Перейти до вмісту

Вибори президента 2019

Повідомлень в темі: 285

#101 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1739 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 22.10.2018 – 18:02

Перегляд дописуkalamar (22.10.2018 – 17:17) писав:

Штати не просто національна держава, а історично перша національна держава,  друга - революційна Франція. Ви нічого не розумієте і просто користуєтесь половою в голові.
Містере Каламар, Штати зараз, це не Штати колись. Ця структура пройшла довгу еволюцію щоб стати суперсилою, домінантом, альфою на планеті Земля. Еволюція проходила там з верхніх класів, до нижніх, якщо використати риторику Лисого. І Франція колись, це не Франція зараз. Все тече, все змінюється, можу додати, еволюціонує.
Тому давайте, оскільки Ви вже сказали "А" — "Штати національна держава", кажіть "Б" — Шо таке нація Штатів зараз? :)

Окільки деяким імперіям було вигідно асимілювати інородне населення, вони вигадали понадкультурний, понадетнічний брєд просто для окозамилювання. Якщо ірландець ірландською розмовляє він націоналіст, а якщо англійською - понадетнічний мультикультурний йолоп. Наче англійці не також нація.
Ну, Я не назвав би бредом те що підтримує гріт повер піс уже за сімдесят років... Нумс, *дожовує дешевий, салат із напівфабрикатів*, того що Ви називаєте бредом є два вида (ну його є більше, але плювати...):

1) Забичення одними скрэпами инших — Римьска Імперія, Древній Китай, Британська Імперія, Колоніальні Імперії часів Великих Географічних Відкриттів, Російська Імперія, Нацистська Германія, Руський Мір, тощо...

2) Велика урівнялівка (всі скрєпи рівні) — Штати, Союз, КНР, Євросоюз.

Ви багато чули за якісь там ідентичні племена ідентичної землі що ідентично намагалися ідентифікувати себе протягом столітть? Зате Ви багато чули за Імперії... Імперії змінювали хід історії, і визначають його далі. Модернові імперії можуть знищити майже все людство, вони сильні, вони готові до будь-чого, проблема в тому що вони їхашать одне-одного... Ну який резон бути якимсь там, зі всією повагою ірландцем :lol:? А так ти громадянин Великої Імперії! Пишайся цим! :beer: Ніхто ж тобі не забороняє ходити в клітинковому кільти із волинкою, можеш грати на ній доки не лопнеш, матюкати всіх ірландською мовою (така є?); головне, тільки не чіпай імперію... Все просто, "Все под небесами!", так це працювало і працює зараз. Як говорила капітан "Немезиди" — "Деякі речі змінюються, а деякі не змінюються".

Штати не є мультикультурними, там одна культура, одна література, театр, кіно, мистецтво із характерними американськими рисами, без всякого дурнуватого мульти.
А також є цінності, а саме свобода та рівність, які є частиною їхньої культури та побуту вже давно. Саме це і дозволяє цій державі бути мультикультурною на практиці, імігранти приносять свою культуру до Штатів, виникає культурний обмін, тупо жити в Лос-Анжелесі та не знати хоча б пару слів Іспанською хД.

Ну  емігранти до третього покоління, поки вони не повністю асимільовані, можуть гопак танцювати, чи в кабукі виступати, як і в будь-якій иншій країні.
Я і не писав що будуть, Я писав що дозволено, і за три покоління ці імігранти також багато чого принесуть в Штати, а не тільки асимілюються. Так це працює. Та в Штатах апріорі майже все завезене, від коняк до ШАТЛІВ хД. Жартую, але все одно...

Навпаки старі країни завжди були і залишаються мультикультурнішими, бо є недержавні народи які історично проживають на своїх територіях сотні і тисячі років. Напр. Еспанія з каталонцями, кастильцями, басками, галісійцями справді мультикультурна, мультиетнічна країна. А в штатах після другого-третього покоління всі стають англомовними америкокультурними американцями.
Ну хай і живуть собі :), в чому проблема? Ваші б слова та богам у вуха... Гішпанія це не сучасна імперія-наддержава, це утворення із доволі локальними можливостями, одне із. Але колись була імперія, тепер ота політика забичення інших скрєпів дається в знаки, див. сучасні проблеми із Каталонією.

Ну яким місцем ви думаєте, Фростіку?
Мну думає мізками, це така, дуже важлива штука в голові людей. :P

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 22.10.2018 – 18:17

• 0

#102 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 22.10.2018 – 18:35

Перегляд дописуУповноважений (22.10.2018 – 17:56) писав:

його просто в дитинстві залякали бандерівцями
Чим мене в дитинстві тільки не залякували...

Перегляд дописуУповноважений (22.10.2018 – 17:56) писав:

друга світова не є наслідком ідеологій, як і перша світова не була. причина другої світової в тому що перша світова закінчилася актами капітуляції тих, хто не мав на то право, не представляв свій народ, друга світова є логічним продовженням імперіалістичної. Ну а першу світову ти не звинуватиш ні в комунізмі ні в фашизмі.  А от створення нової банківської системи в США - новий світовий порядок, оце все - ідеології є лиш інструментами, а війни - операції побудови цього світового порядку.
Містере Уповноважений, великі війни минулого, починалися і закінчувалися імперіями минулого. Шукати причини "Чому?", ну, це складно. Перша, особливо друга світова у плані "Чому?", це складно, дуже складно. Якби перша світова не закінчилася так швидко, хто його знає, до чого б це привело... Стрімкий розвиток технологій нищення, це вам не жарти, бомби, хімічні гази, віруси-бактерії, снаряди, кулі, набагато дешевші й швидші у створенні ніж люди, будинки, міста, наріди, цивілізації...

Із приводу "нового світового порядку", то тут відгукується пурга рівня Гійомного Фая. Чому? — Тому-що це нове сприймається як вороже, а старе-традиційне як хороше, дружнє, зрозуміле... Тому боюсь ці басні й виникли у підвалах та літературних кружках, юних юнаssівців минулого, а далі байка в міф, міф у легенду, легенда у віру. Але це лише гіпотеза вашого покірного слуги.

Який би там порядок не був, Я бачу мільярди людей що живуть не як скот, Я бачу інтернаціональні стандарти, і ще багато які намагання. Мені цього достатньо. На жаль, багато чого погано, але особисто мну не знаю як це погано виправити на більш-менш, простими методами.
  • 0

#103 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2152 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 22.10.2018 – 19:46

все заєбісь (22.10.2018 – 16:47) писав:

волєра, не силкуйся - я тебе давно не читаю.

до речі, пару днів тому ненароком твою тему відкрив - досі хуї постить чєл...40 років йому. ти часом не маньяк? сходи до психіатра, перевірся.
там у львові вчора одного маньяка з донбасу засудили. півторарічну дитину згвалтував і вбив. я переконаний, всі, народжені на Донбасі - йобнуті, хворі придурки. ти не виключення.
оригінально. яку тему мою? хоч бреши вже складно. мені 38. :angry:

Цитата

сходи до психіатра, перевірся
навзаєм! якби я вирішував кого з місцевих мешканців відправити на подібний техогляд, ти б був другим в черзі. :lol:
  • 0

#104 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7270 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.10.2018 – 22:01

Бачиш мільярди людей в своєму селі? Ну-ну.

Нове сприймається як вороже? Хіба що для старих людей
  • 0

#105 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.10.2018 – 22:02

Перегляд дописуkalamar (22.10.2018 – 12:06) писав:

Я вам зацитував Майн Кампф, де сам Адольф вам пояснює ідеологічні основи нацизму, а ви вчергове фантазуєте.
Я вже знаю, що то Майн Кампф, але ви б хоч підписували, що ви цитуєте, ми в школі напам'ять то не вчили))

Щодо дурних воплів про одну гребінку, то на фінальній стадії комунізму сама по собі зникає диференціація на розумову і фізичну працю, а класи природно ще раніше зникають, тому про що ви?
Я про те ж саме. Жодної диференціації, на будь-якій основі. Навіть на дітях проводили такі маніпуляції, дітям пропонували переписуватись одне з одним на теренах СРСР, ви могли написати в Баку якомусь хлопчику і подружитись з ним, завдяки тому, що є одна доступна всім мова, і, мабуть, мали б зрозуміти, що то такий самий хлопчик, як ви, нічим не відрізняється. У нас в садочку на столику, пам'ятаю, були вирізані з картону фігурки (як ляльковий театр) дівчат різних національностей, у національному вбранні. Це якось трохи мене збивало з розуміння того, як же це так, що всі мали б бути однакові, а тут раптом так підкреслювалась полінаціональність радянських людей. Не зрозуміло, чому робився акцент на національностях, коли будь-які розрізнення мали бути стерті.

Жіноча логіка то просто біда.
Я коли цитату Адольфа давав, передбачив ці виляння, і спеціально навіть чорним виділив.
Ось ще додатково червоним.
При чому тут логіка? <_< Я мало знайома з ідеологіями просто.

Повідомлення відредагував серпинка: 22.10.2018 – 22:06

• 0

#106 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7270 повідомлень

Відправлено 22.10.2018 – 22:49

Басні кажеш? Нічого надзвичайного в новому світовому порядку немає. А є те що вже є. Уряди не контролюють ті цінні папери, якими збирають податки.

Серпинка розполовинила мій допис, бо я з мобілки відправляв частинами

Зараз панує такий метод перерозподілу цінностей, який зовсім не соціалізм. Я про то тему відкривав, питав як це називається. Назву цього не оголосили, може у вузьких колах і знають назву цього ізму, але лохторату не повідомляють.
Дехто вирішує - цьому дати кредит а цьому не дати. Робить емісію цінних одиниць, вже віртуальних а не паперових. хай це називається просто валюта. Цінність кожної одиниці валюти зменшується і ті, хто вже є власниками такої ж валюти, втрачають цінність пропорційно до того, скільки мають. Їхнє майно відібрали, але не фізично, і це не грабіж не крадіжка. Те що відібрали більше в того, в кого більше було, це ніби як справедливо. Але хіба справедливо відбирати не спитавши дозволу?! Ну а той хто вирішує кому дати кредит а кому не дати - не втрачає нічого від того що дає кредити. І нічого фантастичного, просто глобальна афера.

І таким нехитрим методом - "відбирати у всіх а давати обраним" - можна проводити як класові геноциди так і національні геноциди, обо навіть персональні геноциди.

Поки ще існують інші валюти, то треба паритись щоб у них була інфляція більша ніж у основної, створювати постійні кризи і т.д...
  • 0

#107 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 22.10.2018 – 23:08

Перегляд дописуУповноважений (22.10.2018 – 22:01) писав:

Бачиш мільярди людей в своєму селі? Ну-ну.

Нове сприймається як вороже? Хіба що для старих людей
Це припущення, що зробив ваш покірний слуга, напрошувалося само-собою. Конспіративність, віра у "жидомасонську конспірацію", це все набирало широкої популярності ще із тридцятих років, минулого століття. Особливо у відповідних субкультурах, очевидно припустити що мульку про новий, світовий порядок, пустили люди звідтіль. А ввиду конспіративності та сакральності, це все швидко обросло мітами.

Європа, Штати, більша частна Індокитаю, там пару мільярдиків набереться. По крайній мірі Great Power Peace працює, слава всім богам! :)

Перегляд дописусерпинка (22.10.2018 – 22:02) писав:

коли будь-які розрізнення мали бути стерті.
Не стерті а зрівняні у даному плані. П'ята графа у документах відповідних, не тупіть. :facepalm: Але це в теорії, на практиці "мама руский, папа уркаган, говорю — пишите шо цыган...", маю на увазі національності були ніфіга не рівні, одних давили-гнобили, інших не дуже.

Перегляд дописуУповноважений (22.10.2018 – 22:49) писав:

Басні кажеш? Нічого надзвичайного в новому світовому порядку немає. А є те що вже є. Уряди не контролюють ті цінні папери, якими збирають податки.
Нічого нового, завше були імперійки сильніші за все оте інше. Персія, Рим, Китай — просто одні людт жили в селах, бігали в шкурах й вусом особливо не впливали на історію людства, інші мурували нові цивілізації. Питання хто із них був жорстокіший, не наю.

Серпинка розполовинила мій допис, бо я з мобілки відправляв частинами

Зараз панує такий метод перерозподілу цінностей, який зовсім не соціалізм. Я про то тему відкривав, питав як це називається. Назву цього не оголосили, може у вузьких колах і знають назву цього ізму, але лохторату не повідомляють.
Дехто вирішує - цьому дати кредит а цьому не дати. Робить емісію цінних одиниць, вже віртуальних а не паперових. хай це називається просто валюта. Цінність кожної одиниці валюти зменшується і ті, хто вже є власниками такої ж валюти, втрачають цінність пропорційно до того, скільки мають. Їхнє майно відібрали, але не фізично, і це не грабіж не крадіжка.  Те що відібрали більше в того, в кого більше було, це ніби як справедливо. Але хіба справедливо відбирати не спитавши дозволу?! Ну а той хто вирішує кому дати кредит а кому не дати - не втрачає нічого від того що дає кредити. І нічого фантастичного, просто глобальна афера.
Ви в цьому бачу абсолютний спец та маєте залізні докази, але нажаль, ваш покірний слуга баран в Економіці (як і деяких, інших речах), тому навряд зможу щось вам тут сказати.

І таким нехитрим методом - "відбирати у всіх а давати обраним" - можна проводити як класові геноциди так і національні геноциди, обо навіть персональні геноциди.

Поки ще існують інші валюти, то треба паритись щоб у них була інфляція більша ніж у основної, створювати постійні кризи і т.д...
Містере Уповноважений, Інтернаціональні Права Людини, Штати — світовий поліцейський, роблять геноцид дуже важкою справою. Після 45-го року, ніякі угруповання людей не винищувалася із нормальною ефективністю, популяція людей росте всюди, в середньому, навіть у богом проклятих місцях... Еміграція-іміграція, тому підтвердження.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 22.10.2018 – 22:59

• 0

#108 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7270 повідомлень

Відправлено 23.10.2018 – 10:38

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.10.2018 – 23:08) писав:

Нічого нового, завше були імперійки сильніші за все оте інше. Персія, Рим, Китай
оте й нове, що імперій вже немає, імператори не керують, керують банкіри

і тому не так важливо, якого президента хочуть громадяни України, бо важливо, кого підтримає МВФ.

на жаль треба писати окремо
  • 0

#109 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4992 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 23.10.2018 – 12:28

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (22.10.2018 – 18:02) писав:

Містере Каламар, Штати зараз, це не Штати колись. Ця структура пройшла довгу еволюцію щоб стати суперсилою, домінантом, альфою на планеті Земля. Еволюція проходила там з верхніх класів, до нижніх, якщо використати риторику Лисого. І Франція колись, це не Франція зараз. Все тече, все змінюється, можу додати, еволюціонує.
Тому давайте, оскільки Ви вже сказали "А" — "Штати національна держава", кажіть "Б" — Шо таке нація Штатів зараз? :)
Перечитайте абзац. Суцільний потік пустих беззмістовних слів, спробуйте в аспірантуру по теології поступити. :wink2:
Те, що американці називають Young Nation з 1775 року.
Стандартне означення нації.

Цитата

Політична спільнота громадян (на підставі громадянства: «громадянська» нація) — сукупність політично суб'єктивних громадян різних національностей, що здійснюють колективні національні інтереси через механізм власної політичної організації — держави. Нація визначається, як основний державотворчий елемент, джерело державної влади та носій державного суверенітету. Часто вживається як синонім терміну держава, коли мається на увазі її населення, наприклад для посилання на «національні» університети, банки та інші установи.
Можна добавити, об'єднує не тільки громадянство, а спільна мітологізована історія (Отці нації - отці засновники, героїчні часи звільнення землі обітованої від диких племен по Біблейським рецептам, завоювання південних Штатів в результаті гібридної війни проти Мексики, оборона Аламо , громадянська війна... не певен, чи ви про все навіть чули, але пересічному американському школяру тим вуха промили не гірше, ніж Брестською фортецею і Леніним в СРСР), спільна мова (де факто англійська в США, українські емігранти перших хвиль можуть вам розповісти скільки незручностей і насмішок з боку англомовного населення вони зазнали через незнання англійської, це не СРСР де національні мови розвивала держава, були відпвідні інститути в академії). Є суто етнічні особливості, як особливості одягу, особливий характер будинків і декор сільських хатинок, американські особливості стосунків батьків і дітей, національні види спорту, національні свята, національні розваги, типовий американський менталітет, специфічне національне голівудське кіно з типово американським кічем...

Є ілюзія деяких недалеких американців і ваша, що то мовляв загальнолюдське, насправді - американське.
Дурні і невдалі спроби нав'язати багатьом азіатським країнам американську політичну систему показують, наскільки далеко може зайти самоомана деяких особин. Це зрештою типовий вияв шовінізму, уявлення, що Китай має копіювати США.

Тобто власне нація з'являється тоді, коли широкі маси починають брати участь в політиці. Цього не було за феодалізму, маси були просто крістіанами і все, такого то пана селянами, не більше. Вони належали до певного етносу, але не були нацією. Держави не були державами-націями, а були державами-моархічними династіями.

Зображення

Повідомлення відредагував kalamar: 23.10.2018 – 12:44

• 1

#110 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 23.10.2018 – 17:20

Перегляд дописуУповноважений (23.10.2018 – 10:38) писав:

оте й нове, що імперій вже немає, імператори не керують, керують банкіри

і тому не так важливо, якого президента хочуть громадяни України, бо важливо, кого підтримає МВФ.

на жаль треба писати окремо
Обгиджені племена еволюціонували в божевільні імперії, обвішані шкурами вожді — в імператорів та імператриць, напівбогів для смердючих смертних. Імперії еволюціонували в наддержави, розцяцьковані імператори та імператриці в центри управління. Так само як колись імператор мав контроль на казною, так само зараз, нічого не змінилося... Так само нічого не змінилося у плані влади та сили, звичайні племена ні на що особливо не впливають, крутять хвости коровам чи збирають банани із пальм, а сучасні імперії-наддержави творять історію. — Чисто моя думка. Просто Я не міг підібрати нормально слово, щоб звичайним людям доходило, але врешті-решт, ваш покірний слуга його підібрав! :) Замінивши слово "наддержава", суть якого людям дуже туманною, на слово "імперія", суть якого їм зрозуміла із осяйних книжечок по історії в школі, мультиках та хвільмах. — Геніально! Чому Я раніше до цього не додумався? :facepalm:
  • 0

#111 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7270 повідомлень

Відправлено 23.10.2018 – 17:51

Ну от в Японії є імператор. І що?
  • 0

#112 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 23.10.2018 – 18:33

Перегляд дописуkalamar (23.10.2018 – 12:28) писав:

Перечитайте абзац. Суцільний потік пустих беззмістовних слів, спробуйте в аспірантуру по теології поступити.   :wink2:
Дуже на це надіюсь, на пустоту та безмістовність моїх думок та уявлень. Із приводу аспірантури по теології — гм, боюсь релігійні на мене реагують не набагато краще за осяйних чи краснопьорих... :(

Те, що американці називають Young Nation з 1775 року.
Стандартне означення нації.
Ні, це те що називали нацією у минулому. Не смішіть містере Каламар, зараз означення нації це просто громадяни Сполучених Штатів, грубо кажучи (хоча Я б додав ще патріоти). Те на що Ви дали посиланнячко (абсолютно безглуздо і не доречно), називається ранньою нацією. Не плутайте націю Штатів тоді, та тепер, коли Штати наддержава. Це те саме що плутати населення Риму як міста, та Римської Республіки/Імперії.

Ще разок, в Штатах громадянин США має всі можливі права, доступні іншим громадянам, ніде не говориться що чукча має менше прав ніж чувак із гаваїв чи корінний індіанець, чи Боббі із Філадельфії — вони всі є НАЦІЯ США, за них армія вбиває, секретні боронять їх секрети, й все таке. Це майже абсолютна протилежність маразму про п'ятсот років, та всьому такому.

"We the People of the United States, in Order to form a more perfect Union, establish Justice, insure domestic Tranquility, provide for the common defence, promote the general Welfare, and secure the Blessings of Liberty to ourselves and our Posterity, do ordain and establish this Constitution for the United States of America."

Оце "зе Піпел" дуже пророче :), пошукайште слово "нація" в Конституції США хД, боюсь Ви знайдете його там не багато раз, і в значенні Громадяни Штаів хД.

Можна добавити, об'єднує не тільки громадянство, а спільна мітологізована історія (Отці нації - отці засновники, героїчні часи звільнення землі обітованої від диких племен по Біблейським рецептам, завоювання південних Штатів в результаті гібридної війни проти Мексики, оборона Аламо , громадянська війна... не певен, чи ви про все навіть чули, але пересічному американському школяру тим вуха промили не гірше, ніж Брестською фортецею і Леніним в СРСР), спільна мова (де факто англійська в США, українські  емігранти перших хвиль можуть вам розповісти скільки незручностей і насмішок з боку англомовного населення вони зазнали через незнання англійської, це не СРСР де національні мови розвивала держава, були відпвідні інститути в академії). Є суто етнічні особливості, як особливості одягу, особливий характер будинків і декор сільських хатинок, американські особливості стосунків батьків і дітей, національні види спорту, національні свята, національні розваги, типовий американський менталітет, специфічне національне голівудське кіно з типово американським кічем...
Фейспалм... Ага, все це є. Тільки Ви забули Англійська не просто мова наддержави — а інтернаціональна, її вивчають від дитсадків Нью-Йорку до Токіо... Це так до слова. Друге, навіть екзамени є при отриманні громадянства на знання історі Штатів, тільки одна проблемка — мультикультуралізм, і по факту майже всім начхати на тих отців-засновників хД, їх навіть американська молодь від Гаваїв до Каліфорнії, вибачте, лохами вважає та ввжала, ой блін, Я не можу... Ви не тільки від Союзу далекі, від Штатів також, ці утворення містере Каламар, які вам важко зрозуміти... Важко пояснити. Про мультикультуралізм в Штатах написано стільки, що містере Каламар, із вашої позицію просто безглуздо щось там протиставляти. Враження таке що в Гійомо Фаїв то все читали, відкрийте Конституцію США, відкрийте Біль про Права, почитайте про Батьківські Права з 1920-го, і теде, тепе. Штати це вам не цирк, там виконують те що написано в бумажечках, там виконують рішення судів, це все сформувало мультикультуралізм як національну традицію Штатів. В Лос-Анжелесі Мексика, на Гаваях Гаваї, в Нью-Йорку Китай хД, в Брукліні Африка хД, тощо, і всім начхати, абсолютно; доки це НЕ зачіпає інтереси імперії. Штати це генетичний та культурний мікс.

Є ілюзія деяких недалеких американців і ваша, що то мовляв загальнолюдське, насправді - американське.
Дурні і невдалі спроби нав'язати багатьом азіатським країнам американську політичну систему показують, наскільки далеко може зайти самоомана деяких особин. Це зрештою типовий вияв шовінізму, уявлення, що Китай має копіювати США.
Ну містере Каламар, структура Римських Законів виявилася юзабельні не тільки для римлян. Теорема Фалеса підходить більшості людей. Так само й Інтернаціональні Права Люди, Рівність, Гуманізм, Демократія, все таке — це стандарт. Всі питання не до вашого покірного слуги а в ООН :), там вам радо дадуть відповідь чому вони приймають саме такі правила.

Тобто власне нація з'являється тоді, коли широкі маси починають брати участь в політиці. Цього не було за феодалізму, маси були просто крістіанами і все, такого то пана селянами, не більше. Вони належали до певного етносу, але не були нацією. Держави не були державами-націями, а були державами-моархічними династіями.

Нація це просто слово. Різні люди, дають йому різні визначення та різні використання на практиці. В Штатах нація це одне, в нео-націоналістів інше, в Гійома Фая інше. Тільки от Гійом Фай це просто людинка, нео-націоналісти просто чергова субкультурка. А Сполучені Штати це одна із імперій що творить історію. В цьому і суть.

Перегляд дописуУповноважений (23.10.2018 – 17:51) писав:

Ну от в Японії є імператор. І що?
Так в Брунеї є мабуть якийсь султан, і шо? По-перше не думаю що хтось довірив руль у Японії одній людині, по друге Японія якби ніколи не була рівна ні Римській Імперії, ні Древньому Китаю, ні Штатам, ні Радянському Союзу. Існує/існувало купа держав, але лише одиниці могутніх, сильних. Тих, які залишають глибокий слід в історії.
  • 0

#113 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7270 повідомлень

Відправлено 23.10.2018 – 19:19

ніколи не кажи ніколи.
японія круче совка більшість часу існування совка. і круче російськї імперії і тим більш теперішньої росії.
японія була круче штатів до тих пір, поки в штатах не розвинулась банківська система
японія шматувала китай як той тузік тряпку, а древній китай - міф.

бляха, от через тебе і я влазю в цю позатему, ну кругом, в кожній темі ці твої психологічні проблеми - наддержави і я піддаюсь на провокації.

Цитата

Землей, как известно, правят инпопланетные захватчики-рептилоиды.
А человеческие правительства просто выполняют их приказы.
Но иногда в этой стройной системе случаются сбои и какой-то правитель начинает проводить самостоятельную политику.
В таких случаях рептилоиды говорят: "В этой стране правит терран"
цитата з москальського башу

Повідомлення відредагував Уповноважений: 23.10.2018 – 18:54

• 0

#114 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 23.10.2018 – 19:55

Перегляд дописуУповноважений (23.10.2018 – 19:19) писав:

ніколи не кажи ніколи.
японія круче совка більшість часу існування совка.  і круче російськї імперії і тим більш теперішньої росії.
японія була круче штатів до тих пір, поки в штатах не розвинулась банківська система
японія шматувала китай як той тузік тряпку, а древній китай - міф.
Містере Уповноважений, от уявіть що на планеті Земля лише дві держави, малесенька Японійка на занюханих острівках (просто для літературної пофарбування, не маю неповаги до Японії, японців, чи їх культури-мови) та незнаю там, Британська Імперія. І тут Британська Імперія вирішила по якійсь причині завоювати нафіг Японійку, а чи багато шансів у Японійки проти такого монстра? Радянський Союз? — Не смішіть, 350-ти мільйонна наддержава. Хто круче дитинко!? :facepalm: Це те саме що порівнювати якусь забурбелівку із якогось Тевтеберійського лісу та Римську Імперію. Перше жило собі там, бігало-скакало, а друге — срана імперія.

Розумієте утворень типу Японія було багато за всю історію людей, але Британська Імперія була одна, вона змінила світ, як свого часу змінила його Римська, Древній Китай можна поставити у цю саму категорію, Сполучені Штати, Радянський Союз, Китайську Народну Республіку, але не Японію...

Розумієте, як вождь не може правити імперією, так сам імператор не зможе правити наддержавою. Одна людина, це одна людина. Її рішення можуть бути помилкові, її рішеннями можна маніпулювати, і все таке, коротше ризик занадто великий. Тому наддержави і не керуються, (особливо зовнішня політика), імператорами, презилентами, депутатами, сенаторами, засідниками, тощо... Це еволюція, як колись еволюція вождів в імператорів/триць — Чисто моя думку.

Древній Китай не міф, а просто вдала назва для однієї імперії що складалася із безлічі завойованих провінцій. Величезна імперія, досить технологічно розвинена на свій час, там дуже широко впроваджувалася мерістократія чи мезократія, коротше деякі імператори в ній були там в минулому мало не мастухами, бюрократами малої руки, так сказати. Тобто широко розвинена система кар'єрної драбинки. Та і ще багато чого.

Зображення</br >

Оте маніпупусіньке в нижньому правому куті, ото Японія хД

Японійка шото-там рипнулась аж десь в середині минулого століття,

Зображення

Пів десятиліття — і мідним тазом воно накрилося разом із іншими, осяйними. Животворящі стратегічні бомбардувальники, швидко повернули великих японців на місце.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 23.10.2018 – 19:27

• 0

#115 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 23.10.2018 – 22:34

Цікаво чому націоналісти валять кандидата на прізвище Тимошенко, ну маю на увазі той хто створював цю темку написав, коротке, перше повідомлення, типу що якусь там Тимошенко фінансує якийсь там Пінчук, знаючи що в темі будуть писати і вона буде на прешій сторінці форуму. Цирк... Не важливо.
  • 0

#116 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 20:55

Перегляд допису_Ex (22.10.2018 – 19:46) писав:

оригінально. яку тему мою? хоч бреши вже складно. мені 38. :angry:
Наймолодший тут все одно Фростислав, а найстаріший пан Каламбур.

Перегляд допису_Ex (22.10.2018 – 19:46) писав:

навзаєм! якби я вирішував кого з місцевих мешканців відправити на подібний техогляд, ти б був другим в черзі. :lol:
Хлопчики, ви що посварились?
)
  • 0

#117 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 22:33

Перегляд дописусерпинка (24.10.2018 – 20:55) писав:

Наймолодший тут все одно Фростислав, а найстаріший пан Каламбур.
От цікаво, як життя складеться років через двадцять, і чи збудуться мої прогнози, але не сумніваюсь, все те у що вірять ваші друзі міс Серпинко, збудеться точно, це ж правда :).
Містер Каламар хоч і не дуже розуміє системи, принаймні на мій погляд, але каламбур то скоріше у ваших постах, особисто для мене, бо містер Каламар може поставити під сумнів (хоче він цього чи ні...), те, що не можете Ви, при всій повазі. Як говорила Сенді білка, перед тим як шукати піщинку в чужому оці, перевір, чи не стерчить у твоєму дровиняка.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 24.10.2018 – 22:35

• 0

#118 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 23:00

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (24.10.2018 – 22:33) писав:

От цікаво, як життя складеться років через двадцять, і чи збудуться мої прогнози, але не сумніваюсь, все те у що вірять ваші друзі міс Серпинко, збудеться точно, це ж правда :).
Містер Каламар хоч і не дуже розуміє системи, принаймні на мій погляд, але каламбур то скоріше у ваших постах, особисто для мене, бо містер Каламар може поставити під сумнів (хоче він цього чи ні...), те, що не можете Ви, при всій повазі. Як говорила Сенді білка, перед тим як шукати піщинку в чужому оці, перевір, чи не стерчить у твоєму дровиняка.
Я підбадьорюю _Еха. Чого лізеш, якщо нічого не розумієш.
  • 0

#119 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1739 повідомлень

Відправлено 24.10.2018 – 23:13

Перегляд дописусерпинка (24.10.2018 – 23:00) писав:

Я підбадьорюю _Еха. Чого лізеш, якщо нічого не розумієш.
А чому Ви читаєте мої пости, коли пишите що не читаєте? — Сиджу от вночі, втомлений, хочу спати, довбуть хронічні болячки, температура клята від застуди, а тут дивлюся, мій акаунт згадують та найм іншого користувача цього форуму перекривляють, при чому, безпідставно як на мене — відповідно моя реакція повинна для вас бути очевидною, відразу.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 24.10.2018 – 23:15

• 0

#120 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1944 повідомлень

Відправлено 25.10.2018 – 06:29

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (24.10.2018 – 23:13) писав:

А чому Ви читаєте мої пости, коли пишите що не читаєте? — Сиджу от вночі, втомлений, хочу спати, довбуть хронічні болячки, температура клята від застуди, а тут дивлюся, мій акаунт згадують та найм іншого користувача цього форуму перекривляють, при чому, безпідставно як на мене — відповідно моя реакція повинна для вас бути очевидною, відразу.
Я не давала обітницю ніколи за жодних обставин не читати твоїх постів.
Твоя реакція за що-небудь кидатись на людей свідчить про те, що варто перевіритись.
_Ех, ти ж його мав на увазі першим? Чи я на стеготексті теж не розуміюсь?)

Але ладно, спишемо твою реакцію на лихоманку та незнання того, чому kalamar став паном Каламбуром.
А Фростислав тобі очі не ріже?

Повідомлення відредагував серпинка: 25.10.2018 – 06:34

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних