися, так як історично чорна магія перекликається з демонопоклонством. Завершили формування нової церкви скандали, викликані як неврівноваженими прихильниками, що почали активно демонструвати свою "інакшість", агресію та зневагу до оточення, так і обуренням пересічних громадян.

Організація почала працювати, приносячи прибуток та владу засновнику(ам).

Це - був успішний комерційний проект.

Як на мене, більшість живуть та поступають як істинні сатаністи. Тільки незначна частина декларує це відкрито, скинувши маски (або, якщо точніше - не приховує їх).

Противникм сатанізму я можу порадити лише одне - не будьте латентними сатаністами, переможіть у собі іраціональний егоїзм. Бо, як на мене, латентний сатаніст заслуговує зневаги. Відкритий, принаймі, нікого не обманює щожо себе (окрім самого себе, але це вже інша тема).
  • 0

#102 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 30.05.2007 – 01:44

Шановний Aleph!Змушений Вас запитати,Ви що,заперечуєте Біблію?А хто спокусив Адама?Хто спокушав Ісуса?Що це за демонів виганяв Ісус?Божих?
Хоча,я знаю,звідки у Вас такі знання.Це добре,що Ви багато читаєте.Але,я наполегливо рекомендую Вам(і всім також)не споживайте інформацію із неперевірених джерел.Особливо це стосується інтернету.При нагоді я це доведу очевидними фактами.
Ну неправильно пити воду з брудної річки.І тим більше роздавати таку воду ближні своїм.Це навіть більше,ніж неправильно.
  • 0

#103 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 30.05.2007 – 12:06

Перегляд дописуПетро_М (30.05.2007 02:44) писав:

Шановний Aleph!Змушений Вас запитати,Ви що,заперечуєте Біблію?А хто спокусив Адама?Хто спокушав Ісуса?Що це за демонів виганяв Ісус?Божих?
Хоча,я знаю,звідки у Вас такі знання.Це добре,що Ви багато читаєте.Але,я наполегливо рекомендую Вам(і всім також)не споживайте інформацію із неперевірених джерел.Особливо це стосується інтернету.При нагоді я це доведу очевидними фактами.
Ну неправильно пити воду з брудної річки.І тим більше роздавати таку воду ближні своїм.Це навіть більше,ніж неправильно.

Моя відповідь Вас не задовільнить, так як її немає у Біблії, якщо її читати буквально. Довести, що її можна читати по іншому, я теж вам, швидше за все, не зможу. Якщо Ви перечитаєте мої попеедні повідомлення по інших темах, ви будете сати уявлення про мій світогляд.

Моя мета - не укріпляти ілюзії а руйнуватии їх.

Повідомлення відредагував Aleph: 30.05.2007 – 12:22

• 0

#104 alissa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 15:51

та.. давненько ніхто в цій темі ніц не писав.. але - спробувати варто.. Я б дуже хотіла поспілкуватися з людьми, які вважають себе сатанистами або дияволопоклонниками. сподіваюсь я правильно написала.. от. цікаво. для себе дізнатись.... отже - якщо хтось раптом знає таких людей чи знає, де таких людей може знайти.. мені б звісно цікавіші були перешоджерела:D ПРОШУ дуже хелпніть бідній дівчинці. моя ася - 386 642 857 !!! чекаю страшенно. буду дуже вдячна. данке.
  • 0

#105 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.08.2007 – 16:34

ееххх...
і як завжди все зводиться до протиставлення сатанізму християнству...

як на мене, сатанізм схожий на старі релігії, релігії, де основною тезою була сила і винятковість особи, а не тупа покірність долі і богам.
в темі "основа релігії" всі кричать про любов як основу релігії... ні, так не буває...
основою релігії є слабкість, слабка людина лізе в догмати і не хоче думати, осмислювати те, що їй втирають служителі культу.

сатанізм же ставить на перше місце життя особистості. не ідеалізований "мір во всьом мірє" і "рай небесний", "просвітлення" і тп. він зневажає слабкість і покірність...
і живе більшість скоріше не за приписами християнства, а скоріше за ідеями сатанізму. кожен день молитесь? пости? біблію читаєте? ні скоріш за все... і ставите на перше місце особисті потреби, а не потреби інших... це християнство? та ні...
  • 0

#106 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.08.2007 – 23:41

Справжній сатанізм пропагує свободу і відмовляється від всього духовного. А от сотоністи, це усілякі позери ПРИКЛАД (обережно, мати і всяка фігня)
  • 0

#107 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 03.08.2007 – 07:31

ого, як все серйозно! автор сайту, якась звичайна баба-позерка, аті два пацанчики взагалі репери.
а ті аматорські малюнки намальовані в пейнт, то вабще абаржатса. то же мне сатаністи :D
  • 0

#108 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 07:55

Перегляд дописуFunt (3.08.2007 08:31) писав:

ого, як все серйозно! автор сайту, якась звичайна баба-позерка, аті два пацанчики взагалі репери.
а ті аматорські малюнки намальовані в пейнт, то вабще абаржатса. то же мне сатаністи :D
Це сотонітси (сатаністи-позери). Позери є у всіх субкультурах і їх переважна більшість.
  • 0

#109 alissa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 11:12

гайс. то що на рахунок контактів? ніхто не може допомогти? всі ж так багато знають і так активно обговорюють. просвітіть і мене! я теж хочу! мені цікаво в Україні є бодай одна людина, яка щось РЕАЛЬНО знає про такі речі? чи у нас все закінчується на рівні чорних нігтів на пальцях і перевернутих хрестів на шиї???
  • 0

#110 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 12:26

Перегляд дописуalissa (2.08.2007 16:51) писав:

та.. давненько ніхто в цій темі ніц не писав.. але - спробувати варто.. Я б дуже хотіла поспілкуватися з людьми, які вважають себе сатанистами або дияволопоклонниками. сподіваюсь я правильно написала.. от. цікаво. для себе дізнатись.... отже - якщо хтось раптом знає таких людей чи знає, де таких людей може знайти.. мені б звісно цікавіші були перешоджерела:D ПРОШУ дуже хелпніть бідній дівчинці. моя ася - 386 642 857 !!! чекаю страшенно. буду дуже вдячна. данке.

Є у мене один знайомий. Філософський напрямок - Хаос. Дам йому твій UIN, а він вже якщо захоче - напише. Щодо дияволопоклонства - таких не знаю. Також не знаю відморожених малолєток з перевернутими хрестами та пентаграмами. Хіба на вулиці бачив - жалюгідне видовище.

А чим, якщо не таємниця, викликаний цей інтерес?
  • 0

#111 alissa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 13:43

читала шматки Сатанинської біблії - і нічого старшного і екстраПОГАНОГО там не побачила... скорше навпаки - хочу поспілкуватись з розумними людьми - може вони зможуть щось пояснити. чому в суспільстві так негативно ставляться до цього явища? як на мене трішки не справедливо.
  • 0

#112 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 14:15

негативно ставляться, тому що не розуміють
а тупі попи стверджують про нешативність сатанізму, самі плутають сатанізм і дияволопоклонництво.

все просто - суспільство нічого не знає про сатанізм і сліпо вірить тому, що йому розказують.

тут написано багато про сатанізм розумних речей, але як завжди сміття вистачає...
  • 0

#113 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.08.2007 – 17:52

BHAAD, і що саме на твою думку там є сміттям? (зацитуй)
  • 0

#114 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 18:42

сміттям я на цьому сайті вважаюкоментарі типу "хахах, тіпа ой умру от смєху"
взагалі вбиває спосіб коментування, замість здорового критичного співставлення фактів, дуже часто йдуть фрази рівня авторів статті, такі ж шаблони і місцями просто маразми божевільного.
в цілому дуже хороший сайт, але і там вистачає суб'єктивізму...
  • 0

#115 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.08.2007 – 19:35

Я тут читаю ваші пости і думаю коли дійде до джедаїв і ситхів? га... може бути така паралель як вважаєте? :)
  • 0

#116 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 19:57

а?
це тут при чому?
  • 0

#117 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 20:21

ну з того що я прочитала про сатаністів на тому більш респектабельнішому сайті то вони мені сітхів нагадали... свобода людини як основа світогляду... чи я може помиляюсь?
  • 0

#118 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 21:06

Ну але джедаї сповідували стриманіть в почуттях, зречення власних пристрастей заради вищого добра... а сітхи в свою чергу не обмежували людину взагалі... чим не сатаністи?
  • 0

#119 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 21:52

Перегляд дописуВертипузо (3.08.2007 21:21) писав:

ну з того що я прочитала про сатаністів на тому більш респектабельнішому сайті то вони мені сітхів нагадали... свобода людини як основа світогляду... чи я може помиляюсь?
Скоріше це схоже на роман «Нічна Варта». Якраз один в один ідеали християнства і сатанизму.
  • 0

#120 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 21:56

ну так ... там таки справді ото і є...тільки тоді сатаністи якісь люди які мають лишатись постійно без принципів і норм поведінки...ну тобо єдина норма це власна користь...

Повідомлення відредагував Вертипузо: 03.08.2007 – 21:56

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних