Перейти до вмісту

Психологічні проблеми

Психологічні Проблеми

Повідомлень в темі: 139

#61 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 30.08.2018 – 14:41

Так, перші кроки для створення комфортного самонавчання уже є, це саморобна дошка для письма

Зображення

та прикидка навчального плану, враховувалося в ньому багато факторів, зокрема забезпечення переносними підручниками, робота по господарству, інші заняття, тощо.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Потрібно ще навести деяке прибирання у майбутній "аудиторії", та зробити перестановку.
  • 0

#62 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 951 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 31.08.2018 – 07:53

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (29.08.2018 – 00:47) писав:

Цитата

Ніколи не вживав снодійних, не можу переносити коли мої мізки чимось затуманені, як Ви взагалі таке ото юзаєте? Коли свідомість затуманена, це ж жость... Я колись пілюлі від нудоти в транспорті переїв, бо нудить пипець у тих клятих, смердючих механізмах, особливо у маршрутках, більше не пробував... Пфф. Така фігня, думки важко збирати до купи, образно мислити — майже неможливо, все плутається, таке відчуття наче для цього потрібно напружувати навіть волосся. Тільки "мовно" норм, типу внутрішній голос, а це бісить пипець!
Ну свідомість у сні навіть не то, що затуманена, а взагалі повна непритомність, коли сон глибокий. А ранком, коли просипаюсь - все ОК, нема ніякої затуманеності. Теж не люблю шуму в голові, тому й алкоголю не вживаю. Та і ті, снодійні, то не буде ввесь час, хоч лікар посилав мене на дослідження сну, щось неохота мені.

Цитата

Дуже-дуже вам не заздрю! Не стикуватися із навколишнім світом, якби не фен-шуй... Всі десь можуть приткнутися, релігійні, ідеологічні, готи, панки, емо, торгаші, крадії, художники, тощо, але не "рогаті"...
Дякую, я ОК. Може не так виразилась, у щоденному спілкуванні все нормально, навіть деколи суперово. Тут є один секретик: люди не чіпають у "small talk / коротких розмовах" ні політику, ні релігію, і це чудово. Я мала на увазі під своєю "рогатістю" якусь відмінність від загальної течії. От ще від малої я відчувала фальш релігії, фальш у спілкуванні і було багато ходіння по муках, але вже, нарешті, ура, я вільна від опіуму, вже 8 рр., а тоді - то виглядало, що навіть один день був вартий того. Але я живу у "пряжці біблійного пояса Півдня" - у Флориді, і тут всі такі побожненькі, що капець. Але, знову але: вдалось добитись, що у нас вдома за столом гості дорогенькі можуть молитись собі потихоньку, але нема чого мені носа терти і територію мітити. Так само у ресторанах. З тими молитвами одна показуха, ніхто поза тим не молиться.

Цитата

:facepalm: Чи у світі людей, багато ефемерних речей за які тіж люди вмирали, калічили, рвали на куски інших людей, вбивали, вмирають, калічать, вбивають, тощо? — Дууже багато (якби очевидно...).
Ну то давайте вигадаємо ефемерну річ, закончик, який відображає сукупність рішень, подій, наслідків, т. д.; поняття, назвемо її на Укр. мові "справедливість", та наприклад будемо в неї вірити? Чому б і ні, думаю таку штуку варто було б вигадати, навіть якби не існувало й самого поняття. — Бачите, ваш покірний слуга віднайшов "справедливість", не шукаючи її взагалі...
Якась справедливість чи закони ясно, що є, ми все-таки живемо по соціальній еволюції, не натуральній, у нас є свої інфраструктури, не як у дикій природі - зломала коза ногу - всьо, смерть, або з голоду, або з'їдять. Мала на увазі загальну справедливість, карму, долю.

Цитата

Ну так, дякуючи такому форуму із прикольним дизайном як "теревені", ваш покірний слуга має змогу спілкуватися із людьми, печатати свої "простирадла", тощо. В реалі все складніше, тому Я уникаю спілкування із людьми по можливості, наскільки це можливо. Мій уже не малий, життєвий досвід, "зазубрини" на моїх, уже дуже навіть солідних "рогиськах"

Зображення

тому пересторога. Менше контактів із звичайними людьми — менше проблем, називаю звичайними не тому що ці люди звичайні, кожна людина — цілий світ, а тому що ці люди мають різко відмінний від притаманного мені світогляд.
Називайте лузером, відшибленим, як хочете, але мораль така (як ваш покірний слуга і писав в альфа-стратегії на попередній сторінці) — "рогаті" не для світу звичайних людей! :angry2:
Гарні кольори в картинці! Контактів з людьми просто треба вчитися, хоч би помаленьку-потихеньку. То складно, велика дипломатія, але ми залежні одні від одних, від інфрасткруктур, так що нам же краще.

Цитата

Й ідіот тупезний, безмізкий Я був! Наївно намагаючись десь "приткнутись" поміж людьми, тупо шукаючи "різон детру" в їхніх ідеологіях, релігіях, віруваннях, стилях життя, тощо, це не принесло нічого крім страждання мені та іншим людям, прямо чи дотично. — Якби міг повернути все назад, навряд би знову так ризикнув. Хоча хто його знає.
Повірте цьоці з досвідом, кожен би хотів багатенько змінити у своєму житті, тим не варто навіть собі мозки запарювати, хоч то наше життя і досвід, але важливо, що є нині, а нині ми можемо багато. Ось для початку - відділити свої ідеали і принципи від "смол так" з іншими у щоденному спілкуванні. Вони ж теж мають право на своє життя і свої ідеали, правда? І скільки я сама тим страждала, але перестала. Але західне суспільство інакше в смислі культури, вже з сусідньої Польщі починаючи (поміж собою), там нема такого страшного дрімучого хамства, там то таке, якби прилюдно в штани наробити, от діти і вчаться змалечку.

Цитата

Ой, дякую на доброму слові... Тільки от проблема, що самому не роз'юшуватися то може і так, тілько от коли люди починають натикатися на мій, невід'ємний елемент, орган так сказати — йохані "роги" бляха! Вони буває приходять в полное неистовство та починають роз'юшувати вашого ж покірного слугу :facepalm: Ой, Я не можу... Це образно звичайно говорячи, але скільки моментів було коли могло, але все добре що добре закінчилося.
От тут мені непонятно, розкажіть, як можна, детальніше, на що саме люди зляться?

Цитата

Ой пані Акваріс-ка, чи як вас там, усмішка то їдуче зло! Особливо коли воно майже перманентно на фейсі...
Так, я Акваріуска, від пісні "Age of Aquarius / Вік Водолія" )) А усмішка - ооо но, не приклеєна, а зустрітись очима і усміхнутись, і уступити, і вибачитись. Особливо, коли інша людина в магазині іде зі своїм візком на таран. Дуже міняє ситуацію, скажу я вам! Це така ніби соціальна норіма - ввічлива людина завжди бере вину на себе (у дрібних справах), а у важливіших - теж дає подарунок сумніву, що так сталося певно через непорозуміння. Мені багато приходиться рішати всяких справ по-телефону, так от, я навчилась говорити про проблеми спокійно-розповідно, просто кажу, що щось там певно помилка вийшла, що нам такий рахунок прислали і прошу провірити, потім дякую, без нервів, традиційних "якою частиною тіла думали", рішили справу - цьом-цьом, па-па ))

Цитата

Ого, Я в дечому вам заздрю, не в тому що Ви були залежною мамою із двома голодними підлітками на шиї, хоча діти це теж щастя, по ідеї; а в тому що у вас схоже міцний та твердий характер. У мну як у Губки Боба,

Зображення

м'який. Але вже із цим нічого не поробиш, який характер є, такий він і буде, це складова частина яка сформувала життя людини, її звичайно можна спробувати змінити, але на жаль, не у випадку "рогатих".

Жєртуєте собі з тим Спандж Бабом )) Характери міняються, до речі. Ми якось з чоловік говорили, а що якби ми зустрілись раніше, у свої ранні двадцяті, і обоє рішили, що ми би собі не сподобались. Ось так. Про себе - я зовсім інша людина, ніж була ще десь 8 рр тому, і інша, ніж у школі, у першому заміжжі і тд. Щось, звісно, лишилось, але то, що мені сильно не подобалось у собі, лиш я не знала як і що, - з того багато рішилось.

Ще хочу додати, що при всій самокритиці, пане Фросте, щось у тим є позитивне для самооцінки. Тим самим не допускаєте себе образити, бо як можна образити того, хто зі всім вже наперед погодився, не погана стратегія! Може ще бути вивуджування компліментів, але тут щось ніби ні. Це вже плюсик. Другий плюсик. - викладаєте думки письмово, то вже знімає тягар з мозків. Ну і ще кілька: розумієтесь у крутих точних науках, стараєтесь повторити і систематизувати, дбаєте за батьків та працюєте фізично - бачите скільки всього! І ви молодий, попереду ще ого скільки всього!
  • 0

#63 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 31.08.2018 – 15:57

Перегляд дописуAquarius-ka (31.08.2018 – 07:53) писав:

Ну свідомість у сні навіть не то, що затуманена, а взагалі повна непритомність, коли сон глибокий. А ранком, коли просипаюсь - все ОК, нема ніякої затуманеності. Теж не люблю шуму в голові, тому й алкоголю не вживаю. Та і ті, снодійні, то не буде ввесь час, хоч лікар посилав мене на дослідження сну, щось неохота мені.
Нейрологія сну, круто.

Дякую, я ОК. Може не так виразилась, у щоденному спілкуванні все нормально, навіть деколи суперово. Тут є один секретик: люди не чіпають у "small talk / коротких розмовах" ні політику, ні релігію, і це чудово.
Боюсь не все так просто... Принаймні у моєму випадку. Ніяке смалл-талк не допоможе. От допустимо йдите Ви та бачите вчительку, що розмовляє із кимось. Якщо Ви рогата, у вашій свідомості відразу постає міріади варіантів розвитку життя цієї вчительки, до цього, конкретного моменту. Ну або щось у такому дусі. Далі свідомість намагається вибрати найімовірніший із них. При цьому у вашій свідомості постала багато картин для аналізу, різних ситуацій, схожих людей за декими факторами, далі Ви уявили що це все невірно, і почали все заново, образно обмірковувати від противного... Ну в такому дусі, важко пояснити. Доки Ви про це все думали, вчителька просто пройшла повз вас, і Ви до неї не привіталися, хоча зайнялося це якусь секунду (образне мислення ДУЖЕ швидке у порівнянні із словесним). Вона на вас образилася (бо нагородила собі бозна чого у голові). Не сприймайте буквально цей приклад, тут потрібно генералізувати. "Рогаті", це свого роду диваки, саме визначення говорить що в суспільство вони не вписуються... Це не просто, якась, маленька деривація від загального, це відмінність якою не можна знехтувати, навіть при найменших "талках". Бо спілкування "рогатого", тобто слова які він/вона говорить, базуються на зовсім іншому, відмінному мисленні від звичайних людей. Ну дивацтво, та й годі.

Я мала на увазі під своєю "рогатістю" якусь відмінність від загальної течії.
Ммм, гхм... Кожна людина — цілий світ, це точно. Міріади рішень, виборів, доль, шляхів... Свого роду божевільна квантова система людства.

От ще від малої я відчувала фальш релігії, фальш у спілкуванні і було багато ходіння по муках, але вже, нарешті, ура, я вільна від опіуму, вже 8 рр., а тоді - то виглядало, що навіть один день був вартий того. Але я живу у "пряжці біблійного пояса Півдня" - у Флориді, і тут всі такі побожненькі, що капець. Але, знову але: вдалось добитись, що у нас вдома за столом гості дорогенькі можуть молитись собі потихоньку, але нема чого мені носа терти і територію мітити. Так само у ресторанах. З тими молитвами одна показуха, ніхто поза тим не молиться.
Еее! Ви той-етой, може краще принити наше спілкування? А то начитаєтеся моїх брєднів, а Ви не дай бог були в дитинстві самі "рогатою", або знали якусь таку дитину, а воно залишає відбиток! Із мого особистого досвіду. Начитаєтеся цього лайна, а воно роз'ятрить старі рани... Може ну його до чірта, та геть не заморочуйтеся? Знаю, звучить безглуздо, але Я повинен розглядати різні варіанти, навіть найбожевільніші на перший погляд, така вже звичка.

Якась справедливість чи закони ясно, що є, ми все-таки живемо по соціальній еволюції, не натуральній, у нас є свої інфраструктури, не як у дикій природі - зломала коза ногу - всьо, смерть, або з голоду, або з'їдять. Мала на увазі загальну справедливість, карму, долю.
Це не має ніякого значення. Говорю ж вам, уявіть ситуацію — самого поняття "справедливість" не існувало протягом всією історії людей, навіть слова. Далі хтось його вигадує, ось і все. Тепер воно існує, не важливо як побудували це пойняття, як нову сукупність старих факторів, чи це просто якийсь випадок, "глюк нейронів". Не має значення. Факт такий, раніше його не було — а тепер хтось його вигадав. Воно якби це сказати, "матеріалізувалось" у чиїйсь свідомості, перший раз за всю історію Всесвіту :D (ймовірність того що воно не існувало навіть як набір інформації, невелика, оскільки Всесвіт великий, і можливо у ньому є ще десь розумне життя що також може "створювати інфу" в головах, чи що у них там). ДАЛІ. От ця людина говорить: "Буду вірити в те, що Я тільки-но вигадав!". Ось і все. Нова віра, нічим не гірша від інших вірувань! І найголовніше, ця людина може повністю розуміти ефемерність даного поняття, тобто його існування лише як інформаційної структури у свідомісті, і все одно, вірити у це поняття, намагаючись перенести його у реальний світ. І це може навіть вдаватися інколи :P. Це звичайно все спрощено, більш усього, все набагато складніше. Але все одно, це приблизно так, як це розумію Я.

Гарні кольори в картинці! Контактів з людьми просто треба вчитися, хоч би помаленьку-потихеньку. То складно, велика дипломатія, але ми залежні одні від одних, від інфрасткруктур, так що нам же краще.
Картинку із Мережі завантажив, шукав гуглом щось "Хорнед", а ця мені сподобалась. На кольори особливої уваги не звернув, самий концеп мені дуже подобається. Поставив на робочий стіл як фон.
Контакти із із людьми то для людей :), не для рогатих... Жартую, але мій, майже 30-ти річний досвід життя підказує, що сказка лошь, да в ней намек.

Повірте цьоці з досвідом, кожен би хотів багатенько змінити у своєму житті, тим не варто навіть собі мозки запарювати, хоч то наше життя і досвід, але важливо, що є нині, а нині ми можемо багато. Ось для початку - відділити свої ідеали і принципи від "смол так" з іншими у щоденному спілкуванні. Вони ж теж мають право на своє життя і свої ідеали, правда? І скільки я сама тим страждала, але перестала. Але західне суспільство інакше в смислі культури, вже з сусідньої Польщі починаючи (поміж собою), там нема такого страшного дрімучого хамства, там то таке, якби прилюдно в штани наробити, от діти і вчаться змалечку.
Про що Ви? Ідеали, принципи? У рогатих, точніше у мене, вони і є, і їх немає водночас. Безглуздя, але як вам сказати, є свого роду "правила не правила", свого роду поради. Принаймні для мене. Це не можна назвати принципами, бо це все може виявитися дурнею, а може і ні. Суть у тому, що вибір розумної істоти, якщо для нього є простір, він усвідомлений та власний — це дуже важлива річ. Коротше філософія без філософії, віра без віри, ну в такому дусі, важко пояснити.
Відділити мене особисто від рогів — неможливо. Немає значення де "рогатий", що він/вона говорить, Я вам говорю що рогатий залишиться рогатим. Неможливо вписатися у сучасне суспільство із "рогами". Але можна у ньому жити, ваш покірний слуга — тому приклад, головне НЕ намагатися вписатися, ось і все. Вписуючись Ви або обламаєте свої роги, або поламаєте собі життя чи комусь... Тут ситуація безвихідна, як говорять.

От тут мені непонятно, розкажіть, як можна, детальніше, на що саме люди зляться?
Я не говорив що вони зляться. Чи це головне проблема, хоча це проблема. На моє, чергове відображення у їхніх свідомостях, це в основному. Все переповісти неможливо. Хоча ось вам приклад:
не допоміг із будівництвом людині із характером, приблизно "90-ті", вид діяльності — торгаш. За це людина на мене образилася, бо вона мені допомагала трішки там, колись. Довго описувати ситуацію, чому Я не допоміг їй? — Тому що у моїй макітрі, в секунду намалювалися міріади варіантів розвитку ситуації і моя інтуїція підказала мені, не знаю вірно-не-вірно — зроби саме цей вибір. Це головна причина. Хоча якби Я йому допоміг, це дуже б допомогло мені в житті, він би допоміг мені. Тобто за малу поміч, Я б отримав велику вигоду в подальшому. Такі от "правила-не-правила". Пояснити цій людині, чому Я їй не допоміг, звичайно ваш покірний слуга не може.
Ви намагаєтеся зрозуміти "рогатість" — боюсь марно, це лише малесенька крупиця, і всього об'єму того, що коїться у "рогатого" в голові. По цій причині Я не можу обманювати людей, "грати не чесно", і тому подібне, найперше що скидається на думку, аналогія із бредових казочок людей, про "добро і зло", де добро і зло "грають за правилами", не змушуючи людей нічого робити, лише показують різноманітні можливості вибору.

Так, я Акваріуска, від пісні "Age of Aquarius / Вік Водолія" )) А усмішка - ооо но, не приклеєна, а зустрітись очима і усміхнутись, і уступити, і вибачитись. Особливо, коли інша людина в магазині іде зі своїм візком на таран. Дуже міняє ситуацію, скажу я вам! Це така ніби соціальна норіма - ввічлива людина завжди бере вину на себе (у дрібних справах), а у важливіших - теж дає подарунок сумніву, що так сталося певно через непорозуміння. Мені багато приходиться рішати всяких справ по-телефону, так от, я навчилась говорити про проблеми спокійно-розповідно, просто кажу, що щось там певно помилка вийшла, що нам такий рахунок прислали і прошу провірити, потім дякую, без нервів, традиційних "якою частиною тіла думали", рішили справу - цьом-цьом, па-па ))

Ну так, це і причина чому Ви вписуєтеся в суспільство. Ви базуєте свої рішення на притаманних цьому суспільстві нормах (норми бувають різні, бандити, релігійні, ідеологічні) теж мають свої норми, і це частина суспільства. Проблема у тому, що для норм "рогатих" суспільства ще не вигадали. Рогаті приймають рішення миттєво, майже інстинктивно, вони завше знають який вибір роблять: що сказати, що зробити, що вчинити, тощо — база цих рішень, не схоже на звичні, як це сказати.

Жєртуєте собі з тим Спандж Бабом ))
Про що Ви? У вашого покірного слуги дійсно характер схожий на "Спанджбоба", персонажу мультика. Цей аналіз базувався не просто на відчуттях, а на життєвому досвіді та вчинках.

Характери міняються, до речі.
"Характери не рогатих міняються". Особисто мій, приблизно із шести-семи років, той самий і понині. Лише одне помітив, коли став спілкуватися на форумах почало "забиватися" образне мислення трішки. А так, як дві каплі води. Ті самі реакції. Ті самі рішення. Лише у новому масштабі. Емоційність дещо впала, тобто тепер щоб Я заплакав, мене потрібно боляче вдарити декілька разів, а не раз, як колись. Ну коротше, суть зрозуміла.

Ми якось з чоловік говорили, а що якби ми зустрілись раніше, у свої ранні двадцяті, і обоє рішили, що ми би собі не сподобались. Ось так. Про себе - я зовсім інша людина, ніж була ще десь 8 рр тому, і інша, ніж у школі, у першому заміжжі і тд. Щось, звісно, лишилось, але то, що мені сильно не подобалось у собі, лиш я не знала як і що, - з того багато рішилось.
Я б збрехав, якби сказав що щось розумію. Нормальне життя — то тьомний лєс для мене. Але у вас воно схоже насичене подіями різними. Мабуть у вас таки життєвий досвід великий.

Ще хочу додати, що при всій самокритиці, пане Фросте, щось у тим є позитивне для самооцінки. Тим самим не допускаєте себе образити, бо як можна образити того, хто зі всім вже наперед погодився, не погана стратегія! Може ще бути вивуджування компліментів, але тут щось ніби ні. Це вже плюсик. Другий плюсик. - викладаєте думки письмово, то вже знімає тягар з мозків. Ну і ще кілька: розумієтесь у крутих точних науках, стараєтесь повторити і систематизувати, дбаєте за батьків та працюєте фізично - бачите скільки всього! І ви молодий, попереду ще ого скільки всього!
Ну форум допомагає, дійсно. Розумієте, не знаю як інші рогаті, ще не зустрічав, а Я живу за стратегією, "You are alone!". Очевидно, що будь-яке відхилення від цієї стратегії, у плані рогатий-безрогий, майже 100% катастрофа.
А в людини, на генетичному рівні закладена соціалізація, що якби викликає різного роду складну регуляторну відповідь на цю самотність, у вигляді наприклад, відповідних гурмонів та нейроактивних речовин. Просто природка сама заклала механізм для людей, "спільного виживання". Тобто індивідууму легше вижити в групі, ніж поодинці, а отже передати гени, та інша дурня. Шоб якось нівелювати вплив цих механізмів на свідомість, Я використовую форуми. — Якось так.

Із приводу самовихваляння — констатую факти, нагадую людям, про неймовірну кількість людей, на планеті Земля. І про те, що в їніх оцінках "поганий-добрий", не слід фокусувати ненависть на якомусь, задрипаному селянину, який от зараз сидить, та печатає, а мав пасти індиків та прибирати у хаті... Навіть якщо він, не добре відгукується про вірування у які люди вірують, бо є інші люди, їх дуже багато, які навідміну від мене, змушують страждати багацько інших людей та живуть в мільйон разів краще ніж Я. Приблизно так.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 31.08.2018 – 16:02

• 1

#64 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 951 повідомлень

Відправлено 03.09.2018 – 09:32

Щось моїй підсвідомості не подобається обтяжувати себе відкриваням/закриванням цитат і вона каже: а давай потім )) То щоб не перейшло на "відкладаний сир", давайте буде просто текст, без цитат-відповідей?

Сильно зацікавили індики, я теж родом з села і навіть вміла корову доїти, ось! Так от, як індики йдуть на пасовище, стадом, як гуси, чи треба вживати якісь методи "заохочування"? Вони такі поважні і крикливі, а самці - то взагалі майже павичі! До речі, у лісах Флориди водяться дикі, навіть літають трохи, ночують на деревах, в цілях безпеки від хижаків.

Стратегія самотності / "You are alone!" не така вже й погана, якщо вона працює на самодостатність. Тобто не треба постійно чиєїсь уваги, компліментів, щоб почуватись добре. Якщо вони є - ну то як подарунок, а нема - в мене є своє життя, свої заняття, і з тим мені добре та цікаво. То не стосується звичайного щоденного спілкування з різними людьми по справах. Так, соціалізація закладена, але теж до якоїсь межі. Одним словом - баланс, як і у всьому решта, для кожної людини - посвому. Не знаю, чи то зрозуміло, але пробую. Але мабуть, всім треба перейти через захоплення-розчарування, щоб врівноважитись. Також зміна середовища, подорожі дуже допамагають. Не хочу сипати сіль на рани, але мені так здається, що мрії збуваються. Я ще від малої, пасучи гусей чи корів і читаючи все, що було під рукою, знала, що буду бачити інші далекі краї. Думала про Австралію і 37-му паралель, ну тут трохи не співпало, живу ближче 28-ї ))

А характер - ось ще один життєвий приклад: малою мене так затюкали, що я вже погодилась бути монашкою, мама возила мене до них до Львова, вони хвалили, яка я чемна та побожна дівчинка. Хоч певно правдивою причиною було попасти до того чарівного великого міста, де дзенькають трамваї, ближчить бруківка і в центрі пахне кавою. Ну а потім, на щастя, все змінилось і якось я прийшла до тих самих монашок вже заміжньою ну і зовсім інакшою. Так вони всмалили мені "комплімент": ось як ти гарно вмієш давати собі раду в житті, а ми думали, що з тебе нічо не буде. Га?
  • 0

#65 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 03.09.2018 – 15:44

Перегляд дописуAquarius-ka (03.09.2018 – 09:32) писав:

Щось моїй підсвідомості не подобається обтяжувати себе відкриваням/закриванням цитат і вона каже: а давай потім )) То щоб не перейшло на "відкладаний сир", давайте буде просто текст, без цитат-відповідей?

Сильно зацікавили індики, я теж родом з села і навіть вміла корову доїти, ось! Так от, як індики йдуть на пасовище, стадом, як гуси, чи треба вживати якісь методи "заохочування"? Вони такі поважні і крикливі, а самці - то взагалі майже павичі! До речі, у лісах Флориди водяться дикі, навіть літають трохи, ночують на деревах, в цілях безпеки від хижаків.
Ні, індики не схожі на гусей, але в якому сенсі на пасовище йдуть самі? Які методи заохочення, Ви про що? До чого це взагалі сказано? Що ту птицю що ту, потрібно випасати. Мені особисто не подобається ні тваринництво, ні птахівництво, якби заробляв гроші — був би вегетеріанцем.

Стратегія самотності / "You are alone!" не така вже й погана, якщо вона працює на  самодостатність. Тобто не треба постійно чиєїсь уваги, компліментів, щоб почуватись добре. Якщо вони є - ну то як подарунок, а нема - в мене є своє життя, свої заняття, і з тим мені добре та цікаво. То не стосується звичайного щоденного спілкування з різними людьми по справах. Так, соціалізація закладена, але теж до якоїсь межі. Одним словом - баланс, як і у всьому решта, для кожної людини - посвому. Не знаю, чи то зрозуміло, але пробую.
Боюсь Ви марно намагаєтеся зрозуміти "роги", дивацтво, тощо. You are alone! Це перекручені слова із японського мультика про закриті дослідницькі центри, на жаль із елементами педофілії, але зате там є круті моделі демократичної системи, — "Євангеліон". Там ці слова звучать: "You are not alone!". Взагалі моя стратегія по життю, у даному плані означає самотність, це ніяк не стосується самодостатності чи чогось такого.

Але мабуть, всім треба перейти через захоплення-розчарування, щоб врівноважитись. Також зміна середовища, подорожі дуже допамагають. Не хочу сипати сіль на рани, але мені так здається, що мрії збуваються. Я ще від малої, пасучи гусей чи корів і читаючи все, що було під рукою, знала, що буду бачити інші далекі краї. Думала про Австралію і 37-му паралель, ну тут трохи не співпало, живу ближче 28-ї ))
Всім це не рогатим, у рогатих немає захоплень, їм ні з чого розчаровуватися. Грубо кажучи, тут суджу по собі, так-як не знаю більш нікого із таким дивним світоглядом.

Ви дитинстві мріяли що житимете на паралелях? Та ще й конкретно на якихось там? А не про країни там, міста, чи щось таке? — І до чого ті паралелі?

А характер - ось ще один життєвий приклад: малою мене так затюкали, що я вже погодилась бути монашкою, мама возила мене до них до Львова, вони хвалили, яка я чемна та побожна дівчинка. Хоч певно правдивою причиною було попасти до того чарівного великого міста, де дзенькають трамваї, ближчить бруківка і в центрі пахне кавою. Ну а потім, на щастя, все змінилось і якось я прийшла до тих самих монашок вже заміжньою ну і зовсім інакшою. Так вони всмалили мені "комплімент": ось як ти гарно вмієш давати собі раду в житті, а ми думали, що з тебе нічо не буде. Га?
Батьки-діти, відношення то жесть. Блищить бруківка, пахне кавою? Як Ви взагалі могли думати про таке у дитинстві? Хоча... Це ваш покірний слуга знову робить стандартну помилку, моделює на основі своїх вражень. Я уявлення не маю що у вас у макітрі було в дитинстві, уявіть мене як одну із мільрдів дитинок на планеті Земля, уявіть себе в ті часи так, уявіть ще когось, далі уявіть ситуацію в якій Ви мали можливість вибору та зробіть "зріз" серед цієї множини дітей, що були у схожих ситуаціях та вчиняли різний вибір, такий як Ви, не такий як Ви, ну і так далі...

За мене особисто, якби в дитинстві попхали до монахів (у ранньому дитнстві Я першу із трьох, нині поширени казочок-ідеологій людей, для себе відкривав — комунізм, тобто відсутність богів як таких, "опіум для народу", космічні кораблі, бороздять, тощо), то офігєлі б і ті монахи, і мої родаки за одно... Влаштував би Аустерліц із Ватерлоу разом, постраждало б багато дорослих, особливо морально... Ідіотом мну тоді був :(, занадто різкий, емоційний, хоча зараз не набагато кращий, але хоч "стоп-механізм" покращився...
Із приводу прекрасних міст людей та запаху кави, тягали мене і по Києву в дитинстві, і Харькову, де мене тільки не тягали, так от люди бачать щасливих людей, а у мене в голові вогонь, який спопеляє місто за містом, модель як ударна хвиля буде проходити через прямокутно забудовані міста, прогнози як розвиватиметься цивілізація людей, мирно-не-мирно, яка буде цивілізація потім через тисячу років, які будуть ці смердючі міста, як було у смердючу давнину (вже тоді нудило від осяйних картинок в атласах історії), коли люди бачать красиві крамички, наїдки там, а у мене в голові мільярди забитих тварин на бійнях, і тут автопілотом ставлю себе на місце корови яку наприклад забивають, маючи на увазі що вона не розуміє ситуації, зате відчуває страх і біль, що ця корова бачить останній раз у житті, множимо цю ситуацію на мільрд...
Везуть тебе по дорозі у машині, а у твоїй голові божевільні битви із інопланетними цивілізаціями, а тоді клац — уявляєш скільки доріг на планеті Земля, і скільки людей зараз їде так як і ти, ну і так далі... Важко передати. Система, системи, системність, розвиток, коригування, контроль, відхилення... І при цьому всьому, потрібно було усміхатися дорослим, як Фішбовський, махаючи рукою, дивитися як вони бігають у своїй нікчемній, безглуздій метушні, у світі який створений, але який вони ні на грам не розуміють, більшість із них, для мене взагалі була схоже на курей, яким повідрубували голови і вони метаються, коли їх смикають власні інстинкти, але все одно, рано чи пізно попадають і кануть в лету. — Ну ото таке лайно. Якби Ви когось такого як ваш покірний слуга в дитинстві зустріли — Ви б просто афігєлі мабуть :(, ніколи б то не забули... З іншого боку, можливо Ви когось такого і зустрічали? Просто перебираю варіанти, не подумайте нічого.
  • 1

#66 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 03.09.2018 – 17:18

Фу, накінець засвердлили деревинку! Фростік великий механізатор-дровосек :P

Зображення

Однією проблемою менше, грядку також майже прибрали, отже у плані навчання, точніше самонавчання буде більше часу. Вирішив викинути деякі курси, ну не повністю, а замість них поставити курс Хімію, повторю як-раз. Просто знайшов прикольну книжку в електронному виді по Хімії. Скласти б приблизні начерки планів по конкретних предметах і майже все готово то нормального, організованого навчання, хоча Я і так зара норм за книгами проводжу, тільки хаосу забагато, як на мене, вибіркового навчання.
  • 1

#67 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 951 повідомлень

Відправлено 03.09.2018 – 20:42

Відповідаю зразу, надворі дощить, то садово-польові роботи відклалися.

Індики - як вони йдуть вулицею на пасовище: парами (жарт) чи треба прутиком заохочувати, щоб не розбігались / розлітались? Вам не подобається навіть спотерігати за їхніми звичаями / манерами? У моїм дитинстві власне природа рятувала мене від того емоційно-морального знущання, в якому жила. Тоді, ясна річ, я не знала, що власне не так, але росла сильно хворобливою, не вміла спілкуватись з ровесниками, та і взагалі мало з ким. До речі, в моїй присутності забили палкою собачку, яка приблудилась і народила у стайні малих, і щоб вижити, підкрадала яйця. То було страшне, як я їх всіх ненавиділа! Все почало мінятись після розлучення у 30-ть рр. Навіть з купою повсякденних проблем і двома школярами, я почала відживати. Солодке відчуття свободи! То всьо зараз не має значення, то просто приклад, мій власний, що з дуже-дуже глибокої ями можна вилізти. Зараз я вегетаріанка, типу, бо їм з м'ясного лиш рибу, бо щось треба, але дійсно на то впливають ресурси, коли їх мало - то їсиш, що приходиться.

Так, місто мені подобалось, подобалось то гарне і інакше у ньому. А з психологічної точки зору - у будь-якій стресовій ситуації, ми підсвідомо шукаємо зони комфорту, щоб підсвідомість могла вхопитись за щось приємне і відпочити. Ну і об'єктом фіксації можуть бути різні речі, як от у Чикатила стали трупи. Тоді мені, виходить, ще просто сильно повезло! Але у дорослому віці є способи керування емоціями, так само як догляд за тілом має свої правила, так і з емоціями.

37-ма паралель - то з Жуля Верна, з "Дітей капітана Гранта", як не помиляюсь. Подорожі, пригоди, баобаби, прерії, собаки дінго - навіть моя мама на хвилю забувала за релігійні мраки, ми трохи читали разом і вона не могла дочекатись, а що далі. В ній пробуджувалась та незаспокоєна спрага до знань, до подорожей, якій бідність за польської окупації і потім релігійна темрява не дали реалізуватись ((

Ну от, з релігією - то пощастило вам, вже великий жирний плюсик! А решта (люди, як кури з повідрубуваними головами) - круті філософії були у вашій дитячій голівоньці! Так воно є, чужа голова - темний ліс! Але при всьому тому, я хилю до того, що можна бути собою і пристосуватись до суспільства. Наші власні ресурси мінімальні: певно 3 дні без води, трохи довше без їжі, але недовго. То всьо беремо від середовища, тобто обмінюємо, тому треба мати, що обміняти. Людське дитя народжується найбільш безпомічним зі всіх ссавців і от вже один факт виживання говорить про сприятливе середовище. Ще пишуть, тому й немовлята навчились усміхатись, примилюватись до батьків, щоб за них варто було дбати навіть тоді, коли вони змучені чи мало ресурсів. Крім того - не в меншій мірі нам всім потрібна повага і люди чого тільки не роблять, щоб її здобути. Дорослий підстаркуватий багатий дядько пхається в політику, в якій поняття не має, доходить до того, що просто безпардонно обзиває всіх незгідних, відштуркує ліктями, щоб пролізти в перший ряд для фотки, смішно молодиться і підмальовує себе чи не морквою і тд. Це, ясно, вже карикатура на нормальну поведінку, але справжня повага йде від того, скільки ми можемо дати суспільству. Одним з них - вміння поводитись щоденно, навіть під стресом, а того треба і можна навчитись, а потім вже їхати на автопілоті. Такі мої спостереження, така моя думка на нинішній день.
  • 0

#68 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 03.09.2018 – 22:38

Перегляд дописуAquarius-ka (03.09.2018 – 20:42) писав:

Відповідаю зразу, надворі дощить, то садово-польові роботи відклалися.

Індики - як вони йдуть вулицею на пасовище: парами (жарт) чи треба прутиком заохочувати, щоб не розбігались / розлітались? Вам не подобається навіть спотерігати за їхніми звичаями / манерами?
Не розумію взагалі вашого питання. Ну просто випасати, що індиків що гусей. Гуси тримаються дужче зграєю, але що над тими, що над тими потрібно стояти, бо вони лізуть бозна куди, просто виберуть напрямок та йдуть. Зайдуть у людські угіддя, чи в якісь комиші, де їх і не знайти.

Ні, не бачу нічого цікавого у поведінці тварин, Я їх прекрасно розумію — там інстинкти 99%, що цікавого? Мені не подобаються всілякі блохасті тварини взагалі, але Я їх поважаю.

У моїм дитинстві власне природа рятувала мене від того емоційно-морального знущання, в якому жила. Тоді, ясна річ, я не знала, що власне не так, але  росла сильно хворобливою, не вміла спілкуватись з ровесниками, та і взагалі мало з ким. До речі,  в моїй присутності забили палкою собачку, яка приблудилась і народила у стайні малих, і щоб вижити, підкрадала яйця. То було страшне, як я їх всіх ненавиділа!
Фу, ці знущання в дитинстві, тут Я вас розумію прекрасно, якщо це було вплані від інших дітей. Колись мене покусала собака, ще був дуже малий, так Я її палкою добряче віддубасив, але тоді зрозумів що це нонсенс, і тупа тварюка не може зробити свій власний вибір, це було ще в дуже ранньому дитинстві, майже на межі пам'яті. Після того Я ніякої особливої ненависті до тварин не відчував і не шкодив їм, навіть коли мене кусали собаки, Я їм не мстився, ну міг при самому набаді палицею чи каменюкою відігнати, а так щоб зі зла — ні.
Були і в мене знайомі йолопи які по звірячому убивали собак, катували їх, це ще до школи, мене від тих старшаків просто нудило, а вони мене вважали "конченим дибілом" та диваком, кпиняли де тільки можна і не можна. Правда у мене свій загін був із пару-трійко дітлахів, бувало влаштовували побоїща камінням, хоча ті старші нас легко перемагали. Слава богу що загін вчасно розпався та і так, ті діти з "глюками" повиростали, виню себе за це, все кляті "роги". Ну все як ваш покірний слуга описав на другій сторінці цього топіку. Але вони здається влаштувалися в житті, що мене тішить.

Все почало мінятись після розлучення у 30-ть рр. Навіть з купою повсякденних проблем і двома школярами, я почала відживати. Солодке відчуття свободи! То всьо зараз не має значення, то просто приклад, мій власний, що з дуже-дуже глибокої ями можна вилізти. Зараз я вегетаріанка, типу, бо їм з м'ясного лиш рибу, бо щось треба, але дійсно на то впливають ресурси, коли їх мало - то їсиш, що приходиться.
Ех, мені б таке вміння вилазити — Я б у вашій ситуаці просто йокнувся б, мабуть. На жаль є люди, які не пристосовані до життя, до взаємодії із нормальними людьми, для життя в суспільстві, як це сказати. Ваш покірний слуга — то прекрасний тому приклад.

Отож мну і створюю типу стратегію, в надії вивчитися на науковця та здобути якісь кляті ресурси, інакше буде жесть... Просто знаю що не знайду спільної мови із людьми а без ресурсів це буде катастрофа.

Так, місто мені подобалось, подобалось то гарне і інакше у ньому.
Фе, дурня ті міста, як і села... :P Але така реальність цивілізації людей.

А з психологічної точки зору - у будь-якій стресовій ситуації, ми підсвідомо шукаємо зони комфорту, щоб підсвідомість могла вхопитись за щось приємне і відпочити. Ну і об'єктом фіксації можуть бути різні речі, як от у Чикатила стали трупи. Тоді мені, виходить, ще просто сильно повезло! Але у дорослому віці є способи керування емоціями, так само як догляд за тілом має свої правила, так і з емоціями.
Які зони комфорту, мну вас не розуміти. Ніколи не вивчав ніякої Психології, тим більше практичної, читав трішки Фрейда і все. Хоча якщо подивитися із цього боку — то навіщо тобі зони комфорту якщо у тебе "роги"? Твоє дивацтво — найкраща "зона комфорту", правда комфортом ніяким там і не пахне...

37-ма паралель - то з Жуля Верна, з "Дітей капітана Гранта", як не помиляюсь. Подорожі, пригоди, баобаби, прерії, собаки дінго - навіть моя мама на хвилю забувала за релігійні мраки, ми трохи читали разом і вона не могла дочекатись, а що далі. В ній пробуджувалась та незаспокоєна спрага до знань, до подорожей, якій бідність за польської окупації і потім релігійна темрява не дали реалізуватись ((
Офігенно виглядає! Мну просто тупий, не читав, не зрозумів про що Ви.
У мене також родаки абсолютно релігійні люди, але якщо чесно, Я з малечку, як це сказати, "клав болт" на їхню релігійність. У мене своя і релігія, і вождь, і нація-фігація в одному флаконі була — роги. Ну звичайно і мене можна було "поламати", але просто так склалися обставини що не поламали. Взагалі жалкую про деякі вчинки в дитинстві, натерпілися мої релігійні родаки від мене не релігійного. Раз, у ранньому дитинстві, тоді ще "наш загін" виконав завдання, — успішно спалив старі конюшні, по яких ми часто лазили... На ранок залишилися одна купа обгорілих руїн. Так матір продала корову, хоча вона її дуже любила, всю зарплату там за рік мабуть віддала, і все таке... :( — Ото і Ви, згадайте скільки клопотів завдали своїм релігійним батькам, та не дуже їх там хайте, за їхню релігійність. Вибачте, чорний гумор.

Ну от, з релігією - то пощастило вам, вже великий жирний плюсик! А решта (люди, як кури з повідрубуваними головами) - круті філософії були у вашій дитячій голівоньці!
Це ще ДУЖЕ маленька частинка, від тієї жерсті! Просто те що мені запам'яталося... А взагалі так, тоді у вашого покірного слуги "гальма" слабенькі були. :(

Так воно є, чужа голова - темний ліс!
І не говоріть!

Але при всьому тому, я хилю до того, що можна бути собою і пристосуватись до суспільства. Наші власні ресурси мінімальні: певно 3 дні без води, трохи довше без їжі, але недовго. То всьо беремо від середовища, тобто обмінюємо, тому треба мати, що обміняти. Людське дитя народжується найбільш безпомічним зі всіх ссавців і от вже один факт виживання говорить про сприятливе середовище. Ще пишуть, тому й немовлята навчились усміхатись, примилюватись до батьків, щоб за них варто було дбати навіть тоді, коли вони змучені чи мало ресурсів. Крім того - не в меншій мірі нам всім потрібна повага і люди чого тільки не роблять, щоб її здобути. Дорослий підстаркуватий багатий дядько пхається в політику, в якій поняття не має, доходить до того, що просто безпардонно обзиває всіх незгідних, відштуркує ліктями, щоб пролізти в перший ряд для фотки, смішно молодиться і підмальовує себе чи не морквою і тд. Це, ясно, вже карикатура на нормальну поведінку, але справжня повага йде від того, скільки ми можемо дати суспільству. Одним з них - вміння поводитись щоденно, навіть під стресом, а того треба і можна навчитись, а потім вже їхати на автопілоті. Такі мої спостереження, така моя думка на нинішній день.
1) На чірта повага "рогатому", від людей...? Ви бачили світ людей? Ви уявляєте яким світ бачать релігійні, ідеологічні клоуни? На чірта мені повага від тих, хто створив такий світ чи від клоунів? Пфф... Мене допустимо в селі знають як хорошого парня, доброго там, і все таке, дещо дивакуватого :D. Але, мене в селі майже не бачать, Я нікуди не ходжу гуляти, попри те зі всіма вітаюся коли бачу людину, на автопілоті, навіть не думаючи, чи знаю Я людину, чи ні. І це не тому мене знають як хорошу людину, що Я намагаюся підтримувати там якусь репутацію, а тому що ваш покірний вчиняє відповідним чином по життю.

2) А якшо це людське дитя "із рогами"? А хто його знає, може ця дивакуватісь може якось підвищувати ймовірність своєї появи через генотип? :D Жартую.

3) Уявлення не маю як можна "бути собою рогатим" та водночас, бути частиною суспільства. Думаю це неможливо апріорі.

4) Потрібно роздобути фінансових ресурсів, при цьому зводячи контакти із людьми до мінімуму. Такий план-задача на повестке дня.

П. С. Хто це вашому покірному слузі плюсики до повідомлень ліпить, кому подобаєтсья читати це божевілля? — Геть не читайте :D. Розумієте інфа, вона залишає певний відбиток у мізках, не зважаючи як Ви її там сприйняли, як дурню, чи як не дурню. Якийсь відбиток та буде, Ви можете то просто забути, а можливо трапиться так, що моє лайно, яке Я тут пишу, вплине прямо чи дотично на вибір, який Ви зробити в житті, у якійсь там ситуації — і тоді мну якби буде відповідальний :S Ах, проїхали...
  • 0

#69 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 08.09.2018 – 19:38

Коротко про вибір

Зображення

Є дві системи, наш середньостатистичний хуман і світ навколо цього хумана. У цих двох систем досить складна заємодія. Людина не просто тупий механізм що запрограмований відповідати на подразники, це складна штука у якій можна сказати закладено можливість похибки, деривації, відхилення, тощо. Не допоможуть тут ніякі популярні книги по Нейрології, навіть написані осяйними нейрохірургами-істориками, тощо, (чомусь згадалося як два юзера на цьому форумі намагалися пояснити фотоефект механічними хвилями... :facepalm:). Нейрохірургія то одне, Нейронаука інше. Соціологія, Психологія, Нейрологія, Соціопсихологія, Квантова-соціо-нейрологія, та інші *логії, використовують для прогнозування майбутнього розвитку системи, лише ймовірності. Так, ці науки дають часто дуже точні прогнози.
З покон віків, люди намагалися якось примітизувати на рівень поп-культури ці поняття про системи, релігії, вірування, ідеології — тому приклад, вони роблять "вибір замість хумана". У сучасному світі, це все перейшло на рівень субкультур (див. вище про популярні книги по Нейрології, "кампютери із можливістю самоусвідомлення" та прочий нонсенс...).
А мораль наступна: кожен момент часу, перед людиною постає вибір, зробити його двічі неможливо (чому так, ну є досить строгі викладки у Термодинаміці). Вибір це те, що творить спільне майбутнє двох, вищезгаданих систем.

Так названі мною "рогаті", з дитинства знають, якось відчувають ці "правила-не-правила", "гри-не-гри", важко пояснити. Ну принаймні ваш покірний слуга це знав із раннього дитинства. Тому мені люди цікавіші за тварин, наприклад.

— Це все звичайно можна описати із мого власного досвіду набагато розгорнутіше, але мну втомлений і сонний зара...
  • 0

#70 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 24.09.2018 – 18:32

Накінець почалася погода яка мені подобається — хмарно, вітряно і злегка дощить.

Зображення

Домашній птиці також така погода дуже подобається, не жарко, пасеться, але для мну це мінус оскільки потрібно пасти пів дня Ж(

Зображення

Ще мінус — постійні відключення електропостачання через негоду, дістає. Правда грець із цим всім, якщо звик до самотності тобі така погода повинна подобатися, люди по такій погоді сидять по приміщеннях, тому наприклад у великому місті можна гуляти по такій погоді по доволі не людних вулицях. З дитинства полюбляю таку от погоду.
  • 1

#71 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 951 повідомлень

Відправлено 24.09.2018 – 22:02

Гарне стадо індиків! Від довшого випасу випасу ваги пробуде ))
  • 0

#72 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 951 повідомлень

Відправлено 25.09.2018 – 03:13

Молодець, Фрост, як пригадую - індиків не так просто вирощувати, особливо з мацьопких! Проблема - він каже, що не любить тої роботи.
  • 0

#73 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 25.09.2018 – 09:37

Перегляд дописуAquarius-ka (24.09.2018 – 22:02) писав:

Гарне стадо індиків! Від довшого випасу випасу ваги пробуде ))

Перегляд дописуAquarius-ka (25.09.2018 – 03:13) писав:

Молодець, Фрост, як пригадую - індиків не так просто вирощувати, особливо з мацьопких! Проблема - він каже, що не любить тої роботи.
Яких "мацьопких"? Звичайно мене нудить від убивства рабів-тварин, Я це роблю тому-що допомагаю старій матері (їй вже за сімдесят), і бабці (їй вже за дев'яносто). Якщо Я буду заробляти гроші — зроблюся вегетеріанцем. Взагалі думає мисливцем спробувати, сходити разок на полювання, може сподобається, все одно в селі живу, нікуди не вилажу. Але ніяк не виходить, там купа правил і гроші потрібні.

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (24.09.2018 – 22:24) писав:

от куркуль.)
а бідкається шо бабла нема(((
там один індик тягне на 500гр.
в стаді десь 50 штук. 1тис. баксів.
Ми жодного індика не продаємо. У стаді шістдесят індиків, приблизно, ще є гуси. Все це не додає грошей, а лише витягує їх. Все м'ясо забитих мною тварин йде або нам, або родичам, і то не вистачає. Інакше б м'яса не було зовсім, його ні за що придбати.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 25.09.2018 – 09:39

• 0

#74 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 25.09.2018 – 16:34

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (25.09.2018 – 13:23) писав:

индики не кури. мабуть, сім'я велика.
можна удвоїти зграю і половину продавати.
индики плюс гуси. можна сказитися від їхнього гелготання.
вже краще корова чи дві.
і взагалі не розумію нафіга мясо їсти. тим більше старшим.
я веган і нічого, живу, не здох.
останні два тижні тільки картопля і яблука. ну цибуля ще сіль. а тут люди гори мяса їдять. капєц. робота любить дурних. ше б зрозумів коли на продаж. а щоб самим то все жерти...
Я ж говорив то не на одну сім'ю. Але просто допомагаю матері, вона старенька, не тягне господарство давно уже, а вона допомагає тим родичам, ну вони теж допомагають нам. На м'ясо грошей у нас немає, тому і на себе тримаємо і на них.

Із приводу корів, свиней, овець, тощо — Я відмовився, мені не подобається убивати рабів-тварин, а із великою рогатою скотиною то взагалі печаль... Там і парування, і телята, і корма, і забій. У нас була колись корова, були кози, не так давно поздавали — ну його на... У мну особливий тип мислення, тобто Я не можу жити просто як звичайний селянин, це проти мого єства. Тим більше займатися бізнесом тваринництва-птахівництва у мене немає ні сил, ні здоров'я, ні бажання. Це все не туди.
  • 0

#75 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 25.09.2018 – 18:37

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (25.09.2018 – 17:42) писав:

ну то знайди міську дівчину з житлом.
Чесно, у мене своєрідний тип мислення, як ваш покірний слуга часто повторював, тому із дівчатами якось ніколи не вмів спілкуватися, та і взагалі, із людьми. Мораль просто, чим далі від людей, тим менше у мене проблем. А любовні штуки, то серйозно, думаю "рогати" буде щасливий хіба із "рогатою". Ну тобто також із якоюсь дивакуватою дівчиною. Та і на біса комусь такий хлопець, мну нічого не вміє робити, тільки шукати проблем, та сваритися із людьми.

сам на житло в місті не доробишся. характер слабкий.
Ну можна і так сказати, у даному плані мну слабкий характер.

і чому після навчання в місті не лишився?
На те було багато причин. Все через мій дивакуватий характер.

шоб матері помагати?
Та ні, вона тоді ще якось справлялась. Там лазив, подорожував довгий час, брав участь у різних там, буремних подіях, думав в армію піти — не взяли, сам катався на Схід (фігова ідея була... але добре що швидко зрозумів), всіляке таке. Але тепер господарство вже без мене нікуди.

ну вона ще може жити років 20. це значить що весь цей час будеш в селі. ти наймолодший в матері чи одинак? нема більше кому помогти?
Та є і немає водночас кому допомогти. Є типу городяни—родичі, але пфф... Вони скоріше продадуть цю землю, ніж будуть тут щось робити, раціоналізатори фігові. А мені б дуже не хотілося продавати цю землю.

ти тратиш дорогоцінний час...
На це у мну розкачаний скілл, як і будь-якого мрійника-бездільника :lol:

може женись. жінка допомагала б,
Якщо знайду таку саму як Я, тільки дівчину — спробую. Але такі не виживають у цьому світі, вони або ламаються або гинуть. Мені пощастило, поки-що, уникнути і першого й другого.

а ти пробував варіант з фізикою, якщо бачиш в ній порятунок.
На Фізику й уповаєм, і ще у планах робити відео-ігри які будуть навчати наукам там, Фізиці, Хімії, ну всіляке таке.

якшо нема здоровя належного то далеко не заїдеш.
Як ходячий довідник хронічних болячок :wacko:

я через це застряг в селі без грошей. а я старший за тебе. ні роботи ні сімї. майбутнього нема. життя проходить повз. я живу тим життям яким не хочу.
Зло! У дечому вас розумію. Але про майбутнього немає, то Ви загнули. Можна спробувати чим зайнятися, тим що подобається, можна спробувати друзів-однодумців знайти, ну Я не знаю як там нормальні люди роблять :). Можете на полювання сходити! Я от буду собі другу ружбайку спробувати дістати, коли гроші за паї дадуть (орендатор платить у кінці року, паразітос), та спробую на полювання. У кінці-кінців, є клята Глобальна Мережа. Можна малювати картини, або якісь скульптури робити, мультики створювати, чи щось таке.

в тебе теж мало шансів. але вони будуть. дивись не прогав їх.
Пасибі на доброму слові.
  • 0

#76 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 02:15

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (25.09.2018 – 21:04) писав:

енергії і мотивації мінімум щоб залишатись на плаву і не більше.
якби пів мого віку відняти - то так. а тепер все все одно.
інет не той шоб з нього користувати з толком. і ресурси не ті. так тупо життя пройшло.
але я не винен і ніхто не винен.
а все могло бути інакше. шкода.
Вибачайте, Я не дуже розумію людей, у мене своєрідне мислення, тому таких думок не виникає — завше знаю відповіді на всі подібні питання, але це приносить тільки шкоду в реалі :wacko:.
Але все одно, здається що Ви пишете нонсенс, просто потрібно зайнятися творчою діяльністю яка б припала вам до душі! У світі мільйон штук якими можна займатися, від орігамі до створення яких винаходів. Взагалі, повірте, може бути й гірше, набагато гірше. Раз Ви можете печатати на форумі, значить не все вже й так погано. У світі й так повно жаху та кошмару, нащо Ви себе мучите?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 26.09.2018 – 02:18

• 0

#77 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7281 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.09.2018 – 08:06

Перегляд дописувсе заєбісь (25.09.2018 – 13:23) писав:

я веган і нічого, живу, не здох.
не розумію чому страх змови назвали конспірологією. яка ж тут логія, де тут наука?
це ж конспірафобія.
так от . є в конспірафобів така гіпотеза, що скоро будуть їсти людей. ну бо людей дуже багато і там ще аргументи забув...
Ті ж конспірафоби нагнітають страх перед прививками.
Чи то ті самі, чи то інші агітують бути веганами, не робити прививок, займатися спортом-качатися, ЗОЖ і все таке.

А от щоб людей їсти - ця їжа повинна бути кошерною - люди-їжа повинні бути веганами без прививок!
Отож ведіть ЗОЖ, і вас з'їдять! :8:

Повідомлення відредагував Уповноважений: 26.09.2018 – 08:07

• 0

#78 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 10:38

Перегляд дописуУповноважений (26.09.2018 – 08:06) писав:

не розумію чому страх змови назвали конспірологією
Бо це не страх змови а відповідь на запитання. Рано чи пізно, люди, будучи розумними істотати а не тваринами що підкоряються лише інстинктам, ставлять собі дуже небезпечні запитання: "Чому?", "Хто?", "Коли?", "Для чого?", і так далі... В дитинстві, в підлітковому віці, в дорослому. Нео-націоналістична конспірологія, наприклад, — це одна форм відповідей на дані запитання, але на жаль, люди не розуміють що коефіцієнт достовірності інформаціє не залежить на пряму від рівня законспірованості цієї інформації...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 26.09.2018 – 10:39

• 0

#79 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7281 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.09.2018 – 12:20

Не брати номер соціального страхування, не брати біометричний паспорт - це не наука, це страх. Конспірафобія
  • 0

#80 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 26.09.2018 – 13:13

Перегляд дописуУповноважений (26.09.2018 – 12:20) писав:

Не брати номер соціального страхування, не брати біометричний паспорт - це не наука, це страх. Конспірафобія
Тоді вже вигадуйте інше слово, конспірофобія це виходить боятися конспірації, а судячи із ваших слів навпаки — конспірофілія. У світі під десять мільярдів людей, повірте ті хто видають ті паспорти не фокусуються особливо на індивідуумах. Скоріше юзають глобальні скіли, АоЕ так зване хД. Їм від конкретного конспірофіла ні холодно, ні жарко, (ха-ха-ха, мну стає кумендним), вони не бояться простих, маленьких смертних, тільки таких-же страшних, здоровенних монстрів, як вони самі... Якби прості смертні могли цим монстрам хоч щось вдіяти, то ці системи давно б посипалися. Тому основний смисл конспірофілії, це захист від простих смертних та їхніх конгломератів, типу ідеологічних, бандючків, і тому подібного контингенту. — Чисто моя думка.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних