Перейти до вмісту

Вибори президента 2019

Повідомлень в темі: 181

#161 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7233 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.11.2018 – 13:56

ого які страсті... Серпинка за Юлю.
те що Юля разом з хуйлом сміялася з Саакашвілі, коли грузинів вбивали - зовсім не причина москалям відмовитися від такої веселої забави "мочить хохлов". вони до цього готувались 22 роки.

якби та якби... схоже починається справжній політсрач?
  • 0

#162 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 01.11.2018 – 16:51

Перегляд дописусерпинка (01.11.2018 – 12:08) писав:

Ви краще в день виборів поїдьте десь на Вінничину, чи залишайтесь в Києві, в залежності від того, де ви маєте голосувати. Можете у відпустку десь поїхати в Африку. Коротше, будьте в хаті, нікуди не виходьте, бо ще знов якась брєдова ідея вам в голову стукне, оберете Гайтану, чи Бобула. Рішення на гарячу голову приймати це як у тій приказці - "срака горіла маку не їла".
Обоє кращі за Юлю. Якщо в другому торі вони будуть, однозначно за них.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (01.11.2018 – 03:53) писав:

А що не так із тією, вельмишановною місіс Тимошенко? Чим ця місіс гірша за інших?
Всім гірша.
Кампанія тимошенко була, і є тепер кампанією промивки мізків і мочилова конкурентів. Я шкодую, що свого часу проголосував прои всіх, а не проголосував за Януковича.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (01.11.2018 – 03:53) писав:

Точніше, Ви гадаєте всі ті інші кращі для майбутнього України...?
Я не думаю що з більшістю претендентів в України є якесь майбутнє.

Перегляд дописусерпинка (01.11.2018 – 12:08) писав:

бо ще знов якась брєдова ідея вам в голову стукне
Ви думайте, що пишете, яке в біса знов. Ніяких бредових ідей щодо виборів в минулому мені в голову не стукало.

Перегляд дописуУповноважений (01.11.2018 – 13:56) писав:

ого які страсті... Серпинка за Юлю.
те що Юля разом з хуйлом сміялася з Саакашвілі, коли грузинів вбивали - зовсім не причина москалям відмовитися від такої веселої забави "мочить хохлов". вони до цього готувались 22 роки.

якби та якби... схоже починається справжній політсрач?
Та якби тільки те.
Юля, з усіх укрполітиків найнахабніше експлуатує тупість, темність, і інфантилізм українського лохторату. Це основна причина, чому голосуватиму проти неї.

Повідомлення відредагував kalamar: 01.11.2018 – 16:54

• 0

#163 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 01.11.2018 – 18:12

серпинка (01.11.2018 – 10:58) писав:

У нас недавно на центральній площі прощались... з атовцем, і це не вперше. Ви про такі заходи мабуть і не знаєте (телевізор же не дивитесь). Якби тоді ви і інші не вперлись, як осли, а вибрали Юлю, то цього терору, який є зараз, могло б і не бути.
Тобто Ви гадаєте, якщо допустимо націоналісти прийдуть до влади то прощання на площах із загиблими солдатами буде рідше? Ви у цьому впевнені? Чи Ви поставите життя людей, майбутнє України на кін заради цього? Ви будете готові щось сказати загиблим у разі невдачі...? Це все не так просто... Особисто у мене від цього всьо голова йде обертом, але чорт забирай, все моє єство мені підказує що це шлях до катастрофи.
  • 0

#164 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1891 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.11.2018 – 22:58

Перегляд дописуkalamar (01.11.2018 – 16:51) писав:

Обоє кращі за Юлю. Якщо в другому торі вони будуть, однозначно за них.

Всім гірша.
Кампанія тимошенко була, і є тепер кампанією промивки мізків і мочилова конкурентів. Я шкодую, що свого часу проголосував прои всіх, а не проголосував за Януковича.

Я не думаю що з більшістю претендентів в України є якесь майбутнє.

Ви думайте, що пишете, яке в біса знов. Ніяких бредових ідей щодо виборів в минулому мені в голову не стукало.

Та якби тільки те.
Юля, з усіх укрполітиків найнахабніше експлуатує тупість, темність, і інфантилізм українського лохторату. Це основна причина, чому голосуватиму проти неї.
По-моєму, ви все-таки найбільше на ослика ображаєтесь. Приказка "правда очі коле" підтвердилась.
Мені здається, що моя дупа ступила на лезо.
Треба вшиватися.
  • 0

#165 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено 02.11.2018 – 00:38

Перегляд дописусерпинка (01.11.2018 – 22:58) писав:

По-моєму, ви все-таки найбільше на ослика ображаєтесь. Приказка "правда очі коле" підтвердилась.
Я взагалі не зрозумів про що ви говорите. Хто такий ослик? Можете не вшиватись, ви не зможете мене образити, я не образливий.

Перегляд дописусерпинка (01.11.2018 – 10:58) писав:

У нас недавно на центральній площі прощались... з атовцем, і це не вперше. Ви про такі заходи мабуть і не знаєте (телевізор же не дивитесь). Якби тоді ви і інші не вперлись, як осли, а вибрали Юлю, то цього терору, який є зараз, могло б і не бути.
Якби не ваша Юля ніхто не вибрав би Януковича, не доходить до Юліного лохторату? Якби вибрали не Януковича, а Юлю було би гірше.
Юля хоче за будь-яку ціну бути презиком, і саме ваша Юля погасила рейтинг Юща, не партія регіонів і Яник, тож вона сама привела Яника у владу. Треба бути юлемозкою щоб не розуміти. З приходом Юща з’явились умови для американського шляху, умови для двопартійності. Сили, колишні, буржуї, які робили помаранчеву, і инші буржуї, з партії регіонів. Що зробила ваша Юля, вона ввесь час боролась проти оточення Ющенка і нього самого, якась невідома людина дала великі бабки на кампанію мочилова, розраховану на дуреп і дурепок :wink2: , але у нас таких більшість. Вона зробила те, що мала би робити партія регіонів.
Тепер історія повторюється, гроші якогось невідомого дядька подібно мочать Порошенка, а ваша Юля вірна старій пісні, оскільки кількість дуреп, не зменшилась, Юля гарно їх агітує. Ви послухайте вашу Юлю, все, що вона говорить лапша на вуха дурнів, як людина, яка хоч трохи може критично мислити, може за неї голосувати? ТОму тут просто питання в кількості дурнів в цій країні.
І ато, до якого Юля ніякого стосунку не має, крім спроб піару, тут нідочого.
Чи тут.

Повідомлення відредагував kalamar: 02.11.2018 – 01:03

• 0

#166 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 02.11.2018 – 00:39

Уповноважений (01.11.2018 – 13:56) писав:

вони до цього готувались 22 роки.
Ті вони готувалися до цього значно менше, Ви переоцінюєте... У них там не тільки Україна, Сирія, Балкани, все таке. Ні, "вони" не збираються "мочити", руськомірний лохторат може і збирається, але "вони" будуть завойовувати різними методами, розширювати сферу впливу в регіоні, conquest. Це імперія. А той, вибачте, сруський мір, просто невдала для цього спроба, увімкнули фашизм, а воно виявилося безтолковка хД, зла іронія та цирк... Повний провал у плані пропаганди, уже риторика пішла на відкидання цієї пропаганди, що до речі, нічого хорошого як на мене не віщує... :(
  • 0

#167 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7233 повідомлень

Відправлено 02.11.2018 – 07:38

Ну порахуй від 1992 до 2014. З математикою біда? Чи з відомостями про 92 рік?
  • 0

#168 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 02.11.2018 – 08:51

Уповноважений (02.11.2018 – 07:38) писав:

Ну порахуй від 1992 до 2014. З математикою біда? Чи з відомостями про 92 рік?
Ну як за такою логікою судити, так краще вже із 1930-х, комінтернівських, рахувати... Ви просто забуваєте що Союз розпався а люди залишилися там ті самі, а для імперії такого типу, посилати солдат в якийсь В'єтнам, Афганістан, Кавказ, Сирію, Україну... Це звична справа. У них роками були більш нагальні питання на порядку денному ніж Україна, зі всією повагою. Але це не означає що там план робився швидко, якби то не було, він провалився повністю. Такого Генрі Форд не напише :)
  • 0

#169 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7233 повідомлень

Відправлено 02.11.2018 – 10:06

Ну не можна ж планувати захопити те, що вже захоплене. Так що в 1917 одні плани, а в 1992 - окремі плани. І ніякий проросійськи президент цьому би не завадив, навіть вступ до тайожного союзу. Ось зараз у нас грандіозна проблема - дозволяти й надалі москалям захоплювати україну? Тим москалям, що сьогодні заявляють, ніби вони проти хуйла, і ніби патріоти україни, а потім перефарбуються і стануть за кадирова

Повідомлення відредагував Уповноважений: 02.11.2018 – 10:07

• 0

#170 Ustacco

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 02.11.2018 – 10:31

Батьківщина там де добре а не там де народився!
  • -1

#171 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1891 повідомлень

Відправлено 02.11.2018 – 11:24

Перегляд дописуkalamar (02.11.2018 – 00:38) писав:

Я взагалі не зрозумів про що ви говорите. Хто такий ослик? Можете не вшиватись, ви не зможете мене образити, я не образливий.

Якби не ваша Юля ніхто не вибрав би Януковича, не доходить до Юліного лохторату? Якби вибрали не Януковича, а Юлю було би гірше.
Юля хоче за будь-яку ціну бути презиком, і саме ваша Юля погасила рейтинг Юща, не партія регіонів і Яник, тож вона сама привела Яника у владу. Треба бути юлемозкою щоб не розуміти. З приходом Юща з’явились умови для американського шляху, умови для двопартійності. Сили, колишні, буржуї, які робили помаранчеву, і инші буржуї, з партії регіонів. Що зробила ваша Юля, вона ввесь час боролась проти оточення Ющенка і нього самого, якась невідома людина дала великі бабки на кампанію мочилова, розраховану на дуреп і дурепок :wink2: , але у нас таких більшість. Вона зробила те, що мала би робити партія регіонів.
Тепер історія повторюється, гроші якогось невідомого дядька подібно мочать Порошенка, а ваша Юля вірна старій пісні, оскільки кількість дуреп, не зменшилась, Юля гарно їх агітує. Ви послухайте вашу Юлю, все, що вона говорить лапша на вуха дурнів, як людина, яка хоч трохи може критично мислити, може за неї голосувати? ТОму тут просто питання в кількості дурнів в цій країні.
Чи тут.
Ющенко і Тимошенко - політики. Вони однаково мені "симпатичні". Я не маю симпатій до політиків. Мені більше актори до душі.
Порошенко, Пінчук, Коломойський - бізнесмени, підприємці, олігархи (як більше подобається), які фінансують політиків, і яким до політики самим має бути зась.
Янукович і не політик, і не бізнесмен, а кримінал, який загалом людям, що не відносять себе до кримінального світу, огидний.
Тимошенко допомогла у свій час просунути Ющенка до влади і вибила собі прем'єрське крісло, що стало звичайно не до вподоби Порошенку, який фінансував лише Ющенка і не мав наміру просувати інших політиків, окрім нього. Але Ющенко наробив багато дурниць. Треба було тримати біля себе Тягнибока і не підпускати Тимошенко. Він же зробив навпаки. Чи хтось йому підказав, чи Порошенко так закомандував, бо подумав, що Тягнибок сильний політик, може скласти Ющу конкуренцію, перетягнути ковдру на свій бік, а Тимошенко, ну звісно, жінка, слабка істотка, що з неї візьмеш, хай під боком буде. Але виявилось, що Тягнибок - це слабкий політик, а Тимошенко - сильний. Тоді вирішили поміняти її на "дурня" Януковича, теж подумали, що він слабак. Але не тут то било, Яник ще не ту Кузькіну мать всім показав, слідом за Тимошенко міг і Ющенко в тюрягу попасти, просто за нього було кому заступитись, напевно.
Суть в тому, що виник конфлікт інтересів. Крім Ющенка, не мало нікого бути, сильного, одні посередності. Але посередністю виявився Ющенко. Його підтримували інші політики. Якби не вони, то Ющенка б не обрали. Тимошенко, зокрема, єдина, хто відвідав нашу область під час помаранчевої революції і виступив. Ніхто більше не приїхав, а мав би сам Ющ приїхати. Так, я на нього ображена))
І ще невідомо, чи Порошенко не фінансував Януковича. Тому і посадили його потім замість Юлі в крісло прем'єра. Думали як ви, що він кращий за неї буде. Промили вам мізки Порошенко на пару з Ющенком.
Тепер Тимошенко самостійний політик, хай її просувають, хай її фінансують (інакше не просунешся), але якщо їй вдалося переконати в чомусь олігархів, що вони готові її фінансувати і просувати, а не якогось дурня (хоча й Ляшка фінансує хтось), то це означає, що вона не просто небезнадійна, вона справді займається політикою, державними справами, вона не бізнесвумен, а політичний діяч, яка присвячує себе саме політиці, а не займається бізнесом чи історією, чи літературою, чи бджолярством. Нам нещодавно було надійшло депутатське звернення від А. Шкрум стосовно надання деяких даних, дуже об'ємне завдання, видно, що люди, які давали той запит, глибоко вникають у фінансові питання. Я пошуршала і виявила, що Шкрум від партії "Батьківщина", на виборах 2014 п'ята в списку була. Тобто, люди вникають в справи, не поверхнево займаються.
Те, що Тимошенко піариться на волонтерських рухах, я про то не знаю. Яким чином вона (чи може її команда, чи той, хто фінансує) то подає? Вона приписує собі їхні заслуги? Чи просто показує, що все тримається на волонтерах і чеснім слові, а підтримки належної від держави дуже мало?

Повідомлення відредагував серпинка: 02.11.2018 – 11:32

• 1

#172 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 02.11.2018 – 17:15

Уповноважений (02.11.2018 – 10:06) писав:

Ну не можна ж планувати захопити  те, що вже захоплене. Так що в 1917 одні плани, а в 1992 - окремі плани.  І ніякий проросійськи президент цьому би не завадив, навіть вступ до тайожного союзу.  Ось зараз у нас грандіозна проблема - дозволяти й надалі москалям захоплювати україну? Тим москалям, що сьогодні заявляють, ніби вони проти хуйла, і ніби патріоти україни, а потім перефарбуються і стануть за кадирова
Ні, Ви плутаєте цирк становлення імперії, та часи, коли загартована у всіх можливих і не можливих війнах 20-го сторіччя, імперія намагається відновити свої володіння у Східній Європі. Наростити присутність в Близькосхідному регіоні, тощо.
Ви також плутаєте наслідки безглуздої політики гноблення регіональних мов/культур, та плани по ортиманню контролю над Україною.

Здобуваємо більше влади — з часом це більше сили, а з більшою силою ми можемо здобути ще більше влади, і пішло-поїхало. У вас же в профілі "стратегії" там шось написано, — Ви ніколи не грали у Цивілізацію Три? Там по накатній, лавиноподібний процес виграти карту по Domination наприклад, принцип наступний: ти сильніше і більше за всіх утворення, навіть якщо цивілізація має неймовірні здобутки, чудеса, все інше, та починає відриватися по культурі наприклад, за рахунок захоплених регіонів ми штампуємо армію та сіємо хаос і розруху у тій цивілізації, якщо якась цивілізація фокусується на армії, то за рахунок переваги у потенціалі ми все одно обженемо ту цивілізацію по технологіях/культурі і в кінцевому рахунку, по армії. Те саме і з науковою сферою, тобто після захоплення деякої частини карти та набирання критичної сили, виходу певний рівень, свого роду наддержава, уже ніяка інша цивілізація не здатна протистояти цій могутності. Це так Я це бачу.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 02.11.2018 – 17:25

• 0

#173 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7233 повідомлень

Відправлено 02.11.2018 – 19:17

1) покрокові не граю
2) кацапстан - не наддержава твоя улюблена, а країна-бензоколонка, засніжена нігерія
  • 0

#174 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1678 повідомлень

Відправлено 02.11.2018 – 20:05

Уповноважений (02.11.2018 – 19:17) писав:

1) покрокові не граю
А чого? Герої норм, Цивілізація, ще ця, Дісайпелс.

Уповноважений (02.11.2018 – 19:17) писав:

2) кацапстан - не наддержава твоя улюблена, а країна-бензоколонка, засніжена нігерія
Мені подобаються не наддержави існуючі, а скоріше сам принцип. Щось величне, грандіозне, сильне, могутнє, неймовірне, безпрецедентне... Моя трішки імперіаліст :wub:, але добрий.

Із приводу, як Ви виразилися кацапстану, боюсь у вас не вірна інформація, розумієте за сукупністю факторів: науковий, військовий, економічний, культурний, природні ресурси, людський ресурс, все таке — цей нащадок Союзу потрапляє у клас "наддержава", хоч і на мінімумі, але потрапляє. Вибачте, але це реальність, ну не у кожної засніженої Нігерії, як Ви виразилися є такий ВПК, чи ядерний арсенал... Хоча б ці фактори виділяють РФ із маси. І кожна Нігерія, може відправити цілу армію, флот, аеро-космічні війська, в Сирію допустимо. Не все так просто.

До речі про Сирію, знаєте чому там режим Асада зараз перемагає? Ні, не стільки через армію РФ, а тому що люди втомилися від війни, їм вже безрізниці хто там буде, лише був хоч якась видимість спокою та надії на завтрішній день. Розумієте, війна це зовсім не те що написано в осяйних книгах, це зовсім не "поїхали на фронт, пострілляємо", така війна як у Сирії, це ти просинаєшся, і не знаєш що буде через тиждень, через день, через годину... Ти не знаєш чи виживуть твої діти, чи ні, якщо ти загинеш чи покалічишся, і це не тільки для цивільного так, для солдата те саме. Із часом солдат розуміє що смерть чи каліцтво для нього-неї, це лише справа часу, а попереду лише невідомість, страждання, безодня і смерть, безвихідь, не кожен зможе так довго жити, повірте.
Тому через десяток років страждань і поневірянь, середньостатистично люди в Сирії просто втомилися, їх все це дістало, те за що вмирали-вбивали якісь, десять років назад, вже більшістю не згадується. А тут прийшла імперія — РФ (шавку-Асада навіть не рахую...), а вона не тільки прийшла армією, імперія це перш за все порядок, ця армія принесла те, чого довго не було — визначеність, хоч якусь, мінімальну впевненість у завтрішньому дні. Цього не можуть дати повстанці, навіть при повній Аїр Амеріка, для цього підходить лише повномасштабна операція яку проводять війська РФ із, так-званою, армією Асада...

Але щоб цей трюк вдався, та завоювання пройшло успішно, потрібні початкові умови, а саме руїна та розруха спричинені громадянською війною. А для громадянської війни, щоб її розпочати, необхідні озброєні формування що формуються навколо віри, точніше ідеологій, озброєні формування що не підпорядковуються офіційній владі, і без різниці в що вірять люди в них, це не має значення. Далі, просто закидаєш "кістку" в цей зоопарк, і вони починають гризти горлянки, при правильній підгодівлі ззовні, війна розгориться досить швидко та спалить останки нормального, мирного життя громадян. А далі справа техніки. Використання такої стратегії, потрібно лише для одного — ООН не зможе протидіяти на повну силу. В Цивілізації Три немає ООН, тому там можна над таким не заморочуватися а просто атакувати, повномасштабно, все, що слабше імперії, а слабше імперії є все, що не є такою-ж імперією...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 02.11.2018 – 20:16

• 0

#175 Fuckthat

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Afghanistan

Відправлено 16.11.2018 – 08:04

Перед виборами треба кандидатів перевіряти тут.

Прохання закріпити у шапку. http://www.chesno.org
  • 0

#176 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1891 повідомлень

Відправлено 16.11.2018 – 20:33

Перегляд дописуFuckthat (16.11.2018 – 08:04) писав:

Перед виборами треба кандидатів перевіряти тут.

Прохання закріпити у шапку. http://www.chesno.org
Щоб ти скис, через тебе і твою тему kalamar зі мною не балакає, а _Ех недобалакує) Один Уповноважений нормально реагує.
  • 1

#177 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1891 повідомлень

Відправлено сьогодні – 02:37

Перегляд дописуkalamar (02.11.2018 – 00:38) писав:

Чи тут.
Я взагалі теж не надто проти того була, щоб Янукович став президентом, хоча б для того, аби люди, які дуже хотіли бачити його у презкріслі, побачили, що він може наробити.
Але люди найбільшу проблему у президентстві Януковича (і ви теж) побачили у його курсі, протилежному європейському. От ви теж згадуєте про американський шлях, про двопартійність, до якої нас вів Ющенко, але самі ж десь тут писали про ідіотизм нав'язування американської моделі управління усім підряд, особливо Сходу. Україна стоїть на межі між Заходом і Сходом. Порошенко це розуміє, але хоче змістити акцент на Захід. Янукович хотів на Схід. Ну щоб усім було зрозуміло, куди відносити Україну, щоб не бути ні рибою,ні м'ясом. Як би не ділили Україну, а ділили впродовж століть багато разів, все одно вона не визначеною лишається, ні туди, ні сюди, бо ні європейську країну не вдається збудувати, ні азіатську, а за мериканським зразком тим більше не вдасться. Федерацію створювати? Росія показала, що це неефективно, дружно не вийде (Чечня і інше таке). Крим хіба робити окремою державою, а решту областей укрупнювати, зробити їх меншу кількість. Але все-таки яка найбільша проблема президентства Януковича? Така, що він із кримінального світу. Він як справжній злодій прийшов, обікрав і змився. Не розумієте, чому не можна було його підпускали до президентства? Через злодійську натуру.

Але що розказувати людині, яка мені обіцяла, що якби мене зловили з наркотою, то вона (ви) була б на моєму боці. Ви є людина, яка не ділить людей на кримінальний світ і ні.
  • 0

#178 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7233 повідомлень

Відправлено сьогодні – 11:48

Серпинка ніч не спала бідна, політика мучить
  • 0

#179 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4928 повідомлень

Відправлено сьогодні – 14:05

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (02.11.2018 – 17:15) писав:

Ви ніколи не грали у Цивілізацію Три? Там по накатній, лавиноподібний процес виграти карту по Domination наприклад, принцип наступний: ти сильніше і більше за всіх утворення, навіть якщо цивілізація має неймовірні здобутки, чудеса, все інше, та починає відриватися по культурі наприклад, за рахунок захоплених регіонів ми штампуємо армію та сіємо хаос і розруху у тій цивілізації, якщо якась цивілізація фокусується на армії, то за рахунок переваги у потенціалі ми все одно обженемо ту цивілізацію по технологіях/культурі і в кінцевому рахунку, по армії. Те саме і з науковою сферою, тобто після захоплення деякої частини карти та набирання критичної сили, виходу певний рівень, свого роду наддержава, уже ніяка інша цивілізація не здатна протистояти цій могутності. Це так Я це бачу.
В третій циві далі від столиці - більша корупція. Є спеціальні будівлі, як заборонена столиця, суди.., можна вибирати форми правління з малою корупцією, але в третій цивілізації є критична кількість міст, після якої ніщо не стримує корупцію, яка залежить від розміру вибраної карти. Тому домінування це справді один із способів виграти, але далеко не єдиний і не найпростіший. Великі утворення в третій циві дуже жорстко страждають від корупції, а для збереження території треба ще й велику армію, на велику армію йдуть гроші. Причому, армію треба по всій території тримати. А це означає, що порівняно невеликий сусід на вас нападе і на локальній ділянці матиме військову перевагу, ви не зможете перекинути всі війська з усієї території. Також сусід, з меншою територією і відповідно меншою корупцію, і меншими військовими витратами, може витрачати більше на технології, і обжене вашу імперію.
На реальний світ самі спробуйте перенести. Історія говорить, що всі надвеликі утворення нестабільні і довго не живуть. В Месопотамії змінювались імперії (Аккад,Ур, Вавилон, Ассирія, Персія), і всіх їх скопом пережив Єгипет, який ніколи не прагнув сильного розширення територій.
Загалом, опонент людина, в третій циві легко обіграє вас, якщо ви на імперську стратегію орієнтуєтесь.
Домінуванням хочете виграти, не на території орієнтуватись треба, а на більші міста.

Повідомлення відредагував kalamar: сьогодні – 14:09

• 0

#180 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1891 повідомлень

Відправлено сьогодні – 21:06

Перегляд дописуУповноважений (18.11.2018 – 11:48) писав:

Серпинка ніч не спала бідна, політика мучить
Я спала ніч, просто пізно лягла)