Перейти до вмісту

Вибори президента 2019

Повідомлень в темі: 285

#261 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4992 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 28.11.2018 – 18:49

Перегляд дописусерпинка (28.11.2018 – 17:38) писав:

Підозрюю, деякі люди просто приховують справжні доходи.

Тимошенко теж приховує, як і багато хто.
Ви тему декларацій хочете підняти? Знову хочете продемонструвати свою необізнаність, в деяких питаннях? Чи чекаєте, що я просвітою займатимусь?
Деякі люди приховують, але такі люди злочинці, і не колишні, як Янукович, а теперішні. Тому не кажіть так про бабу юлю, кандидат в президенти якого в європі ловлять не те що на приховуванні доходів, а навіть на лівому фінансуванні кампанії, це хана, кінець кар’єри політика.

Повідомлення відредагував kalamar: 28.11.2018 – 18:50

• 0

#262 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 28.11.2018 – 20:23

Перегляд дописусерпинка (19.11.2018 – 00:30) писав:

Можу припустити, що й у нас жертводавців може бути багато і хазяїн, як ви висловились, не один. У нас навіть церковний бізнес може вкладати в політиків, не виключаю цього. Подивіться, які хороми в монаха Онуфрія (з 7 хв 30 сек):
І як в цій країні може щось були, коли людина, з двома вищими освітами, ви, реально на рівні школяра молодших класів.
Якщо ви хочете потратити гроші на благочинну діяльність, можете потратити їх таємно. На церкву, коли клепки бракує, віддайте хоч все. Не існує в пироді жертвувань грошей чи подарунків політикам. Це або політична корупція, якщо таємно, або відкрита підтримка якоїсь сили з відкритою корисливою метою (відкрита участь в політиці), якщо відкрито. Розмір навіть відкритої підтримки в цивілізованих країнах обмежують, вона не йде на персональний гардероб політика чи на оплату його комуналки. Всі особисті отримані подарунки мають декларуватись, і власне у політика їх не повинно бути не від найближчих родичів. Особистий подарунок політику не від родича за визначенням - відкат або хабар. Юля бере хабарі?

Перегляд дописусерпинка (19.11.2018 – 00:30) писав:

Так хто жертводавець? В США зробили сайт, де видно пожертви кандидатам в президенти. Можна зайти і подивитись в якому штаті яка людина скільки пожертвувала, ще можа побачити, що Клінтон майже вдвічі більше люди задонатили, ніж Трампу :D , але Трамп ще ж свій ресурс мав, власний, він же навіть зарплату президентську не бере.
Де Юлин сайт? Навіщо мені Клінтон. В США внески громадян і організацій кандидатам регулюються законом, мають встановлені ліміти, і публічні.

Повідомлення відредагував kalamar: 28.11.2018 – 20:17

• 0

#263 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7270 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.11.2018 – 07:27

Скільки випробувань, перешкод і труднощей я мушу подолати, щоб стати кандидатом в президенти?! Скільки грошей і нервів маю втратити?! Щоб потім люди обзивали кляли і все таке, бо завжди незадоволені. Нах ото воно мені треба?! За зарплату президента???

Від свого "Я" я писав образно, взагалі я про мотивацію кандидатів.
Легальні винагороди явно дуже малий приз за таку сраку як "вибори" і не можуть бути мотивацією.
  • 0

#264 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 29.11.2018 – 10:26

Перегляд дописуУповноважений (29.11.2018 – 07:27) писав:

Скільки випробувань, перешкод і труднощей я мушу подолати, щоб стати кандидатом в президенти?! Скільки грошей і нервів маю втратити?! Щоб потім люди обзивали кляли і все таке, бо завжди незадоволені. Нах ото воно мені треба?! За зарплату президента???

Від свого "Я" я писав образно, взагалі я про мотивацію кандидатів.
Легальні винагороди явно дуже малий приз за таку сраку як "вибори" і не можуть бути мотивацією.
Нелегальне фінансування в світі кримінальна річ, за яку саджають як кандидата, так і фінансиста, тому я і допитуюсь у Серпині, звідки в Батьківщини гроші. Адже кампанію Юля уже два роки веде. Навіть якби Порох стільки часу вів кампанію, те, що він мовляв мільярдер не вирішило би питання, бо навіть для нього особисті витрати були би завеликі.

І люди у нас прижимисті, вона навпаки, очікують від політика гречку, і не готові віддати політику на кампанію 50 баксів, як американці. Жлоби, що тут скажеш.

Повідомлення відредагував kalamar: 29.11.2018 – 10:32

• 0

#265 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.11.2018 – 12:51

Перегляд дописуkalamar (29.11.2018 – 10:26) писав:

... тому я і допитуюсь у Серпині...
Якось не дуже хочеться відповідати людині, яка тебе вважає дурепою.
  • 0

#266 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 29.11.2018 – 16:37

Перегляд дописусерпинка (29.11.2018 – 12:51) писав:

Якось не дуже хочеться відповідати людині, яка тебе вважає дурепою.
От-от. Не хочете.
Напр. про колишню кампанію Тимошенко такі чутки. Як бачита, вона в одній обоймі із Саркозі. Але там бачите до чого людей доводять.
А у нас все це не може принципі діяти, бо одразу буде піднято ґвалт неймовірний. Тому ми і в жопі, і то не тільки вашої Юлі стосується. Це загальний інфантилізм населення, яке легко хаває макарони, і думкою якого легко маніпулювати.
Власне, ви, маючи фінансову освіту, навіть не усвідомлюєте виявляється протизаконності лівого фінансування. А що говорити про типову колгоспницю, вона думає вухами, а говорити Юля вміє гарно.

Повідомлення відредагував kalamar: 29.11.2018 – 16:45

• 0

#267 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7270 повідомлень

Відправлено 30.11.2018 – 12:31

у фейсбуку був жарт: от уявіть собі ситуацію - на чорному морі обстріляли наші катери, а у нас президент Зеленський.
А по факту то ситуація на ситуації, а у нас президент - продавець цукерок і тортиків.
Я вище писав про матеріальну мотивацію.
А от тут яка може бути мотивація посивіти в людини, в якої вже і так купа бабла?
бувший презик Янукович вже будучи презиком не брезгував гонорарами за "мемуари"

взагалі на цьому рівні головна мотивація - азарт. А азарт то ігроманія. Та чи страждає Порох на азарт?
  • 0

#268 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 03.12.2018 – 12:45

Добре, відповім, може мене кусок не відпаде.

Перегляд дописуkalamar (28.11.2018 – 18:49) писав:

Деякі люди приховують, але такі люди злочинці, і не колишні, як Янукович, а теперішні. Тому не кажіть так про бабу юлю, кандидат в президенти якого в європі ловлять не те що на приховуванні доходів, а навіть на лівому фінансуванні кампанії, це хана, кінець кар’єри політика.
Ви не відрізняєте кримінальну відповідальність від адміністративної. Ви не розрізняєте злочинців і порушників. У нас в Україні всі порушники. Найнижчої категорії державні службовці і ті є порушниками, бо не декларують наприклад 100 доларів, подарованих їм на ДН від родича-заробітчанина. А мали б всю готівку, яку мають в хаті, декларувати. Нічим не кращий приватний сектор. Мало який підприємець показує у звітах усі доходи. Зарплату ж на приватних фірмах доплачують до мінімалки в конветрах, а то й цілком платять в них. Ви б напевно усіх до буцигарні кинули, дай вам волю.
Ви мені одне скажіть, людину, яка залучила додаткові кошти до своєї передвиборної кампанії з кишень багатих дядьків, і людину, яка краде гроші з бюджету і будує собі Межигір'я з кишень бідних громадян, ви ставите на один рівень по злочинності?

Перегляд дописуkalamar (29.11.2018 – 16:37) писав:

Власне, ви, маючи фінансову освіту, навіть не усвідомлюєте виявляється протизаконності лівого фінансування.
У мене друга освіта не фінансова, а така, як у Яценюка. З мене такий фінансист, як і з нього. Цікаво, чи справді він накрав з бюджету за свого прем'єрства, чи його просто мочать, щоб він президентську кампанію не розгортав. Гриценка побили. Не здивуюсь, якщо когось ще й замочать в гонитві за президентським кріслом. Не дай бог, звичайно.

Перегляд дописуkalamar (29.11.2018 – 16:37) писав:

А що говорити про типову колгоспницю, вона думає вухами, а говорити Юля вміє гарно.
Вона не вміє. Вона говорить недоступною для більшості мовою. Ви напевно живете серед освітян, які сформували у вас думку про неї, а своєї думки не маєте. Подивіться річний звіт по заборгованості по державному бюджету за 2017 рік у розрізі міністерств і відомств. Найбільша заборгованість за Міністерством аграрної політики (с/г). Знайдіть там файл dod7dz, а в ньому код міністерства 2800000. 350 млн. грн кредиторки і вона майже вся прострочена. При тому, що загальний обсяг заборгованості в Україні держбюджету приблизно 1 500 млн. Тобто, заборогваність по с/г складає четверту частину всієї заборгованості. Це те, що заборгував уряд Азарова. При Юлі крали місцеві чиновники, не один собі хату збудував на фоні стихійного лиха у 2008-му. Юля винна в тому, що місцеві чиновники крали? Зверніть увагу, у тому файлі досі є заборгованість по стихійному лиху у Івано-Франківській ОДА, але 2010-го, коли Янукович уже був, це був другий паводок, і Янукович не спрямував всі кошти на місця, на відміну від Юлі, вона ж заборгованості не створила, вона ще й погасила наявну.

Повідомлення відредагував серпинка: 03.12.2018 – 12:59

• 0

#269 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 03.12.2018 – 16:26

Перегляд дописуkalamar (28.11.2018 – 20:23) писав:

І як в цій країні може щось були, коли людина, з двома вищими освітами, ви, реально на рівні школяра молодших класів.
Якщо ви хочете потратити гроші на благочинну діяльність, можете потратити їх таємно. На церкву, коли клепки бракує, віддайте хоч все. Не існує в пироді жертвувань грошей чи подарунків політикам. Це або політична корупція, якщо таємно, або відкрита підтримка якоїсь сили з відкритою корисливою метою (відкрита участь в політиці), якщо відкрито. Розмір навіть відкритої підтримки в цивілізованих країнах обмежують, вона не йде на персональний гардероб політика чи на оплату його комуналки. Всі особисті отримані подарунки мають декларуватись, і власне у політика їх не повинно бути не від найближчих родичів. Особистий подарунок політику не від родича за визначенням - відкат або хабар. Юля бере хабарі?

Де Юлин сайт? Навіщо мені Клінтон. В США внески громадян і організацій кандидатам регулюються законом, мають встановлені ліміти, і публічні.
Ваше розуміння хабара полягає у визначенні його легальності? Тобто, якщо все легалізувати, прописати в законодавстві процедуру надання хабаря, узаконити його, то все норм? :rolleyes:
Кримінал починається тоді, коли рівень завдання шкоди населенню дуже високий. В політиці дуже важко описати рівень шкоди. По-перше, шкодять всі. І громадянт у т. ч., які тепер, напр., курс долара підняли. По-друге, законодавство постійно потребує доопрацювання, підлаштування під реалії, неможливо раз і назавжди написати один досконалий закон. По-третє, нагромадження великої кількості нормативно-правових актів веде до ускладнення звичайного життя, до бюрократії. Плюс не завжди вдається уникнути суперечностей, двозначностей, нечіткостей у формулюванні норм. Якось один суддя апеляційного суду розказував, як судять за корупцію у нас зі своєї практики. Одна жінка (держслужбовець в районі) по незнанню своєму пішла тимчасово підробити на виборчу дільницю, щоб заробити копійку. Пізніше її притягли до відповідальності за корупцію. Чи один чоловік (теж службовець) отримав у спадщину автомобіль від померлого і не оприлюднив його протягом 10- днів, теж великий корупціонер.
Тому, насамперед, треба вивчати ступінь шкоди.

Повідомлення відредагував серпинка: 03.12.2018 – 16:27

• 0

#270 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 03.12.2018 – 17:58

В принципі, готівку треба декларувати, якщо вона більша, ніж 50 прожиткових мінімумів. Це десь в районі 90 000 грн. в цьому році, тобто 3 з чимось тисячі доларів. Не впевнена, що всі задекларували все так, як того потребує закон. Бо для правильного декларування треба стати юристом і бухгалтером, слідкувати за численими змінами в законодавстві і завести бухгалтерську книгу доходів і витрат, або найняти собі юриста і бухгалтера. Ні один, ні інший варіант нашим людям не підходить. Тому й живемо в країні, повній "корупціонерів" і "злочинців".
  • 0

#271 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 04.12.2018 – 12:04

Перегляд дописуУповноважений (30.11.2018 – 12:31) писав:

Я вище писав про матеріальну мотивацію.
А от тут яка може бути мотивація посивіти в людини, в якої вже і так купа бабла?
бувший презик Янукович вже будучи презиком не брезгував гонорарами за "мемуари"

взагалі на цьому рівні головна мотивація - азарт. А азарт то ігроманія. Та чи страждає Порох на азарт?
Мотивація - бажання все контролювати і щоб ніхто не вказував тобі що робити. Бажання керувати.

Наші люди не розуміють ще, що якщо ми будуємо демократію, то функції контролю переходять до громади, політики лише вказуватимуть напрям, куди рухатися. І якщо раптом цей напрям схилиться до авторитаризму, то й громада буде реагувати і думати треба їй це чи ні. Поки в Україні є культ особи, навіть при демократові Ющенку він був. Від авторитаризму ми не відійшли, дуже повільно відходимо.

Повідомлення відредагував серпинка: 04.12.2018 – 12:05

• 0

#272 Alexc

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 05.12.2018 – 22:09

Виборів не буде!
  • -1

#273 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 06.12.2018 – 10:10

Перегляд дописуkalamar (26.11.2018 – 22:36) писав:

Він в Україні оголошений. Я не думаю, що в Вінницькій буде особливо гірше, ніж в Київській.
Ну як там в Віницькій області? Перевіряли паспорт на в'їзді? Чи ви взимку кисляк не п'єте, в село не їздите? :D

Перегляд дописуkalamar (26.11.2018 – 22:36) писав:

Я прочитав, що баба Юля згадує Будапештський меморандум. :wink2: Вона мабуть його не читала.
МЗС скликає підписантів Будапештського меморандуму. :wink2: Послухали бабу Юлю.

Перегляд дописусерпинка (03.12.2018 – 16:26) писав:

По-перше, шкодять всі. І громадяни у т. ч., які тепер, напр., курс долара підняли.
До речі. Коли піднявся курс, у той день всі товари на розетці, за ціною яких я слудкувала, подорожчали, тобто розетка підняла ціну відповідно до курсу, але вже наступного дня цукерки Рошен, які я хотіла замовити для батьків на Миколая (у нас набагато дорожче вони) повернулись у свою попередню ціну, інші ж товари - ні. Отже, встановлюють ціну таки виробники, а не ринок. І навіть "шкідники" громадяни, які за словами банкірів, підняли курс, не змогли ціну утримати. Бо курс підняли банки, а не громадяни.
  • 0

#274 Romanuk

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 07.12.2018 – 15:25

Не має достойних кандитатів, ПОКИ!
  • 0

#275 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 11.12.2018 – 23:43

Нове соцопитування каже, що Зеленський перемагає на виборах (якщо він піде, звичайно). Головна інтрига виборів тепер: чи піде Зеленський. Недавно в тролейбусі почула, як два молодих хлопці про вибори говорили. Спочатку обоє заявили, що не знають за кого вони вболівають, але вкінці зійшлися на тому, що Зеленський самий нормальний. Ну це все наслідки антиагітації: за кого-небудь, лиш би не за Юлю. Хоча, якщо її виберуть, то вона обіцяє парламентську республіку, тобто, що виборів президента більше не буде, відповідно і таких тем на форумі. Цікаво, що буде обіцяти Зеленський. Поки в рекламі він лише мрії озвучує. Я вже серйозно побоююсь того, що він таки висуне кандидатуру, хоча на перший погляд це все здається великим жартом, з якого сміятися будуть здається не всі, незалежно від того, чим це все закінчиться.

Повідомлення відредагував серпинка: 11.12.2018 – 23:46

• 0

#276 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7270 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 12:15

В Україні немає демократії.
Громадянин не має права відмовитись від громадянства. Якщо Демос немає права стати Ідіотес, то це не Демос.

Фанатик ЛДНР не має права відмовитись від громадянства України, держава Україна не визнає ЛДНР, не визнає громадянство ЛДНР, і не відпускає своїх підданих в підданство цих невизнаних суб'єктів.

Чому так? Бо громадянин має обов'язок делегувати свої повноваження. Якщо громадянин хоче делегувати свої повноваження одному кандидату, а інші громадяни вибирають іншого кандидата - цей громадянин віддає свої права тому кандидату, якому не хоче віддавати свої права. Навіть якщо він не приходить на вибори, громадянин все одно віддає свої права кандидату, якого обрали інші.
Я от вже багато разів поспіль віддав свої права і повноваження Бобову. Цю кляту падлюку НІХТО не обирає. Кого не спитай - всі проти. Але ми всі віддаємо свої права йому.

Це ніфіга не демократія.
  • 0

#277 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 15:32

Перегляд дописуУповноважений (12.12.2018 – 12:15) писав:

В Україні немає демократії.
Громадянин не має права відмовитись від громадянства. Якщо Демос немає права стати Ідіотес, то це не Демос.

Фанатик ЛДНР не має права відмовитись від громадянства України, держава Україна не визнає ЛДНР, не визнає громадянство ЛДНР, і не відпускає своїх підданих в підданство цих невизнаних суб'єктів.

Чому так? Бо громадянин має обов'язок делегувати свої повноваження. Якщо громадянин хоче делегувати свої повноваження одному кандидату, а інші громадяни вибирають іншого кандидата - цей громадянин віддає свої права тому кандидату, якому не хоче віддавати свої права. Навіть якщо він не приходить на вибори, громадянин все одно віддає свої права кандидату, якого обрали інші.
Я от вже багато разів поспіль віддав свої права і повноваження Бобову. Цю кляту падлюку НІХТО не обирає. Кого не спитай - всі проти. Але ми всі віддаємо свої права йому.

Це ніфіга не демократія.
Це глобалізм, бейбі. :D
Громадянство, видача паспортів - це глобальний процес. Глобалізація трохи суперечить демократії, трохи є їй ворогом. Так люди пишуть у статтях різних, не буду вже постити нічого, бо знов треба шукати те, що раніше читала. Вже замахалась.
  • 0

#278 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 18:18

Перегляд дописусерпинка (12.12.2018 – 15:32) писав:

Це глобалізм, бейбі. :D
Я не згоден. В Європі і США Демос отримав право перетворитись на Ідіотес ще на початку 20-го ст. Але і Уповноважений не правий, в Україні демос ніколи не виходив із стану Ідіотес. Тож у нас є реальна демократія європейського типу.
Просто ЗМІ продукують міти, якими забивають голови ідіотам, тому люди вічно не задоволені.
Те, з чого ми починали, капіталізм не прагне побудувати світле комуністичне майбутнє. А у нас вийшло так, що народ сприйняв перестройку, як побудову світлого майбутнього, тільки инакше. За зразок майбутнього взяли Європу і США і мітологізували. Тому коли тепер низи бунтують у Франції і громлять магазини, у нас тут бачать все що завгодно, руку Москви, а не звичайну реальність, основа стабільності ліберальних демократій, продажний середній клас, поступово зникає. Ще тамтешні високі по нашим міркам зарплати тепер знають, але не беруть до уваги, що порівнюють країни з відносною стабільністю в 50 років, і що ряд тих країн до тих зарплат йшли 200 років, так і банально значно вищу вартість життя в тих країнах через недооцінку гривні.

Повідомлення відредагував kalamar: 12.12.2018 – 18:20

• 0

#279 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7270 повідомлень

Відправлено 12.12.2018 – 18:27

Перегляд дописуkalamar (12.12.2018 – 18:18) писав:

Я не згоден. В Європі і США Демос отримав право перетворитись на Ідіотес ще на початку 20-го ст. Але і Уповноважений не правий, в Україні демос ніколи не виходив із стану Ідіотес. Тож у нас є реальна демократія європейського типу.
Просто ЗМІ продукують міти, якими забивають голови ідіотам, тому люди вічно не задоволені.
Те, з чого ми починали, капіталізм не прагне побудувати світле комуністичне майбутнє. А у нас вийшло так, що народ сприйняв перестройку, як побудову світлого майбутнього, тільки инакше. За зразок майбутнього взяли Європу і США і мітологізували. Тому коли тепер низи бунтують у Франції і громлять магазини, у нас тут бачать все що завгодно, руку Москви, а не звичайну реальність, основа стабільності ліберальних демократій, продажний середній клас, поступово зникає. Ще тамтешні високі по нашим міркам зарплати тепер знають, але не беруть до уваги, що порівнюють країни з відносною стабільністю в 50 років, і що ряд тих країн до тих зарплат йшли 200 років, так і банально значно вищу вартість життя в тих країнах через недооцінку гривні.
І хто у нас демос?
За нашою такою гарною конституцією, громадянин України не може бути демос. Це або громадяни інших країн, або негромадяни.
  • 0

#280 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 13.12.2018 – 15:27

Перегляд дописуkalamar (12.12.2018 – 18:18) писав:

Але ж Уповноважений вів мову конкретно про набуття громадянства. Що ви маєте на увазі, коли кажете, що у нас всі Ідіотес? Люди не беруть участі у суспільному житті? Та беруть вони участь. Насильно. Читала про насильну глобалізацію (до речі, християнство її теж як би використало для свого поширення).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних