Перейти до вмісту

Психологічні проблеми

Психологічні Проблеми

Повідомлень в темі: 118

#41 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1503 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 16.08.2018 – 10:42

Прикольне оповідання, мені подобається перечитувати. Потрібно буде ще бета-версію вигадати, але там уже із схемками, коли час буде. З цієї сторони добре що Я таки наткнувся на те повідомлення від Хмурого Князя Вітольда (користувача цього форуму), та знову зайшов на "теревені", цей форум навіть із Наукою мені допомагає, а тепер щей і настрій сам собі підіймаю, створючи свого роду свою дурню серед міріад абсолютно не схожого на мій стаф, контенту в Інтернеті. Кул.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 16.08.2018 – 10:42

• 0

#42 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 17.08.2018 – 20:21

У кожної людини є купа недоліків. Погано є люди, як ваш покірний слуга, на недоліки яких, людська ненависть просто як метелики на ліхтарик летять. От подумаєш, у мене там проблеми із сон-активність, подумаєш півдня проспав. Так Я все одно, добрий і справедливий, живучи відлюдником та мало взаємодіючи із світом людей, у мене збереглися такі якості. Більше того, тільки но в хату зайшов, порався на грядках.
От нафіга на мене було волати як навіженим, та хаяти що Я сплю пів дня, чи мало роблю? :wacko: Волали люди, у яких у самих купа недоліків, подумаєш вони багатші за мене, і всі такі правильні. Я ж на них навіть голосу не підвищував.
Видно ваш покірний слуга просто ідеальна мішень для образ, постійно говорить що іншим не подобається, не працює ніде, не заробляє ніяких грошей, літає десь у хмарах і не спускається, рідко "агриться" на людей, все це мабуть робить із мене мішень нумбер ван для образ. Якби у мене були гроші чи влада, чи авторитет якийсь, люди б ображалися але б хоча б поважали (стадні всілякі інстикти, традиції, і вся ця безтолковка...), а то ні туди, ні сюди :(.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 17.08.2018 – 20:23

• 0

#43 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 18.08.2018 – 20:10

Смисл Касандри

В чому смисл Касандри? Люди ж все одно не зрозуміють про що ти торочиш. Порахують тебе дурачком (не важливо, так воно і є насправді чи ні). Тобто в будь-якому разі, марення ми говорими чи ні, нас не послухають. — Так а навіщо тоді взага щось віщати, просто дивитися та складати собі пазли інфи у своїх мареннях.
Все це для того, щоб знати що сказати убитим. Так це маразм, але хто говорив що нас легко зрозуміти (див. Альфа Стратегію пару постів назад). Якщо всі наші передбачення маразм — ну й слаба богу! Все окей буде. Якщо ж ні... То ми зможемо сказати понівиченим долям та жертвам якоїсь глобальної катастрофи: "Я намагався попередити людей, вони не слухали". А що зможуть сказати ті, у такому випадку, хто вирішив вам не вірити... Нічого. В тому то і суть. В історії людства, було скільки жаху (наприклад на тер. України), що в ім'я жертв того потрібно завше попереджати людей, що не все так просто... Не важливо, просто все чи ні.
Якщо колись (що навряд), хтось із мисленням що схоже на те, що притаманне вашому покірному слузі, буде це читати, і якщо він заплутається у плані оповіщати про свої передбачення чи прогнози, чи ні. Ну ось відповідь, головне не переборщити, самі розумієте.
  • 0

#44 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 19.08.2018 – 04:55

Не так давно посварився, із однією людиною що там допомагала моїм стареньким та мені, ох, мабуть більша частина мого спілкування із оточуючими протягом життя, складаєтсья із сварок *закочує очі під лоба*, ну мої старенькі також постійно дають все із господарства цій людині (овочі, фрукти, м'ясо мною забитих тварин, тощо).
Ця доволі не бідна людинка, задумала будувати дурню, і якби ваш покірний слуга повинен був йому допомагати. Ну він прямо не просив, бо ця людинка належала колись до свого роду кримінальної субкультури, а-ля 90-ті, (там не вєрь, не бойся, не проси, і всіляке таке :facepalm:). Не допоміг Я йому тому, що у мене це літо якесь безсонне, чортове недосипання через хронічні болячки, тощо. Та і взагалі, якщо чесно, моя інтуїція сказала мені — ніхт. Це складно пояснити, грубо кажучи Я зачіпаюся рогами об людей кримільної субкультури (якби ж тільки цієї субкультури...) та супутніх їй. А цілими днями перебувати із такими людьми на сраному будівництві, ну... Ідея не дуже взагалі. Бо із мого власного досвіду спілкування із цією людино (мені взагалі його характер, ну не до душі...), то все закінчується тим, що ця людина починає як навіжена волати із червоною шиєю мені доводити "мудрість влеленськую" у його розумінні звичайно...

Коротше на замітку до Альфа Стратегії на попередній сторінці форуму — роги не стикуються із криміналом та всим суміжним! Вони ранять людей там, і люди починають казитися. Якщо дуже хочете "вмонтувати себе" в кримінал-субкультурку, це буде не важко (у принципі як і в будь-яку іншу, ну Ви знаєте...), але майте на увазі, у даному випадку через не розуміння ваших вчинків, люди відразу будуть агритися, ну зате через вашу постійну впевненість у рішеннях, люди потягнуться за вами, звичайно передбачаючи і свою вигоду.

Воно б то було і нічого, тільки тепер цей типчик типу смертельно образився, ваш покірний слуга просто ідеальна мішень для образ, *закочує очі під лоба*, і тепер меньше допомагає моїм стареньким, та сичить із мислями типу: "Ну подожди, життя тебе ще поламає, безсовісний ледацюга!". Ну принаймні це виражається у його риториці та вчинках. І все б то було нічого, але проблема у тому, що у мене немає грошей, тому зменшення допомоги із його сторони, сильно б'є по стареньких. Я це звичайно передбачав від самого початку, тільки но почув слово "будівництво", Я відразу змоделював цю ситуацію, але все одно, вчинив як завше :angry:, вибравши один із най-ідіотськіший шлях, всьому на перекір. Примітка для рогатих (якщо хтось-колись це читатиме) — НЕ вибирайте такий шлях постійно. Хоча, це із роду вже, "А що б було якби?".

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 19.08.2018 – 04:56

• 0

#45 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 20.08.2018 – 06:34

Книги по Квантовій Теорії — непогане снодійне, сьогодні вдалося поспати годин п'ть вночі. Прикольно уявити міріади людей, які провели цю саму ніч по різному, все таки людська цивілізація божевільна штука, може це такий перехідний етап? Ах, не важливо...
  • 0

#46 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.08.2018 – 11:57

точно касандра, такий набір слів заплутаний.
А ніби ж у нас на форумі була Касандра? і нормально писала, не як фростік
  • 0

#47 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 20.08.2018 – 21:57

Перегляд дописуУповноважений (20.08.2018 – 11:57) писав:

точно касандра, такий набір слів заплутаний.
А ніби ж у нас на форумі була Касандра? і нормально писала, не як фростік
1) Не розумію чому набір слів заплутаний. Ви шукаєте там стеготекст? — Дарма. Я свої думки висловлюю чітко і прямо, розгорнуто без усіляких підвохів, вже добре навчився на своєму життєвому досвіді.
2) Це Ви про щось, важко згадати такого юзера, пам'ятаю аватарку із аніме, "Т-Сонятко" — чи то є воно? У будь-якому разі Касандра у моєму розуміння, це так званий "комплекс (синдром) Касандри" у Психології, прогугліть. Я на попереднії сторінках цієї теми там описав, а це типу продовження, на цій сторінці було.
3) Не розумію що для вас є нормально. Для мене це (пости у цій темі) є нормально, Укр. мова хай і з помилками та суржиком трішки. Там де Я писав поради типу для людей із притаманним вашому покірному слузі типом мислення, (ну скоріше Я ті поради писав для себе самого...), там відразу підмічено що люди із не таким типом мислення, можете навіть не читати. Хоча не знаю, може моя "стретегія альфа-версія" буде корисна ще комусь. "Альфа стратегія" — це типу психологічні поради по життю, засновані на моєму власному досвіді та помилках. Як буде час та бажання, краще напишу, бета-версію.

Щоб зрозуміти що таке Касандра у випадку фростіка, — ну ось дивіться на темку: Казочка про тридев'яте царство та мурованих, оце приблизно мій прогноз у випадку 40-ка мільйонної України. Зараза багато всіляких аналітиків, все прогнозують, пишуть у блогах; ну а це от ваш покірний слуга оприлюднив свій, на форумі із трьома юзверами :).
Трішки думкраєр, але як активний учасник деяких подій, Я також маю свій досвід, бачив "зріз" суспільства, бачив різних людей, які приймали різні рішення, в різних ситуаціях, ну і та далі. То чому б і не ввімкнути свою Касандру? — А смисл у тому, що звичайно всім начхати на моє, вибачте лайно (прогноз), всі будуть робити те, що і робили до цього, зате мені буде не паскудно перед собою, бо якщо Я не озвучу свій прогноз, а хоч щось із нього збудеться, Я собі не прощу ніколи... Касандра то сурйозна тємка, коротше — все за свого роду принципами яким Я слідую.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 20.08.2018 – 21:59

• 0

#48 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7161 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.08.2018 – 09:36

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (20.08.2018 – 21:57) писав:

Я свої думки висловлюю чітко і прямо, розгорнуто без усіляких підвохів
тобі хибно так здається. не чітко і не прямо
  • 0

#49 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 22.08.2018 – 05:31

Перегляд дописуУповноважений (21.08.2018 – 09:36) писав:

тобі хибно так здається. не чітко і не прямо
Просто Я не вписуююсь у світ, який Ви уявляєте, який вас оточує. Ваш покірний слуга, вже давно втямив (років у сім...), говориш людям істину — вони не вірять, а от вигадуєш всілякі нісенітниці — це охоче. Тому і не обманюю ні людей, ні себе, ні в реалі, ні на форумах, принаймні зі всіх сил намагаюсь.

Мораль у цьому, якщо мої пости для вас виглядають двиними — не заморочуйтеся.
  • 0

#50 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 27.08.2018 – 21:28

Один в пустоте

Переглядаючи "Сутінковий Самура" (2002), Я зрозумів що чим далі, тим вживатися із навколишнім світом, вашому покірному слузі буде все важче. Можливо ззовні Я із схожий на звичайну людину, тільки от мій внутрішній свій (ну чи як називають всю цю сукупність нейрології та свідомості, вкупі із прожитим життям та досвідом), м'яко кажучи не зовсім звичайний чи пересічний, ну Я не знаю який там внутрішній світ в інших людей, якщо чесно, не зустрічав людину яка б мене зацікавила, але весь мій життєвий досвід, говорить що в більшості людей цей клятий, внутрішній світ повністю відмінний. Як Я це зрозумів? — А як астрономи розуміють що коїться за мільярди світлових років, чи мільярди земних років тому? Вони уявляють що деякі процеси, протікають схоже, і там, і тут: як Закон Всесвітнього Тяжіння дядька Айзека, наприклад. Так само і Я, споглядаю за людьми, дивлюсь як вони чинять, приймають рішення, чим вони себе виправдовують, як вони пояснюють ті чи інші речі (звичайно, об'єктивно однакові для мене та для них), тощо.

Все б то було й нічого, якби Я був багатий та забезпечений, то ваш покірний слуга просто ізолювався б десь, та жив тихим, непомітним, осамітненим життям прямо якогось святенника чи старця, без кінця аналізуючи щось та розмірковуючи над своїми "вищими матеріями", але проблема в тому, що все складається зовсім навпаки...
Все частіше мені доводиться взаємодіяти із людьми, не з мого світу, із звичайного світу людей, який складається із звичайних внутрішніх світів людей. Я не говорю що мій світ гірший там, чи їх світ кращий, це просто різні речі, як різні, не знаю там, виміри. Називаю Я свій внутрішній свій — "роги" (див. "Альфа-статегія", попередня сторінка форуму), бо люди часто дивляться на вашого покірного слугу як на барана, чи чорта якогось :wacko:.

Прокляття, потрібен план, якщо Я не хочу ранитися об людей, та ранити їх своїми "рогами". Потрібно все добре проаналізувати та обміркувати, намагаючись не упустити важливі для подальшого моменти, чинники, та фактори...

Зображення
  • 0

#51 все заєбісь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 199 повідомлень

Відправлено 27.08.2018 – 21:48

з чого ти житимеш коли батьки помруть?
  • 0

#52 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 28.08.2018 – 11:23

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (27.08.2018 – 21:48) писав:

з чого ти житимеш коли батьки помруть?
Можна було б і тактовніше це запитати! :angry: Але добре, Я відчуваю це не повністю з ненависті, первинно-осяйного дарвінізму, чи чогось такого, є там і доля дечого іншого, ах, проїхали...

Дійсно, мої родаки із якими проживає ваш покірний слуга, допомагаючи по господартсву і на пенсію яких ми разом живемо, вже є досить старі, наймолодшій давно за сімдесят... Дійсно, вони не вічні. Саме тому Я і намагаюся повторити-вивчити науки, точніше Фізику, щоб знайти в Україні роботу науковця, або чогось такого. Головне що професія науковця, повинна дати змогу проживати в селі, доглядаючи стареньких та заробляти якусь копійку. Я взагалі "домосєд", для мене переїзди кудись із мого села — це стрес. Знаю, пізно розпочав, але як легко здогадатися, принаймні читаючи цю темку, що у вашого покірного слуги, ну якби це сказати, своєрідний характер, погляд на життя, ну і так-далі; що в свою чергу приводить до не зовсім звичних, звичайним людям, рішень впродовж життя, ці рішення в свою чергу ведуть до вчинків, а вчинки, відповідно, до наслідків, на жаль, як і було підмічено, ефективність (успішність) по-життю не є корелюючою цим наслідкам величеною особливо у сукупності із деякими, іншими факторами :D. — Перепрошую, це ваш покірний слуга вже сам-себе тролить :wacko:.
  • 0

#53 все заєбісь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 199 повідомлень

Відправлено 28.08.2018 – 12:36

не витрачай час на ілюзії про роботу науковця.
ти вмієш вичищати хліви, косити - шукай роботу десь на фермі в харківській або полтавській області.
звісно, якщо хочеш жити.
тепличні умови закінчаться і ти опинишся наодинці з жорстоким світом.
  • 0

#54 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 28.08.2018 – 14:12

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (28.08.2018 – 12:36) писав:

не витрачай час на ілюзії про роботу науковця.
ти вмієш вичищати хліви, косити - шукай роботу десь на фермі в харківській або полтавській області.
звісно, якщо хочеш жити.
тепличні умови закінчаться і ти опинишся наодинці з жорстоким світом.
Може воно так би і було, якби ваш покірний слуга мав звичайне світосприйняття, але, на жаль, ілюзії — то наше все :wacko:. Зате які ілюзії! Ручаюсь! Ви ні від кого більше не чули таких казочок, як від вашого покірного слуги і дуже сумніваюсь що ще десь таке почуєте :). "Роги" у такому віці обламуються хіба-що разом із дурною головою, яка їх виростила.
У будь-якому разі, все станеться "па дарвіну", активні-агресивні, первинні, т. д., побудують кращий світ у якому проростуть прекрасні квіти, а пасивні-пацифісти, дуже вторинні, ну типу мене, залишаться в анналах історії... :) Однією краплею в океані більше, однією менше, яка різниця? — Так, рогатий на одинці із світом, це ще та "картіна рєпіна". :(

Але повернемося до ілюзій, тобто стратегії та планів. Поки-що обдумую, загальну схемку напишу в цій темі. Потрібно колись буде написати типу щось, "Посібник для людей із типом мислення що різко контрастує із оточенням. Таким, яке притаманне вашому покірному слузі, наприклад. Том перший: Рогаті.", коротше мануал для рогатих :D.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 28.08.2018 – 14:15

• 0

#55 все заєбісь

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 199 повідомлень

Відправлено 28.08.2018 – 15:29

не соромно сидіти в батьків на шиї?
хоч тест на йобнутість від природи? у природі йобнуті не розмножуються.
геном дурня помирає разом з ним.
а те що ти невиправний дурень говорить твоя фраза про небажання змінюватись.
помирай. світ чудово обійдеться без тебе

• 0

#56 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 28.08.2018 – 17:31

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (28.08.2018 – 15:29) писав:

не соромно сидіти в батьків на шиї?
Ваш покірний слуга зараз сидить на стільчику, тільки-но прийшов із лук де випасав домашню утварь. Ні не соромно, особливо у даному, конкретному випадку, у мене взагалі, боюсь поняття сорому дещо відрізняється від сорому звичайних людей. Та й думаю, тридцятирічних хлопець, селянин, що допомагає своїм стареньким по господарству, це не найстрасніше із того, що коїться у такому розмаїтому та багатогранному світі людей :).

хоч тест на йобнутість від природи?
Ніколи не був сильний в тестах.

у природі йобнуті не розмножуються.
Ужось як точно Ви описали цей світ. Це ж просто закон природи! Дванадцять балів вам! Ви склали тест.

геном дурня помирає разом з ним.
Я ж говорю, всьо по дарвіну, найважливіша у світі річ, — генотип, помирає разом із дурнем, його носієм. А шо ще помирає із дурнем? В нього/неї ж більш нічого "свого" немає. І так можна прослідкувати ланцюжок аж до "Єви", чи "Адама" :D, та всього цього, божевільного генетичного коктелю, мавп, динозаврів...

а те що ти невиправний дурень говорить твоя фраза про небажання змінюватись.
Я ж частина природи, по вашому ж "дарвіну", а природа не терпить статичних систем, сама її суть у зміні.
Вам навряд вдасьтся зрозуміти що коїться у голові вашого покірного слуги, чому він чинить так, а не інакше; дякую за відповіді на мої пости, але не думаю що вам варто навіть заморочуватися, просто потратите свій дорогоцінний час, а там по дарвіну, дивись, хтось і розможиться тим часом. :) Пардон, сарказм в кінці пішов.

помирай. світ чудово обійдеться без тебе
Пасіба :wacko:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 28.08.2018 – 17:35

• 0

#57 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 946 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 28.08.2018 – 17:52

До Фростиша: за збої зі сном - дуже розумію, сама така, хоч доводилось працювати навіть у 3 зміни. Тепер ще більше осовіла )) Хоч для мене то не проблема, бо чоловік рано вдома і так не снідає, а все решта ОК. Але навіть при цьому я стараюсь хоч якось не перетворти день на ніч, бо то взагалі абзац буде. Так от, якщо можна взяти звечора снотворні, не сильні, але щоб працювали, тоді можна виспатись вночі і мати повний світловий день, а то буде супер! Може не зразу, але, як кажуть, за 3 тижні нові привички виробляться. Щодо решти - я теж "рогата", в якомусь смислі, і тому розумію. Але так само розумію, що у світі нема ніякої справедливості і шукати її намарно. Можна створювати свій власний мікросвіт, в якому вибирати, з ким спілкуватися ближче, з ким ні, але щодо решти - просто сприймати, як погоду: так є і мені треба достосовуватись. Наприклад, у всіх публичних місцях, на дорозі, я сприймаю, що люди є, які є, і на то є свої причини, і вони теж мають свої проблеми, то я стараюсь не роз'юшуватись на всякі дрібниці, а прсто уступити, пропустити, усміхнутись - воно працює, йолки! Як кажуть - треба гартуватись і не бути тонкошкірим )) Щодо того, що я можу так, бо досить незалежна - правда, але десь більше 20-ти рр тому такою не була, а була дуже залежною мамою з двома голодними підлітками на шиї, своє життя, так виходить, збудувала по цеглинках. Щоб закінчити якимось підсумком: ця вся проповідь була для підтримки, Фростику ))
  • 0

#58 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 29.08.2018 – 00:47

Перегляд дописуAquarius-ka (28.08.2018 – 17:52) писав:

До Фростиша: за збої зі сном - дуже розумію, сама така,
Та дістають ці недосипання, не можу ніяк звикнути.

хоч доводилось працювати навіть у 3 зміни.
о_О ого. Я б у три зміни не зміг точно працювати, загнувся в б мій сколіозік.

Тепер ще більше осовіла )) Хоч для мене то не проблема, бо чоловік рано вдома і так не снідає, а все решта ОК. Але навіть при цьому я стараюсь хоч якось не перетворти день на ніч, бо то взагалі абзац буде. Так от, якщо можна взяти звечора снотворні, не сильні, але щоб працювали, тоді можна виспатись вночі і мати повний світловий день, а то буде супер! Може не зразу, але, як кажуть, за 3 тижні нові привички виробляться.
Ніколи не вживав снодійних, не можу переносити коли мої мізки чимось затуманені, як Ви взагалі таке ото юзаєте? Коли свідомість затуманена, це ж жость... Я колись пілюлі від нудоти в транспорті переїв, бо нудить пипець у тих клятих, смердючих механізмах, особливо у маршрутках, більше не пробував... Пфф. Така фігня, думки важко збирати до купи, образно мислити — майже неможливо, все плутається, таке відчуття наче для цього потрібно напружувати навіть волосся. Тільки "мовно" норм, типу внутрішній голос, а це бісить пипець!

Щодо решти - я теж "рогата", в якомусь смислі, і тому розумію.
Дуже-дуже вам не заздрю! Не стикуватися із навколишнім світом, якби не фен-шуй... Всі десь можуть приткнутися, релігійні, ідеологічні, готи, панки, емо, торгаші, крадії, художники, тощо, але не "рогаті"...

Але так само розумію, що у світі нема ніякої справедливості і шукати її намарно.
:facepalm: Чи у світі людей, багато ефемерних речей за які тіж люди вмирали, калічили, рвали на куски інших людей, вбивали, вмирають, калічать, вбивають, тощо? — Дууже багато (якби очевидно...).
Ну то давайте вигадаємо ефемерну річ, закончик, який відображає сукупність рішень, подій, наслідків, т. д.; поняття, назвемо її на Укр. мові "справедливість", та наприклад будемо в неї вірити? Чому б і ні, думаю таку штуку варто було б вигадати, навіть якби не існувало й самого поняття. — Бачите, ваш покірний слуга віднайшов "справедливість", не шукаючи її взагалі...

Можна створювати свій власний мікросвіт, в якому вибирати, з ким спілкуватися ближче, з ким ні, але щодо решти - просто сприймати, як погоду: так є і мені треба достосовуватись.
Ну так, дякуючи такому форуму із прикольним дизайном як "теревені", ваш покірний слуга має змогу спілкуватися із людьми, печатати свої "простирадла", тощо. В реалі все складніше, тому Я уникаю спілкування із людьми по можливості, наскільки це можливо. Мій уже не малий, життєвий досвід, "зазубрини" на моїх, уже дуже навіть солідних "рогиськах"

Зображення

тому пересторога. Менше контактів із звичайними людьми — менше проблем, називаю звичайними не тому що ці люди звичайні, кожна людина — цілий світ, а тому що ці люди мають різко відмінний від притаманного мені світогляд.
Називайте лузером, відшибленим, як хочете, але мораль така (як ваш покірний слуга і писав в альфа-стратегії на попередній сторінці) — "рогаті" не для світу звичайних людей! :angry2:
Й ідіот тупезний, безмізкий Я був! Наївно намагаючись десь "приткнутись" поміж людьми, тупо шукаючи "різон детру" в їхніх ідеологіях, релігіях, віруваннях, стилях життя, тощо, це не принесло нічого крім страждання мені та іншим людям, прямо чи дотично. — Якби міг повернути все назад, навряд би знову так ризикнув. Хоча хто його знає.

Наприклад, у всіх публичних місцях, на дорозі, я сприймаю, що люди є, які є, і на то є свої причини, і вони теж мають свої проблеми, то я стараюсь не роз'юшуватись на всякі дрібниці, а прсто уступити, пропустити, усміхнутись - воно працює, йолки!
Ой, дякую на доброму слові... Тільки от проблема, що самому не роз'юшуватися то може і так, тілько от коли люди починають натикатися на мій, невід'ємний елемент, орган так сказати — йохані "роги" бляха! Вони буває приходять в полное неистовство та починають роз'юшувати вашого ж покірного слугу :facepalm: Ой, Я не можу... Це образно звичайно говорячи, але скільки моментів було коли могло, але все добре що добре закінчилося.
Ой пані Акваріс-ка, чи як вас там, усмішка то їдуче зло! Особливо коли воно майже перманентно на фейсі...

Як кажуть - треба гартуватись і не бути тонкошкірим )) Щодо того, що я можу так, бо досить незалежна - правда, але десь більше 20-ти рр тому такою не була, а була дуже залежною мамою з двома голодними підлітками на шиї, своє життя, так виходить, збудувала по цеглинках.
Ого, Я в дечому вам заздрю, не в тому що Ви були залежною мамою із двома голодними підлітками на шиї, хоча діти це теж щастя, по ідеї; а в тому що у вас схоже міцний та твердий характер. У мну як у Губки Боба,

Зображення

м'який. Але вже із цим нічого не поробиш, який характер є, такий він і буде, це складова частина яка сформувала життя людини, її звичайно можна спробувати змінити, але на жаль, не у випадку "рогатих".

Щоб закінчити якимось підсумком: ця вся проповідь була для підтримки, Фростику ))
Дякую! :)

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 29.08.2018 – 00:55

• 1

#59 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 29.08.2018 – 12:36

Отже повернемося до стратегій та планів, назовемо цей комплекс — "бета стратегія". Відразу напишу що для людей із світоглядом різко відмінним від того, що притаманний вашому покірному слузі, ці всі психологічні поради матимуть не багато сенсу, якщо не сказати більше. Краще почитайте якусь практичну психологію й навіть не заморочуйтеся над моєю одсебятиною.
Зробимо спочатку начерки стратегійки. Заюзаємо прийом що часто використовується у програмуванні наприклад, такому поширеному на сьогодення, трішки видозмінивши цей прийом: ставиться задача як щось незмінне, визначене (наприкла "С"), методи її розв'язання розбиваються на підгрупи, типу С = А + Б, А = Л + Б —> С = Л + Б + Б, Б = Д + О, ну і так далі. Але у нашому випадку, все буде дещо складніше, сама задача "С", тобто наприклад досягнення мінімальної успішності в житті, щоб не здохноти із голоду коли родичі уже не зможуть допомагати навіть мізерною пенсією, ця задача буде не визначена, як у Квантовій Механіці якісь там параметри до проведення вимірювання. Тобто самий шлях, повинен впливати на кінцеву мету і навпаки. Коротше для "рогатих", тобіш для мну, і так все ясно. Не можна переборщити із цією успішністю, точніше не із самою успішністю а із намаганням її досягти, щоб не пошкодити, скажімо так, свій власний, внутрішній світ.
Отже розіб'ємо нашу кляту хмару проблем на деякі підгрупи за властивостями.

Надбання, якими ми располагаем, що потрібні для звичайного світу на сьогоднішній момент

Рогата людина під тридцять років, внутрішній світ якої, абсолютно відмінний від більшості уявлень людей, що цю людину оточували чи оточують.

Стан здоров'я. Купа хронічних болячок, деякі із яких з дитинства, інші надбав у процесі своїх "мандрів". Ну, могло бути і гірше.

Фізичні можливості бажають мати кращого. Скажімо так, одна із шкільних кличок (крім "відмороженого" та похідних у грубій формі), "дохляк" — ще й досі дуже актуальна. Трішки займався футболом (сокером). Буває, бігаю.

Інтелектуальні можливості мають своєрідну напрямленість. Скоріше за все, добре розвинута фантазія, абстрактне мислення, є зачатки аналітичного. Ай-кью нижче середнього чи середнє, давно не проходив тести. Легко можу дивитися на речі під різними кутами, шукати розв'язок "від противного". Досить непогано виявлюю багатошарову пропаганду, використовуючи апроксимації, естраполяції, систематизаці, тощо. Важко розв'язувати навіть найпростіші задачі із Математики чи Фізики, свідомість погано справляється із будь-якими обчисленнями. Вмію мислити дуже швидко (не означає що Я швидко приймаю рішення у різних ситуаціях), образами, в режимі внутрішньої "тиші", забігаючи свого роду наперед, таким чином це дає значні переваги у порівняння із стандартним мисленням, що використовує свого роду "внутрішні голос", який на притаманній людині мові, перебирає варіанти наприклад; так зване "мовне мислення" набагато повільніше за образне, за визначенням, образне ж майже не залежить від мовного фактору, що також добре відбивається на об'єктивності аналізу. Закінчив Універ із Природничих Наук, маю запас знання початкового рівня у даній сфері. Коротше, загалом інтелектуальні здібності розвинуті набагато краще ніж фізичні.

Характер, тобто складна сукупність нейрології, свідомості, тощо, набута впродовж життя. М'який, емоційний. Тут можна довго розповідати, але мій характер сильно пов'язаний із типом мислення притаманному вашому покірному слузі, досить сказати

Матеріальна та фінансова база, м'яко кажучи не дуже. Жодного разу в житті не працював ні на якій роботі, за яку б платили. Не маю ніяких заощаджень. Із власних засобів пересування, тільки велосипед. Мешкаю у дворі, що й досі не приватезований (посварився із землевопрядником-корупціонером та сільским головою-корупціонером). Приватезація буде офрмлятися на мою матір, якій уже давно за сімдесят. Живу із сільского господарства, довбуся в землі, як і люди на цій землі, мільйон сраних років тому.

Корисних для успішності суспільних зв'язків не маю, мешкаю відлюдником в селі. Маю деяких родичів, із заможними родичами посварився, намагаюсь їх уникати (як у принципі і більшість людей). Соціалізація на мінімумі, не приймаю участі ні в яких суспільних заходах розважального чи церемоніального характеру, як то свята, святкування, розважальні заходи. Не є учасником ніякої із поширених суспільних течій чи субкультур. Не маю/мав пари, не маю/мав романтичних стосунків, чи чогось подібного. Майже ні з ким не спілкуюся в реалі, часто відвідую інтернет-форуми, останнім часом тільки один "tereveni.org", використовуючи Tor Bundle Browser, полюбляю відео-ігри, онлайн в тому числі, але на жаль чи на щастя, мій комп'ютер давно застарів, вкупі із дуже слабким зв'язком із інтернетом, багато роботи по господартсву, тощо, це все привело до того що за відео-іграми часу майже не проводжу.

Стратегії по відповідним сукупностя (вищезгаданим) для досягнення мінімальної (прожиткової) успішності в житті, в реаліях України.

Далі буде, по ідеї...

.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 29.08.2018 – 12:40

• 0

#60 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1503 повідомлень

Відправлено 29.08.2018 – 15:19

Отже, розіб'ємо вірогідні методи досягнення цієї задачі, тобто хмару цих методів, на відповідні підгрупи. Звичайно при пошуку ймовірних методі та стратегій, буде враховуватися особливості типу сприйняття та мислення вашого покірного слуги (т. з. "рогатість"). І звичайно ж так, щоб не нашкодити ні собі, ні звичайним людям.
Почнемо мабуть із найлегших проблем, тобто тих сферах, де у вашого покірного слуги є хоч якісь надбання. Наприклад Інтелектуальні можливості

Зображення

Тут і далі будуть вибиратися картинки із зображення міфічних істот, та іншого безглуздя у що вірять/вірили люди, для підкреслення разючої відмінності між світосприйняттям яке притаманне вашому покірному слузі, та відповідно світосприйняттями інших людей.

1) Основний фокус розвитку звичайно ж у мене йде на інтелект (з дитинства так вирішив, коли зрозумів що сприймаю світ по-іншому, хоча можна було вибрати й відмінні від фокусу на інтелект шляхи розвитку). Коротше це дуже втомлює постійно намагатися пояснити щось, вбачаючи що це хтось читатиме із відмінним від мого типу мислення. Для рогатих, коротше, і так все ясно, але з іншого боку Я ж пишу цю стратегії щоб просто якось "зафіксувати", "формалізувати" план розвитку (не факт що буду його дотримуватися), ну чисто для себе, якби для мене і так все ясно, тут три слова б вистачило. Оскільки ваш покірний слуга "рогатий", то він завжди знає як чинити в тому, чи іншому випадку, без додаткових обговорень (що, очевидно не кращим чино відбивається на його успішності по життю).

2) По причині фокусу на інтелект із дитинства а не на фізичні якісь якості, буде доцільним вибрати сферу пошуку роботи за яку платитимуть гроші у клятому світі людей, як інтелектуальну.

3) Оскільки маю відповідний диплом "магістра", та деякий мінімум знань, доцільно буде спочатку спробувати наукову сферу природничих наук. Знаю, не кращий вибір в Україні, відсутність будь-яких корисних соц. зв'язків також грає свою роль, але такий вибір. А вибір, власний, свідомий, якщо для нього є можливості та простір — це одна із найважливіш речей для розумної істоти.

4) Отже наукова сфера. Але для цього потрібні знання, яких у мене недостатньо. Це в першу чергу. В другу потрібна мобільність (змога виїхати із смердючого села кудись, у смердюче людське місто, наприклад), але тут також проблеми. Не будемо водночас фокусуватися на безлічі проблем. Сфокусуємося на отриманні більшої кількості знань — тобто навчанні. Хоч у вашого, покірного слуги погана пам'ять, попри те...

Етап Перший — Організація самонавчання у селі

Примітка: важливо пам'ятати вірогідносну природу будь-якого плану чи стратегії, та не забувати, що забагато організації може знівелювати інші, важливі чинники розвитку у даному плані. Щоб не було так, як у тій серії "Зони Сутінок", послали агенти знищити юного Гітлера, вона і знищила, а замість юного Гітлера і всиновили юного Гітлера... Для рогатих ясен конь, коротше.

1) Розпорядок дня:
— Зранку зайнятий роботою по господарству
— В обідню пору, перерва, якщо палюче сонце, отже хороша можливість при відсутності інших подразників зайнятися магією
— У другій половині дня 50/50, також є моменти коли можна повчити
— Надвечір'я, зайнятий по клятому господарству знову
— Вечір, у принципі ідеальний час для мого майбутнього "магічного універу".

Отже враховуючи деякі інші фактори та зауважуючи що будні/вихідні дні в селі не маю особливої різниці, також враховуючи релігійні свята які ваш покірний слуга рідко святкує, ми отримуємо в середньмоу десь по десять годин вивчення наукової магії на день.

Зображення

Не так уже і погано, навіть враховуючи вік під тридцять та погану пам'ять. Потрібно створити план самонавчання, який би враховував безліч факторів із відповідними особливостями.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних