Перейти до вмісту

Психологічні проблеми

Психологічні Проблеми

Повідомлень в темі: 118

#81 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1502 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 25.09.2018 – 18:37

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (25.09.2018 – 17:42) писав:

ну то знайди міську дівчину з житлом.
Чесно, у мене своєрідний тип мислення, як ваш покірний слуга часто повторював, тому із дівчатами якось ніколи не вмів спілкуватися, та і взагалі, із людьми. Мораль просто, чим далі від людей, тим менше у мене проблем. А любовні штуки, то серйозно, думаю "рогати" буде щасливий хіба із "рогатою". Ну тобто також із якоюсь дивакуватою дівчиною. Та і на біса комусь такий хлопець, мну нічого не вміє робити, тільки шукати проблем, та сваритися із людьми.

сам на житло в місті не доробишся. характер слабкий.
Ну можна і так сказати, у даному плані мну слабкий характер.

і чому після навчання в місті не лишився?
На те було багато причин. Все через мій дивакуватий характер.

шоб матері помагати?
Та ні, вона тоді ще якось справлялась. Там лазив, подорожував довгий час, брав участь у різних там, буремних подіях, думав в армію піти — не взяли, сам катався на Схід (фігова ідея була... але добре що швидко зрозумів), всіляке таке. Але тепер господарство вже без мене нікуди.

ну вона ще може жити років 20. це значить що весь цей час будеш в селі. ти наймолодший в матері чи одинак? нема більше кому помогти?
Та є і немає водночас кому допомогти. Є типу городяни—родичі, але пфф... Вони скоріше продадуть цю землю, ніж будуть тут щось робити, раціоналізатори фігові. А мені б дуже не хотілося продавати цю землю.

ти тратиш дорогоцінний час...
На це у мну розкачаний скілл, як і будь-якого мрійника-бездільника :lol:

може женись. жінка допомагала б,
Якщо знайду таку саму як Я, тільки дівчину — спробую. Але такі не виживають у цьому світі, вони або ламаються або гинуть. Мені пощастило, поки-що, уникнути і першого й другого.

а ти пробував варіант з фізикою, якщо бачиш в ній порятунок.
На Фізику й уповаєм, і ще у планах робити відео-ігри які будуть навчати наукам там, Фізиці, Хімії, ну всіляке таке.

якшо нема здоровя належного то далеко не заїдеш.
Як ходячий довідник хронічних болячок :wacko:

я через це застряг в селі без грошей. а я старший за тебе. ні роботи ні сімї. майбутнього нема. життя проходить повз. я живу тим життям яким не хочу.
Зло! У дечому вас розумію. Але про майбутнього немає, то Ви загнули. Можна спробувати чим зайнятися, тим що подобається, можна спробувати друзів-однодумців знайти, ну Я не знаю як там нормальні люди роблять :). Можете на полювання сходити! Я от буду собі другу ружбайку спробувати дістати, коли гроші за паї дадуть (орендатор платить у кінці року, паразітос), та спробую на полювання. У кінці-кінців, є клята Глобальна Мережа. Можна малювати картини, або якісь скульптури робити, мультики створювати, чи щось таке.

в тебе теж мало шансів. але вони будуть. дивись не прогав їх.
Пасибі на доброму слові.
  • 0

#82 все заєбісь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 199 повідомлень

Відправлено 25.09.2018 – 21:04

енергії і мотивації мінімум щоб залишатись на плаву і не більше.
якби пів мого віку відняти - то так. а тепер все все одно.
інет не той шоб з нього користувати з толком. і ресурси не ті. так тупо життя пройшло.
але я не винен і ніхто не винен.
а все могло бути інакше. шкода.
  • 0

#83 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 02:15

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (25.09.2018 – 21:04) писав:

енергії і мотивації мінімум щоб залишатись на плаву і не більше.
якби пів мого віку відняти - то так. а тепер все все одно.
інет не той шоб з нього користувати з толком. і ресурси не ті. так тупо життя пройшло.
але я не винен і ніхто не винен.
а все могло бути інакше. шкода.
Вибачайте, Я не дуже розумію людей, у мене своєрідне мислення, тому таких думок не виникає — завше знаю відповіді на всі подібні питання, але це приносить тільки шкоду в реалі :wacko:.
Але все одно, здається що Ви пишете нонсенс, просто потрібно зайнятися творчою діяльністю яка б припала вам до душі! У світі мільйон штук якими можна займатися, від орігамі до створення яких винаходів. Взагалі, повірте, може бути й гірше, набагато гірше. Раз Ви можете печатати на форумі, значить не все вже й так погано. У світі й так повно жаху та кошмару, нащо Ви себе мучите?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 26.09.2018 – 02:18

• 0

#84 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.09.2018 – 08:06

Перегляд дописувсе заєбісь (25.09.2018 – 13:23) писав:

я веган і нічого, живу, не здох.
не розумію чому страх змови назвали конспірологією. яка ж тут логія, де тут наука?
це ж конспірафобія.
так от . є в конспірафобів така гіпотеза, що скоро будуть їсти людей. ну бо людей дуже багато і там ще аргументи забув...
Ті ж конспірафоби нагнітають страх перед прививками.
Чи то ті самі, чи то інші агітують бути веганами, не робити прививок, займатися спортом-качатися, ЗОЖ і все таке.

А от щоб людей їсти - ця їжа повинна бути кошерною - люди-їжа повинні бути веганами без прививок!
Отож ведіть ЗОЖ, і вас з'їдять! :8:

Повідомлення відредагував Уповноважений: 26.09.2018 – 08:07

• 0

#85 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 10:38

Перегляд дописуУповноважений (26.09.2018 – 08:06) писав:

не розумію чому страх змови назвали конспірологією
Бо це не страх змови а відповідь на запитання. Рано чи пізно, люди, будучи розумними істотати а не тваринами що підкоряються лише інстинктам, ставлять собі дуже небезпечні запитання: "Чому?", "Хто?", "Коли?", "Для чого?", і так далі... В дитинстві, в підлітковому віці, в дорослому. Нео-націоналістична конспірологія, наприклад, — це одна форм відповідей на дані запитання, але на жаль, люди не розуміють що коефіцієнт достовірності інформаціє не залежить на пряму від рівня законспірованості цієї інформації...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 26.09.2018 – 10:39

• 0

#86 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 12:20

Не брати номер соціального страхування, не брати біометричний паспорт - це не наука, це страх. Конспірафобія
  • 0

#87 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 13:13

Перегляд дописуУповноважений (26.09.2018 – 12:20) писав:

Не брати номер соціального страхування, не брати біометричний паспорт - це не наука, це страх. Конспірафобія
Тоді вже вигадуйте інше слово, конспірофобія це виходить боятися конспірації, а судячи із ваших слів навпаки — конспірофілія. У світі під десять мільярдів людей, повірте ті хто видають ті паспорти не фокусуються особливо на індивідуумах. Скоріше юзають глобальні скіли, АоЕ так зване хД. Їм від конкретного конспірофіла ні холодно, ні жарко, (ха-ха-ха, мну стає кумендним), вони не бояться простих, маленьких смертних, тільки таких-же страшних, здоровенних монстрів, як вони самі... Якби прості смертні могли цим монстрам хоч щось вдіяти, то ці системи давно б посипалися. Тому основний смисл конспірофілії, це захист від простих смертних та їхніх конгломератів, типу ідеологічних, бандючків, і тому подібного контингенту. — Чисто моя думка.
  • 0

#88 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 14:59

Конспірологія це:

Конспірофобія це:

Конспірофілія це:
http://online-south-...v-pissuare.html
  • 0

#89 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 17:57

Вибачтайте, мені таке якщо чесно, не дуже цікаво. Тим більше відео не можу онлайн дивитися, тільки у низькій якості і дуже маленькі, два джі з'єднання.
  • 0

#90 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 19:37

Ну ти мультик південний парк подивись
  • 0

#91 все заєбісь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 199 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 20:11

ідеологія виживання проста як двері: хуяр слабших і лижи сильнішому.
не дякуйте. просто спостереження за примітивними організмами наприклад мавпами і структурними утвореннями домінантних тварюк землі, себто груп кланів держав. наприклад, кацапи валять україну але лижуть жидам.
блять! та хто жидам не лиже! я не знаю такого народу. китайці хіба? хуй його знає...
  • 0

#92 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 22:50

Перегляд дописувсе заєбісь (26.09.2018 – 20:11) писав:

ідеологія виживання проста як двері: хуяр слабших і лижи сильнішому.
Тільки світ не такий простий. А світ "рогатих", тобто моє уявлення про світ, ще складніше.

Перегляд дописувсе заєбісь (26.09.2018 – 20:11) писав:

не дякуйте. просто спостереження за примітивними організмами наприклад мавпами і структурними утвореннями домінантних тварюк землі, себто груп кланів держав. наприклад, кацапи валять україну але лижуть жидам.
блять! та хто жидам не лиже! я не знаю такого народу. китайці хіба? хуй його знає...
Себто примітивізм тут не доречний. На публічному рівні моно-системи провалилися і канули десь там в квазі-племінних поселеннях Африки. Глобалізація. На не публічному — вони провалилися так само, та існують в основному у вигляді підпільних субкультур, протестних груп, тощо.
Ефективність не дивиться на те, хто твої предки, чи ким будуть твої нащадки. Тільки на те, що ти можеш, що ти не моежеш, та на вибір, який ти робиш. А вибір може бути різним, та вирішити все. — Чисто моя думка.

Перегляд дописуУповноважений (26.09.2018 – 19:37) писав:

Ну ти мультик південний парк подивись
Мені вантажити ту вульгарну дурню пів дня? Заради чого?
  • 0

#93 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 12:02

Заради конспірафілії
  • 0

#94 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 12:17

Перегляд дописуУповноважений (27.09.2018 – 12:02) писав:

Заради конспірафілії
Ваш покірний слуга не фанат туалетного гумору, але може і погляну, доку не відімкнули безлімітне з'єднання.
  • 0

#95 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 27.09.2018 – 14:42

Подивився той дурний, огидний мультик, — як і ваш покірний слуга і говорив: "Слава Свободі Слова!", "Демократії Хайль!" хД. У Штатах народ сміється сам із себе, із своє культури, мови, традицій, навіть із трагедій типу теракту 2001-го, там якийсь Зойдберг може з'їсти прапор США, і це катить. Саме тому їх не реально перемогти як звичайних клоунів, вони набагато сильніші, Штати це свого роду еволюція угруповань людей, досконаліша система, версія два і нуль :). Навіть на публічному рівні.

Зображення

Sideshow Mel eats the American Flag just as Dr. Zoidberg did in "A Taste of Freedom".
  • 0

#96 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 29.09.2018 – 12:38

Фух, ще один етап до покращення умов навчання та проживання за одно, завершений. — Мну прибрав у хаті. Вилизав палац, та зробив деяку перестановку:

https://i.postimg.cc/mg0PJPbW/Ma_Room.jpg

залишилося ще дістати якесь нормальне освітлення, бо мій, обмотаний ізолентою світильник то далеко не феншуй, погано світить капець.

https://i.postimg.cc/sxDx7SJ7/Ma_Room1.jpg

Ще й фото-камера така, ні чірта не видно. Хочу дістати, якщо будуть кошти, люстру-вентилятор! Щоб крутилося і світило, як у фільмах чи мультиках.

П. С. Якщо будуть гроші, найму прибиральника, ваш покірний слуга створений щоб панувати над всім людством, не горбити свій сколіоз третього ступеня, вигрібаючи бруд із закутків... :lol:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 29.09.2018 – 12:41

• 0

#97 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 01.10.2018 – 13:07

Пипець камера погано починає знімати тілько но освітлення спало, ось майже та сама фотка моєї хатки, тільки вдень,

Зображення

ну зате телефон тримає зарядку місяць-два. Колись давно купив, гарна мобіла.
  • 0

#98 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 06.10.2018 – 18:22

Сьогодні прокидаються, весь замучений нічним сидінням за компом-книгами та хрон-болячками, чую щось стукає, думаю що за на..., іду у двір до вбиральні а там моя матір, якій давно за сімдеся обрубує гілочки із стовбурів поваленої деревини та тягає їх, питаю: "Що Ви за фігню ото коїте!?"; вона мені: "Ліс рубаєм!"; а ваш покірний слуга типу: "Так Я ж його все зроблю..."; а тоді згадав що воно вже бог знає відколи лежить посеред двору, те дерево :lol:, ото вам і читання/писання на форумах у дві години ночі... Добре що сьогодні нам допомогли із випасанням птиці, у мене був час розгризти кляту деревину, але там одному незручно і важко, але геніальний фростік-механізатор вийшов із ситуації! Зробивши винахід століття, два рогача плюс цеглина

Зображення

Пощастило що деревина не дуже велика була (велику ваш покірний слуга більше місяця пиляє...), там товстого мало, а все одно цілий день своїм сколіозиком копався, бляха, мну створений щоб панувати а не пиляти! :angry:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 06.10.2018 – 18:23

• 0

#99 Fuckthat

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 179 повідомлень
  • Місто:Afghanistan

Відправлено 06.10.2018 – 18:34

Який стосунок останній меседж має до теми?

Стосовно теми, не дарма називається лише теорія психоаналізу...

Проблеми одні, а рішення є різні. І насамперед - розв'язання проблеми також є психологічним рішенням.
  • 0

#100 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1502 повідомлень

Відправлено 06.10.2018 – 20:04

Перегляд дописуFuckthat (06.10.2018 – 18:34) писав:

Який стосунок останній меседж має до теми?
Шо-шо? Ну Я навіть не заню, написав — мені стало приємніше, а шо? Взагалі події протягом дня впливають на психіку а отже і на проблеми цієї психіки. І Ви взагалі бачили теми по чистокровних загонах, білосніжному расизму в розділі про програмне забезпечення? А тут пост про те як мну провів переважну більшість дня у темі про психологічні проблеми у вас викликав таке запитання. Чого б це?

Стосовно теми, не дарма називається лише теорія психоаналізу...
І що? До чого це?

Проблеми одні, а рішення є різні. І насамперед - розв'язання проблеми також є психологічним рішенням.
Тьху! Проблеми різні, рішення одні. Розв'язання одніє проблеми, легко може створити купу інших, інколи ще гірших та складніших проблем. Я крутий філософ :P

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 06.10.2018 – 20:07

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних