Перейти до вмісту

Вибори президента 2019

Повідомлень в темі: 191

#1 Fuckthat

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Afghanistan

Відправлено 07.10.2018 – 11:34

• 35
Пізніше буде опитування.

Поки що відомо, що Тимошенко фінансує Пінчук.

#2 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7235 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.10.2018 – 15:00

Мене страшно дратує потоки бруду на всіх конкурентів Порошенка. Цілий ніагарський водоспад гидоти на всіх. 4 роки не було а тут раптом почалося.ті беруть гроші у тіх ті корупціонери - але суду і вироку звісно ж не буде
адмінмашина на цей раз - добрячий такий каток, аби ж на асфальт такий. При тому працюють досить акуратно, помилки Януковича не повторюють.
  • 0

#3 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1679 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 07.10.2018 – 15:31

Перегляд дописуУповноважений (07.10.2018 – 15:00) писав:

Мене страшно дратує потоки бруду на всіх конкурентів Порошенка.
Ви дивились по ящику канал "1 + 1" хоч разок? Якби це основна інформаційна студія що валить Порошка, потоками... Як на мене — не до добра то все, вписується у мою казочку про "Мурованих та тридев'яте".
  • 0

#4 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1895 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.10.2018 – 08:37

Проголосую за того, хто виведе з тіні хоч якусь частину економіки. Наприклад, є величезна сфера здачі в оренду житла (здають житло, податки не платять, ціни встановлюють захмарні, не відштовхуючись від мінімальної з/п чи прожиткового мінімуму, дешеве житло не відповідає санітарним нормам і т.д.).
  • 0

#5 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1895 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 12:03

Перегляд дописувсе заєбісь (10.10.2018 – 11:32) писав:

хто це мені мінус поставив?
Це мабуть Валєра, любя.
  • 0

#6 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1679 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 13:37

Перегляд дописувсе заєбісь (10.10.2018 – 11:32) писав:

хто це мені мінус поставив?
бажаю йому/їй прожити рік так, як я прожив останній місяць - на одній картоплі і яблуках. без хліба і круп. тоді, якщо та людина виживе, я її спитаю чи готова вона продати свій голос, щоб купити трохи елементарної їди.
Це мну поставив. Взагалі живу бідно, й ніколи багато не жив, не одні картоплі та яблука, але все одно бідно. Дохід в місяць на сім'ю — десь 3300 грн, дві пенсії тобто. Майже половина йде на комуналку в отоплювальний сезон і все одно в хаті холодно як у морозильнику взимку. Незважаючи на це, мені не подобається коли люди віддають свій голос за гроші. :angry:

Навіть якби бідність довела мене до такого, мені б все одно було соромно і Я б на форумі такого не популяризував.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 10.10.2018 – 13:40

• -1

#7 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2148 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 10.10.2018 – 16:17

Перегляд дописусерпинка (10.10.2018 – 12:03) писав:

Це мабуть Валєра, любя.
от це ти вже займаєшся правакаціями. я мінусую самих спамерів вже давно.

Перегляд дописусерпинка (10.10.2018 – 08:37) писав:

Проголосую за того, хто виведе з тіні хоч якусь частину економіки. Наприклад, є величезна сфера здачі в оренду житла (здають житло, податки не платять, ціни встановлюють захмарні, не відштовхуючись від мінімальної з/п чи прожиткового мінімуму, дешеве житло не відповідає санітарним нормам і т.д.).
а як ти знатимеш, шо він "виведе"? з локшини яку тобі на вуха навішають? Так за нею - вони всі по сто разів вивели, зареформували і розбудували.
Ти якась ідеологічно слабка. Треба бути розбірливішим. Ось наприклад, якшо стоятиме питання шоб не перемогло якесь ватне чмо чи вона, то й за саладенького треба йти і голосувати. :yes: українці зараз довели своїми попередніми виборами, - шо тіке так. Саме це зараз актуально - не злити Україну взагалі. А не якісь там "правильні" фігні про тіні. За Порошковича треба голосувати зараз. Інакше взагалі переможуть орки.

ЗІ. Ось мінусонув стеганографічного за те шо мнув яйця в публічних місцях.

Повідомлення відредагував _Ex: 10.10.2018 – 16:21

• -1

#8 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1679 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 16:25

Перегляд дописувсе заєбісь (10.10.2018 – 15:38) писав:

я теж в 30 років ще був такий "правильний" як ти.
але зараз... бути моральним в аморальній країні це тупо. особливо коли ти стоїш на грані виживанні.
а чого мені правди соромитись... а якщо ти соромишся...то це вже лукавство. тим більше мені хочеться шоб деякі зарозумілі розуміли, що ця країна - дно. африка. якщо існують люди типу мене. мене для держ.органів нема. я не існую. хоча я маю громадянство і маю право на частину багатств від надрів цієї території. свої обовязки я виконав: відслужив в армії півтора роки по стану здоровя в ато не пройшов. а обовязки щодо мене держава не виконує. мені нічого соромитись. соромитись має держава!
а у тебе все ще попереду. згадаєш мене. коли і твій сором зникне. і ідеології твої зникнуть. бо буде реально хуйово від того зо реальність увірвалась у твоє життя. а наразі в тебе ще тепличні умови.
ну і я не вірю вже в цю країну. 27 років я свідомо стежу за нею.
але тепер я розумію чому ніц не вдасться. українці - народ-раб.
сотні років під ляхом жидом і кацапом. тобто народ не організує нормальне життя для пересічної людини. як у європі. бо там пани памятають робеспєра.
а тут їм ніхто сала печеного не заливав. відчуття безнаказаності протягом 1000 років. ніхто для народа ніц не робитиме.
всі гарні речі треба виборювати силою. раб не виборюватиме.
тому єврейські казки про дИмлкратію і важливість укрвиборів засунь собі в сраку. єдина користь для мене від них - рродати голос.
1) Я не вірю що Ви були такий "правильний" як ваш покірний слуга, сумніваюсь що якби Ви були таким диваком, Ви б писали оту стандартну пургу за національності, "жидів" і теде, і тепе... Філософія нонсенс, як один літературний гурток в інеті — "пломінь", мене ніколи особливо не цікавив, для мене це все були і є дитячі казочки для дорослих.

2) Можливо десь-колись мене життя зламає або знищить, можливо колись Я буду вважати як Ви пишите у своїх постах, але як бачите, цього не сталося... І доки цього не сталося, Я буду таким, як Я був завше.

3) Які на... пани? Які робесп'єри? Подолати корупцію у рамках демократичної системи це одна, а піднімати збройне валєво, це друге. Якщо підніметься, ну — Сирія вам приклад, там все починалося так: радикальні, націоналістичні банд-формування (які годувалися від наддержав в тому числі...), в один, не прекрасний момент підняли повстання щоб заливати сала за шивороти панам, поліція відмовилася виконувати свої обов'язки, і в державці настало нове, осяйне майбутнє. Доки люди в Москві та Нью-Йорку думають над новими айфонами та навчаються, граються на дитячих майданчиках, роблять бізнес, не знаю там, продоають морозиво — розвиваються коротше. Такі самісінькі люди в САР, думають про те якби не здохнути в наступний місяць, їм немає коли думати та робити щось інше. Це жортский приклад та пересторога — обережніше із ідеологічними клоунами, бо завше знайдеться хтось дуже сильний, хто це все використає. Бомби набагато дешевші за будівлі та людей, які в них знаходяться, і створювати їх набагато швидше. Те що можна поламати за десять років, можна тоді і за сто не відбудувати, не говорячи за життя людей. — На мою, власну думку.
  • 0

#9 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1679 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 18:09

Перегляд дописувсе заєбісь (10.10.2018 – 17:44) писав:

тільки ідеалісти стають лузерами і витрачають свій час на роздуми про загальний благоустрій нехтуючи своїм. а нормальні в цей час хароблять гроші створюютб сімї будуютб своє життя словом. якщо в сорок ти стрінеш лузера, будь певен - в двадцять він був ідеалістом
Називайте як хочете.

і прагнув "справедливого ладу".
Ви уявлення не маєте що Я прагну, зі всією повагою :).

далі. не зміню
ються лише дурні. і Бог. якщо він є. навіть всесвіт схильний до трансформацій.
Дивись найм мого акаунту :P

про " подолання корупцію" насмішив. проживи ще десять років. і прийдеш в цю тему говор ти на цю тему.
Я лише озвучив варіант.

а про сирію... блять, не рівняй хуй з пальцем.
одна справа війна спричинена підбурливими діями з поза меж країни, друга - прищепити імунітет пануючому класу від вседозволеності і беззаконня прищемивши йому хвоста.так чинилося всюди. альтернатива - феодальний устрій. що фактично й маємо.
Все так і станеться як Ви та ваші друзі-знайомі уявляєте, без сумнівів.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 10.10.2018 – 18:10

• 0

#10 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7235 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 19:33

То біля якого прізвища галочку ставити?
  • 0

#11 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1895 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 22:09

Перегляд дописуУповноважений (10.10.2018 – 19:33) писав:

То біля якого прізвища галочку ставити?
За Юлю. Шонеясно. Факзет у першому ж повідомленні робить їй антиантиагітацію. Він її популяризує.
Ще тут прозвучало прізвище чинного. Але треба бути розбірливішим. Тих, хто не виконує обіцянки, - гнати в три шиї. Нехай наступного разу обіцяють щось реальновиконуване.
Десь проскочило, що Юля теж тепер обіцяє війну спинити, але щось не можу знайти де вона це казала і як збирається це зробити.

Перегляд допису_Ex (10.10.2018 – 16:17) писав:

а як ти знатимеш, шо він "виведе"? з локшини яку тобі на вуха навішають? Так за нею - вони всі по сто разів вивели, зареформували і розбудували.
Ти якась ідеологічно слабка. Треба бути розбірливішим. Ось наприклад, якшо стоятиме питання шоб не перемогло якесь ватне чмо чи вона, то й за саладенького треба йти і голосувати. :yes: українці зараз довели своїми попередніми виборами, - шо тіке так. Саме це зараз актуально - не злити Україну взагалі. А не якісь там "правильні" фігні про тіні. За Порошковича треба голосувати зараз. Інакше взагалі переможуть орки.
Зараз треба показати хто в домі хазяїн. Порошенко чи народ, який його тимчасово найняв? Тому зараз актуально показати чого народ хоче. Далі продовжувати війну? Далі зичити гроші? "Не злити Україну" було актуально на минулих виборах. Зараз актуально не залазити в глибші борги і якось покласти край війні. Ти ж сам мав би бути в цьому зацікавлений, щоб у вас над хатою не літали снаряди...

Повідомлення відредагував серпинка: 10.10.2018 – 21:58

• 0

#12 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4932 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 10.10.2018 – 23:05

Перегляд дописусерпинка (10.10.2018 – 22:09) писав:

Десь проскочило, що Юля теж тепер обіцяє війну спинити, але щось не можу знайти де вона це казала і як збирається це зробити.
Я не дивлюся телебачення, тобто взагалі не дивлюся. Але кілька днів тому, я проходив і по телевізору крутили рекламу вашої Юлі, війну спинити, це так, здатися в полон та й спиниться, це виконувне, Юля там обіцяла побудувати нові міста (ким в біса вона збирається їх заселяти?). Якби для нового міста потрібні люди, звідки їх Люля збирається взяти за президентський термін, не в курсі?
Так що по обіцянках, які в принципі неможливо виконати, Юлі нема рівних.

Повідомлення відредагував kalamar: 10.10.2018 – 23:06

• 0

#13 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2148 повідомлень

Відправлено 10.10.2018 – 23:06

Зараз треба показати хто в домі хазяїн. Порошенко чи народ, який його тимчасово найняв? Тому зараз актуально показати чого народ хоче. Далі продовжувати війну? Далі зичити гроші? "Не злити Україну" було актуально на минулих виборах. Зараз актуально не залазити в глибші борги і якось покласти край війні. Ти ж сам мав би бути в цьому зацікавлений, щоб у вас над хатою не літали снаряди...
То це Порошенко "продовжує війну"? боже. :facepalm:
"Якось покласти"... це як? по мертвечуківськи? дати зробити те шо рашка планувала ще з ющенківських часів? шо хотіла робити в 14-му. це - "якось покласти"?
Мене серйозно лякають такі думки. Воює не Порошенко. воює Україна. за свою волю. як держава. або ми справді держава, або "нідаразумєніє". і це без навіть натяку на якийсь пафос. так було всі часи з 91-го. кацапи ніколи всерйоз не розглядали нас як суверенну державу і весь час планували повернути в свій склад. цього не могли бачити лише якісь я не знаю взагалі овочі не здатні думати. я бачив війну з кацапами ще з ранньої юности. і це не те, чим би я хотів вихвалятися. просто було видно це все. ця купа гімна яка насувається сюди. і ось я чую - шо "порошенко продовжує війну"... тоді він і справді гідний далі бути президентом України! бо "покласти край війні" можна або перемігши або здавшись. адже це війна проти агресії, а не напад на когось. а ти вже рада здатись? а порошешко не радий? значить він за Україну а ти за мертвечука за шарія за орків за кацапську гнилятину. атлічно! тобто версія шо лише меншість тут гідна жити нормально таки отримує нові й нові докази... Звичайно я згідний шо весь оцей дамбас краще було б відрізати і викинути як заразу. Але так не робиться. так не буває. і рашці це домбабве само по собі не треба. вони валяють всю Україну.
Порошенко звичайно мало схожий на там не знаю - Бандеру, Гарибальді тощо, але, як я вже казав в попередньому пості, - це "найкращий" варіант, до якого самі ж українці і довели. Вся решта - це шістки москви. і якшо Україна буде втягнута туди назад, вона гнитиме разом з рештою того мордора аж допоки він остаточно не розвалиться. при чому розвалитися він може лише в крові і бійні. Звичайно, нахрєна нам та незалежність. Чехам була треба, але не нам. Прибалти лягали під танки за шось там таке нипанятне, але то не для нас. Ковбаса, пенсії, тарифи... Пздц.

Повідомлення відредагував _Ex: 10.10.2018 – 23:10

• 0

#14 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4932 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 11.10.2018 – 00:30

Зараз треба показати хто в домі хазяїн. Порошенко чи народ, який його тимчасово найняв?
Порошенко хазяїн, не народ. Народ не може бути хазяїном, він дурний. Вибере люлю, люля буде хазяйкою, чи Ляшко, чи Адольф Алоїзович, чи Вова Путін. Напрод це бидло, місце якого в стійлі.
  • 0

#15 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7235 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 09:21

Нащо витрачатися на вибори якщо керує МВФ? Розігнати дармоїдів, хай міністрів в уряд відразу МВФ назначає, а президента і ради взагалі не потрібно
  • 0

#16 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1895 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 21:59

Перегляд допису_Ex (10.10.2018 – 23:06) писав:

То це Порошенко "продовжує війну"? боже. :facepalm:
"Якось покласти"... це як? по мертвечуківськи? дати зробити те шо рашка планувала ще з ющенківських часів? шо хотіла робити в 14-му. це - "якось покласти"?
Мене серйозно лякають такі думки. Воює не Порошенко. воює Україна. за свою волю. як держава. або ми справді держава, або "нідаразумєніє". і це без навіть натяку на якийсь пафос. так було всі часи з 91-го. кацапи ніколи всерйоз не розглядали нас як суверенну державу і весь час планували повернути в свій склад. цього не могли бачити лише якісь я не знаю взагалі овочі не здатні думати. я бачив війну з кацапами ще з ранньої юности. і це не те, чим би я хотів вихвалятися. просто було видно це все. ця купа гімна яка насувається сюди. і ось я чую - шо "порошенко продовжує війну"... тоді він і справді гідний далі бути президентом України! бо "покласти край війні" можна або перемігши або здавшись. адже це війна проти агресії, а не напад на когось. а ти вже рада здатись? а порошешко не радий? значить він за Україну а ти за мертвечука за шарія за орків за кацапську гнилятину. атлічно! тобто версія шо лише меншість тут гідна жити нормально таки отримує нові й нові докази... Звичайно я згідний шо весь оцей дамбас краще було б відрізати і викинути як заразу. Але так не робиться. так не буває. і рашці це домбабве само по собі не треба. вони валяють всю Україну.
Порошенко звичайно мало схожий на там не знаю - Бандеру, Гарибальді тощо, але, як я вже казав в попередньому пості, - це "найкращий" варіант, до якого самі ж українці і довели. Вся решта - це шістки москви. і якшо Україна буде втягнута туди назад, вона гнитиме разом з рештою того мордора аж допоки він остаточно не розвалиться. при чому розвалитися він може лише в крові і бійні. Звичайно, нахрєна нам та незалежність. Чехам була треба, але не нам. Прибалти лягали під танки за шось там таке нипанятне, але то не для нас. Ковбаса, пенсії, тарифи... Пздц.
Якби ж то Порошенко воював... Він забив на війну. Волонтери підтримують, рятують атошників. Не роби собі з нього кумира. Невже вже аж таки не знайдеться хтось, хто краще справлятиметься, ніж Порошенко? Треба щось міняти, так далі тривати не може, треба корегувати курс.

Перегляд дописуkalamar (10.10.2018 – 23:05) писав:

Я не дивлюся телебачення, тобто взагалі не дивлюся. Але кілька днів тому, я проходив і по телевізору крутили рекламу вашої Юлі, війну спинити, це так, здатися в полон та й спиниться, це виконувне, Юля там обіцяла побудувати нові міста (ким в біса вона збирається їх заселяти?). Якби для нового міста потрібні люди, звідки їх Люля збирається взяти за президентський термін, не в курсі?
Так що по обіцянках, які в принципі неможливо виконати, Юлі нема рівних.
Ну так це в перспективі, не за один термін. Може перестануть тікати з країни люди. Може такі, як я, нарешті захочуть мати власних дітей. Може перестануть боятися за майбутнє України і почнуть більше плодитися))

Перегляд дописуkalamar (11.10.2018 – 00:30) писав:

Порошенко хазяїн, не народ. Народ не може бути хазяїном, він дурний. Вибере люлю, люля буде хазяйкою, чи Ляшко, чи Адольф Алоїзович, чи Вова Путін. Напрод це бидло, місце якого в стійлі.
Ви Порошенка зрівняли з Януковичем. :D Ну ви даєте.
У нас є ще Кабмін і ВРУ, не забувайте. Президенти дуже люблять присвоювати собі заслуги Уряду (як Ющенко нещодавно в інтерв'ю), і ховати свої проколи за діями Уряду. Але в даному випадку, коли йдеться про хазяїна, то Президент лише визначає міжнародний курс, він не господарник і не законотворець в державі, бо для цього є спеціально навчені люди, за якими ще стоїть великий штат професіоналів.

Біда, що найкращі професіонали своєї справи (євреї і не лише) покинули цю країну і залишились тут одні делитанти, які лише за спинами вміють ховатися і діяти по шаблону, творчих рішень приймати не вміють.

Повідомлення відредагував серпинка: 11.10.2018 – 22:00

• 0

#17 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2148 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 22:34

Перегляд дописусерпинка (11.10.2018 – 21:59) писав:

Якби ж то Порошенко воював... Він забив на війну. Волонтери підтримують, рятують атошників. Не роби собі з нього кумира. Невже вже аж таки не знайдеться хтось, хто краще справлятиметься, ніж Порошенко? Треба щось міняти, так далі тривати не може, треба корегувати курс.
Ти вже визначся, він її "продовжує" чи "забив на неї".
Я написав (двічі), шо я не вважаю його керівництво таким, якого б я бажав Україні в такі часи. Не мали люди вибирати комерсанта під час війни. Але, і я знову це казав, - самі українці довибиралися, шо тепер нічого кращого немає. Немає політичної еліти, нема Чорноволів. А якшо й є чесні, віддані ідеї люди, готові взяти на себе кермо, ніхто - тобто українці - ніколи їм цього не делеґує. Бо безпросвітно дурні.
Тож якшо ти знаєш прізвище такого, який на твою думку, "знайшовся" - назви його. Лише не забувай, шо це має бути людина з реальними шансами на перемогу. А не їжачок в тумані.

Повідомлення відредагував _Ex: 11.10.2018 – 22:35

• 0

#18 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1895 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 22:56

Перегляд допису_Ex (11.10.2018 – 22:34) писав:

Я написав (двічі), шо я не вважаю його керівництво таким, якого б я бажав Україні в такі часи. Не мали люди вибирати комерсанта під час війни. Але, і я знову це казав, - самі українці довибиралися, шо тепер нічого кращого немає. Немає політичної еліти, нема Чорноволів. А якшо й є чесні, віддані ідеї люди, готові взяти на себе кермо, ніхто - тобто українці - ніколи їм цього не делеґує. Бо безпросвітно дурні.
Тож якшо ти знаєш прізвище такого, який на твою думку, "знайшовся" - назви його. Лише не забувай, шо це має бути людина з реальними шансами на перемогу. А не їжачок в тумані.
Він не вирішив проблему. Нащо його знову обирати?
Це тоді не було вибору, на минулих виборах, він був найадекватнішою людиною в той час. Зараз всі трохи заспокоїлись.

Повідомлення відредагував серпинка: 11.10.2018 – 23:00

• 0

#19 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1895 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 23:27

Перегляд допису_Ex (11.10.2018 – 22:34) писав:

Він допустив Януковича до влади. Він теж причетний до того, що зараз війна.
  • 0

#20 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2148 повідомлень

Відправлено 11.10.2018 – 23:50

Перегляд дописусерпинка (11.10.2018 – 22:56) писав:

Він не вирішив проблему. Нащо його знову обирати?
А ти впевнена, шо цю "проблему" можна вирішити за цей час? На другу частину питання, я вже відповів кілька разів (див. вище).

Цитата

Це тоді не було вибору, на минулих виборах, він був найадекватнішою людиною в той час. Зараз всі трохи заспокоїлись.
От тут воно й є. Він якраз і не був найадекватнішою кандидатурою тоді! Чого за Яроша не голосували? "заспокоїлись" вони. І шо, є кандидат? Прізвище назви будь ласка.

Перегляд дописусерпинка (11.10.2018 – 23:27) писав:

Він допустив Януковича до влади. Він теж причетний до того, що зараз війна.
Вибач, але це дурня. Ялинковича вибрали українці. На виборах.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 11

0 користувачів, 11 гостей, 0 анонімних