Перейти до вмісту

Карамельний кнур - лузер подвійної гри


Повідомлень в темі: 2

#1 все заєбісь

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 200 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 14:38

 • 2
Порошенко веде подвійну гру. Але так незграбно і штучно, що тільки дурень цього не помітить.
Є внегласна домовленість з Росією, що він має грати роль антиросійщика на словах, а на ділі зливати Україну кацапам, що й відбувається. Друга, штучна роль - прозахідника, але лиш на словах. Захід вкурив подвійну гру кнура не зразу.
Ще 5 років кнура І демонтаж країни стане фактом. Але блять, що найгірше, всі топові кандидати є агентами Кремля. Лиш рольова поведінка інша. Таякби супермаркет з товарами. Але що б ти не вибрав - бабло йде в одну касу.
Жидокацапи торжествують - україна їхня.

#2 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7163 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.10.2018 – 17:10

захід вкурив що кнур західник лиш на словах?
нє а
кацапстан в тій самій системі "заходу" при чому в кацапстані все це значно веселіше ніж у нас. МВФ центробанк і білети банка росії... я на ютубі надивився :)
 • 0

#3 все заєбісь

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 200 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 18:34

перший рік вони вірили, чи хоча б вдавали ніби вірять, що поп є прозахідним. я памятаю той ажіотаж у польських медіа - вони реально думали, що україна стане флагманом протикацапським. а потім обламались. ну а нє. захід приймає санкції проти рф а україна лищ збідьшує товарообіг.
медвечук є невїздним у штати а поп рлбить його посередником на переговорах. цирк.
я оцінюю дії і бачу що вони розїодяться зі словами. я навіть впевнений що існує підкилимний домовленість з рф що укрчільники будуть вести себе як клоуни а не політики. щоб висміяти все. чого варте лише попівське блазнювання про удари по зубах росії. всі його словеса - це комедія і брехня.
комедія про якусь там армію бойову а насправді знедіяння укрармії пияцтво по окопах домовленності з данєцкіми хто й коли пострілюватиме це вистава і ганьба. далі. мова. бреше що в армії пол. росмовних бо там в основному захід центр і суржик сільських з півдня та півночі. східниї там нема. вони всі у києві та львові або як валєра сидять по хатах і пашуть на дєда сєма ночами. і взагалі шо він зробив для мови - ніхуя! жодного каналу не створив українською не покарав рускій інтер а жінка взагалі на ккацапоахмєтовській україні гімнастику ранком вела. тьху. на жінку дебільну і на ахмєтова з яким поп йде разом на вибори. ахмєтов який русифікував донбас так як ніхто став друзякою попа. і ця людина йде на вибори під гаслом Мова!
їбіть мене конячим хуєм але такого лицемірства в януковища і близько не було. той був підер і цього не ховав, а цей кнур каже на чорне що вона біле і не мругає. підерас зробив країну посміховиськом на весь світ і всі віка. тільки підерас здає свою територію без пострілу а потім з нею торгує аж гай гуде. тільки останній гандон щодня вживає слово агресор і продовжує дипломатичні стосунки із загарбником.
і цього прокацапського гандона підтримують псевдокраїнці. от валєра. ніби пише укр. а в душі кацап. українець би хуй витримав сидіти в хаті коли поруч кацапи. бо партизанити не хочесі у своїй області. хай тупі зах. селюки їдять за 2тисячі км і боряться за рускомовний данбас. та пішли винахуй! він нам нахуй не потрібен. як і ваш йобаний окацаплений київ. не треба 3 мільйонам рускоязичних кієвлян україна - та нам тим більше не треба! тільки виїдіть нахуй з зах.україни і не окацаплюйте її своїми данєцкімі пєрєсєнцамі інтерами ахмєтавими і подібними порошенками. бути придатком польщі краще ніж колонією кацапської хохляндії.
тлму я чекаю коли нарешті кацапожид поп успішно розвалить країну і її території стануть новими сателітам москви.
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних