Перейти до вмісту

У Франції жінка веде іудейське богослужіння в синагозі

Синагога Жінка Франція

Повідомлень в темі: 54

#41 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1739 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 29.10.2018 – 17:42

Перегляд дописуkalamar (29.10.2018 – 16:03) писав:

Наполеон свого часу розвязав єврейську проблему, Людовік 14 теж релігійні проблеми розвязував. Тому законом заборонити все можна звичайно. Инша справа, що то були тоталітарні держави. :wink2:
Комітет з прав людини вашої улюбленої ООН прямо називає заборону на нікаб порушенням прав людини.
Ну, не зманеврували значить... У будь-якому разі, у них ще півроку є. Часи Наполеона — то примітивка, зараз все набагато крутіше, мій улюблений ООН про це дбає :), така робота в них. А взагалі, там же була якась декларація про права та релігійні свободи за часи революції у Францо-краях. На рахунок тоталітарності, так у моєму, конспірологічному розумінні, Штати є тоталітарною державою, тотал контрол детка! Принаймні у великому масштабі. І норм...
  • 0

#42 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 30.10.2018 – 13:35

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (29.10.2018 – 17:42) писав:

Часи Наполеона — то примітивка,
Наполеон завоював славу великого друга євреїв і використав то в своїх інтересах. Макрон явно надхненний Наполеоном ( ідея офранцузити французьких мусульман), але він не враховує, що тепер нема наполеонівської Франції. І те, що мусульмани не євреї, іслам сильна релігія.

"Французы должны принять ислам. Отказ от мультикультуризма это предательство".(с) Президент Франции Макрон
Власне, і решткам французів то не надто сподобається. Тому не маючи тотального контролю сильної руки досгнути того неможливо.

Повідомлення відредагував kalamar: 30.10.2018 – 13:53

• 0

#43 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 30.10.2018 – 14:12

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (29.10.2018 – 17:42) писав:

А взагалі, там же була якась декларація про права та релігійні свободи за часи революції у Францо-краях.
Великоскрепна анатема Європі.
Але, якщо серйозно, у Фрації виходить 5 мільйонів віруючих мусульман, і тепер десь 4 мільйона християн, тобто, передача пустих католицьких храмів мусульманам під мечеті, справді була би не погана ідея. :wink2:
  • 0

#44 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 30.10.2018 – 17:22

Перегляд дописуkalamar (30.10.2018 – 13:35) писав:

Наполеон завоював славу великого друга євреїв і використав то в своїх інтересах. Макрон явно надхненний Наполеоном ( ідея офранцузити французьких мусульман), але він не враховує, що тепер нема наполеонівської Франції. І те, що мусульмани не євреї, іслам сильна релігія.

"Французы должны принять ислам. Отказ от мультикультуризма это предательство".(с)  Президент Франции Макрон
Власне, і решткам французів то не надто сподобається. Тому не маючи тотального контролю сильної руки досгнути того неможливо.
Я б не сприймав за те що говорять політики за реальну ситуацію, без сумнівів принаймні... Немає особливого смислу порівнювати примітивку Наполеона та сучасну ФР. У тих краях було різне, але була і толерантність. Просто ніхто не буде тим же муслімам давати змогу порушити цю толерантність. Який би Іслам сильний та традиційний не був, у глобалізованому світі, особливо у Західному, в цієї релігії немає ніяких шансів. Релігія змінює суспільство, а суспільство змінить релігію. Головне не відчужувати релігійний контингент від суспільства, про що і нагадали в ООН для жабсів. І Ви б згадали Дена краще, та його котів, а не Наполеонів всіляких: не важливо у що вірить солдат армії ФР, в Аллаха, чи Ісуса, якщо цей солдат стріляє у ворогів ФР — це хороший солдат. Якось так, головне не дати на цьому фоні розкрутитися осяйним рухам, зараз у Європці це проблем нумбер ван. — На мою, власну думку.

...искоренить былые социальные обязательства и оптимизировать расходы, получить смешанное, лишённое вырванных корней население, установить в интересах денежных мешков тоталитарное общество, полицейское государство. Христианская вера и свобода являются для этого препятствием, ислам — поводом. Из этого и следует исходить.

Источник: https://rua.gr/news/...-v-mecheti.html
— Містере Каламар, Я вже говорив, така безтолковка для мене давно пройдений етап, Я думаю користувачі типу "все за..." з радістю підтвердять для вас більшість із цього (із поправкою локальну форму, тутешню), але боюсь, ваш покірний слуга, це не зовсім із цієї групи людей...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 30.10.2018 – 17:23

• 0

#45 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 30.10.2018 – 17:28

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (30.10.2018 – 17:16) писав:

Я б не сприймав за те що говорять політики за реальну ситуацію, без сумнівів принаймні... Немає особливого смислу порівнювати примітивку Наполеона та сучасну ФР. У тих краях було різне, але була і толерантність. Просто ніхто не буде тим же муслімам давати змогу порушити цю толерантність. Який би Іслам сильний та традиційний не був, у глобалізованому світі, особливо у Західному, в цієї релігії немає ніяких шансів. Релігія змінює суспільство, а суспільство змінить релігію. Головне не відчужувати релігійний контингент від суспільства, про що і нагадали в ООН для жабсів. І Ви б згадали Дена краще, та його котів, а не Наполеонів всіляких: не важливо у що вірить солдат армії ФР, в Аллаха, чи Ісуса, якщо цей солдат стріляє у ворогів ФР — це хороший солдат. Якось так, головне не дати на цьому фоні розкрутитися осяйним рухам, зараз у Європці це проблем нумбер ван. — На мою, власну думку.
Це християнство не має шансів і буддизм, а іслам в світі росте не по дитячому. Ви вкрай наївні. В сучасному світі йде інтелектуальна деградація, і релігії почнуть знову мізки завойовувати, тому у іслама, ще й які шанси.
Власне, іслам толерантніший за християнство як релігія. Ісламські країни історично були толерантніші за християнські. Просто, коли епоха власне колоніалізму закінчилась, і змінилась неоколоніалізмом, в ісламських країнах це співпало з розвитком капіталізму, а отже з одночасним формуванням національностей, тому ісламський світ став тероронебезпечний. Тут іслам тільки одна із причин. Звідси висновок, при поступовому зростанні самоусвідомлення в Африці, слід очікувати африканського релігійного антизахідного тероризму. Я не Лівію маю на увазі, а власне дальшу Африку.

Повідомлення відредагував kalamar: 30.10.2018 – 17:34

• 0

#46 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 30.10.2018 – 18:08

Перегляд дописуkalamar (30.10.2018 – 17:28) писав:

Це християнство не має шансів і буддизм, а іслам в світі росте не по дитячому. Ви вкрай наївні. В сучасному світі йде інтелектуальна деградація, і релігії почнуть знову мізки завойовувати, тому у іслама, ще й які шанси.
Власне, іслам толерантніший за християнство як релігія. Ісламські країни історично були толерантніші за християнські.  Просто, коли епоха власне колоніалізму закінчилась, і змінилась неоколоніалізмом, в ісламських країнах це співпало з розвитком капіталізму, а отже з одночасним формуванням національностей, тому ісламський світ став тероронебезпечний. Тут іслам тільки одна із причин. Звідси висновок, при поступовому зростанні самоусвідомлення в Африці, слід очікувати африканського релігійного антизахідного тероризму. Я не Лівію маю на увазі, а власне дальшу Африку.
Ну росте, яка різниця? Скільки муслім-жінок у ФР носять ті накидки, у процентному співвідношенні? Половина? Третина? А скільки процентів в ІРІ...? Ось і вся відповідь вам. Не так давно фільм бачив, французький, там чувіха говорить: "Я мусульманка!", сидячи за столом із хлопцями, без ніякої накидки, і дехто з них також був мусульманин по сюжету. За таке в ІРІ забили б камінням, на місці... Особливо у сільскій місцевості. Відчуваєте різницю? Іслам зміниться, як колись змінилося Християнство. І взагалі, конкуренція на релігійному плані це в деякій мірі добре. Монополія в динамічному, глобалізованому світі, навіть у плані релігії, це не гудс...
Неоколоніалізм *закочує очі під лоба*, авжеж... В більшості Африки абсолютно начхати на самоусвідомлення, люди йдуть в "Боко-Харам" бо це єдиний захист у багатьох місцях, там де жрать нічого, люди не мають часу особливо паритися за скрєпи. Тому і еміграція йде потоком :(.

Тероризм буде завше — Ісламьска Держава Іраку та Лебанту, це осколок Холодної Війни містере Каламар, а не ваших "неоколоніалізмів", і доки буде холодна війна, доки терор тільки зростатиме, бо у світі мас-медіа, інтернету, глобалізму, це ідеальний інструмент...
  • 0

#47 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 30.10.2018 – 19:19

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (30.10.2018 – 18:08) писав:

Тероризм буде завше — Ісламьска Держава Іраку та Лебанту, це осколок Холодної Війни містере Каламар, а не ваших "неоколоніалізмів", і доки буде холодна війна, доки терор тільки зростатиме, бо у світі мас-медіа, інтернету, глобалізму, це ідеальний інструмент...
Та не осколок це холодної війни, якої нема вже 30 років. Частково ісламський тероризм це наслідок утворення держави Ізраїль, але в основному, це політика певних новосформованих капіталістичних ісламських еліт. Це реакція на неоколоніалізм. Ісламські еліти боряться із західними за своє місце під сонцем, не прив’язуйте сюди холодну війну.
  • 0

#48 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 30.10.2018 – 20:10

Перегляд дописуkalamar (30.10.2018 – 19:19) писав:

Та не осколок це холодної війни, якої нема вже 30 років. Частково ісламський тероризм це наслідок утворення держави Ізраїль, але в основному, це політика певних новосформованих капіталістичних ісламських еліт. Це реакція на неоколоніалізм. Ісламські еліти боряться із західними за своє місце під сонцем, не прив’язуйте сюди холодну війну.
Я тебе конечно верю, разве могут быть сомненья? Мені просто цікаво, от допустимо Ви уявляєте світ як систему там, неоколоніалізми, націоналізми, ісламізми, та іншу дурню... Невже Ви не можете уявити структуру яка також це може уявити, як і Ви? Тільки розумієте в чому різниця між вами та системою? Ви можете уявити, а там люди можуть прогнозувати, у них для цього всі можливості. Звичайно Ви можете далі думати що клани-обами, націоналізми-неоколоніалізми, і воно все так само-собою розвивається, але вибачайте, у мене дещо інші уявлення.
Про те що вже за тридцять років немає холодної війни, Я також, абсолютно із вами згоден. :)

Із приводу ІДІтаЛ не зв'язана із холодною війною: навіть по Вікідепії, була така операція "CYCLONE", називалася... Якщо Ви гадаєте що та операція обмежувалася фінансовою допомогою — наївно Ви думаєте. Думаю там було багато різних методів, наприклад дестабілізація регіону сприяє піднесення кантінгентику типу осяйних чи божественних (у даному випадку божественних), а цю дестабілізацію можна створити різними методами. А скільки таких "ЦІКЛОНІВ" про які не пишуть в Нью-Йорк таймс, ух... :facepalm:

Про Державу Ізраїль — той регіон, мало не епіцентр холодної війни на Близькому Сході, навіть зараз, із відповідними наслідками та рішеннями. Деякі речі змінюються, деякі не дуже.

Як на мене Штати, відчуваючи свою провину за цілеспрямовану підтримку нацизму, допомогли створити Державу Ізраїль, й допомагають їй і по сей день. Союз в свою чергу, будучи не в меншій мірі винний в створенні тієї клоунської, Нацистської Германійки, в якому інтелектуальна еліта, так-само як і в Штатах була також і єврейського походження, принаймні публічна, абсолютно на це все начхав... :(
А із приводу ваших ля-ля про націоналізм-неоколоніалізми, капіталізми, воно самр-собою, так в холодній війні використання осяйних — це стандарт ще із комінтернівських, тридцятих років минулого століття.

Уявіть ситуацію, от живе собі плем'я примітивних тубільців, воно там кичиться із іншим племенем за те, у кого розмальовки на булка красивіші. А тут приходять боги, й дають одному із племені зброю, технології, віждів, віру, тощо. Знаючи на перед, на багато вперед, що буде далі, й вуаля, далі це плем'я само по собі починає перетворюватися із нікому не відомої забичинки, в сурйозну проблему для когось... Так працює холодна війна із націоналізмом, на мою, власну думку.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 30.10.2018 – 20:12

• 0

#49 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7270 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.10.2018 – 20:39

знаючи на перед, що буде далі....
совок дав технології китаю. знав що буде наперед? вгадав?
  • 0

#50 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 30.10.2018 – 21:02

Перегляд дописуУповноважений (30.10.2018 – 20:39) писав:

знаючи на перед, що буде далі....
совок дав технології китаю. знав що буде наперед? вгадав?
Скажімо так, прогнозував, принаймні на мою думку. У прогнозів (тим-більше того часу) є певні обмеження, прогнозувати якимсь аналітичним відділом динаму осяйного двіжняка в регіон простіше ніж прогнозувати КНР, допустимо. КНР само вміє прогнозувати непогано, має для цього достатні можливості, принаймні починаючи десь із 80-х років минулого століття.
Проблема не в прогнозах, проблема в тому, що ті хто мають змогу добре прогнозувати, також мають змогу впливати, причому часто-густо глобально на щось. Такий от хід думок, взагалі мені аж самому дивно, звідкіль в бісової матері мені це все в голову прийшло... Ніхто із людей яких Я зустрічав протягом життя, навіть близько такого нічого не думав, ну принаймні не виражав таких думок! То здвідкіль це могло взятися... Дурня якась.
  • 0

#51 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.10.2018 – 09:28

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (29.10.2018 – 12:53) писав:

РІ — Республіка Індія. Конфлікт це коли тисячі людей не хочуть виконувати рішення суду. Пакування консервів — вирішення цього конфлікту. Співпраця за умови що держава контролює виконання законів та директив з боку релігійних організацій, і ніяк інакше.
Ну не те щоб мені подобався контроль, але мені багато чого не подобається в сучасному складі речей ще більше ніж контроль... Головне щоб ті хто контролююьб були норм риб'ятка, не осяйні чи божественні клоуни, і в них не протікав чердак як у відповідних в одній, сусідній до України державці.
От з цього і починається тероризм. З пакування. Вони ж не забудуть цього.
Згадати хоча б, як тут на Теревенях усіх тероризував користувач з "чудовим ніком", поки його не перестали банити. Це тепер він хороший, нікого не займає (умовно хороший звичайно, але таке життя, адже заробляти на Інтернет чимось треба, доводиться постити антиагітки, теж свого роду спамерство, не біда, що їсти нема чого, їсти, не срати можна зачекати, головне, щоб випорожнити душу було куди). Так от. Ліричний відступ.
Держава створює правила, загальні правила для всіх мешканців держави, і охороняє ці правила законом, якщо якась релігія не вписується в ці правила (практикує жертвоприношення, оргії), то вона опиняється поза законом. Але в даному кокретному випадку держава приймає якесь точкове рішення. Може ще приймуть там закон, який забороняє в храмах роззуватися? Ти б теж цьому тішився?

Перегляд дописуkalamar (30.10.2018 – 17:28) писав:

Інтелектуальна деградація кажете. Така?)):
Прихований текст
чи така:
Прихований текст
Так це завжди було. Не перебільшуйте. Зараз все-таки люди ж грамотні, всіх заставляють ходити до школи. Невідомо лише чи толк з цього є.
  • 0

#52 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 31.10.2018 – 13:15

Перегляд дописусерпинка (31.10.2018 – 09:28) писав:

Інтелектуальна деградація кажете. Така?)):

Так це завжди було. Не перебільшуйте. Зараз все-таки люди ж грамотні, всіх заставляють ходити до школи. Невідомо лише чи толк з цього є.
Це радянський кіч, на американські вестерни, які в свою чергу теж кіч.
До речі, тепер на 1/6 планети ніхто не зможе зняти нічого навіть наближеного за якістю.

Подивіться, наскільки спрощується шкільна програма. Ми при вступі, і при випуску, з укрмови писали твір (не диктант, не переказ, а твір), тепер тест.
З фізики письмово-усний екзамен із задачами і теорією. З математики письмовий екзамен із задачами.

Тест.
В ідіократії бачили як в лікарні через піктограми діагноз ставили? Медсестра натискала кнопку із відповіжною піктограмою. :)

Причому на заході примітивізація, орієнтування освіти на дебіла, відбулось суттєво раніше, ніж у нас.

Повідомлення відредагував kalamar: 31.10.2018 – 13:26

• 0

#53 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 31.10.2018 – 14:47

Перегляд дописусерпинка (31.10.2018 – 09:28) писав:

От з цього і починається тероризм. З пакування. Вони ж не забудуть цього.
Згадати хоча б, як тут на Теревенях усіх тероризував користувач з "чудовим ніком", поки його не перестали банити. Це тепер він хороший, нікого не займає (умовно хороший звичайно, але таке життя, адже заробляти на Інтернет чимось треба, доводиться постити антиагітки, теж свого роду спамерство, не біда, що їсти нема чого, їсти, не срати можна зачекати, головне, щоб випорожнити душу було куди). Так от. Ліричний відступ.
Держава створює правила, загальні правила для всіх мешканців держави, і охороняє ці правила законом, якщо якась релігія не вписується в ці правила (практикує жертвоприношення, оргії), то вона опиняється поза законом. Але в даному кокретному випадку держава приймає якесь точкове рішення. Може ще приймуть там закон, який забороняє в храмах роззуватися? Ти б теж цьому тішився?
Загальні, не загальні, це правила головне щоб ці правила не порушували інтернаціональних, інакше буде бо-бо. Тероризм починається тоді, коли в державі клоуни стають у руля, та/або хтось ззовні починає "допомагати"... Це двадцяте сторіччя дитинко, якщо в Кандагарі стався вибух, це не означає що місце де "робили" вибухівку не потрібно шукати в якомусь Вайомінгу/Самарканді. Глобалізація. Завше були протести за/проти Одіна/Ісуса, розмальовки, національні двіжняки за самовизначене самовизначення, тощо, просто в ХХ ст. в. Р. Х., багато факторів, основний із яких — новий тип імперій, підняли це все на люто новий рівень.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 31.10.2018 – 14:48

• 0

#54 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 01.11.2018 – 10:26

Перегляд дописуkalamar (31.10.2018 – 13:15) писав:

Це радянський кіч, на американські вестерни, які в свою чергу теж кіч.
До речі, тепер на 1/6 планети ніхто не зможе зняти нічого навіть наближеного за якістю.
Він мені теж подобався спочатку, поки брат не почав випробовувати на мені прийомчики з фільму.
І це не смішно.

Подивіться, наскільки спрощується шкільна програма. Ми при вступі, і при випуску, з укрмови писали твір (не диктант, не переказ, а твір), тепер тест.
З цього списку найтяжче - це переказ, потім іде вже твір разом з тестами, а найлегше - це диктант (до речі, десь скоро має бути радіодиктант).
Я при випуску писала переказ, а при вступі здавала тести. Переказ містив вірш, який для відмінної оцінки треба було теж написати. Це була жесть, особливо для мене, з моєю пам'яттю. Твори писати мені не тяжко, просто часу треба більше. А от тести не такі вже й легкі виявились, при вступі здавала, з моїм то везінням ще й (я колись не вивчила один білет і він мені попався, а один білет не зрозуміла і не спитала на консультаціях і він мені теж попався). Тести паралельно з мови і літ-ри були при вступі, причому з літ-ри були питання з тих письменників, яких я не вчила.

З фізики письмово-усний екзамен із задачами і теорією. З математики письмовий екзамен із задачами.
У мене з мат-ки письмово-усний екзамен був.

Половину питань пройшла. Перевірила, десь 3-4 помилки зробила. Не так все просто там. Думати треба. Хороші тести. Що вам не подобається?

В ідіократії бачили як в лікарні через піктограми діагноз ставили? Медсестра натискала кнопку із відповіжною піктограмою. :)
Вона здається направлення виписувала, а не діагноз ставила.

Причому на заході примітивізація, орієнтування освіти на дебіла, відбулось суттєво раніше, ніж у нас.
А у нас що зараз робиться? Не знаєш до якого лікаря йти, і тебе участковий толком не може нікуди направити. Самому треба лікарів шукати напряму. А діагноз встановити це й тепер проблема. У моїх родичів дитина маленька 3 тижні кашляла, лікар нічого толкового не виписувала, аж поки не звернулись в обласну лікарню, де поставили діагноз бронхіт, який треба було належно лікувати, а не сиропчиками.

Повідомлення відредагував серпинка: 01.11.2018 – 10:28

• 0

#55 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 01.11.2018 – 21:59

Тест.
Ви самі хоч подивилися, що ви запостили?))
Тести складаються з 3 частин. Перша - це укр мова (нормальний тест, місцями дуже складно, місцями дуже легко, в основному середньо, щоб скласти на відмінно, або не скласти взагалі, треба дуже постаратися).
Друга частина... більш жорстка, я майже все неправильно відповіла, бо укр літ. А третя частина - твір! Відкрийте останнє 58 питання. І ви ще кажете, що програма спрощена? Для кого? Хіба що для вчителів, бо легше перевіряти.

Повідомлення відредагував серпинка: 01.11.2018 – 22:01

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних