Перейти до вмісту

Вибори президента 2019

Повідомлень в темі: 181

#41 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4928 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 16.10.2018 – 20:59

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (16.10.2018 – 18:33) писав:

Ви не врахували факту що після розвалу багато хто отримав доступ до архівів. До архівів які писалі ті, що за вашими словами нічим не відрізнялися від тих що в Штатах. Тільки от проблема, архіви подібні в Штатах були і є відкриті, там неможливо провести таку політику нищення як проводили в Союзі на початку його становлення.
Що за брєд. В штатах нема грифа секрктності?
Що за дурня "До архівів які писалі ті, що за вашими словами нічим не відрізнялися від тих що в Штатах." Де я таке писав?
Я користувався звичайними міркуваннями здорового глузду.
Ви написали, що в архівах там все брешуть, я просто пояснив, що з міркувань здорового глузду це маразм, бо якщо припустити, що архіви брехливі, то треба припустити, що ті хто писав тоді якісь документи, знали майбутнє, знали, що в 90-х ліберасти шукатимуть компромат, і тоді навмисне для майбутніх істориків брехали в документах. Це суто математичне міркування.

Повідомлення відредагував kalamar: 16.10.2018 – 20:59

• 0

#42 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 16.10.2018 – 21:08

Перегляд дописуkalamar (16.10.2018 – 20:59) писав:

Що за брєд. В штатах нема грифа секрктності?
Що за дурня "До архівів які писалі ті, що за вашими словами нічим не відрізнялися від тих що в Штатах." Де я таке писав?
Я користувався звичайними міркуваннями здорового глузду.
Ви написали, що в архівах там все брешуть, я просто пояснив, що з міркувань здорового глузду це маразм, бо якщо припустити, що архіви брехливі, то треба припустити, що ті хто писав тоді якісь документи, знали майбутнє, знали, що в 90-х ліберасти шукатимуть компромат, і тоді навмисне для майбутніх істориків брехали в документах. Це суто математичне міркування.
Є там багато рівнів секретності. Брехня, істина, як завше. Але там якби швабодка слова, децентралізації, приватна власність, гласність, теде й тепе. Це все елементи ефективної системи. Тому Штати і легко критикувати за геноциди всілякі, бо це все на виду робилось. Та і вони не заперечують більшість своїх помилок.
Я не говорив шо в архівах все брехня, це було б тупо не практично. Я зауважую що не потрібно їм сліпо вірити, бо циферки, це всього лиш циферки кимось, колись, із якоюсь метою написані на папері, наприклад... По тих же архівах, той же містер Хлевнюк, зробив відповідні висновки. Ви хочете заперечити академічність його робіт, та робіт тисяч, таких як він? А по тих роботах в Союзі за вусатого було якби все дуже погано, нон-стоп голод, апогеєм якого стала повна експропріація продовольства, відчуження та локалізація регіонів де вона проводилася... Ну і все таке.
  • 0

#43 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1891 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.10.2018 – 22:18

Фрост, твої опуси вже мабуть ніхто не читає. Май повагу до людей, що відвідують цей форум, пиши менше, не обов'язково викладати всі думки одразу, притримуй їх до іншого випадку.
Щодо культу особи хотіла сказати. Це ж тут обговорювали культ? Так от. Культ особи завжди був, не варто вірити своїм маренням ніби були періоди, коли цього не було. Хтось зробив собі культ із Леннона, хтось із Леніна, з Тимошенко, _Ех - з Порошенко... (не ображайся, я любя))
Після розвінчання культу особи Сталіна, всі наступники намагалися уникнути повторення культу особи, але цього стало ненадовго. Знайшовся Путін. Пригадую, як в універі деякі дівчата обговорювали новини, які навіть спеціально дивилися заради Путіна, так він їм подобався. Цікаво, чи зараз так подобається. Я ніколи не звертала на нього особливої уваги, якщо що.
Культ особи завжди був, просто не завжди він сформовувався навколо політиків.

Повідомлення відредагував серпинка: 16.10.2018 – 22:19

• 0

#44 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 01:03

Перегляд дописусерпинка (16.10.2018 – 22:18) писав:

Фрост, твої опуси вже мабуть ніхто не читає.
Ну, містер Каламар відповідає, може він читає. Я читаю свої опуси. Ну, одна-дві людини це абсолютна крапля в морі, але мені від цього легше стає. В чому ваша проблема? Я ж не спамлю, просто спілкуюся як звичайний користувач, а для чого ще форуми, навіть форуми на яких тільки декілька юзерів.

Май повагу до людей,
Якби у мене її не було, Ви б про мене не почули ніколи... Я б не сидів на форумах.

що відвідують цей форум, пиши менше, не обов'язково викладати всі думки одразу, притримуй їх до іншого випадку.
Вибачайте, але мій досвід спілкування із людьми, показує що потрібно досить обширно та детально викладати свої думки. Це як комплекс Касандри, мої мізки у мить намалюють систему, розвиток, динаміку, якщо про це сказати декілька слів — люди абсолютно не зрозуміють. Науковці викладають свої думки прозоро та детально із більшості питань у більшості випадків, так щоб їх розуміли.

Щодо культу особи хотіла сказати. Це ж тут обговорювали культ? Так от. Культ особи завжди був, не варто вірити своїм маренням ніби були періоди, коли цього не було. Хтось зробив собі культ із Леннона, хтось із Леніна, з Тимошенко, _Ех - з Порошенко... (не ображайся, я любя))
Після розвінчання культу особи Сталіна, всі наступники намагалися уникнути повторення культу особи, але цього стало ненадовго. Знайшовся Путін. Пригадую, як в універі деякі дівчата обговорювали новини, які навіть спеціально дивилися заради Путіна, так він їм подобався. Цікаво, чи зараз так подобається. Я ніколи не звертала на нього особливої уваги, якщо що.
Культ особи завжди був, просто не завжди він сформовувався навколо політиків.
Опіум для наріду. Так само як культ богів, культ нації, кримінальний культ. Те саме, працює так само, тільки обгортка різна, підлахмащена під освіченість та забаганки людей. Ще один фактор який потрібно враховувати при прийнятті рішень. На мою, особисту думку.
  • 0

#45 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7233 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.10.2018 – 05:48

Тільки палач має право розміркоаувати про долю жертви. Задовбали і навіть вибісили вже зранку. Ну можна ніяк одірвать вас від цеї ностальгії. Совок совок кругом совок, в кожній темі совок, вибори в 2019 році? І тут совок. Закопайтеся вже з тим совком.
  • 0

#46 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 08:53

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (16.10.2018 – 21:08) писав:

По тих же архівах, той же містер Хлевнюк, зробив відповідні висновки. Ви хочете заперечити академічність його робіт, та робіт тисяч, таких як він? А по тих роботах в Союзі за вусатого було якби все дуже погано, нон-стоп голод, апогеєм якого стала повна експропріація продовольства, відчуження та локалізація регіонів де вона проводилася... Ну і все таке.
Я хочу заперечити вас, як типового молодого ідіота, його я ніколи не читав, але історики не роблять зазвичай висновків. Його цитата, дана вами беззмістовна. Особистість не визначає історію, і Сталін також.
Припустімо, що репресували половину населення, як ви далдичите. Давайте вияснимо, чи постраждав народ.
Як уявляє совок типовий молодий ідіот. Жив собі гарно народ, прилетіли марсіани на літаючій тарілці, і почали його репресувати.
Але, комуністична партія була справді народна партія, кривава гебня, комуністи на керівних посадах в більшості вихідці з того ж народу. В дореволюційній Росії партії виражали інтереси певних груп (монархічні, буржуйські), які хрускали французькою булкою і навіть розмовляли иншою мовою. В США республіканці представляють нетранснаціональний енергетично-промисловий олігархат, а демократи - транснаціональний. Але в СРСР була власне народна партія робітничо-селян, не з марсу, партія була частиною того ж народу. Далі, якщо, як ви кажете (і Солженіцин), репресували 100 мільйонів, значить написали 100 мільйонів доносів. (ну Солженіцин щось принаймні на трьох написав). Ще раз, одна половина народу, написала на иншу половину народу 100 мільйонів доносів, і авангард народу половину народу репресував, а винним в усьому оголосили марсіан і Сталіна. :wink2:

Перегляд дописуУповноважений (17.10.2018 – 05:48) писав:

Тільки палач має право розміркоаувати про долю жертви. Задовбали і навіть вибісили вже зранку. Ну можна ніяк одірвать вас від цеї ностальгії. Совок
Не ностальгує тут ніхто крім тебе.

Повідомлення відредагував kalamar: 17.10.2018 – 08:54

• 0

#47 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 12:00

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (16.10.2018 – 21:08) писав:

Є там багато рівнів секретності. Брехня, істина, як завше. Але там якби швабодка слова, децентралізації, приватна власність, гласність, теде й тепе. Це все елементи ефективної системи.
В істотних питаннях нема цього там. Так само як в нас мало знали про реальний стан в США, в них не знали майже нічого про СРСР, реальні факти заміняла суцільна пропаганда. Тепер, он Трамп гарно ловить китайських промислових шпійонів. Власне, через їх напр. кіно в нас знали набагато більше. Масовому американцю ж давали тільки те про ворожу систему, що було старанно продистильовано через пропагандистську машину. Яким боком цього децентралізація стосується (децентралізація це також коли на федеральному рівні приймались якісь "прогресивні" напр. антирасистські закони, але окремі штати і судді плювали на них, і користувались старими ксенофобськими). Чого ви за приватну власність переживаєте, я взагалі не розумію, адже у вас в приватній власності нічого нема? :wink2:
Система, формально демократія, фактично, деякі вчені кажуть, що олігархія. Реальна влада пари відсотків мультимільярдерів, і шоу для масовки. Так і в СРСР формально була демократія в давньогрецькому розумінні цього слова.

Повідомлення відредагував kalamar: 17.10.2018 – 12:03

• 0

#48 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7233 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 12:10

Не був піонером і про совок розказую. Як мені не розказувати, коли ви в кожній темі ностальгуєте, весь форум вже засрали ностальгією, я реагую коментую

Не ностальгує тут ніхто крім мене - це в тому ж повідомленні що й сталін і доноси. Агов тема про 2019 !!!
  • 0

#49 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 12:34

Перегляд дописуУповноважений (17.10.2018 – 12:10) писав:

Не ностальгує тут ніхто крім мене - це в тому ж повідомленні що й сталін і доноси. Агов тема про 2019 !!!
Єх, були часи коли можна було написати донос в райком партії. Це ностальгія. А те що я пишу, не ностальгія, просто крапки над і. На цих всіх особисто репресованих Сталіним, написали доноси звичайні маленкі громадяни. Чи фростіку буде так зрозуміліше, на всіх тих Ландау і инших фізиків, які тяжко страждали в застінках КДБ і за яких ви тут так тяжко переживали, коли про гоніння на науку розводились, написали доноси колеги-фізики, і фростіку, ті доноси досі зберігаються в архівак. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 17.10.2018 – 12:35

• 0

#50 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 13:12

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (16.10.2018 – 20:48) писав:

Третину винищили приблизно, не половину. Містере Каламар, в Союзі тільки в другій світовій за двадцять мільйонів трупів, по тих, ваших улюблених, офіційних даних. Ще тридцять мільйонів, за двадцять років перед тим, не так важко уявити — звідси і третина
Друга світова то все ж жертви капіталізму фростіку, і демографія їх дуже чітко демонструє.
Бачите пік перед війною. То приєднання земель на заході в 39 тому, а яма то війна, в основному жертви капіталізму, порядку 30 мільйонів жертв капіталізму. Її дуже чітко видно. Чітко видно громадянську, але майте на увазі, що там яма накладається на втрату Польщі, Фінляндії. За царату одна точка. Щоб якось виправити конхвуз, провели за царської росії криву з більшим нахилом, але видно, що той нахил від ліхтаря, точок нема взагалі, а серії голодів за царату я вам давав, тож той нахил за часу хрусту хранцузької булки надувацтво. Після війни нахил суттєво вищий, але це природно, бо хоч народжуваність дещо впала, зате тривалість життя сильно виросла.
Зображення

Повідомлення відредагував kalamar: 17.10.2018 – 13:23

• 0

#51 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7233 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 16:51

Доноси на науковців писали такі як фростік, що самі в науці 0 лиш амбіції мають і держфінансування хочуть. І хоч це й не ностальгія але це ПОЗАТЕМА!!!
  • 0

#52 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 19:59

Перегляд дописуkalamar (17.10.2018 – 08:53) писав:

Я хочу заперечити вас, як типового молодого ідіота, його я ніколи не читав, але історики не роблять зазвичай висновків. Його цитата, дана вами беззмістовна. Особистість не визначає історію, і Сталін також.
Припустімо, що репресували половину населення, як ви далдичите. Давайте вияснимо, чи постраждав народ.
Як уявляє совок типовий молодий ідіот. Жив собі гарно народ, прилетіли марсіани на літаючій тарілці, і почали його репресувати.
Це вам наука, що потрібно брати інфу із різних джерел. Той же містер Хлевнюк, це повинно бути для вас альтернативним джерелом нумбер ван по часах становлення, як містер Акам по геноциду вірмен. Це не означає що містер Хлевнюк чи містер Акам вірно пишуть, просто їхні роботи пройшли академічну бритву Окама та отримали широке визнання.

Ні, просто в Союзі на початку становлення проводили терор із марксистською ефективністю, без гальмування на релігію допустимо, та інші міфи, як в Російській Імперії допустимо. Більшовики в цьому перевершили все що було до них.

Перегляд дописуkalamar (17.10.2018 – 08:53) писав:

Але, комуністична партія була справді народна партія, кривава гебня, комуністи на керівних посадах в більшості вихідці з того ж народу. В дореволюційній Росії партії виражали інтереси певних груп (монархічні, буржуйські), які хрускали французькою булкою і навіть розмовляли иншою мовою. В США республіканці представляють нетранснаціональний енергетично-промисловий олігархат, а демократи - транснаціональний. Але в СРСР була власне народна партія робітничо-селян, не з марсу, партія була частиною того ж народу. Далі, якщо, як ви кажете (і Солженіцин), репресували 100 мільйонів, значить написали 100 мільйонів доносів. (ну Солженіцин щось принаймні на трьох написав). Ще раз, одна половина народу, написала на иншу половину народу 100 мільйонів доносів, і авангард народу половину народу репресував, а винним в усьому оголосили марсіан і Сталіна. :wink2:
Ні, Ви уявлення не маєте що тоді за роки були — комунізм це було як нове віяння, нова надія, нова ідеологія яка заполонила розуми людей (містер Ландау був до речі комуністом), особливо тих, яким остогид склад речей, бідність, несправедливість, божевілля в Імперії, ці люди, багато людей, почали створювати систему, та проводити її інсталяцію (становлення). Коли цих людей набралася критична маса, почалася революція.
Система складалася із різних елементів та механізмів, зокрема рульового, через який і проводилася відповідна політика репресій. Тобто спочатку все затверджували зверху, тоді давали, як зараз люблять писати "вказівку", знищити стільки то людей, такого-то класу людей. А методи та виправдання були різні, на сісцях відповідні очільники від системи це все втілювали в життя, доноси були не обов'язкові. В Хлевнюка там є докладний опис репресивної машини. — Грубо кажучи верхівка думала що нищить ворожі класи із певною метою, а далі це все було просто для сміху, тобто абсолютно не потрібні міри.

Тільки палач має право розміркоаувати про долю жертви. Задовбали і навіть вибісили вже зранку. Ну можна ніяк одірвать вас від цеї ностальгії. Совок совок кругом совок, в кожній темі совок, вибори в 2019 році? І тут совок. Закопайтеся вже з тим совком.
Нонсенс. Ви просто у глибині душі знаєте що ваш покірний слуга вірно говорить, Ви не можете дати відповіді на мої запитання, це вас і гризе хоч Ви самі то не дуже розумієте...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 17.10.2018 – 20:00

• 0

#53 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 20:49

Перегляд дописуkalamar (17.10.2018 – 12:00) писав:

В істотних питаннях нема цього там. Так само як в нас мало знали про реальний стан в США, в них не знали майже нічого про СРСР, реальні факти заміняла суцільна пропаганда. Тепер, он Трамп гарно ловить китайських промислових шпійонів. Власне, через їх напр. кіно в нас знали набагато більше. Масовому американцю ж давали тільки те про ворожу систему, що було старанно продистильовано через пропагандистську машину. Яким боком цього децентралізація стосується (децентралізація це також коли на федеральному рівні приймались якісь "прогресивні" напр. антирасистські закони, але окремі штати і судді плювали на них, і користувались старими ксенофобськими). Чого ви за приватну власність переживаєте, я взагалі не розумію, адже у вас в приватній власності нічого нема? :wink2:
Система, формально демократія, фактично, деякі вчені кажуть, що олігархія. Реальна влада пари відсотків мультимільярдерів, і шоу для масовки. Так і в СРСР формально була демократія в давньогрецькому розумінні цього слова.
В яких істотних питаннях? Чи починати термоядерну війну чи ні? Чи бомбити Сайгон чи ні? Чи допмагати нео-націоналістам в ПАР чи ні? Чи відправляти інструкторів в Афган чи ні? А це тільки зовнішні питання, від яких залежить життя та здоров'я громадян Штатів, боюсь навіть уявити про внутріншні. Ні, система демократична зі всіма причандалами, просто деякі відомства можуть діяти швидко та ефективно при потребі, розв'язуючи деякі проблеми, маючи розширені повноваження та не запитуючи думки громадян. Ось і все.

Ви думаєте чому в Союзі ізолбовували регіони нищення людей при голодоморі? — Тому-що система була тоталітарна, терорестична, якщо можна так виразитися, сильно центрально-контрольована, а отже ізоляція ефективний метод уникнути витоків. В Штатах таке б не прокатило, абсолютно ніяк. Ну, до прикладу клоуни також прятали ту ж "Треблінку-2", та інші табори смерті розташовували подалі от глаз людських, і також це катило. В тоталітарних системках де населення раби ідеології, та осяйного порядку, це завше катить.

Ні, в Штатах не було демократії у давньогрецькому розумінні цього слова, навіть в Гунів демократії мабуть більше ніж в тих греків :). Хоча, можливо у дев'ятнадцятому столітті, у деяких штатах, можливо. А так в США була демократія + свобода слова + лібералізм + права людей, + все таке. — Про це добре написав один історик, братній кітайцо, забув найм, колись читав. Там порівняння Древнього Китаю із Римською імперією, в тому числі порівнювалась "демократія" міст-держав до РІ в Древній Греції, і все таке.

Саме так, на федеральному рівні, визначався курс Штатів. Неможливо було миттєво запхнути всі класи людей під цей курс (ну точніше можливо, методами Союзу...), тому все йшло поступово, без різких та непотрібних рішень, які важко відкликати.

Перегляд дописуkalamar (17.10.2018 – 12:34) писав:

Єх, були часи коли можна було написати донос в райком партії. Це ностальгія. А те що я пишу, не ностальгія, просто крапки над і. На цих всіх особисто репресованих Сталіним, написали доноси звичайні маленкі громадяни. Чи фростіку буде так зрозуміліше, на всіх тих Ландау і инших фізиків, які тяжко страждали в застінках КДБ і за яких ви тут так тяжко переживали, коли про гоніння на науку розводились, написали доноси колеги-фізики, і фростіку, ті доноси досі зберігаються в архівак. :wink2:
А хто писав доноси на мільйони людей яких винищили голодом? — Бачите, при потребі доноси не обов'язкові, так було і в репресіях. Як в анекдоті, прийшлов наказ розтріляти триста ворогів народу — розтріляли п'ятсот, перевиконали план, отримали грамоту. На наступний раз приходить план на п'ятсот ворогів народу...
  • 0

#54 ninka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 20:58

Перегляд дописувсе заєбісь (07.10.2018 – 18:11) писав:

Продам виборчий голос.
200 гривнів. Порядність при голосуванні гарантую. Можу також агітувати в неті за будь-якого кандидата при оплаті 20 гривень/день.

И как после этого доверять?
  • 0

#55 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 17.10.2018 – 21:04

Перегляд дописуkalamar (17.10.2018 – 13:12) писав:

Друга світова то все ж жертви капіталізму фростіку, і демографія їх дуже чітко демонструє.
Містере Каламар, для мене є абсолютно недоречним та безглуздим дивитися на конфлікт другої світової тільки через призму економічного устрою, тобіш правил за якими звичайні люди обмінюються матеріальними благами. В цьому немає ніякого сенсу. Асоціювати всі жертви у тій війні із тим устроєм — це смішно, це не мій рівень, вибачте.

Перегляд дописуkalamar (17.10.2018 – 13:12) писав:

Бачите пік перед війною. То приєднання земель на заході в 39 тому, а яма то війна, в основному жертви капіталізму, порядку 30 мільйонів жертв капіталізму. Її дуже чітко видно. Чітко видно громадянську, але майте на увазі, що там яма накладається на втрату Польщі, Фінляндії. За царату одна точка. Щоб якось виправити конхвуз, провели за царської росії криву з більшим нахилом, але видно, що той нахил від ліхтаря, точок нема взагалі, а серії голодів за царату я вам давав, тож той нахил за часу хрусту хранцузької булки надувацтво. Після війни нахил суттєво вищий, але це природно, бо хоч народжуваність дещо впала, зате тривалість життя сильно виросла.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/da/%D0%9D%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%A1%D0%A1%D0%A1%D0%A0.png/675px-%D0%9D%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%A1%D0%A1%D0%A1%D0%A0.png
Тут потрібно враховувати не тільки криву, а і те, хто її малював. Я вам посилання давав на "вказівки" по вредительскому перепису. Ото таке... Підправити кілька циферок, не так важко як Ви гадаєте. Особливо при тотальному контролі. Існують приклади втручання в архіви, той же містер Акам про це писав. Той же містер Хлевнюк нагадував про природу тоталітарного режиму за вусатого клоуна, та недоречність цього режиму. Свідчення очевидців підтверджують риторику Хлевнюка. На жаль, не підтверджуючи масштаб, який виявляється на порядки більший :(. У вашої інфи малий КДІ. Це не робота по Фізиці, тут не можна в такій ступені вірити даним що публікують, там не було ніякої незалежної оцінки, тотал контрол.

Перегляд дописуУповноважений (17.10.2018 – 16:51) писав:

Доноси на науковців писали такі як фростік, що самі в науці 0 лиш амбіції мають і держфінансування хочуть.
Навіть не знаю що вам сказати містере Уповноважений. Не хвилюйтеся, коли будуть рулювати такі як Ви та ваші друзі, тоді буде велике та осяйне майбутнє для поколінь, можете не сумніватися...
  • 0

#56 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1891 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.10.2018 – 22:27

Перегляд дописуkalamar (16.10.2018 – 13:58) писав:

Просто жесть яке актуальне питання. :wink2:
Навіть в часи Стіліна, коли з ворогами народу боролись, ніколи в Совку не вважали народ бидлом. Радянське керівнийтво з дисидентами боролось, але правильна думка народу була для нього архівжлива, і партія не шкодувала зусиль для того, щоб народ мав правильну думку. :8: Народ і партія мали бути єдині. :wink2: Це не якась там поліційна держава, на кшталт царської Росії, Австро Угорщини, чи новіших варіантів. Майже ніколи (за винятком кількох років і певних регіонах) влада в СРСР не трималась на штиках.
Сама по собі партія, це був спосіб кар'єрно-потреблядського росту для народу, тобто комуністами ставали політично-потреблядськи активні представники абсолютно всіх верств населення. Тобто, по суті, комуняки були народна партія.
Це не був клуб адептів Юлі, де навіть партії з якоюсь ідеологією нема, а є просто культ оссоби певного політика.
За винятком Сталінського періоду, в Совку, хоч генсек, як Вова Путін, не змінний був, не формувався культ особи генсека і генсек не перетворювався на Вову Путіна. Єдина партія не комуністична за історію України, яка наблизилась до характеристик справжньої партії, і могла по народності посперечатись з Комуняками, був покійний Рух.
Народ був бидлом в СРСР, народ виховували, заставляли отримувати освіту, щоб він не був бидлом. І так, повсюдно був культ особи. Ленін був у кожному садочку, але не тільки Леніна возвеличували, а й інших людей. Згадайте дошки пошани (хоча може у вас в селі не було). Сьогодні якраз згадала, що на площі у нас колись давно була дошка пошани, та й у школах дошки були, відмінників вішали)) Не було такого? От вам культ особи. Якщо ти не відмінник, то ти не особа, не лічность, а так, людина просто, біологічний вид. Що, не так?

Так ти шо, робиш нам пропозицію: висуваєш свою кандидатуру? ;) Оу.
Непіонер, неспортсмен. Які ще маєш плюси?)
  • 0

#57 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7233 повідомлень

Відправлено 18.10.2018 – 09:55

Серпинці - Некримінал

Фростишу що хотів те й сказав - ти б зараз оце строчив доноси на " націоналістів" , ну не наукою ж займатися, ти в ній не тямиш

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (17.10.2018 – 19:59) писав:

Нонсенс. Ви просто у глибині душі знаєте що ваш покірний слуга вірно говорить, Ви не можете дати відповіді на мої запитання, це вас і гризе хоч Ви самі то не дуже розумієте...
та де там вірно, ти дурак говориш лише маячню
які ще запитання я твої нудні простирадла не читаю і питань не помічав

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (16.10.2018 – 20:31) писав:

Не хвилюйтеся, рано чи пізно, всі ті піонери відійдуть від влади, тоді, безсумнівно, запанує щасливе та осяйне майбутнє Великої України...
Тут справа в тому, що піонери давали урочисту клятву, і порушили її. Ці люди втратили честь. Безчесні зрадники.

Повідомлення відредагував Уповноважений: 18.10.2018 – 09:30

• 1

#58 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 18.10.2018 – 10:07

Перегляд дописуУповноважений (18.10.2018 – 09:55) писав:

Фростишу що хотів те й сказав - ти б зараз оце строчив доноси на " націоналістів" , ну не наукою ж займатися, ти в ній не тямиш
Кожна, звичайна людина судить в міру свого власного досвіду, по собі так сказати. Як Я і говорив, боюсь ваш покірний слуга не впишеться у ваші уявлення. Точніше він якось там впишеться, тільки от уявлення ваші будуть дуже далекі від реальної ситуації.

Перегляд дописуУповноважений (18.10.2018 – 09:55) писав:

Тут справа в тому, що піонери давали урочисту клятву, і порушили її. Ці люди втратили честь. Безчесні зрадники.
Ви та ваші друзі абсолютно не такі.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 18.10.2018 – 10:08

• 0

#59 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7233 повідомлень

Відправлено 18.10.2018 – 11:34

Мій досвід полягає в тому, що ти тут весь час торочиш: "націоналізм - зло", і "дайте мені дежавне фінансування". Що б ти робив у 195х?
  • 0

#60 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 18.10.2018 – 11:56

Перегляд дописуУповноважений (18.10.2018 – 11:34) писав:

Мій досвід полягає в тому, що ти тут весь час торочиш: "націоналізм - зло", і "дайте мені дежавне фінансування". Що б ти робив у 195х?
Не зовсім, але близько до цього, якби Ви читали те що мну пише, не несли б таку пургу. Не тільки націоналізм, будь-яка відома вам, ідеологічна система, будь-які казочки для дорослих. Релігійна, націоналістична, комуністична, тощо, може бути, й буде використана наддержавами у холодній війні, тобто для дестабілізації, руйнації певних об'єднань людей, на певних територіях, що вподальшому приводить до розширення сфер впливу. Всі ці ідеологічні системи давно віджили своє, їхня аплікація за намедні доцільна лише у вище зазначеному плані.
Чи не найбільший мій страх полягає в тому, що люди (аха-ах, Я починаю бути кумедним...) які використовують ці системи та їхні підсистеми у відповідних цілях, мислять схоже до того як ваш покірний слуга, але на відміну від мене, вони є зло і в них є неймовірна влада та сила... Я вірю у зло та добро, але боюсь, це чергові марення фростішки :), тому не заморочуйтеся вельмишановний містере Уповноважений.

Що б ваш покірний слуга робив п'ятдесятих роках в Союзі наприклад? — Більш усього загинув би або зламався, перетворившись на нормальну людину. Такі як Я, якщо такі ще є, не зовсім пристосовані для нормального життя, важко пояснити, проїхали...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 5

0 користувачів, 5 гостей, 0 анонімних