Перейти до вмісту

Ваш найбільший страх!

Повідомлень в темі: 318

#201 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 06.05.2008 – 18:18

боюся самотності, не в значенні, що страшно дома сидіти, коли батьків немає, а самотності, тобто залишитися самому у цьому світі
  • 0

#202 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Мельмак

Відправлено 06.05.2008 – 18:18

дзеркал і квітів (О.о)
  • 0

#203 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 06.05.2008 – 18:24

Цитата

дзеркал і квітів
дивно чути таке від дівчини :)
  • 0

#204 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 07.05.2008 – 18:46

Боюся залишитися самотньою у цьому житті. Наприклад, заміж не вийду... Або дітей не матиму... Дурні думки якісь, правда? :)
А думала, що якщо так все ж трапиться, то візьму дитинку з дитбудинку і житимемо вдвох. Всю себе присвячу тій дитині, заради неї житиму. Буду найкращою мамусею для синочка чи доці.
  • 0

#205 Чортополох

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 18:58

я голок боюсь і стоматологів... :)
  • 0

#206 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 07.05.2008 – 21:20

а от я боюся висоти незнаю чому але боюсь
  • 0

#207 natabum

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.05.2008 – 17:19

а я боюся темноти,ЗНО,смерті...............Прикріплений файл  1966418_nebo.jpg   53.24К   0 Кількість завантажень:
  • 0

#208 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 08.05.2008 – 18:05

Боюся мати страхи, бо вони обмежують людину (сюди не входять страхи, які стосуються здорового глузду:happy1:)
  • 0

#209 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 09.05.2008 – 00:01

А я в дитинстві одного разу перелякалася дуже сильно, коли побачила як горить велика бочка і листя коло неї. Тоді ще мені було десь роки три, а пам"ятаю той день, неначебто це сталося годину тому. Після цього декілька днів не могла заснути, тікала з кухні, коли бачила, як запалюється плита (обминала її десятою дорогою навіть коли вона була незапалена). Сірники, свічки, запальнички - це було найстрашніше для мене. Мене і до психологів водили, вони ще розказували мені щось, та що ж я могла зробити? :happy1:

Коли гуляла у дворі, то завжди тікала у хату, коли бачила десь дим чи вогонь, хоч і зовсім маленький. Навіть коли мені років 10 було, то коли йшла зі школи, завжди повертала на другу вулицю, коли бачила як хтось розпалював багаття. Але у цьому віці нікому не казала про свій страх, бо соромилася його і почала з ним боротися, тобто давити його всередині. А коли у таборі розпалювали прощальне вогнище, я завжди тікала, боялася до нього підійти.

Скільки себе пам"ятаю, у мене був неймовірний страх перед вогнем. Навіть у 15 років не могла набратися сміливості підійти до друзів, які співали пісні біля вогнища у таборі.

Але я його поборола! Чи поборола, чи страх пройшов сам по собі з віком, хоча розумію, що мої старання не могли пройти даром.

То що вже там ваші жучки, павучки і таргани, про яких всі пишуть на форумі. Я їх теж ненавиджу, але коли ви відчуваєте справжній страх, який був у мене, то це вже інша справа. Це навіть якась психологічна хвороба, мені здається. Хочеш побороти його, але НЕ МОЖЕШ! І лише потім він тебе відпускає сам по собі.
  • 0

#210 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.11.2008 – 13:21

Боюся звичайно втрати близьких людей у першу чергу.Це ніби залишитись без підлоги під ногами.А з "дивацьких" страхів боюся найбільше темних коридорів.Темних та вузьких,прямо як в мене вдома.От тільки мені щовечора прходиться ними ходити...іноді стараюсь побороти страх,не включати світло і переконувати себе що там за поворотом нічого нема.Але коли дохожу до дверей кімнати таке відчуття ніби ззаду мене хтось є,ніби мене переслідують..брр страшне відчуття,зразу забігаю в кімнату і закриваю її на замок.А ще боюся темних вікон.По тій же причині-хто зна що там...
  • 0

#211 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 10.07.2009 – 08:51

с-с-с-с-с-с-с-стоматологів боюся :)
  • 0

#212 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 10.07.2009 – 08:58

ччччупакабри...
  • 0

#213 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.07.2009 – 09:14

прострочених пельменів
  • 0

#214 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.07.2009 – 09:16

Шо по городу літатиме жива риба. Чи ще гірше- ходитиме і розмовлятиме.і ще гірше,якшо вона співатиме гімн РФ. Капєц! :beer:
ненавиджу рибу.
  • 0

#215 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 10.07.2009 – 09:17

Лишитися без і-нету
  • 0

#216 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 10.07.2009 – 09:30

Перегляд дописувеснянка (10.07.2009 09:58) писав:

ччччупакабри...
А чо нас боятися - ми з кумом добрі, поки ситі)))
  • 0

#217 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 10.07.2009 – 11:01

довгий час мала страх перед смертю, але вичитавши в підручнику філософії слова Епікура: "Найстрашніше з нещасть, смерть, не має до нас жодного стосунку, оскільки пои ми існуємо, смерть ще не присутня, а коли смерть присутня, тоді нас нема" - мене попустило, і тепер я боюся мишей (точніше сказати, не боюся - а просто бриджуюся)
  • 0

#218 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 10.07.2009 – 14:16

Я боюся темряви, собак, висоти і хробаків, особливо тих, що в м"ясі заводяться... ще й після недавнього випадку з моїм холодильником, у якому ми на тиждень залишили кусень м"яса...
  • 0

#219 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 11.07.2009 – 13:26

Перегляд дописуРомашечка (7.05.2008 18:46) писав:

Боюся залишитися самотньою у цьому житті. Наприклад, заміж не вийду... Або дітей не матиму... Дурні думки якісь, правда? :beer:
А думала, що якщо так все ж трапиться, то візьму дитинку з дитбудинку і житимемо вдвох. Всю себе присвячу тій дитині, заради неї житиму. Буду найкращою мамусею для синочка чи доці.

І я боюся самотності( знаєш, теж були такі думки...Хто зна як воно буде.=)все ж, надіємося, що самотність нас обмене)

колись боялася темряви, але якось переросла.
а ще боюся павучків, сороканіжок всяких, боюся води(
ну мається на увазі не взагалі води...а річок, озер глибоких...колись в дитинстві був випадок не дуже хороший, коли в останню хвилинку встигли врятувати(вдячна дотепер тому хлопцю(
  • 0

#220 Dung

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 03.10.2009 – 20:36

Я чогось найбільше боюся надмірно підвищеної уваги до себе, наприклад - сцена... :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних