Перейти до вмісту

Ваш найбільший страх!

Повідомлень в темі: 318

#81 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 23:47

2 Киря...
я ж тобі зараз намалюю десяток ситуацій, коли страх не будується на незнанні.
фантазії досить...

щодо "не хоче визнавати"... якщо вже воно тобі само додумалося, то тоді претензій не маю.

2 zav.
теза гарна...
)
  • 0

#82 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Qiev

Відправлено 11.07.2006 – 23:51

Прокинутись живою у труні... :) Страшно...
  • 0

#83 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 12.07.2006 – 01:49

Я найбільше боюся коли-небудь, у найнесподіваніший момент втратити дорогу мені людину. :)
  • 0

#84 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.07.2006 – 09:45

Перегляд дописуParsokon (12.07.2006 00:47) писав:

я ж тобі зараз намалюю десяток ситуацій, коли страх не будується на незнанні.
фантазії досить...
Будь-ласка, чекаю!
zav, я за тебе радий :)
  • 0

#85 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.07.2006 – 10:37

найбільший страх - це незнання того, що тебе чекає, от перед екзаменом, смерть (ніхто не знає що там) і так далі, а в кожному конкретному випадку це вже деталі

Повідомлення відредагував Славік: 12.07.2006 – 10:44

• 0

#86 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 12.07.2006 – 11:21

Перегляд дописуКиря (12.07.2006 10:45) писав:

Будь-ласка, чекаю!
йой... а я не чекала... не хотілося нині включати фантазію... але раз ти так хочеш...

крім того. є страхи, які взагалі основані на знанні чи незнанні чогось базуватися не можуть...
от страх публічного виступу... чи він теж на знаннях оснований?

але ок... наприклад... угу.. отож...
моя знайома, що навчається в медичному, панічно боїться крові... вона і поступила туди, щоби боротися із своїм страхом, виявляється, вона зараз знає все досконало... але крові боятися не перестала... з третього курсу покидає навчання там і переводиться деінде...

дитина, дивиться телевізор.. бачить загальосвітню телепередачу про малярійних комарів та наслідки їх укусів... зароджується страх до хвороби, а попередньо ще і до укусів цих комах... у 11 класі вона знала на всі 100%, що в Україні цих комах нема.. і бути не може... і навіть, якщо вони щось і переносять, то явно не малярію, але вона ж навіть зараз у 30 градусну спеку не дозволяє собі одягу на короткий рукав....

далі... про страх темріви... це однозначно приклад такого страху.
чи ти хочеш сказати, що людина лежить в ліжку своєї кімнати, яку щойно вилизала до кореня і під ліжком і за шафою, лежить і не знає, що може бути у закутках?

батько мого знайомого - електротехнік...
і от одного чудово ранку, не знаю правил поводження із металом під напругою, він бавився батьковими речами. його тоді добряче тріпонуло...
зараз він знає все. провідність металу, властивості, він взагалі на фізичному вчиться, але будь-який дріт, який може бути підключений до мережі.. навіть, з прорезиненою оболонкою він однаково бере із остарахом. він бореться із своїм дитячим страхом, але страх є. він ніде не зник...

все.. я нині відпочиваю. досить.

страх... це ж просто емоції... і не буває людини, яка нічого не боїться... він не осований на знанні чи незнанні, він просто є. це показник скоріше не неосвітченості, а чуттєвості людини...

така моя думка.

p.s. тільки от не треба мені зараз закидати, що я кажу, що нема людей, які бояться через те, що чогось не розуміють.
є такі. але явно не всі.
  • 0

#87 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.07.2006 – 12:36

Перегляд дописуParsokon (12.07.2006 12:21) писав:

моя знайома, що навчається в медичному, панічно боїться крові... вона і поступила туди, щоби боротися із своїм страхом, виявляється, вона зараз знає все досконало... але крові боятися не перестала... з третього курсу покидає навчання там і переводиться деінде...
Знаю я, як допомогти вашій знайомій. :)

В. Суворов"Спецприз" (Глава 10) писав:

Как и огонь, кровь является постоянным атрибутом боевой подготовки солдата. Нас приучили думать, что солдата следует приучать к виду крови постепенно — сначала немного крови, затем больше день ото дня. Но специалисты отбросили эту точку зрения. Первая внезапная встреча солдата спецназа с кровью должна быть, уверяют они, совершенно неожиданной и в больших количествках. В процессе карьеры как бойца, перед ним будет неожиданно возникать огромное количество ужасных вещей без какого-либо предупреждения вообще. Поэтому он должен научиться не удивляться ничему и не бояться ничего.
...
Все мокрое и скользкое, и повсюду нескончаемые препятствия с прожекторами, направленными на них. Но они не помогают: они только мешают, ослепляют людей, пока они карабкаются. Все вниз. Вдоль по коридору. Затем впереди вода. Вся группа бегущая под уклон без замедления падает прямо в какую-то липкую жидкость. Вспыхивает слепящий свет. То, в чем они очутились, не вода — это кровь. Кровь выше колен, талии, груди. На стенах и на потолке куски гниющей плоти, кучи кровоточащих внутренностей. Ступеньки скользкие от скользких кусочков мозга. Солдаты в нерешительности толпятся в коридоре. Затем кто-то в темноте спускает с цепи огромную собаку. Есть только один способ убежать — через кровь. Только вперед, туда, где виден широкий проход и лестница наверх.
Читати далі...

у 11 класі вона знала на всі 100%, що в Україні цих комах нема.. і бути не може... і навіть, якщо вони щось і переносять, то явно не малярію, але вона ж навіть зараз у 30 градусну спеку не дозволяє собі одягу на короткий рукав....
Здається, пан Olexandr дуже добре висловився на цю тему.

страх... це ж просто емоції... і не буває людини, яка нічого не боїться... він не осований на знанні чи незнанні, він просто є. це показник скоріше не неосвітченості, а чуттєвості людини...
Я би розмежовував поняття страху й переляку. Останній ніхто наче не заперечує.
  • 0

#88 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 13.07.2006 – 11:08

Перегляд дописуzav (12.07.2006 13:36) писав:

ви мене таки заставите роздрукувати щось цього автора...)

те, що це клінічний випадок не спростовує існування такого випадку.. причому не як вийнятка.

Я би розмежовував поняття страху й переляку. Останній ніхто наче не заперечує.
можна детальніше? пояснити)

я переляк сприймаю, як раптовий вибух страху і паніки... це хвилинна річ. переляк. це тоді, коли людина, яка собак абсолютно не боїться лякається раптовості нападу і починає ікати.... оце переляк. чи що це тоді?
  • 0

#89 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.07.2006 – 12:57

Перегляд дописуParsokon (13.07.2006 12:08) писав:

ви мене таки заставите роздрукувати щось цього автора...)
Починайте з творів "Контроль" і "Вибір". ;-)

Перегляд дописуParsokon (13.07.2006 12:08) писав:

можна детальніше? пояснити)
я переляк сприймаю, як раптовий вибух страху і паніки... це хвилинна річ. переляк. це тоді, коли людина, яка собак абсолютно не боїться лякається раптовості нападу і починає ікати.... оце переляк. чи що це тоді?
Усе правильно.
Я про те, що є люди, які нічого не бояться постійно, але немає людей, котрі нічого не лякаються. Злякати можна будь-кого, інше питання - чи надовго?
Крім того, я би зважав на поняття сторожності/обережності/обачності, що не є прямими синонімами страху.
p.s. Кажуть, лише дурень нічого не боїться. Мені це не зрозуміло, бо не уявляю, чого боїться мудрець. ;-)
  • 0

#90 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 13.07.2006 – 14:11

Перегляд дописуzav (13.07.2006 13:57) писав:

Починайте з творів "Контроль" і "Вибір". ;-)
:)

Перегляд дописуzav (13.07.2006 13:57) писав:

Я про те, що є люди, які нічого не бояться постійно, але немає людей, котрі нічого не лякаються. Злякати можна будь-кого, інше питання - чи надовго?
пане, zav )
немає людини, яка постійно чогось боїться. якщо таке є, то це психічне розстройство - манія.

але є люди, які лякаються постійно одних і тих же речей. страх висоти чи ще чогось... оце страх.
а переляк це саме тоді, коли людина боїться недовго того, що взагалі є звичним.. це часто майже одноразовий страх.
от....
  • 0

#91 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.07.2006 – 14:17

Перегляд дописуParsokon (13.07.2006 15:11) писав:

пане, zav )
немає людини, яка постійно чогось боїться. якщо таке є, то це психічне розстройство - манія.
Усе ж різницю між запропонованим вами і запропонованим паном Olexandr'ом осягнути не здатен... :)
  • 0

#92 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 13.07.2006 – 15:23

Перегляд дописуzav (13.07.2006 15:17) писав:

Усе ж різницю між запропонованим вами і запропонованим паном Olexandr'ом осягнути не здатен... :cry:
:lol:
ну та вона не ходить весь час в шубі, озираючись на всі боки, із бігаючими очима...)))
вона просто хоче уникнути небезпеки, якщо так можна сказати.. ) це абсолюно нормальна людина при спілкуванні і в компанії. вона не обмежує своїх дій) їздить всюди і ходить коли захоче і робить що вважає за краще...
  • 0

#93 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.07.2006 – 15:53

А я боюсь боятись... самого страху тобто. Як тільки ти це допускаєш, автоматично стаєш вразливішим. І тоді людині немає що натиснути на цю точку і тупо тебе зломати. Бачив таке неодноразово. Останній раз на співбесіді, коли так просто зломали дівчинку, бо побачили острах в її оченятах...
Тоді може хіба врятувати відчуття самозбереження. Але і воно може підвести, у випадку, коли удар завдається від людини, від якої це найменше сподіваєшся. Тому найбільший страх є допустити когось надто близько, щоб не залишилось шансів вижити після завданого удару. . Але тоді ризикуєш залишитись повністю сам, в своєму "бронежилеті". Відтак, інколи потрібно "жертвувати" своєю моральною і психологічною безпекою в обмін на це.. бо воно того варте, навіть, якщо після того нічого від тебе не лишеться...
..eтmiтa't euтq, sтehтcaтs
  • 0

#94 M@vk@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-ненька

Відправлено 13.07.2006 – 19:01

а я ось як і Parkoson теж фізичного болю боюся. боюся також бути згвалтованою..
Боюся всього надприроднього, Полтергейста наприклад.
людей боюся...боюся повторення фашистського сценарію, не розумію, як люди могли бути такими жорстокими. а вже зараз з'являються нео-фашисти. це так жахливо.
боюся також, що життя пролетить, а в мене не буде чого і згадати, чого розказати внучатам..боюся, що і внучат може і не бути :lol:
  • 0

#95 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.07.2006 – 00:52

Перегляд дописуM@vk@ (13.07.2006 20:01) писав:

боюся також, що життя пролетить, а в мене не буде чого і згадати, чого розказати внучатам..боюся, що і внучат може і не бути :lol:
Але смерті ви не боїтеся?
  • 0

#96 M@vk@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 14.07.2006 – 12:53

нєє. смерті не боюся. це ж природно, що люди вмирають... всі ми там будемо. змінити це не можна :lol:
Я все-таки впевнена, що після смерті не наступає повний кінець. вірю там в якесь переродження душі чи ще щось на кшталт цього.
  • 0

#97 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.07.2006 – 12:57

Перегляд дописуM@vk@ (14.07.2006 13:53) писав:

нєє. смерті не боюся. це ж природно, що люди вмирають... всі ми там будемо. змінити це не можна :lol:
Я все-таки впевнена, що після смерті не наступає повний кінець. вірю там в якесь переродження душі чи ще щось на кшталт цього.
Маю до вас пропозицію, але вона вам не сподобається. ;-)
p.s. Та й медіяторам теж. :-)
  • 0

#98 Кукуй

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 14.07.2006 – 13:03

а я боюся шуганих людей, які наганяють жуті
  • 0

#99 M@vk@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 14.07.2006 – 13:10

Перегляд дописуzav (14.07.2006 13:57) писав:

Маю до вас пропозицію, але вона вам не сподобається. ;-)
p.s. Та й медіяторам теж. :-)

ви мене заінтригували. :lol: сподіваюся нічого такого, що б мене налякало?
  • 0

#100 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.07.2006 – 13:36

Перегляд дописуM@vk@ (14.07.2006 14:10) писав:

ви мене заінтригували. :lol: сподіваюся нічого такого, що б мене налякало?
Ну, ви ж смерті не боїтеся... ;-)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних