Перейти до вмісту

Ваш найбільший страх!

Повідомлень в темі: 318

#141 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 27.08.2007 – 19:12

Павуків боюсь! :)
А якщо серйозно - старість. Найбільше боюсь залишитись старим непотребом в житті без засобів до існування B)
  • 0

#142 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 27.08.2007 – 20:36

Болюча смерть.
  • 0

#143 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.08.2007 – 20:53

Перегляд дописуCarMan (31.07.2007 21:59) писав:

стоматолога :D
я теж... :) мені в середу до нього йти... B)
  • 0

#144 Малина

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 28.08.2007 – 21:48

Раніше страшено боялася темряви, але це вже переборола.
Зараз боюся смерті...але більше не своєї, а близьких людей. А ще зовсім недавно з'явився страх потрапити в автомобільну аварію... :cry:
  • 0

#145 іншА

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:...не з Землі...

Відправлено 28.08.2007 – 23:09

Зовсім недавно боялася заснути - декілька тижнів підряд із вражаючою пунктуальністю снився один і той самий жахливий сон... :cry: дякуючи Богу минулось.
А зараз боюся вже ніколи не наладити дружні відносни з дорогою для мене людиною... :(
  • 0

#146 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.08.2007 – 23:26

Хмм... Отак задумався: куроче є і в мене фобія, боюсь втратити контроль над собою! То ясно не без перестанку, але деколи бувають форс-мажорні(з мажорами нич спільного)ситуації, в яких іде страх не за себе, а за самоконтроль, бо як клемка злетить, то получать всі хто буде мене оточувати :) і я нівінават :cry: Але той страх то добре, нагадує мені шо тре себе опановувати і бути готовим до ЧП :( :( :yes:
  • 0

#147 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 30.08.2007 – 21:00

Перегляд дописуTopper (29.08.2007 00:26) писав:

Хмм... Отак задумався: куроче є і в мене фобія, боюсь втратити контроль над собою! То ясно не без перестанку, але деколи бувають форс-мажорні(з мажорами нич спільного)ситуації, в яких іде страх не за себе, а за самоконтроль, бо як клемка злетить, то получать всі хто буде мене оточувати :angry: і я нівінават :( Але той страх то добре, нагадує мені шо тре себе опановувати і бути готовим до ЧП :unsure: :angry1: :angry:
В мене щось таке теж є :unsure: Але ще ніколи не втрачав контроль над собою, але якщо таке станеться, то....
  • 0

#148 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 31.08.2007 – 22:06

скажу вам чесно, я маю одну дуже велику фобію: я боюся, що коли я подивлюсяв в вікно, особливо ввечері там буде хтось стояти...просто в мене був один дуже неприємний випадок:коли я переїхала зі Львова(де я жила на 3 поверсі) до Винник(а тепер моя кімната знаходиться на першому,і ше й не дуже далеко від дороги), я зовсім не привикла закривати вечером штори, і от одного вечора я так і не закрила, спокійно сиділа і дивилася телевізор...і тут в ту мить забігає до мене сусідка і починає кричати чого я не закриваю штори,спочатку то виглядало по дурному її слухати, але після того як вона сказала, шо коли вона випускала на ніч свою собаку вона побачила шо біля мого вікна хтось стоїть,спочатку вона подумала шо то якийсь мій гість але коли підійшла ближче і хотіла з ним заговорити,він перелякався і втік...і от після того випадку я незможу спати в кімнаті в якій нема штор.... :(
  • 0

#149 Lixomanka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 31.08.2007 – 22:26

Я не знаю свого найбільшого страху. Напевно коли щось станеться, тоді й дізнаюсь. Знаю, що боюсь згвалтування, але це напевно мій не найбільший страх, а ще боюсь залишитись самотньою, тобто без рідніх та друзів.
  • 0

#150 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.08.2007 – 22:56

Перегляд дописуxrustya:) (31.08.2007 23:06) писав:

скажу вам чесно, я маю одну дуже велику фобію: я боюся, що коли я подивлюсяв в вікно, особливо ввечері там буде хтось стояти...просто в мене був один дуже неприємний випадок:коли я переїхала зі Львова(де я жила на 3 поверсі) до Винник(а тепер моя кімната знаходиться на першому,і ше й не дуже далеко від дороги), я зовсім не привикла закривати вечером штори, і от одного вечора я так і не закрила, спокійно сиділа і дивилася телевізор...і тут в ту мить забігає до мене сусідка і починає кричати чого я не закриваю штори,спочатку то виглядало по дурному її слухати, але після того як вона сказала, шо коли вона випускала на ніч свою собаку вона побачила шо біля мого вікна хтось стоїть,спочатку вона подумала шо то якийсь мій гість але коли підійшла ближче і хотіла з ним заговорити,він перелякався і втік...і от після того випадку я незможу спати в кімнаті в якій нема штор.... :unsure:
Ой, та ну нафіґ таке, я на 8-му поверсі зара живу :( але якби до мене заглядало якесь чудо якби жив на 1-му поверсі - 3.14.... тим шо під руку попаде :unsure: так, на всякий випадок :angry1:
  • 0

#151 Володя (vs wladlen)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень

Відправлено 01.09.2007 – 00:20

Боюся страшної ТЕЩІ. Повішусь якщо таке станеться.
  • 0

#152 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 01.09.2007 – 00:51

а я боюсь, що одного дня заб"ю на себе... :( що поховаю свій талант... :unsure:
я боюсь своєї байдужості , також мені страшно, що я можу забути як це - відчувати :unsure:

Повідомлення відредагував Raven@: 01.09.2007 – 00:52

• 0

#153 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • 524 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.09.2007 – 13:16

Перегляд дописуCassandra (27.08.2007 21:53) писав:

я теж... :blink: мені в середу до нього йти... :angry1:
:) А я в дитинстві хотіла стоматологом стати, ото добре що я передумала :(

Напевно найбільший мій страх це втратити когось з близьких людей....а так я навіть павуків, змій не боюсь .
  • 0

#154 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.09.2007 – 12:14

...а тепер мій найбільший страх - ховати інших людей заживо.
  • 0

#155 іншА

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:...не з Землі...

Відправлено 14.09.2007 – 21:36

Прочитавши пару книг Вербера , зрозуміла, що найбільшим моїм страхом є ,певно , саме страх перед смертю, а особливо перед ти , що там, за нею нема нічого, ні раю , ні пекла, ні наступного переродження...адже це значитиме , що у нас нема душі і ми просто складний набір клітин , який має як і все кінець ,після якого від нас залишаються, хіба що наші діти , але цього та-а-ак мало.... :rolleyes:
  • 0

#156 Йа)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Киїффф

Відправлено 14.09.2007 – 22:35

боюсь одружитися :rolleyes:
і бути без інтернету:cool2:

Повідомлення відредагував Йа): 14.09.2007 – 23:04

• 0

#157 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 15.09.2007 – 01:31

Викинути страх з голови.Всіма способами!!!
Бо він обо*язково дасть про себе знати...

• 0

#158 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 15.09.2007 – 09:24

Скажу чесно - СТОМАТОЛОГІВ
  • 0

#159 SLASH

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 15.09.2007 – 12:36

Хто боїться гуляти по цвинтарі вночі? ;)

Був випадок коли старий дід забирав козу с пасовища і повертався вночі додому і впав в свіжу вириту яму для гробу :wub: Почав звати на допомогу - його почув якийсь мужик і вирішив допомогти.....

Дід попросив , щоб його витягли, ну мужик "допоміг" - простягнув руки в темну яму - а дід вирішив подати спочатку козу :wub: От мужик злякався, коли в руки потрапили РОГИ кози :rolleyes: подумав, що чОрТ...

Взагалі боюся полтергейсту :cool2: особливо коли ти сам в кімнаті, а речі починають падати і тд. Телевізор сам вмикається і вимикається, незрозумілі звуки і шорохи, а ще кльово, коли в дім заходить кіт, якого ти вигнав на двір , причому всі вікна й двері закриті :yes: Хух ! Ще прикольно коли меблі самі рухаються чи самовільно займається вогонь на плиті :D

Повідомлення відредагував SLASH: 15.09.2007 – 12:39

• 0

#160 Tomis-S

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень

Відправлено 15.09.2007 – 12:51

Цитата

Ой, та ну нафіґ таке, я на 8-му поверсі зара живу

-Лікарю , я боюсь дивитися в вікно!
- Чому?
-Кожного ранку там прогулюється біла коняка....
-Ну і що? Коняки ж не страшні...
-Але я живу на 8-му поверсі... :rolleyes:

Боюся стоматологів. Чорт , щоб вони там не казали про сучасні методи лікування , страх все'дно є. :cool2:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних