Перейти до вмісту

Ваш найбільший страх!

Повідомлень в темі: 318

#181 Житомирянин

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:м. Житомир

Відправлено 12.10.2007 – 21:48

Боюсь стати байдужим до людського горя,боюсь не залишити після себе спогадів,боюсь жити в самотності,боюся не прокинутись зранку,боюсь будь-коли у будь-якому стані підняти руку на дівчину,боюсь пережити своїх дітей,боюсь боятись болі,адже це значить боятись життя...
  • 0

#182 Jane Mumr

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.10.2007 – 21:58

не знаю чого боюсь... мало над цим задумуюсь...мабуть людей.... вони зроблять шо хоч..... це злі і підлі істоти....

знаю одну дівчину що боїться метеликів..... а ще одна пташок....
  • 0

#183 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 08:48

Найбільше боюся провалу: провалу як людина. Боюся прожити життя, задавольняючи власні, примхи, бажання, прагнення, досягаючи усіх вершин у житті, не зважаючи на перешкоди, навіть, якщо це люди... Боюся одного разу прокинутися страшенно успішною і усвідомити, що все, чого я в житті досягла побудовано на людях, на експлуатованій та викинутій мною доброті і підтримці... ;)
  • 0

#184 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 23.10.2007 – 09:00

Чого більше всього боїшся - те завжди стається. Тому я завчасно себе готую до різних варіантів розвитку подій, щоб зустріти їх без страху. В результаті страх взагалі відходить у небуття.
  • 0

#185 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 09:07

Перегляд допису-=VJ=- (23.10.2007 09:00) писав:

Чого більше всього боїшся - те завжди стається. Тому я завчасно себе готую до різних варіантів розвитку подій, щоб зустріти їх без страху. В результаті страх взагалі відходить у небуття.

Ага, а от коли я іду в спідниці по тнмному провелку ввечі, ти як пропонуєшмені себе підготувати до різних варіантів? Морально настроюватися на отримання задоволення? ;)
  • 0

#186 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 09:33

Перегляд допису_saljama_ (23.10.2007 10:07) писав:

Ага, а от коли я іду в спідниці по тнмному провелку ввечі, ти як пропонуєшмені себе підготувати до різних варіантів? Морально настроюватися на отримання задоволення? ;)

Можна й так, коли ти до цього схильна. А якщо ні - то продумуючи свої дії в різних варіантах розвитку ситуації: "а якщо з цих дверей вийде один і кинеться до мене, то я буду робити так, так і так", а якщо ззаду з"явиться двоє, то я зроблю те і те". Я, від нічого робити, коли йду, завжди програю в голові різні вигадані ситуації, в тому числі найнеймовірніші. Так само, коли йду на нараду, думаю "от мені можуть задати таке питання, а я відповім отак, а ще можуть запитати про це, треба відповісти так, так і так". Звісно, все не передбачиш, але більшість ситуацій ніколи не захоплює мене зненацька.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 23.10.2007 – 09:34

• 0

#187 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 23.10.2007 – 12:17

Боюся робити неправильні вибори в житті.. Сьогодні усвідомила, що боюсь нового і залишити старе, лякає невідомість того нового... і водночас захоплює... і манить...
  • 0

#188 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 23.10.2007 – 12:20

Гнітюча темка... ;) Нагадує, що всі живемо в страху перед чимось, кимось чи собою... :)
Тому мені страшно піддаватися такому настрою, бо апатія - не найкращий стан для здійснення мрій! :)
  • 0

#189 kvitka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:країни мрій

Відправлено 23.10.2007 – 12:52

Боюсь пройти мимо і не помітити щось хороше, або зробити неправильний висновок і житти далі керуючись ним.
  • 0

#190 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 23.10.2007 – 12:53

боюсь,що зла в свiтi стає все бiльше i бiльше
  • 0

#191 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 24.10.2007 – 05:40

Майбутнього боюся...

Вірніше - невизначеності, що там чекає...
  • 0

#192 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 24.10.2007 – 10:32

Боюся засмутити близьких мені людей...
  • 0

#193 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.10.2007 – 10:57

З відомої пісні: "... боюсь, що прокинуся вранці, а надворі нема України - лиш віз на Сибір."
То є один з моїх найбільших страхів.
  • 0

#194 Космічна М@вп@

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.11.2007 – 21:03

боюся помилятися... :blink:
  • 0

#195 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 06.11.2007 – 21:17

А от журнал "Кореспондент" публікував порівняльний аналіз жахів людей сучасних і початку 80-х. Так уявляєте, тоді 48 (!) % опитаних найбільше боялися ядерної війни. Це просто нереально - так вбити в голову! А от жахи нинішніх українців цілком нормальні і навіть "європейські": смерті, хвороб, бідності, невизначеності і т.п.
  • 0

#196 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 07.11.2007 – 00:25

доречі, на першому місці серед страхів стоїть павукобоязнь, потім непам"ятаю, сорі
а отв мене напевне проста клаустрофобія, нелюблю закриті приміщення, менше 1 кубічного метра в об"ємі
  • 0

#197 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 07.11.2007 – 00:30

Боюся, що за мною бігатиме отой шмат хліба, який за вечерею не доїла... Бррр...
  • 0

#198 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 07.11.2007 – 00:54

Найбільше боюся втратити рідних і близьких.Ніщо більше мене в світі не лякає, як тільки смерть близької людини. Сама смерті не боюсь, головне щастя їхнє. :blink:
  • 0

#199 Buffoon2002

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Місто-Герой Київ

Відправлено 07.11.2007 – 02:01

Колись боявся змін у житті, але вже зараз почав сприймати їх як належне.

Зара мене інколи лякає відповідальність, яка лягає на мої плечі. Ну не можу я бути достатньо відповідальним.

А щодо мирських страхів, то можу поділитися арахнофобією. Ну не люблю я павуків і продукти їхньої життєдіяльності (павутиння та кокони)! :blink:
  • 0

#200 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 11.11.2007 – 20:08

Дуже боюся смерть, після якої ти просто "зникаєш". Тобто переносишся в той стан, як і до народження - не відчуваєш, не думаєш, не маєш жодних переживань, не існуєш. Це ж просто жахливо - не існувати.

А в дитинстві я ДО СМЕРТІ боялася павуків! Навіть незважаючи на те, що спокійно ловила шмелів в баночку для тік-таку, занурювала палець в мурашник, "годувала" коників-стрибунців травичкою, пхаючи її в якусь дзюрку на їх голові, навіть голими руками роздавлювала личинок колорацьких жуків у діда на селі! А от павуків боялася нестерпно. Поки не зрозуміла, що я вже їх не боюсь, а просто внушаю собі давню звичку, що я повинна їх боятись. :brovy: Це, здається, досить часте явище в нашому житті. Ну, ось і вся моя ентомологічна біографія. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних