Перейти до вмісту

Вибори президента 2019

Повідомлень в темі: 68

#21 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2127 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 11.10.2018 – 22:34

Перегляд дописусерпинка (11.10.2018 – 21:59) писав:

Якби ж то Порошенко воював... Він забив на війну. Волонтери підтримують, рятують атошників. Не роби собі з нього кумира. Невже вже аж таки не знайдеться хтось, хто краще справлятиметься, ніж Порошенко? Треба щось міняти, так далі тривати не може, треба корегувати курс.
Ти вже визначся, він її "продовжує" чи "забив на неї".
Я написав (двічі), шо я не вважаю його керівництво таким, якого б я бажав Україні в такі часи. Не мали люди вибирати комерсанта під час війни. Але, і я знову це казав, - самі українці довибиралися, шо тепер нічого кращого немає. Немає політичної еліти, нема Чорноволів. А якшо й є чесні, віддані ідеї люди, готові взяти на себе кермо, ніхто - тобто українці - ніколи їм цього не делеґує. Бо безпросвітно дурні.
Тож якшо ти знаєш прізвище такого, який на твою думку, "знайшовся" - назви його. Лише не забувай, шо це має бути людина з реальними шансами на перемогу. А не їжачок в тумані.

Повідомлення відредагував _Ex: 11.10.2018 – 22:35

• 0

#22 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.10.2018 – 22:56

Перегляд допису_Ex (11.10.2018 – 22:34) писав:

Я написав (двічі), шо я не вважаю його керівництво таким, якого б я бажав Україні в такі часи. Не мали люди вибирати комерсанта під час війни. Але, і я знову це казав, - самі українці довибиралися, шо тепер нічого кращого немає. Немає політичної еліти, нема Чорноволів. А якшо й є чесні, віддані ідеї люди, готові взяти на себе кермо, ніхто - тобто українці - ніколи їм цього не делеґує. Бо безпросвітно дурні.
Тож якшо ти знаєш прізвище такого, який на твою думку, "знайшовся" - назви його. Лише не забувай, шо це має бути людина з реальними шансами на перемогу. А не їжачок в тумані.
Він не вирішив проблему. Нащо його знову обирати?
Це тоді не було вибору, на минулих виборах, він був найадекватнішою людиною в той час. Зараз всі трохи заспокоїлись.

Повідомлення відредагував серпинка: 11.10.2018 – 23:00

• 0

#23 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 23:27

Перегляд допису_Ex (11.10.2018 – 22:34) писав:

Він допустив Януковича до влади. Він теж причетний до того, що зараз війна.
  • 0

#24 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2127 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 11.10.2018 – 23:50

Перегляд дописусерпинка (11.10.2018 – 22:56) писав:

Він не вирішив проблему. Нащо його знову обирати?
А ти впевнена, шо цю "проблему" можна вирішити за цей час? На другу частину питання, я вже відповів кілька разів (див. вище).

Цитата

Це тоді не було вибору, на минулих виборах, він був найадекватнішою людиною в той час. Зараз всі трохи заспокоїлись.
От тут воно й є. Він якраз і не був найадекватнішою кандидатурою тоді! Чого за Яроша не голосували? "заспокоїлись" вони. І шо, є кандидат? Прізвище назви будь ласка.

Перегляд дописусерпинка (11.10.2018 – 23:27) писав:

Він допустив Януковича до влади. Він теж причетний до того, що зараз війна.
Вибач, але це дурня. Ялинковича вибрали українці. На виборах.
  • 0

#25 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4843 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 12.10.2018 – 00:35

Перегляд дописусерпинка (11.10.2018 – 21:59) писав:

за якими ще стоїть великий штат професіоналів.
:wink2:
Про Януковича у мене ні слова.
В країні, яка в стані війни і активно позичає, саме міжнародний курс визначає економіку. Прем’єр (за винятком другого прем’єрства вашої дурулі, в Україні традиційно залишається креатурою президента. Тому прем’єр у нас Гройсман).
Знову пішла жіноча "логіка".
  • 0

#26 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 07:00

Перегляд дописуkalamar (12.10.2018 – 00:35) писав:

:wink2:
Про Януковича у мене ні слова.
В країні, яка в стані війни і активно позичає, саме міжнародний курс визначає економіку. Прем’єр (за винятком другого прем’єрства вашої дурулі, в Україні традиційно залишається креатурою президента. Тому прем’єр у нас Гройсман).
Знову пішла жіноча "логіка".
Ну та й що, що кандидатуру прем'єра подає президент. Він що, маріонетка? Виконує все, що накаже президент? Президент не керує тим, куди гроші вкладати і звідки їх брати. Він може брати участь у зустрічах, на яких його присутність впливає на те, в який бік схилиться зацікавлена сторона, від нього економіка теж залежить. Але він радше має покладатись на думку прем'єра, який вариться на кухні і краще знайомий із ситуацією.

І перестаньте мене ображати, бо не буду писати.

Перегляд допису_Ex (11.10.2018 – 23:50) писав:

А ти впевнена, шо цю "проблему" можна вирішити за цей час? На другу частину питання, я вже відповів кілька разів (див. вище).

От тут воно й є. Він якраз і не був найадекватнішою кандидатурою тоді! Чого за Яроша не голосували? "заспокоїлись" вони. І шо, є кандидат? Прізвище назви будь ласка.

Вибач, але це дурня. Ялинковича вибрали українці. На виборах.
Я не буду тобі казати, за кого голосувати. Голосуй за кого хоч. Це твоє право)
Тоді, коли вибори переміг Янукович, у другому турі, кандидати, що не пройшли, змовились проти Юлі, а мали змовитись проти Януковича. Не роби вигляд, ніби антиагітації не було.

У нас різне уявлення про адекватність.

Фонд підтримки учасників АТО банкрут.
https://youcontrol.c...tails/39747468/
З чим воювати?

Перегляд дописуkalamar (12.10.2018 – 00:35) писав:

В країні, яка в стані війни і активно позичає, саме міжнародний курс визначає економіку.
Економіку визначає внутрішня політика. Президент відповідає за зовнішню. Внутрішня політика покладена на Кабмін.

Президент має представницькі функції. Він він має вплив на розвиток економіки, підказує уряду, що робити, прем'єра пропонує, але він не "робить" економіку.
  • 0

#27 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.10.2018 – 08:18

Істерія з Зеленським та Бобулом минула, чи ще повториться?
я голосую за Олександра Положинського :)
  • 0

#28 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 09:27

Перегляд допису_Ex (11.10.2018 – 23:50) писав:

І шо, є кандидат? Прізвище назви будь ласка.
І ще забула додати.
Це те, про що я пишу у іншій темі. Пропозиція породжує попит. Поки не висунули свої кандидатури, поки нема пропозиції, нема з кого вибирати, доти й попиту нема. Кого я можу назвати, якщо ще невідомо, хто наважиться йти в президенти? Хай пропонують, а ми вже будемо визначатися. А може й не пристанемо на жодну пропозицію. Всяке може бути.

Повідомлення відредагував серпинка: 12.10.2018 – 09:36

• 0

#29 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 10:43

э попит на того кого не знаю
  • 0

#30 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 12.10.2018 – 12:10

Перегляд дописуkalamar (11.10.2018 – 00:30) писав:

Порошенко хазяїн, не народ. Народ не може бути хазяїном, він дурний. Вибере люлю, люля буде хазяйкою, чи Ляшко, чи Адольф Алоїзович, чи Вова Путін. Напрод це бидло, місце якого в стійлі.
Хмм... :(
  • 0

#31 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 12.10.2018 – 12:57

Перегляд дописуУповноважений (12.10.2018 – 10:43) писав:

э попит на того кого не знаю
Ти політично пасивний. Ти споживач. Що підсунуть, те будеш пробувати.
  • 0

#32 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 15.10.2018 – 10:05

Перегляд дописуkalamar (11.10.2018 – 00:30) писав:

Порошенко хазяїн, не народ. Народ не може бути хазяїном, він дурний. Вибере люлю, люля буде хазяйкою, чи Ляшко, чи Адольф Алоїзович, чи Вова Путін. Напрод це бидло, місце якого в стійлі.
От в СРСР народ якраз і вважали бидлом, це вам пропаганда очі виїла, що ви таке пишете. А зараз ми йдемо до того, що народна думка цікава. От навіть через рік має бути опитування, щодо переведення годинників у ЄС, питання буде стояти, за яким часом ми залишаємось жити, літнім чи зимовим.

Повідомлення відредагував серпинка: 15.10.2018 – 10:06

• 0

#33 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1825 повідомлень

Відправлено 15.10.2018 – 10:56

https://ukr.segodnya...ov-1173046.html
На жаль, в ЄС більшість за літній час. Я б хотіла зимовий.
  • 0

#34 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 08:09

І я за зимовий
  • 0

#35 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4843 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 13:58

Перегляд дописусерпинка (15.10.2018 – 10:05) писав:

От в СРСР народ якраз і вважали бидлом, це вам пропаганда очі виїла, що ви таке пишете. А зараз ми йдемо до того, що народна думка цікава. От навіть через рік має бути опитування, щодо переведення годинників у ЄС, питання буде стояти, за яким часом ми залишаємось жити, літнім чи зимовим.
Просто жесть яке актуальне питання. :wink2:
Навіть в часи Стіліна, коли з ворогами народу боролись, ніколи в Совку не вважали народ бидлом. Радянське керівнийтво з дисидентами боролось, але правильна думка народу була для нього архівжлива, і партія не шкодувала зусиль для того, щоб народ мав правильну думку. :8: Народ і партія мали бути єдині. :wink2: Це не якась там поліційна держава, на кшталт царської Росії, Австро Угорщини, чи новіших варіантів. Майже ніколи (за винятком кількох років і певних регіонах) влада в СРСР не трималась на штиках.
Сама по собі партія, це був спосіб кар'єрно-потреблядського росту для народу, тобто комуністами ставали політично-потреблядськи активні представники абсолютно всіх верств населення. Тобто, по суті, комуняки були народна партія.
Це не був клуб адептів Юлі, де навіть партії з якоюсь ідеологією нема, а є просто культ оссоби певного політика.
За винятком Сталінського періоду, в Совку, хоч генсек, як Вова Путін, не змінний був, не формувався культ особи генсека і генсек не перетворювався на Вову Путіна. Єдина партія не комуністична за історію України, яка наблизилась до характеристик справжньої партії, і могла по народності посперечатись з Комуняками, був покійний Рух.

Повідомлення відредагував kalamar: 16.10.2018 – 14:05

• 0

#36 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 14:46

Перегляд дописуkalamar (16.10.2018 – 13:58) писав:

Просто жесть яке актуальне питання. :wink2:
Навіть в часи Стіліна, коли з ворогами народу боролись, ніколи в Совку не вважали народ бидлом. Радянське керівнийтво з дисидентами боролось, але правильна думка народу була для нього архівжлива, і партія не шкодувала зусиль для того, щоб народ мав правильну думку. :8:  Народ і партія мали бути єдині. :wink2: Це не якась там поліційна держава, на кшталт царської Росії, Австро Угорщини, чи новіших варіантів. Майже ніколи (за винятком кількох років і певних регіонах) влада в СРСР не трималась на штиках.
Сама по собі партія, це був спосіб кар'єрно-потреблядського росту для народу, тобто комуністами ставали політично-потреблядськи активні представники абсолютно всіх верств населення. Тобто, по суті, комуняки були народна партія.
Це не був клуб адептів Юлі, де навіть партії з якоюсь ідеологією нема, а є просто культ оссоби певного політика.
За винятком Сталінського періоду, в Совку, хоч генсек, як Вова Путін, не змінний був, не формувався культ особи генсека і генсек не перетворювався на Вову Путіна. Єдина партія не комуністична за історію України, яка наблизилась до характеристик справжньої партії, і могла по народності посперечатись з Комуняками, був покійний Рух.
Може пісдя 60-х партбюро боролося із десидентами, але до 60х воно боролося із власним нарідом. Як сказав один історик, авторитетний досить у плані лазання по аріхвах, некто О. В. Хлевнюк: "Страна не переживёт второго Сталина, просто народа не останется"; залишається лише замінити слово "сталіна" на "рульовий механізм часів сталіна", і все стане на свої місця. До слова, якби такі рулили повністю та безпроглядно десб у 60-х, то СРСР наніс би ядерний удар по Штатах у роки там кризи якоїсь (їх було немало), і всьо, на місці осяйного арійського, споконвічного Києва-Львову-Петербургу — споконвічний ядерний людомогильник та арійські мутанти бігають, осяйні уже в прямому сенсі, бо вночі світяться... Тому Олег Віталійович, на мою, власну думку, був чортівськи вірно підмітив!

До речі Ви безпроглядно вірити шо в Союзі рулювали люди, не схожі на вялікого вову-собіратєля, наївні Ви, містере Каламар, вовіка на тій же грядці ростили... Просто тоді, у деякі моменти, концентрація клоунів при рулю, була мабуть трішки нижча ніж зараз. І важелів у них було менше. Ну принаймні за Союзу, ніякого, вибачте, сраним руським міром і не пахло у плані пропаганди на верхівці, за нього могли нафіг і посадити як власовца/ку, не відходячи від каси. На мою, власну думку.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 16.10.2018 – 14:50

• 0

#37 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4843 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 15:28

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (16.10.2018 – 14:46) писав:

Може пісдя 60-х партбюро боролося із десидентами, але до 60х воно боролося із власним нарідом.
Порівняння тогочасної і сучасної демографії демонструє наочно всю абсурдність цих тупих заяв.

Може пісдя 60-х партбюро боролося із десидентами, але до 60х воно боролося із власним нарідом. Як сказав один історик, авторитетний досить у плані лазання по аріхвах, некто О. В. Хлевнюк
Історики, в більшості працюють на правлячий режим. Що тоді, що тепер. Жив би він 30 років тому, писав би инакше. Сталіна, з різною ступінню дозволеності, можна критикувати з 60 року. З 60-го, був розвінчаний культ особи, і, якщо дуже захотіти в СРСР можна було знайти інформацію про репресії, але перегини не акцентувались напр. в шкільній програмі. Єдина різниця, що в 80-90 через журнал Огоньок сталінські репресії зробили основною пропагандистською зюроєю проти комунізму. До речі, спрацював дикий контраст. Радянська людина знала, що вона живе в вільній країні, має забезпечені державою права, і держава забезпечує її безпеку включно із найгуманнішим радянським судом при правопорушенні, диктатури, диктат силових структур, десяткми мільйонів жертв імперіалістичних і світових війн, геноцид японців в Хіросімі, чи масові розстріли в'єтнамських селян американськими солдатами в Сонгмі, різні гестапо чи ФБР, знищення і тортури пролетаріїв і комуністів, розстріли і побиття демонстрацій робітників були незмінні атрибути загниваючого капіталізму. Пропаганда Огонька працювала по принципу зривання покровів, які мали викликати у обивателя шок, і повну дезорієнтацію світогляду. Спочатку атака була тільки на Сталіна, Ленін залишався ідеальним. Але згодом перекинулась і на Леніна. Власне, на часі цікавіші дослідження, того, як працює пропаганда, яка формує думку народу в сучасних суспільствах.
Логіка така, капіталісти побудували США на крові місцевих індіанців, чорних рабів, і білих ірландців, а оскільки США, побудовано на крові десятків мільйонів жертв, капіталізм нездала система.

Повідомлення відредагував kalamar: 16.10.2018 – 15:48

• 0

#38 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4843 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 16:15

До речі Ви безпроглядно вірити шо в Союзі рулювали люди, не схожі на вялікого вову-собіратєля, наївні Ви, містере Каламар, вовіка на тій же грядці ростили... Просто тоді, у деякі моменти, концентрація клоунів при рулю, була мабуть трішки нижча ніж зараз. І важелів у них було менше. Ну принаймні за Союзу, ніякого, вибачте, сраним руським міром і не пахло у плані пропаганди на верхівці, за нього могли нафіг і посадити як власовца/ку, не відходячи від каси. На мою, власну думку.
На Вову схожих жодного не було.
Власне марксизм-ленінізм заперечує роль особи в історії, тому культ особи реально є антимарксиський.
А причини треба шукати в національних особливостях Росії чи Китаю.

Цитата

Российская многовековая традиция патернализма нашла воплощение в мелкобуржуазном вождизме, характерном для многомиллионной крестьянской страны. Психология вождизма, бюрократическое обожествление авторитета и послужили питательной средой культу личности Сталина. К началу 30-х годов тоталитарный режим стал суровой политической реальностью.
Тобто, абсолютно не комунізм винен в культі Сталіна чи Мао, а вікові традиції народів. І Вова Путін, підтвердження тому.

В собірательстві, то так, Сталін собірав. Але конкретно Україна тут в дуже неоднозначносу становищі. Бо напр. об'єднання більшості етнічних українсьих земель в УРСР наслідок того собіратєльства. І якщо хочеться дуже сильно його критикувати, то треба бути готовим віддати території Польщі, Румунії, Урорщині, які були насильно відібрані Сталіним. Кажете А, кажіть Б. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 16.10.2018 – 16:19

• 0

#39 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 18:33

Перегляд дописуkalamar (16.10.2018 – 15:28) писав:

Порівняння тогочасної і сучасної демографії демонструє наочно всю абсурдність цих тупих заяв.
Історики, в більшості працюють на правлячий режим.
А демографи, містере Каламар, на кого працювали демографи. Чому перепис відповідних років визнали вредительским? — "О вредительских извращениях и организационных недостатках в проведении переписи населения 1937 г."; ЦГАНХ СССР. Ф. 1562, оп. 1, ед.хр. 978, лл. 190-199. По поручению Верменичева его готовил И.Ю.Писарев (Там же. Ед.хр. 951, л. 73)
Мислення типу того що у мене, абсолютно не дає приводів довіряти будь-яким, архівним документам, і на жаль, щастя в житті не приносить... :(

Що тоді, що тепер. Жив би він 30 років тому, писав би инакше. Сталіна, з різною ступінню дозволеності, можна критикувати з 60 року. З 60-го, був розвінчаний культ особи, і, якщо дуже захотіти в СРСР можна було знайти інформацію про репресії, але перегини не акцентувались напр. в шкільній програмі. Єдина різниця, що в 80-90 через журнал Огоньок сталінські репресії зробили основною пропагандистською зюроєю проти комунізму. До речі, спрацював дикий контраст. Радянська людина знала, що вона живе в вільній країні, має забезпечені державою права, і держава забезпечує її безпеку включно із найгуманнішим радянським судом при правопорушенні, диктатури, диктат силових структур, десяткми мільйонів жертв імперіалістичних і світових війн, геноцид японців в Хіросімі, чи масові розстріли в'єтнамських селян американськими солдатами в Сонгмі, різні гестапо чи
Ні, це нонсенс у більшості. Якби вельмишановний Олег Віталійович жив у часи Сталінчика, Ви б його опусів прочитати не змогли, бо тільки він написав, хоч один, хоч одненький трактатик, що не все так хорошо как пишут в завше Правій Газеті, на жаль це був би перший та останній опус, вищезгаданого містера. Швабодка слова навіть в Штатах в ті роки тільки набирала обертів, Союз в роки вялікого менеджера переплюнув по терору все що було до нього. Я вам згадував за бомбардування самураїв — там не все так просто, розумієте тоді у самурайчиків трішко помутилася голівонька та вони біднесенькі вирішили піти по стопах нео-націоналізму, понищити своїх заклятих, природних ворогів, постворювати хімічну та біологічну зброю, потестувавши її на братніх кітайцо, ну і все таке. Коротше гуманізмом самурайчики не відрізнялися. Звичайно Штати перебрали у плані поставити діток на місце, Я б не прийняв рішення нищити міста напалмом та нукліром, чесно кажу, хіба як відповідь на використання ЗМЗ. Не виправдовую Штати, просто не потрібно забувати що таке нео-нац Япошка. А там дивись, швидко протрезвіли та стали робити класні фотоапарати й тєліки які в Штатах розбирали як гарячі пиріжки в Союзі де в ті роки жрать було нічого.
Всіма богами проклятий В'єтнамчик то окрема тема, але якби в Союзі почалася масова демонстрація проти війни в Афгані, думаю її б задавили танками у прямому сенсі цього слова...

ФБР,
Фу ї..., не згадуйте трьохлітерних, це для мене як для релігійного згадувати чірта. Не знаю чого, такий глюк, пересмикує. Передивився шпійонських фільмів.

знищення і тортури пролетаріїв і комуністів, розстріли і побиття демонстрацій робітників були незмінні атрибути загниваючого капіталізму. Пропаганда Огонька працювала по принципу зривання покровів, які мали викликати у обивателя шок, і повну дезорієнтацію світогляду. Спочатку атака була тільки на Сталіна, Ленін залишався ідеальним. Але згодом перекинулась і на Леніна. Власне, на часі цікавіші дослідження, того, як працює пропаганда, яка формує думку народу в сучасних суспільствах.
Ви не врахували факту що після розвалу багато хто отримав доступ до архівів. До архівів які писалі ті, що за вашими словами нічим не відрізнялися від тих що в Штатах. Тільки от проблема, архіви подібні в Штатах були і є відкриті, там неможливо провести таку політику нищення як проводили в Союзі на початку його становлення. Там неможливо просто прийти до Джона чи до Мері та забрати добро в колхоз. Там було багато крові, аля "Банди Нью-Йорка", голод, і все таке. Тільки от політик нищення там таких не було...

Логіка така, капіталісти побудували США на крові місцевих індіанців, чорних рабів, і білих ірландців, а оскільки США, побудовано на крові десятків мільйонів жертв, капіталізм нездала система.
Далі, вони поступово, без політик нищення звільнили рабів, спочатку чисто конституційно (конституційни патріотизм), далі вони це поступово втілили в життя, а клоунів які тому перечили, — вибачте, попісяли. Далі вони стали нумбер ван силою на планеті Земля, здатною знищити будь-кого різними методами. А що зробив Союз? А Союзі не змогли зробити те, що змогли в Штатах. Тому пишіть далі за праве, леви, загниваючи, тільки писати можна багато, а Штати залишаються Штатами, як трава залишається зеленою, а небо синім. И так будет еще много-много лет. Державки будуть створювати, розпадатися, нації сяятимуть, гаснутимуть, віковічні боги то приходитимуть то йтимуть, а Кевін залишиться. — Це класика дитинко. ^_^ Пардон містере Каламар, просто чорно-дірний гумор поліз...
  • 0

#40 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 16.10.2018 – 19:56

А вибори в травні? Мені вже буде 35, можна я балотуватимусь? Виберіть мене президентом.
хочу молодого президента, не хочу совків древніх. Піонери-комсомольці не повинні займати посад. Я не був піонером.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

1 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних