Перейти до вмісту

Вибори президента 2019

Повідомлень в темі: 285

#241 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1944 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.11.2018 – 14:11

Перегляд дописуkalamar (27.11.2018 – 12:37) писав:

Бачите, ви теж всіляку фігню від Юлі читаєте, а того дукументу не читали. :wink2: Меморандуму не дотрималась єдина країна підписант - Росія. США і Британія дотримались. Просто меморандум за своїми гарантіями сракопідтиральна бомага. Питання до Кравчука, навіщо був цей дукумент, який фактично ніяких реальних гарантій Україні не давав. Чи не розумніше було би вимагати в обиін на роззброєння членства в НАТО? Але тоді кравчуки і кучми иншої пісні співали, і Юля підспівувала.
Меморандум вимагає від підписантів висловення глибокої стурбованості на ООН у випадку ядерної агресії проти України, ну так вони висловили глибоку стурбованість ен-ного ступеня, чого Юля хоче?
Бачите, дратує вас-таки Тимошенко, ви навіть авторство меморандума намагаєтесь їй приписати. На жаль, я так прискіпливо не слідкую за нею, як ви, щоб знати кому, коли і в чому вона підспівувала, а також не знаю, чого вона хоче від тих країн. Мабуть просто не залишати їх в спокої, нагадувати про їх причетність до меморандуму, крім того, якби не меморандум, невідомо, чи вони б зараз не підтримували Росію в її діях, а так є бумажка, де вони обіцяли пам'ятати про утримання від загрози територіальній цілісності України. Якби тоді Кучма підписав щось інше, то не виключено, що зараз би військові дії розгорнулись би по всій території України, і тут би не літав один розвідувальний літачок, а можливо армія літаків-винищувачів (отакий моєму племіннику подобається).

Перегляд дописуkalamar (27.11.2018 – 14:08) писав:

До речі. Маніпулювання неосвідомленістю лохторату в питаннях і підсовування лохторату напівправди, або брехні, фірмовий козир баби Юлі. Я здивувався би, якби вона перестала говорити лажу.
Оцінка лажовосі її цитат.
Зображення
А ви впевнені, що Порошенко каже правду? У мене коло знайомих переконані, що це він спровокував дії в Керченській протоці і що це все вистава для нас.
  • 0

#242 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 27.11.2018 – 14:54

Перегляд дописусерпинка (27.11.2018 – 14:11) писав:

Бачите, дратує вас-таки Тимошенко, ви навіть авторство меморандума намагаєтесь їй приписати.
Ви читати не вмієте. У мене чітко Леонід Макарович виступає автором. А баба Юля мене не просто дратує, це радше стійка алергія. Мене не так вона дратує, як категорії тих, хто за неї голосує, просто алергія на флору.
Дивіться, вже тоді баба Юля почала президентську кампанію. Ви так толком і не пояснили мені, хто фінансує настільки довготривалу кампанію?

То читала Юля той дукумент, чи ні. Дивіться.
Вона марить якимись гарантіями, коли навіть колишній посол США каже, що Україна не отримувала ніяких гарантій, що вже за Росію.

Перегляд дописусерпинка (27.11.2018 – 10:27) писав:

Тимошенко правильно робить, що нагадує про те, що був такий важливий історичний документ. Не знаю, чи є якась прописана відповідальність за недотримання меморандумів у міжнародному праві, але нагадувати про нього треба.
Порошенко прямо називає той "важливий документ" нікчемним.

Повідомлення відредагував kalamar: 27.11.2018 – 14:49

• 0

#243 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 27.11.2018 – 16:35

Перегляд дописуkalamar (27.11.2018 – 14:54) писав:

Ви читати не вмієте. У мене чітко Леонід Макарович виступає автором. А баба Юля мене не просто дратує, це радше стійка алергія. Мене не так вона дратує, як категорії тих, хто за неї голосує, просто алергія на флору.
А мене дратує та надокучлива комашня, яка у 2010-му надовго (сподіваюсь не назавжди) зіпсувала репутацію України, проголосувавши за Януковича, чи ні за кого, чи не прийшовши на вибори взагалі.

Дивіться, вже тоді баба Юля почала президентську кампанію. Ви так толком і не пояснили мені, хто фінансує настільки довготривалу кампанію?
Я відповіла (хоча й не зобов'язана і не уповноважена давати такі пояснення)), що жертводавців скоріш за все дуже багато, а те, що у фейсбуці хтось до когось приставав з агітацією, то це може може бути й не за гроші, а на добровільних засадах, за так (ви такий варіант не розглядаєте? :) ).

То читала Юля той дукумент, чи ні. Дивіться.
Вона марить якимись гарантіями, коли навіть колишній посол США каже, що Україна не отримувала ніяких гарантій, що вже за Росію.
А ви читали? Меморандум називається
"Меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї"

До речі, ви помітили, що реквізити підпису Клінтона на Меморандумі: У. Клінтон?
W->У (William->Уільям) :D

Повідомлення відредагував серпинка: 27.11.2018 – 16:48

• 0

#244 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7270 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.11.2018 – 17:09

о, політсрач, оце мені подобається, оце по темі
  • 0

#245 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 27.11.2018 – 17:46

Перегляд дописусерпинка (27.11.2018 – 16:35) писав:

А мене дратує та надокучлива комашня, яка у 2010-му надовго (сподіваюсь не назавжди) зіпсувала репутацію України, проголосувавши за Януковича, чи ні за кого, чи не прийшовши на вибори взагалі.
Я не бучу псування репутації. За Януковича проголосував Схід України. Україна була розділена на західного і східного кандидата, і це розділення активно підтримували політтехнологи і експлуатували. До Ющенка стабільно вигравав Схід, і Кравчук, і двічі Кучма східні президенти. Ющенко була перша перемога заходу. Ваша Юля, на початку була східним політиком (Лазаренко, Дніпропетровський клан), поступово переметнулась і підмазалась до западенців (хоч українською розмовляє гірше Януковича, з жахливим акцентом), і далі зсередини підірвала довіру до центаральних і західних кланів. Кращого союзника Януковичу важко було вигадати. Тож перемога Януковича не аномалія, не підрив довіри, вона повністю закономірна. На сході і на заході на час Ющенка приблизно однакова кількісь виборців була, боротьби з корупціонерами в оточенні Ющенка вашої дурулі було досить, щоб переміг Янукович. Я не розумію дурнів, які в другому турі голосували за Тимошенко. Янукович - звичайний народно-обраний президент, який представляв інтереси значної частини населення східної України, абсолютно не аномалія. Він чесно виграв вибори. Він не набрав більшості, але переміг, бо своєю поведінкою ваша Юля набрала собі величезний антирейтинг.
Тож, якщо вам чомусь не подобається Янукович, подякуйте за його президентство Юлю.
До речі, янукович непогано зарплати піднімав. :) Долар тримав через зовнішні запозичення. Не гірше за Юлю. :wink2:
Загалом про колишніх помаранчевих, вони справедливо програли, бо продемонстрували, що вони настільки люблять владу, що не можуть вилізти із взаємних чвар і їх електорат було зруйновано. Сподіватись на перемогу могла тільки дурепа. Тільки дурепа могла уявляти, що їй автоматично відійдуть голоса електорату політиків, яких вона два тижні тому поливада брудом. А електорату януковича ваша Юла тоді покусати не змогла, може тепер пощастить.

Повідомлення відредагував kalamar: 27.11.2018 – 17:57

• 0

#246 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 27.11.2018 – 17:52

Перегляд дописуkalamar (27.11.2018 – 12:37) писав:

Просто меморандум за своїми гарантіями сракопідтиральна бомага. Питання до Кравчука, навіщо був цей дукумент, який фактично ніяких реальних гарантій Україні не давав. Чи не розумніше було би вимагати в обиін на роззброєння членства в НАТО? Але тоді кравчуки і кучми иншої пісні співали, і Юля підспівувала.
Думаю там не питали якусь (якщо Ви про Будапештський Меморандум, а не про якусь фігню...), Республіку Східної Європи, чи хочуть вони віддавати ядерне озброєння що залишилося від Союзу, чи ні. Там або залишаєшся в складі, або віддаєш. Ніхто, підкреслюю, НІХТО ніколи не дасть сурйозних сірників та простим смертним, це просто божевілля! Це не той рівень. :angry2: Ні Штати цього не допустять, ні Союз, ці утворення добре знають теорію систем та ймовірностей. Якщо буде потрібно, вони розвалять, якщо буде потрібно — знищать, але який у світі порядок був, такий він і буде... Це одна із причин, чому поверхня планети Земля й досі не помийна, радіоактивна яма. А Ви можете далі вірити що то все "капітал-шмопітал" чи осяйні первні та воно само-собою так. Чисто моя думка. :)

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 27.11.2018 – 17:54

• 0

#247 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 27.11.2018 – 18:48

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (27.11.2018 – 17:52) писав:

Думаю там не питали якусь (якщо Ви про Будапештський Меморандум, а не про якусь фігню...), Республіку Східної Європи, чи хочуть вони віддавати ядерне озброєння що залишилося від Союзу, чи ні. Там або залишаєшся в складі, або віддаєш. Ніхто, підкреслюю, НІХТО ніколи не дасть сурйозних сірників та простим смертним, це просто божевілля! Це не той рівень. :angry2: Ні Штати цього не допустять, ні Союз, ці утворення добре знають теорію систем та ймовірностей. Якщо буде потрібно, вони розвалять, якщо буде потрібно — знищать, але який у світі порядок був, такий він і буде... Це одна із причин, чому поверхня планети Земля й досі не помийна, радіоактивна яма. А Ви можете далі вірити що то все "капітал-шмопітал" чи осяйні первні та воно само-собою так. Чисто моя думка. :)
Ні, якби тоді була політична воля українського керівництва більше ніж реально було в обмін на роззброєня, отримати жорсткий план з часовими рамками вступу в НАТО. Просто політичної волі з боку України тоді не було, і я не особливо Кравчука звинувачую, важко було тоді колишньому комінстсу зажадати вступу в НАТО. Польща, Чехія, навіть колишні радянські республіки Прибалтики... де така воля всередині країн була - вступили. Тож не перекидайте все на волю наддержав. І тогочасна Росія опиралась би, але реально протидіяти не змогла би, як не змогла із прибалтикою.
  • 0

#248 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 27.11.2018 – 18:53

Перегляд дописуkalamar (27.11.2018 – 18:48) писав:

Ні, якби тоді була політична воля українського керівництва більше ніж реально було в обмін на роззброєня, отримати жорсткий план з часовими рамками вступу в НАТО. Просто політичної волі з боку України тоді не було, і я не особливо Кравчука звинувачую, важко було тоді колишньому комінстсу зажадати вступу в НАТО. Польща, Чехія, навіть колишні радянські республіки Прибалтики... де така воля всередині країн була - вступили. Тож не перекидайте все на волю наддержав. І тогочасна Росія опиралась би, але реально протидіяти не змогла би, як не змогла із прибалтикою.
Воля то одне, а можливості щось змінити — зовсім інше. Думаю це Сід без чітів і вибору карти/противників :). Я звичайно дико звентиляюсь, але якісь там країночки, маніпусінькі, слабесенькі, це одне, а здоровенний, ядерний, мать його довбаний арсенал, це тіршки інше... Боюсь із Україною ситуація була, трішки.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 27.11.2018 – 18:56

• 0

#249 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 27.11.2018 – 21:14

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (27.11.2018 – 18:53) писав:

Воля то одне, а можливості щось змінити — зовсім інше. Думаю це Сід без чітів і вибору карти/противників :). Я звичайно дико звентиляюсь, але якісь там країночки, маніпусінькі, слабесенькі, це одне, а здоровенний, ядерний, мать його довбаний арсенал, це тіршки інше... Боюсь із Україною ситуація була, трішки.
Фростіку, не розводьте демагогію. Латвія, Естонія, Литва захотіли і стали членами НАТО, Україна не стала бо була багатовекторною. :wink2:
  • 0

#250 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 27.11.2018 – 21:48

Перегляд дописуkalamar (27.11.2018 – 17:46) писав:

Я не бучу псування репутації. За Януковича проголосував Схід України. Україна була розділена на західного і східного кандидата, і це розділення активно підтримували політтехнологи і експлуатували. До Ющенка стабільно вигравав Схід, і Кравчук, і двічі Кучма східні президенти. Ющенко була перша перемога заходу. Ваша Юля, на початку була східним політиком (Лазаренко, Дніпропетровський клан), поступово переметнулась і підмазалась до западенців (хоч українською розмовляє гірше Януковича, з жахливим акцентом), і далі зсередини підірвала довіру до центаральних і західних кланів. Кращого союзника Януковичу важко було вигадати. Тож перемога Януковича не аномалія, не підрив довіри, вона повністю закономірна. На сході і на заході на час Ющенка приблизно однакова кількісь виборців була, боротьби з корупціонерами в оточенні Ющенка вашої дурулі було досить, щоб переміг Янукович. Я не розумію дурнів, які в другому турі голосували за Тимошенко. Янукович - звичайний народно-обраний президент, який представляв інтереси значної частини населення східної України, абсолютно не аномалія. Він чесно виграв вибори. Він не набрав більшості, але переміг, бо своєю поведінкою ваша Юля набрала собі величезний антирейтинг.
Тож, якщо вам чомусь не подобається Янукович, подякуйте за його президентство Юлю.
До речі, янукович непогано зарплати піднімав. :) Долар тримав через зовнішні запозичення. Не гірше за Юлю. :wink2:
Загалом про колишніх помаранчевих, вони справедливо програли, бо продемонстрували, що вони настільки люблять владу, що не можуть вилізти із взаємних чвар і їх електорат було зруйновано. Сподіватись на перемогу могла тільки дурепа. Тільки дурепа могла уявляти, що їй автоматично відійдуть голоса електорату політиків, яких вона два тижні тому поливада брудом. А електорату януковича ваша Юла тоді покусати не змогла, може тепер пощастить.
Ви дурень чи прикидаєтесь?
Які ще чесні вибори? Під час виборів були зафіксовані значні порушення. ЦВК виконувала вказівки регіоналів. Проти Юлі була спрямована тотальна нечесна антиагітація, якої навіть за виборів Ющенка проти Януковича не стільки було. А те, що її потім посадили, було верхом несправедливості.
Ющенко західний політик? Я його так не сприймала. Народився на сході, вчився на заході, працював і там, і там. Він центр уособлює. Просто він україномовний, тому чужий для сходу, незаслужено сприймається там як запроданець і село, в негативному значенні цього слова, як і Кравчук.
Якби не манія величі великої кількості виборців, які вважали себе дуже обізнаними (незаслужено), практично всі освітяни вищих і середніх навчальних закладів, що були вкрай негативно налаштовані проти Тимошенко (мої батьки з не одним освітянином трохи навіть посварились тоді, з друзями, родичами, тут на крайньому заході), то Тимошенко спокійно могла перемогти.

Повідомлення відредагував серпинка: 27.11.2018 – 21:52

• 0

#251 Karolinka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 27.11.2018 – 23:25

виборів певно не буде....
  • 0

#252 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 27.11.2018 – 23:42

Перегляд дописусерпинка (27.11.2018 – 21:48) писав:

Ви дурень чи прикидаєтесь?
Повідомляєте мені що ви дурепа? Я і так знаю.

Які ще чесні вибори? Під час виборів були зафіксовані значні порушення. ЦВК виконувала вказівки регіоналів.
Це Юля такий брєд вам вставила? Якби порушення вплинули на результат, Юля би видерла перевибори. Але реально то казки Діда Панаса були. Як передвиборна агітація, так і вибори чесними були. Власне за два дні до виборів ті, хто цікавився нормальними соц опитуваннями знали, хто виграє. Юля навіть більше набрала, ніж їй пророкували. Деякі люди просто не можуть проковтнути правду (не Юля, Юля тоді досить пристойно проковтнула), ви.
Ну у вашої Юлі є тепер реальніший шанс, кількість дурнів побільшала.

Повідомлення відредагував kalamar: 27.11.2018 – 23:42

• 0

#253 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 28.11.2018 – 05:19

Перегляд дописуkalamar (27.11.2018 – 21:14) писав:

Фростіку, не розводьте демагогію. Латвія, Естонія, Литва захотіли і стали членами НАТО, Україна не стала бо була багатовекторною. :wink2:
Вступ України до НАТО, містере Каламар, це приблизно дорівнює розміщенню наступального, стратегічного, озброєння масового знищення на Кубі із боку СРСР. Не хочеться давати прогнози, але боюсь на це ніхто не піде. Хоча, можливо то воно само, природно, може і вектори-шмектори там, хто його знає... Мну сонний. :goodnight:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 28.11.2018 – 05:21

• 0

#254 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 28.11.2018 – 06:53

Перегляд дописуkalamar (27.11.2018 – 23:42) писав:

Повідомляєте мені що ви дурепа? Я і так знаю.
Ну от ми все й вияснили, хто про кого якої думки. Дякую за відвертість.

Перегляд дописуkalamar (27.11.2018 – 23:42) писав:

Це Юля такий брєд вам вставила? Якби порушення вплинули на результат, Юля би видерла перевибори. Але реально то казки Діда Панаса були. Як передвиборна агітація, так і вибори чесними були. Власне за два дні до виборів ті, хто цікавився нормальними соц опитуваннями знали, хто виграє. Юля навіть більше набрала, ніж їй пророкували. Деякі люди просто не можуть проковтнути правду (не Юля, Юля тоді досить пристойно проковтнула), ви.
Ну у вашої Юлі є тепер реальніший шанс, кількість дурнів побільшала.
Тимошенко подала тоді до суду, але потім відкликала позов, бо там не збирався ніхто її слухати.
Але тепер, я сподіваюсь, люди порозумнішали, з'явилось нове покоління виборців, і якщо в другому турі вийде Тимошенко і Бойко, то помилка минулого не повториться і Тимошенко виграє. Цього разу я навіть збираюся в першому турі за неї голосувати, ви мене переконали остаточно.

Повідомлення відредагував серпинка: 28.11.2018 – 06:54

• 0

#255 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 28.11.2018 – 07:39

Ну і трошки інформації про кандидатку, все ж ДН вчора було, виявляється. Зокрема, тут можна коротко ознайомитись про те, звідки в неї гроші на Луї Віттон (хоча у нас навіть на роботі, люди із зп в 200-400$ мають слабкість і можливість купувати собі брендові парфуми, як на мене марна трата грошей, але слабкість).
https://vesti-ukr.co...-zhizni-ledi-ju

Позовна заява 2010-го
https://www.pravda.c.../02/16/4778706/

Та історія її розгляду (я ще не читала все)
https://www.pravda.c.../02/20/4794038/

Повідомлення відредагував серпинка: 28.11.2018 – 07:36

• 0

#256 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 28.11.2018 – 12:08

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (28.11.2018 – 05:19) писав:

Вступ України до НАТО, містере Каламар, це приблизно дорівнює розміщенню наступального, стратегічного, озброєння масового знищення на Кубі із боку СРСР. Не хочеться давати прогнози, але боюсь на це ніхто не піде. Хоча, можливо то воно само, природно, може і вектори-шмектори там, хто його знає... Мну сонний. :goodnight:
Ще раз, не розводьте демагогію. Вступ Прибалтики в НАТО, для Росії гірше, прибалтика ближча до Москви і Петербургу. Але, оскільки Прибалтика хотіла, Росія не могла протистояти. Україна тоді просто не хотіла, бо з Росією друзями були, от і вся причина. Типу шахіст Кравчук нікудишній стратег, або російський шпійон. :wink2: Те саме з ЕС, якби Україна не була багатовекторною :wacko: , ми би уже там були. А тепер невідомо, бо ЄС пізнав кайф розширення.

Цитата

"Прусія нагадує мені пуделя, який загубив свого хазяїна, і розгублено бігає від одного до іншого перехожого". Бісмарк
Пудель хронічно кудись інтегрується, але не може інтегруватись нікуди.

Перегляд дописусерпинка (28.11.2018 – 07:39) писав:

Ну і трошки інформації про кандидатку, все ж ДН вчора було, виявляється. Зокрема, тут можна коротко ознайомитись про те, звідки в неї гроші на Луї Віттон (хоча у нас навіть на роботі, люди із зп в 200-400$ мають слабкість і можливість купувати собі брендові парфуми, як на мене марна трата грошей, але слабкість).
Із зарплатою в 400 баксів, на маленьку жіночу сумочку в 2000 євро скільки у вас на роботі вкалують? А добавте решту гардеробу. За три роки голодування і роботи вкладетесь?

Повідомлення відредагував kalamar: 28.11.2018 – 12:14

• 0

#257 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень

Відправлено 28.11.2018 – 13:39

Перегляд дописусерпинка (28.11.2018 – 07:39) писав:

Ну і трошки інформації про кандидатку,
https://vesti-ukr.co...-zhizni-ledi-ju
Ще трошки інформації.

Якби не манія величі великої кількості виборців, які вважали себе дуже обізнаними (незаслужено), практично всі освітяни вищих і середніх навчальних закладів, що були вкрай негативно налаштовані проти Тимошенко (мої батьки з не одним освітянином трохи навіть посварились тоді, з друзями, родичами, тут на крайньому заході), то Тимошенко спокійно могла перемогти.
Звичайно, бабці із грпи вконтактє, чи фейсбука, яким Юля розповідає як їм буде харашо, коли вона буде ними керувати, і які складають основу її електорату - обізнаніші.

Біда України в тому, що у нас вже нема реальних партії, а є просто клуби свідків чергового пришестя, при інфантилізмі народу, який в пришестя і казки вірує. І до занепаду системи партій світлий лик баби Юлі теж причетний.

Повідомлення відредагував kalamar: 28.11.2018 – 13:45

• 0

#258 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 28.11.2018 – 15:37

Перегляд дописуkalamar (28.11.2018 – 12:08) писав:

Ще раз, не розводьте демагогію. Вступ Прибалтики в НАТО, для Росії гірше, прибалтика ближча до Москви і Петербургу.
Я більше нічого не вмію і ні нащо не здатний крім розводити демагогі... Росії? — Я не знаю такої країни, це не до мене :D, жартую... Гірше? Гірше від чого? Ближча до Москви, до Ст. Петербургу? І що далі? До чого ці два міста тут та відстань від них до тієї Прибалтики? :facepalm:

Але, оскільки Прибалтика хотіла, Росія не могла протистояти.
Ага, не сумніваюсь. Ну, але є й інший, гіпотетичний та фантастичний варіант, але мну свої марення на цей раїунок краще оприлюднювати не буде, зі всією повагою, це ні до чого, чесно і нічого не змінить.

Україна тоді просто не хотіла, бо з Росією друзями були, от і вся причина. Типу шахіст Кравчук нікудишній стратег, або російський шпійон. :wink2: Те саме з ЕС, якби Україна не була багатовекторною :wacko: , ми би уже там були. А тепер невідомо, бо ЄС пізнав кайф розширення.

Ага, звичайно від Кравчуків там багато чого залежало. Хотіла-не-хотіла, але факти наступні: купи стратегічного ЗМЗ на Кубі від РС немає, а Україна не в НАТО, ось і все, така реальність. Просто у нас різні трактування причин цього, і ваш покірний слуга до болю надіється що Ви вірно представляєте, а у мене лише хворі фантазії... :( Проблема в тому, що мої хворі фантазії буває вгадують розвиток подій, на перший погляд не зовсім очевидний і це мене дуже гнітить бо фантазії не дуже осяйні, якщо чесно.
  • 0

#259 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 28.11.2018 – 17:38

Із зарплатою в 400 баксів, на маленьку жіночу сумочку в 2000 євро скільки у вас на роботі вкалують? А добавте решту гардеробу. За три роки голодування і роботи вкладетесь?
Підозрюю, деякі люди просто приховують справжні доходи.

Перегляд дописуkalamar (28.11.2018 – 13:39) писав:

Тимошенко теж приховує, як і багато хто.
Ви тему декларацій хочете підняти? Знову хочете продемонструвати свою необізнаність, в деяких питаннях? Чи чекаєте, що я просвітою займатимусь?
  • 0

#260 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7270 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.11.2018 – 17:58

я не маю що сказати. хай Корч скаже:

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2