Перейти до вмісту

Психологічні проблеми

Психологічні Проблеми

Повідомлень в темі: 117

#21 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2148 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 30.07.2018 – 22:31

Перегляд дописусерпинка (30.07.2018 – 22:18) писав:

Днями довелось почути таку мурню: одна літня жінка, за 80, почала марити, ставить дивні запитання (типу "нащо ви привели попа", хоча нікого нема, складається враження, що вона бачить якихось людей, яких поряд ніхто більше не бачить, хоча я думаю, що вона налякана тим, що може невдовзі померти і тому ставить такі питання, з відчаю, а не тому, що вона когось "бачить"). Так от, люди, що за нею доглядають, на повному серйозі вважають, що та жінка спілкується з померлими, що до неї якісь душі вже приходять.І взагалі, вони з чогось взяли, що вона от-от помре, вже з рік я це чую. Скажіть, це можна кваліфікувати як психологічні проблеми у цих людей?)) Як жити серед таких людей? Що їм казати? Чи краще нічого не казати?)
якшо у бабусі високий тиск, то це його прояв. але також може бути шо в бабусі старечий маразм. якшо ти маєш шось пояснювати, то в цьому напрямку. натякни шо їхнє мракобісся може лише зашкодити. особливо якшо це тиск, який звичайно треба збивати, і починати - з виклику лікаря звичайно!
  • 0

#22 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1895 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.07.2018 – 22:46

Перегляд допису_Ex (30.07.2018 – 22:31) писав:

якшо у бабусі високий тиск, то це його прояв. але також може бути шо в бабусі старечий маразм. якшо ти маєш шось пояснювати, то в цьому напрямку. натякни шо їхнє мракобісся може лише зашкодити. особливо якшо це тиск, який звичайно треба збивати, і починати - з виклику лікаря звичайно!
Лікар там є свій, дочка. Ті люди навіть вважають, що якби не та дочка, яка постійно підтримує бабусю потрібними ліками, то бабця б так довго не жила (хоча вона не така вже й стара). Вона вже падала пару разів, але вона п'є кальцій, кістки не ламаються. Напевно це таки маразм. Але люди дивні, кажуть, що до неї померлі навідуються)) І сміх і гріх.

Я нічого не відповіла. Зі мною просто поділились соображеніями. Але страшно з такими людьми спілкуватись) Не знаєш, що від них чекати. Це на роботі, якщо що.
  • 0

#23 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2148 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 30.07.2018 – 23:43

Перегляд дописусерпинка (30.07.2018 – 22:46) писав:

Я нічого не відповіла. Зі мною просто поділились соображеніями. Але страшно з такими людьми спілкуватись) Не знаєш, що від них чекати. Це на роботі, якщо що.
якшо є натхнення, можеш сказати їм - ну це ж бред! :D
  • 0

#24 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 31.07.2018 – 14:19

Перегляд дописусерпинка (30.07.2018 – 22:18) писав:

Днями довелось почути таку мурню: одна літня жінка, за 80, почала марити, ставить дивні запитання (типу "нащо ви привели попа", хоча нікого нема, складається враження, що вона бачить якихось людей, яких поряд ніхто більше не бачить, хоча я думаю, що вона налякана тим, що може невдовзі померти і тому ставить такі питання, з відчаю, а не тому, що вона когось "бачить"). Так от, люди, що за нею доглядають, на повному серйозі вважають, що та жінка спілкується з померлими, що до неї якісь душі вже приходять.І взагалі, вони з чогось взяли, що вона от-от помре, вже з рік я це чую. Скажіть, це можна кваліфікувати як психологічні проблеми у цих людей?)) Як жити серед таких людей? Що їм казати? Чи краще нічого не казати?)
Передбачати всього одну смерть, це не те що дивитися як черговий раз, вилітає доля чергового народу у чергову помийну яму, і не важливо марення це, чи правда. Якщо марення, абсолютно нічого не станеться, яких тільки марень і де, люди затепер не оголошують, а от якщо хоч десята частина цього марення не є марення... :(
І знову ж таки, коли тобі вірять це одне, а комплекс Касандри це зовсім інше, в тому то і проблема, що для Кассандри в основному легше передбачити ніж пояснити своє передбачення людям, оскільки воно базується в основному на інтуїції, ну і м'яко кажучи, у Кассандри погляд на навколишній світ може відрізнятися від уставленого погляду більшості оточуючих, на той же оточуючий світ. Тому виникають проблеми із порозумінням.

Але не розумію, чому Ви витрачаєте час на вашого покірного слугу, боюсь ці марення не сильно будуть корелювати із таким прекрасним та істинним "дарвіном", яким вам пояснювали ще мабуть із дитинства :). Мені чомусь постійно здається, що Я за вас набагато старший, не розумію чому :), сприйміть як комплімент.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 31.07.2018 – 14:22

• 0

#25 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1895 повідомлень

Відправлено 31.07.2018 – 21:39

Пішла я сьогодні в той книжковий магазин у розвідку і заодно щось придбати. Так закрито! Вікна-двері жалюзями зажалюзені. Добре хоч вивіска є. Сподіваюсь, магазин не закриють.

Перегляд допису_Ex (30.07.2018 – 23:43) писав:

якшо є натхнення, можеш сказати їм - ну це ж бред! :D
О нє, я не хочу ламати віру) Не будемо повторювати помилок Яхве)

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (31.07.2018 – 14:19) писав:

Передбачати всього одну смерть, це не те що дивитися як черговий раз, вилітає доля чергового народу у чергову помийну яму, і не важливо марення це, чи правда. Якщо марення, абсолютно нічого не станеться, яких тільки марень і де, люди затепер не оголошують, а от якщо хоч десята частина цього марення не є марення... :(
І знову ж таки, коли тобі вірять це одне, а комплекс Касандри це зовсім інше, в тому то і проблема, що для Кассандри в основному легше передбачити ніж пояснити своє передбачення людям, оскільки воно базується в основному на інтуїції, ну і м'яко кажучи, у Кассандри погляд на навколишній світ може відрізнятися від уставленого погляду більшості оточуючих, на той же оточуючий світ. Тому виникають проблеми із порозумінням.

Але не розумію, чому Ви витрачаєте час на вашого покірного слугу, боюсь ці марення не сильно будуть корелювати із таким прекрасним та істинним "дарвіном", яким вам пояснювали ще мабуть із дитинства :). Мені чомусь постійно здається, що Я за вас набагато старший, не розумію чому :), сприйміть як комплімент.
А мені чомусь здається, що тобі не подобається, коли відповідають на твої повідомлення. Підколювати тебе не можна, цитувати і коментувати небажано... Слухай, парніша, а нащо ти витрачаєш свій дорогоцінний час і печатаєш букви на форумі? Чи не краще тобі поспілкуватися із собою? Усно. Час зекономиш і нерви)

І які ж такі ти передбачення встиг зробити, ану повідай, бо ти якимись загадками все розповідаєш, я нічого майже не розумію.
  • 0

#26 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 01.08.2018 – 12:29

Перегляд дописусерпинка (31.07.2018 – 21:39) писав:

А мені чомусь здається, що тобі не подобається, коли відповідають на твої повідомлення.
:D А мені чомусь здається, що Ви отут розглядає декілька моделей чому ваш покірний слуга себе так поводить (в коем веке деіклька моделей хД), і це не та модель, яка вам здається найбільш достовірною. Смію припустити, Ви думаю що ваш покірний слуга типу "внимани бл...", все по дарвину :).

Підколювати тебе не можна, цитувати і коментувати небажано...
У дарвіністів слова "не можна", не має. А взагалі, дивлячись що Ви розумієте під отими "підколами". Якщо стеготекст, чи щось таке, то Я його не розумію. А що там коментувати у моїх дописах? Одна печаль, це як інший світ де мало що хорошого є, і ще менше зрозуміло.

Слухай, парніша, а нащо ти витрачаєш свій дорогоцінний час і печатаєш букви на форумі?
Перший раз бачу таке хороше запитання, за весь час нашого спілкування на цьому форумі. Але як ваш покірний слуга може на нього відповісти, на таке складне запитання, як вам пояснити чому Я приймаю те рішення а не інакше, як розповідати такі складні речі комусь на якомусь форумі, наприклад, якщо Я і сам по суті цього не знаю? Ні. Думаю, факт того що Ви його задали, уже дає певну відповідь на це запитання, люди часто забувають важливість запитань, у тому числі і запитань самому собі.

А взагалі, у мене просто брак спілкування в реалі, а на російськомовний форум не хочеться переходити (там Я наживу собі купу "доброзичливців" за рекордно короткий термін, перевірено практикою, форум-форуму різниця, але все одно, тим більше мені звичніше на Українській...), на англійськомовний у мене не вистачає знань тіє-ж Англійської. Та й взагалі, цей форум має приємний дизайн, і є одним із тих факторів у минулому, що зробив мене мною. Тільки юзерів зменшується, Каламар був, і ще користувач із мультперсонажем із "Південного Парку" (канадцем) на аватарці. Я зараз тільки на цьому форумі і зависаю не сиджу, ні у "Фейсбуці", ні у "Вконтакті", чи чомусь такому.

Чи не краще тобі поспілкуватися із собою? Усно.
У вашого покірного слуги краще розвинуто образне мислення ніж словесне.

Час зекономиш і нерви)
Економія не моя чеснота, на жаль...

І які ж такі ти передбачення встиг зробити, ану повідай, бо ти якимись загадками все розповідаєш, я нічого майже не розумію.
У даному конкретному випадку, Ви здається самі-собі тих загадок навигадували, а тоді дивуєтеся чому не можете розгадати. Я спілкуюся із вами без всіляких ігор в загадки.
Які саме мої здогадки та передбачення вас цікавлять? Конкретно на рахунок чого саме?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 01.08.2018 – 12:30

• 0

#27 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1895 повідомлень

Відправлено 01.08.2018 – 15:20

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (01.08.2018 – 12:29) писав:

У дарвіністів слова "не можна", не має. А взагалі, дивлячись що Ви розумієте під отими "підколами". Якщо стеготекст, чи щось таке, то Я його не розумію. А що там коментувати у моїх дописах? Одна печаль, це як інший світ де мало що хорошого є, і ще менше зрозуміло.
Ти українською володієш взагалі, чи ти як Грозний з "Іван Васильович змінює професію" завітав до нас з минулого?
Є слово "підколювати" у будь-якому словнику, поцікався його значенням, не лінуйся, якщо не знаєш якогось слова, заглядати у тлумачний словник.
Натомість слів "стеготекст", "стеганити" в словнику нема. Є стегозавр і стегоцефал)) Крім тебе, тут ніхто цих слів не знає, і про їх значення можна лише здогадуватися. Я припускаю, що це щось подібне до "підколювати". Але, на жаль, моя твоя і твоя моя не понімає.
При чому тут дарвіністи і хто вони такі? Це ти мене обізвав дарвіністкою?

Перший раз бачу таке хороше запитання, за весь час нашого спілкування на цьому форумі. Але як ваш покірний слуга може на нього відповісти, на таке складне запитання, як вам пояснити чому Я приймаю те рішення а не інакше, як розповідати такі складні речі комусь на якомусь форумі, наприклад, якщо Я і сам по суті цього не знаю? Ні. Думаю, факт того що Ви його задали, уже дає певну відповідь на це запитання, люди часто забувають важливість запитань, у тому числі і запитань самому собі.
Правильно, інтуїцію трохи маєш, то таки було риторичне запитання.

А взагалі, у мене просто брак спілкування в реалі, а на російськомовний форум не хочеться переходити (там Я наживу собі купу "доброзичливців" за рекордно короткий термін, перевірено практикою, форум-форуму різниця, але все одно, тим більше мені звичніше на Українській...), на англійськомовний у мене не вистачає знань тіє-ж Англійської. Та й взагалі, цей форум має приємний дизайн, і є одним із тих факторів у минулому, що зробив мене мною. Тільки юзерів зменшується, Каламар був, і ще користувач із мультперсонажем із "Південного Парку" (канадцем) на аватарці. Я зараз тільки на цьому форумі і зависаю не сиджу, ні у "Фейсбуці", ні у "Вконтакті", чи чомусь такому.
Ну от є вже Каламар. Чого це всі так люблять з ним спілкуватися? З тим "нелюдом")) Обожають, як Костю моряка)
Зважений вже перестав його чіпати. Та й взагалі нічого не пише, тем не створює.

У даному конкретному випадку, Ви здається самі-собі тих загадок навигадували, а тоді дивуєтеся чому не можете розгадати. Я спілкуюся із вами без всіляких ігор в загадки.
Які саме мої здогадки та передбачення вас цікавлять? Конкретно на рахунок чого саме?
Мене не цікавить. Але ти тут загадково розказуєш про твої здібності Касандри і про передбачення якихось тисяч смертей у якійсь країні. Я от думаю, може це мене якось стосується? Може пора монатки збирати і тікати?

Сьогодні знову була біля книжкового магазину. Зачинено.

Повідомлення відредагував серпинка: 01.08.2018 – 15:17

• 0

#28 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 01.08.2018 – 18:01

Перегляд дописусерпинка (01.08.2018 – 15:20) писав:

Ти українською володієш взагалі, чи ти як Грозний з "Іван Васильович змінює професію" завітав до нас з минулого?
Є слово "підколювати" у будь-якому словнику, поцікався його значенням, не лінуйся, якщо не знаєш якогось слова, заглядати у тлумачний словник.
Слова це просто слова, їм можна надати будь-якого значення. Це просто купки інформації, а якої саме, це вже інше питання. Я просто, спираючись на свій досвід спілкування у мережі, припустив що "підколювати" має для вас дещо інше значення.

Натомість слів "стеготекст", "стеганити" в словнику нема. Є стегозавр і стегоцефал)) Крім тебе, тут ніхто цих слів не знає, і про їх значення можна лише здогадуватися. Я припускаю, що це щось подібне до "підколювати". Але, на жаль, моя твоя і твоя моя не понімає.
Звичайно, бо безтолку шукаєте щось чорне у темній кімнаті, тобто стеготекст у моїх повідомленнях. Стеготексту немає в тих словниках, як колись там не було слова "комп'ютер", а ще раніше не було слова "туалетний папір" чи "унітаз". хД А так, стеготекст — це слово зараз повсюди, по ньому уже написано скільки наукових робіт, що можна декілька Академій Наук створити...

При чому тут дарвіністи і хто вони такі? Це ти мене обізвав дарвіністкою?
Парніша лише мав нахабність насмілитися припустити, що отой "дарвінізм" як пояснення смислу життя, вам розповідали ще із дитинства. Чому Я так подумав? — Інтуїція.

Правильно, інтуїцію трохи маєш, то таки було риторичне запитання.
Емм, дякую мабуть-що.

Ну от є вже Каламар. Чого це всі так люблять з ним спілкуватися? З тим "нелюдом")) Обожають, як Костю моряка)
Зважений вже перестав його чіпати. Та й взагалі нічого не пише, тем не створює.
1) Мені однаково що за людина пише під аккаунтом Каламар, чи Серпинка там, чи _Іекс, тощо, це не має ніякого значення.
2) Акаунту Каламар, це один із тих акаунтів із якими ваш покірний слуга спілкувався багато років тому, на цьому форумі. Так само як деякі акаунти які зараз не використовуються тут: "Хмурий Князь Вітольд", чи отой "канадець", тощо. І це спілкування вплинуло на рішення які Я приймав потім, що для мене важливо, тому Я їх і запам'ятав.
3) Ось і все, "и не был я болен, и не был врачом".

Мене не цікавить. Але ти тут загадково розказуєш про твої здібності Касандри і про передбачення якихось тисяч смертей у якійсь країні. Я от думаю, може це мене якось стосується? Може пора монатки збирати і тікати?
Боже який нонсенс, чи ваш покірний слуга не вміє донести свою думку, чи це світ навколо "поїхав" на отих дарвінізмах та стеганках. Мабуть Я безнадійно відстав від життя... Ну, мені не важко повторити дещо, так сказати пояснення до своїх пояснень :D

1) Отже. Ваш покірний слуга не володіє ніяким, крутим аналітичним інтелектом, нещодавно навіть АйК'ю тест проходив, вимкнув хД щоб не розчаровуватися, Я не володію ніяким, великим багажем знань, Я не є спеціалістом у якійсь там сфері (крім всеохоплюючої ліні :P), чи щось таке. — Як легко бачити означає що ваш покірний слуга, звичайний селянин яким має природничу освіту, не проходив навчання на аналітика будь-якого роду, не займається ніяким аналізом подій та ситуацій серйозно, та не має ніякої матеріально-технічнох бази для цього. Грубо кажучи, це просто "теревені на теревенях".

2) Не так давно Я у більшій мірі вгадав розвиток подій у КНДР — Саме так, відразу після скандалу із показанням знищення Білого Дому на церемонії в КНДР та відправки Ударної Групи ВМС США (і не тільки її...) поближче до Північної Кореї, Я відразу зрозумів що в КНДР стався "розкол" і свого роду маленька революція "в раю", через багато часу, після Олімпіади у Південній Кореї, наслідки цієї революції стали очевидні. Також Я зумів вгадати що КНР зіграє там важливу роль. Я дуже надіявся що під тридцять мільйонів населення в КНДР отримають ще один шанс, і його їм дали. За що варто сказати спасибі Дяді Сему та КНР. Тобто одним із винуватців ситуації що там склалася. На превеликий жаль, нащадок Союзу (т. з. РФ), принаймні на офіційному рівні, не зробив жодних кроків для залагодження ситуації, хоча Союз винний як чорт у тому божевіллі. :(

3) Це вселило у мене певного роду впевненість — Звичайно, коли вгадуєш такого, складні для передбачення події, задовго до їх вчинення, це вселяє певну віру у свої аналітичні можливості.

4) Це як сидіти у потязі, який рухається по уставленим рейкам, прямо у провалля. Гнітюче відчуття, що коли цей поїзд потрапить в катастрофу, вагони почавлять багато доль, включно із вашим покірним слугою, який не може ні зіскочити із цього потягу, ні зійти, а навіть якби міг. Чи зійшов би...? — Це про Україну, про населення цієї держави, та про себе у ній. Використавши свої "аналітичні здібності", Я спрбував передбачити розвиток подій тут, і моє передбачення мене не втішило... До цього додається повна соціальна незахищеність. Ваш покірний слуга не робив передбачення ніяких "тисяч смертей", де Ви таке прочитали? :facepalm: "кинути долю народу у помийну яму", це не обов'язково означає тисячі смертей, Ви не розумієте, та мені здається мислити в одному плані, щоб сповільнити чи зупинити розвиток такої Системи як Україна, не обов'язково убивати її громадян, це можна зробити набагато простіше, є різні методи, давно випробувані. Люди багато триндять про всілякі "великі речі", тільки у результаті виходить так, що наддержави стають ще сильніші, а держави де будували ті "великі речі", опиняються у помийній ямі років на сто, зі своїм їх нещасним населенням та "великим речами"...

Мені важко уявити (ні ну Я можу), як потрібно було сприймати мою дурню, щоб сприйняти її як погрозу, це ж пипець... Мені цікаво, тільки не в образу, а скільки вам років? П'ятнадцять? Шістнадцять? У мене чогось таке відчуття, що розмовляю із кимось дуже молодим, ну принаймні душею :). І ще одне протиріччя, — ваш покірний слуга добрий, він взагалі рідко ображаєтсья на людей, (окремі випадки, це коли наприклад одні люди божеволіють, морять голодом, палять у печах, руйнують цілі цивілізації, чи починають наприклад окуповувати території інших держав, проливаючи ріки крові... Тоді навіть мій пацифізм від'їжджає... Ну чи щось в такому дусі). Тому не знаю що Ви там собі навигадували, але Я не мав ніякого, навіть думки щось злого чи ненависті, чи щось такого. Мну пацифіст, толераст, і взагалі-взагалі, Я живу по дуже ідіотських правилах-не-правилах, вказівках-не-вказівках, важко пояснити, які навіть обманювати людей не рекомендують. Отака дурня.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 01.08.2018 – 18:03

• 0

#29 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1895 повідомлень

Відправлено 01.08.2018 – 20:59

Ну прямо добрий еех!))
Прихований текст
Добрий, з унікальним мисленням пацифіст. Ти так намагаєшся уникати "я", що воно чомусь потім скрізь вилазить. Не уникай "я" і люди не будуть ображатися, та й зайвий раз вихвалятися своєю унікальністю не доведеться, люди самі все побачать.
Мені трошки більше, ніж 15. Коли людина охкає і жаліється на життя, то здається старшою, а коли безтурботно дивиться на життя, то молодшою. Напевно я надто безтурботна))

Повідомлення відредагував серпинка: 01.08.2018 – 21:03

• 0

#30 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 02.08.2018 – 18:02

Перегляд дописусерпинка (01.08.2018 – 20:59) писав:

Ну прямо добрий еех!))
Добрий, з унікальним мисленням пацифіст. Ти так намагаєшся уникати "я", що воно чомусь потім скрізь вилазить. Не уникай "я" і люди не будуть ображатися, та й зайвий раз вихвалятися своєю унікальністю не доведеться, люди самі все побачать.
Мені трошки більше, ніж 15. Коли людина охкає і жаліється на життя, то здається старшою, а коли безтурботно дивиться на життя, то молодшою. Напевно я надто безтурботна))
У мене 2Джі Водафона, Ютуб вантажить із таким скрипом, шо ну його... Прикольний мультик до речі, тільки яке воно відношення має до цієї теми? Знову дивитися через свою призму? Так Я добрий, принаймні дуже намагаюсь таким бути, це виявляється у найголовнішому, у рішеннях які приймає ваш покірний слуга по життю, та його вчинках. Звичайно залишитися таким, мені скоріше допомогла удача, але все одно, моє життя не можна назвати там суперлегким, успішним, багатим чи безтурботним... Отже моя сила волі та інші подібні фактори, зіграли свою роль. Проїхали, бо боюсь це не має майже нічого спільного із "дарвіно-призмою" через яку тепер на світ дивляться так багато людей...

На рахунок унікальності, та її вихваляння, Ви знову помилилися, бачите Я вже написав у попередніх постах, що цитую: "Впродовж свого життя Я не зміг зустріти люди, ні у реалі, ні у глобальній мережі із схожими поглядами, навіть приблизно...", оце можете вважати визначенням моєї унікальності (поясню, на всілякий випадок — як легко бачити воно суб'єктивне). Далі проводиться груба оцінка популяції людей на п. Земля, різноманіття факторів і світоглядів що вони створюють, та робиться висновок що десь повинно бути багато людей зі схожим світоглядом (принаймні ймовірність цього повинна бути досить велика), особливо якщо врахувати доволі довгу історію свідомого існування людства, тобто десь точно були люди із таким світоглядом, або принаймні схожим.
А таке враження що Ви всього цього не читали.

Про вихваляння — пфе... Але добре, Я б повихвалявся своїм світоглядом :P, бо це єдине чим ваш покірний слуга може хоч трішки повихвалятися у цьому житті :D, через відсутність якихось інших, помітних досягнень, інтелектуальних здібностей чи тим більше фізичних, пардон, це Я вже сам-себе чорним гумором та сарказмом дістаю... А взагалі, Ви явно не слухали Нау: "Белая галка среди серых ворон, она не лучше других, она просто дает представление о том, что нас ждет за углом...", вихвалятися тут де-факто нічим, цей світогляд свого роду прокляття.

Зображення

Ну Ви майже вгадали чому ваш покірний слуга грішним ділом подумав що Ви молода особа, і ще мені здалося що у вас буря емоцій всередині, яку Ви постійно намагаєтеся кудись, як це сказати, "приткнути", як у підлітків наприклад. Не сприйміть за докір.
  • 0

#31 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 05.08.2018 – 20:39

Проблеми вибору професії

Мабуть у більшості людей виникали питання:

— А що Я роблю?

— Можливо Я не тим займаюся?

— Можливо краще пошукати щось інше?

У вашого покірного слуги також щось таке. Маю на увазі, а якщо Я невірно вибрав шлях Науковця, можливо краще займатися чимось що принесе кошти швидше? А то не факт чи Я взагалі зможу заробляти хоча б щось, якщо піду в Науку. Якщо Я просто не зможу досягти нічого в Науці, та зостанусь без грошей сам у кінці-кінців, на додачу зі своїм, тяжким характером особливо тяжким у плані взаємодії із людьми, це не віщує нічого хорошого...
Може мені краще якісь програми створювати, чи ігри комп'ютерні, Я ж полюбляю у них гратися. Але знову біда, не можу вчити програмування без Електроніки, а Електроніку без Фізики Твердого Тіла, і знову опиняємося там, звідки прийшли. Коротше звезда в раздумиях
  • 0

#32 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 08.08.2018 – 15:27

Сьогодні такий погожий день, і небо синє, і хмарки на ньому, а у вашого покірного слуги навпаки, смуток стягує. Ах, цей солодкий присмак смутку. Навіть не важливо яка Нейрологія цього, більш цікаво що у свідомості коїться. Мабуть деякі люди, через відмінне від більшості сприйняття світу, сумують через те, що іншим може показатися безглуздим, або просто мареннями. Ну у будь-якому разі Я вже так звик :). Саме прекрасний час послухати мої улюблені, печальні пісні 60-90х років... Почитати Фізику, чи шо.

Зображення

Це все винна клята дискусія за Радянський Союз та його історію, помилки, наслідки... У мене постійно від такого падає настрій на довгий час :(.
  • 0

#33 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 12.08.2018 – 03:28

Як змінити дурний режим активності вночі, і сну вдень, на нормальний — відповідно активності вдень, та сну вночі?
А то ваш покірний слуга, не висипляється, зменшуючи і так примарні шанси хоч колись вибратися із бідності, та та пошкоджуючи собі мозок, на додачу у мене у дворі, поназаводили купу птиці, і довбуть мене постійно щоб Я її пас, а Я цука нафіг тут глобальні проблеми вирішую їтіть, влаштувався кондуктором та говорю бляха риб'ткам що сповільнюйте потяг, ставте регулювальників, провітрюйте вагони, а то ж пипець ми, вибачте, у самісіньке сране провалля несемося, тренуючи свій скіл "вопль Касандры".
Я туди його в роги мать, створений щоб панувати над всім людством, а мені довбати-копати, говорять іди бл... паси індиків, а ваш покірний слуга сонний як дрова, ну це ж пипець хлюпці, шо коїться... :( — Жартую :).

• 0

#34 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 12.08.2018 – 17:29

Як користуватися комплексом Касандри, при цьому сильно не підставляючись?

Пів-дня вичищаючи хліви, у мене було достатньо часу поміркувати, після безсонної ночі над книгами.

Отже генералізуємо: Ви - Касік, зі всіма витікаючими, знаходитися у Системі А. Звичайно у вас є свої штуки, якими Ви хочете поділитися із загалом, ваші передбачення там, думки про майбутнє системи, тощо. Проблема в тому, що Ви і ваші думки, очевидно різко контрастують із середньостатистичними елементами та уявленнями у системі. І тут не важливо, Ви просто божевільний, і всі ваші уявлення є нонсенс, чи Ви дійсно щось там, якусь десяту частину вгадали — елементи системи не зрозуміють вас ні в першому, ні в другому випадку, ні в третьому випадку. Тобто вивйти на вулицю і волати не своїм гласом, як думкраєр, ідея не дуже, це очевидно. :angel: По-перше, це пряма дорога до божевільні, по-друге, якщо Ви дійсно щось вгадали, це може, скажімо так, викликати небажану увагу, ну тобто шанс цього зросте.
З іншого боку, просто мовчати, спостеріаючи за плином подій, збираючи пазл-за-пазлом картинки інфи, ідея також не очень, потому-шо якби і не за правилами-не-правилами, і тоді б Ви не були Касіком...

Коротше тут потрібно вигадати адаптивну стратегію. Звичайно у більшості людей є свої уявлення про світ, звичайно вони часто оприлюднюють їх, але штука в тому, що Касандри це скоріше те, що м'яко кажучи не вписується добре у систему, у рівняння свого роду. Ну от волатимете Ви про прихід бога, та рагнарок, ну Ви впишетесь у систему, волатимете Ви за світову, нео-національну революцію, Ви впишетесь у систему, волатимете Ви за світову соціалістичну революцію, Ви впишетесь... А от спробуйте як ваш покірний слуга, за системи-ефективності, "риб'яток", тощо, отут то Ви і не впишитесь нікуди...

Потрібен якись стиль мовлення, щоб зрозумілими для людей виразами, доносити свою думку, хоч на мінімальному рівні, при цьому не викликаючи у них "бат-херт", що буде ой як не просто... Фігня у тому, що для Касіка легше передбачити ніж донести своє передбачення до елементів системи :(.
  • 0

#35 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 13.08.2018 – 22:52

Отже ваш покірний слуга вирішив надати якусь письмову форму розробивши свого роду стратегію існування у цьому світі для людей із типом мислення та уявленнями які притаманні мені, чи то Я притаманний їм. Відразу скажу, це просто чорновик, альфа версія свого роду і звичайно ж шанс що хтось, із схожим типом мислення на той що сповідую Я, читатиме цей форум, близький до нуля, тому це в основному для себе-самого. Сприймати це людям із іншими типами мисленнями не рекомендую, навіть читати це, особливого сенсу чи то користі це не принесе. Особливо протипоказана моя стратегія для всілякого роду субкультур, особливо нео-націоналістичних та комуністичного спрямування, чи їх підвидів, просто такі люди, учасники цих субкультур, нафантазують собі бозна чого, сприймаючи все через свої світогляди (не рідко конспірологічної спрямованості), які звичайно ж відмінні від мого, і це бозна чого буде "ні у тин, ні в ворота", звичайно це лише суб'єктивний, життєвий досвід одного, конкретного індивідуума — вашого покірного слуги, а не якісь там суворі закони, але все ж думаю доцільно написати це першим, просто як спробу уникнути подальших непорозумінь.

АЛЬФА СТРАТЕГІЯ

У даній серії постів, ваш покірний слуга хотів би поділитися порадами, ну хай буде психологічними порадами, щодо співіснування гіпотетичної людини із мисленням, типу того, яке притаманне мені самому, та навколишнього світу людей. Звичайно всього не перекажеш, звичайно більшість цього абсолютно зрозуміла для людини із схожим світоглядом без слів. Звісно Я скоріше буду описувати все загальними термінами, уникаючи конкретики. Але все одно, ну можливо це буде корисне і людям з іншими світоглядами, хоча малоймовірно, скоріше навпаки, дуже не корисне. І повторюся ще разок, тут немає ніякого прихованого змісту, стеганографії примітивні варіанти якої зараз тикають повсюди, чи чогось такого, це просто поради із життя.

Дитинство: Отже Ви з легкістю можете описувати та розуміти світ дорослих, Ви завше знаєте відповіді на будь-які запитання від дорослих чи дітей, Ви розумієте світ дітей, ваша інтуїція інколи прекрасно вгадує розвиток подій, ваша уява моделює безліч факторів та ситуацій, Ви розумієте такі поняття як "Добро та Зло" і все що між цим, набагато краще ніж все те що пхнуть вам дорослі, разом взяте, ваші рішення та вчинки діють на випередження ситуації, інколи на дуже сильне випередження... Ні дорослі, ні діти не можуть зрозуміти ваших рішень та вчинків й інколи дивляться на вас так, наче у вас роги із голови стирчять, спроби їм щось пояснити, м'яко кажучи провалюються. Дивлячись на людину, Ви можете уявити міріади варіантів розвитку її життя, вибрати деякі, які на вашу думку й привели цю людину у даний, конкретний момент, у дане, конкретне місце, Ви можете спробувати відчути те що відчуває вона, поставити себе на її місце, та змоделювати її рішення чи вчинки. Ви нутром відчуваєте оті "правила-не-правила", Ви інтуїтивно знаєте як чинити в тих, чи інших ситуаціях, абсолютно не задумуючись на складними для інших речами та вчинками. Ви прекрасно розумієте, що все сказане та написане дорослими людьми, ну, ну не завше відображає актуальну дійсність, чи минуле, чи майбутнє, це все просто може бути повне безглуздя. Ви відчуваєте отой жах, при розумінні того, що ваш погляд зовсі-зовсім не вписується ні у світ дітей, ні у світ дорослих. І ще багато чого, ну Ви самі розумієте... — Вітаю

Зображення

Можливо Ви повний ідіот :), якому не пощасливилося народитися чи здобути в процесі життя (це не має значення) божевільний світогляд. Свого роду "роги", роги які не так просто зламати, та навіть зламавши їх, Ви нікуди не подінетесь від смертельної рани, яку ці роги залишать після себе. Отже головні поради у дитинстві, на мою думку:

— "You are alone!", пам'ятайте це завше.
Шанс того, що Ви зустрінете дитину із ваших світоглядом, не набагато більше за шанс того що Місяць зроблено із сиру. Ви звичайно можете на цьому етапі, влитися в "потік" дітей, зламати роги, це буде не так боляче як в подальшому, та жити як усі. Ви це і самі повинні прекрасно розуміти уже (мається на увазі Ви у молодших класах, і вам мінімум років шість). Вибір за вами (про що Ви також повинні знати).

— На жаль ваш світогляд, та здатність завше знайти рішення тієї чи іншої ситуації, відповісти на ті чи інші запитання, працює як магніт та притягує до вас дітей (і не тільки дітей...) вашого віку, бачать у вас якусь енігму та пояснення всьому. А якщо у вас ше й мається якісь фізичні якості, харизма, чи щось у такому дусі — вітаю, Ви самі того не розуміючи легко перетворюєтесь на лідера у своєму колі знайомих :(. Уникайте цього! Якщо Ви не напівбог із третім оком лобі,

Зображення

який може передбачити розвиток ситуації із точністю до "міліметра" та нервовою системою як у валуна покритого мохом, то лідерство у комбінації із вашим клятим світоглядом, навалить на вашу дитячу психіку таку гору відповідальності, що просто вас роздавить, і нагадаю, ніхто вас не зрозуміє, ніхто вас не підтримає (дивись перше). Все це може привести до катастрофи, Ви поламаєте життя людям, які не пристосовані, скажімо так, до життя за вашими правилами, а собі залишите глибокі рани які ніколи не загояться. Тому ще разок, сотню разів подумайте перш ніж брати на себе роль лідера, навіть якщо вас у цю роль запихають навіть дорослі! :angry:

— Конфлікти. Не вибирайте собі ворогів, та не вмикайте "стратегію війни"! Завше намагайтеся зрозуміти чому та чи інша людина так чинить. Ну Ви і самі знаєте... Якщо до вас застосовують пряме фізичне чи моральне насильтсво, якщо Ви захищаєте невинного, наприклад того над ким знущаються старшокласники — дайте відсіч (звичайно, Ви на перед знаєте що програєте)! Це як в подальшому, як Ви і планували, принесе вам свого роду захист. Тобто програючи, Ви виграєте (що очевидно). Програвати потрібно вміти, тому якщо захлинаєтеся емоціями (навіть власною кровью...) завше згадуйте що Ви в іншому світі, зовсім не в такому як звичні люди, це допоможе. Обрежно із захищанням! Ті діти, яких Ви захистили, і які як не важко здогадатися, не з вашого світу, легко побачать у вас ангела-рятівника, їх до вас потягне... Вмикайте відразу "одинокого супергероя" із мультиків (така поведінка буде їм здебільшого зрозуміла), та не пускайте їх до свого світу, їм там просто не місце, інакше захищаючи їх, Ви нашкодите ще більше. Попередження: знову ж таки, відповідною поведінкою Ви неминуче заробите собі авторитет серед дітлаїів — дивись попередню пораду про лідерство.

— Медіа контент. У молодших класах, Ви по ідея уже на нормальному рівні, легко відсіюєте просту пропаганду. Тому мультики/фільми сприймаються абсолютно не так, як наприклад вашими друзями. Не намагайтеся їм то пояснити, Ви заразите людей своїм лайном, і це може зашкодити їхньому нормальному життю. Тому обережно тут. Не бійтися йти проти уставлених поглядів, головне не переборщіть.

— Хоббі. Книги, спорт, малювання, кукли, машини, танці, плаття, пофіг, будь-що що вам подобається. Головне подалі від, скажімо так, людей не з вашого світу! Пам'ятайте про це.

— Думаю у молодших класах, Ви достатньо уже зрозуміли систему навчання, тому продовжуємо грати вибрану роль, якомога рідше показувати роги, "заховайте їх під зачіску" при взаємодії із дорослими, зливаємося так сказати із потоком, головне не переборщіть, і завше тверезіть себе уявленнями про мільярди людей, рішення, вчинки, ну ваш світ коротше, Ви зрозуміли.

Далі по ідеї буде...
  • 0

#36 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 14.08.2018 – 05:48

— Зомбарня. Як Ви вже здогадалися у молодших класах, навчання це свого роду система, красиві малюночки у книгах, із осяйними хлопчиками та дівчатками, це очевидно не дуже хороше зображення дійсності, минулого чи майбутнього, а скоріше намагання залишити у ваші пам'яті відповідний лейт мотив на тему. Якщо вас запихають у якийсь літній табір, піонери, пластуни, Ісус, чи щесь таке. Руками і ногами відбивайтеся. Якщо не вдалося, пам'ятайте, зомбарня там крутіша, тому постійно, перебуваючи у потоці дітей, які граються, виконують завдяння вихователя, тверезіть себе регулярно згадуючи що Ви якби і по іншому мислите.
Якщо вихователь попадеться в'їдливий, почне діставати вас осяйностями/ленінами/ісусами, вмикайте "режим війни" не зволікаючи. Так, жорстко, але за правилами, тому що ця людина, цей клоун, користуючись тим що Ви дитина, починає намагатися забрати у вас змогу робити свідомий вибір, вдовблюючи вам у мізки те, що вдовблювали їм, навіть не замислюючись над тим, як це вплине на вас, ні ну вони замислюються, але там рівень цирку, ну в таких роках, Ви повинні вже розуміти... Готуйтеся до словесних і не тільки баталій, як завше розігруйте в голові різні сценарії, ну Ви знаєте. Майте на увазі, вихователь буде "грати" на всіх дітей, підтримуючи свій авторитет, а не тільки на вас, бийте в цю точку! Використайте авторитет та страх його втрати супроти самого викладача! Використовуйте різкі питання, підвищуйте тон: "Чому?", "Як?", "Де?", "Хто?", "Звідки Ви знаєте", "А звідкіль вони дізнались?", "Чим Ви кращі?", ну і в такому дусі, не хвилюйтеся як будете програвати, у будь-якому разі Ви залишите глибокі спогади, людина вас обов'язково запам'ятає, і це її гризтиме все життя. Коротше кажучи, навіть програючи, всі ці лєніни/осяйні нації/ісуси ваші роги (світогляд) навіть не пошкрабяють, зате вони пораняться об них серйозно, грубо кажучи вони не рівня "рогам", а шанс того що викладач буде із світоглядом типу ваший, ну дуже малий... Правда якщо таке трапиться, Я уявлення не маю що робити в такому випадку. Якщо Ви переможете (що дуже ймовірно), і вас перестанують діставати зомбарнею, бо зрозуміють шо тяжолий случай, краще не чіпати, а сфокусуються знову на всіх дітях, відразу вмикайте "режим Фішбовського", улыбаемся и машем. На вас звичайно будуть "наїжджати", типу який не хароший(а) хлопчик/дівчинка, і все таке, але режим Фішбовського рулить :).

Ну от так відразу чогось іншого корисного із своїх дитячих років і не пригадаю, можливо тому що зараз сонний. У будь-якому разі шанс того що це прочитає дитина із схожим типом мислення який притаманний вашому покірному слузі, мабуть ще менший за ймовірність того що Місяць зроблено із сиру :).

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 14.08.2018 – 05:52

• 0

#37 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 15.08.2018 – 00:32

Продовжуючи гуляти манівцями нашої фантазі, будемо дописувати цю повість на даному форумі (потрібно буде колись створити свій блог, типу мну крутий блогер :P).

Підлітковий вік — Вітаю! Ви це зробили, дожили (що якби і не так просто), Ви пережили дитинство! При чому одним шматком, так сказати... Вас не запроторили у божевільню. Ви не обламали роги (ситуацію із обламаними рогами розглядати ми поки-що не будемо), ну може погнули де, скололи, але важко цього уникнути. Ви намагаєтесь бити поклони богу удачі :) дякуючи, та всім іншим богам. Тепер Ви крутий тінейджер і весь світ буде вам вклонятися!

Зображення

Звичайно пропускаючи такі думки мимохідь, вони десь розтають у безодні вашої свідомості, Ви уже достатньо дорослий щоб розуміти — перед вами світ правил людей, у який Ви не дуже вписуєтеся... Ви уже досить легко деєте різноманітні оцінки події, написаному в книгах історії, використовуючи складні методи порівняння. Вам уже зовсім не цікаво слухати нікчемні речі дорослих про підняття тарифів, нового президента, їхніх примітивних, безглуздих предків (попри те, Ви не відкидаєте шансу, що хтось-колись мислив так як Ви, і це вас бентежить взагалі-то...), кота якого врятували показуючи це по ящику, жалюгідний нонсенс про війни, і тому подібне. Ваша свідомість уже може пронести вас через міріади людський доль, які у данний момент страждають чи насолоджуються. Намалювати приблизний розвиток людської цивілізації, зі всім тим божевіллям та жахом, вам також вже можна. Вас не цікавлять пусті традиції дорослих, вас не цікавлять звичайні захоплення однолітків, їхні переживання, сварки, та уявлення, це все виглядає примітивно в то злить вас то гнітить, Ви це пройшли ще мабуть в утробі, ну принаймні таке у вас відчуття, який стосунок цього реальності, питяння інше (що також вам вже очевидно)... У вас розвивається підлітковий максималізм (Ви це прекрасно бачите самі і розумієте).

— Хоббі. Якшо Ви вгадали із хоббі в дитинстві, поздоровляю! Наприклад Ви вибрали спорт. Це дуже допомагає та працює як щит (але спрацює як магніт для "любовного удару"). Просять вас погуляти: "Я на стадіон!". Просять вас "побухати", "Я на стадіон!". Просять вас на стадіон, "Я втомився(лася), постійно там буваю", ну коротше суть Ви зрозуміли. Так само із книгами, чи науками якимись. Головне не піддавайтеся на нейро-аб'юз типу відео-ігри, чи щось таке, це може серйозно вам нашкодити (а може і ні, все складно). У будь-якому разі, раз Ви дожили до цього часу, то у вас повинно бути уже якесь соціальне положення, обережно коригуйте його, вимикайте свій максималізм, та тримайтеся особнячком. Ніяких друзів, маю на увазі справжніх, ну Ви зрозуміли, таких із якими б Ви ділили свій світ, навіть по хоббі-друзів, обережно із цим, ну ясно коротше...

— Алкоголь чи інші наркотичні речовини. УНИКАТИ! Не зважаючи на те, що "побухать" в компанії додасть вам соціального положення, знайомств, тощо. Це зіграє своєрідним щитом (Ви розумієте...). Це не для вас! Ваш мозок як страшна, невблагання машина повинен працювати, терзаючи вас самих кожну хвилину, та складаючи пазли інфи, роблячи висновки, приймаючи рішення, моделюючи ситуації, тощо. Вимкнувши контроль у цій системі, Ви дуже сильно ризикуєте... Розумієте, більшість людей, сприймає світ абсолютно не так як Ви. Якщо ці люди "налижуться", не буде нічого страшного, вони впишуться в систему, що б вони там не коїли. Але не Ви... Нализавшись, є велика ймовірність, що те, що Ви придушували, тримали під контролем і не випускали його, постійно ослабляючи та борячись із ним, візьме верх на короткий проміжок та полізе на поверхню, і замість того щоб пхатися цілуватися до дівчат/хлопців, замість того щоб битися із кимось, філософствувати, співати-танцювати, блювати, чи ще щось... Ви почнете, ну наприклад панувати над всім людством), а-ля: "Услышь голос мой, каждый из вас! Жалкие смертные! Узрите же нового владыку своего! Имя мое! Имя мое! На колени! Ниц пред властителем(лницой) вашим! Жалкие черви...", це все сприймуть за шутку-юмора, тільки проблема в тому, що Ви їхні сприйняття в секунду розвієте, і тоді жалкіє смєртниє, замість того щоб вклонятися, зберуться, і вломлять вам таких пілюлєй, шо не раді будете... І це ж добре якщо Ви в Україні/Росії, знищуючи всі уявлення на якійсь гулянці, Ви максимум добряче отримаєте по мордяці + деякі проблеми потім, але якщо вам не пощасливилось народитися там десь де Закон-святий-матушка, Мамам-батюшка, ну отут, при вигляді п'яного хлопця/дівчини, що наприклад топче Святий-первинний текст/прапор/емблему якусь, та називає всіх навкруги жалігідними, обездоленими, безхребетними хробаками а їх вірування і вірування їх предків (і самих предків хД), гноєм по якому ці хробаки повзають... Ну... Коротше узагальнюйте, це просто алегорія накручена, для того щоб легше було обобщать, Ви уже і самі цей трюк повинні знати. АЛКОГОЛЬ (і все аналогічне та схоже за дією) рогатим не друг!

Зображення

Примітка: Чому вибираються зображення демонів, — тобто міфічних істот із давніх релігійних вірувань та марень людей, що зображають надприродні сили, в основному зла? Звичайно для того хто має схожий на притаманний мені світогляд це буде очевидно, але можливо читатиме хтось інший, тому розкриємо це питання детальніше. Демон зображає стик людської свідомості у намаганні пояснити те, що турбує людей. Демони часто набирають форму людей, тобто тримаючи в собі подвійну сутність, з однієї сторони звичну людям, з іншої потойбічну, енігму, небезпеку (у людей інстинкт, — невідоме, не зрозуміле, значить небезпечне), демонську суть візуально символізують роги, у модерновій поп-культурі, яка до речі досить толерантно ставиться до більшості речей, за що якісь двісті-триста років тому назад, відрубували руки та витягали кишки у більшості місць п. Земля.

До того ж алкоголь, та суміжні їм речовини відповідно діють на спецефічні регуляторні системи організму людини, зокрема можуть спровокувати викид речовин що будуть стимулювати у мозку інстинкт розможення, і все що із ним зв'язано, за це піде далі мова...

— Love, любовь, любов... Як Ви мабуть передбачили, у цьому віці у вашому організмі почнеться перебудова, у плані генетично-закодованої системи розможення. Не будемо тут клас Біології проходити заново. Сфокусуємося на особливостях даних процесів у нас, у рогатих. :wacko:

Примітка: Ваш покірний слуга м'яко кажучи немає особливого досвіду в такого роду відносинах між людьми, тому дані поради сприймайте ще легше ніж у інших планах, ну вам ясно...

У цьому віці, при наявності повного доступу до Глобальної Мережі, порнографії, тощо, підлітки навколо вас почнуть змінювати поведінку досить швидко. На рахунок нас, у когось так званий пубертатний період наступає раніше, у когось пізніше. Не важливо. Важливо що ваші однолітки будуть шукати відповіді на емоції які їх хвилюють в Інтернеті, де звичайно наткнуться на бла-бла-бла про природність, секс-позитив. Іншим батьки будуть розповідати про традиції, ну всіляке таке. Звичайно для нас оті первинні традиції поведінки, вся ота секс-позитивна Нейрологія (принаймні на тому рівні, на якому її сприймає більшість), зняття стресів сексом, користь його для здоров'я, генетичне розмноження та поверхневість почуттів, ну і в такому дусі — це м'яко кажучи трішки примітивно. У нас все, ну, ну складніше, ну Ви знаєте...
Порадити особливо нічого не можу, але це як-раз момент коли можна обламати роги, болячи, але ще можна. Та забути все оте божевілля, марення, і жити як всі люди, гуляти із собі-подібними, насолоджуватися життям. Якщо ж Ви вирішили цього не робити, ПОПЕРЕДЖАЮ любовні стосунки, доводять навіть нормальних людей до нервових зривів, особливо у цьому віці (на моїй пам'яті однокласники різали собі вени, ковтали таблетки, били одне одного до потоків крові, завдавали страждань, омбанювали, використовували, і всіляке таке). Уявіть собі ядерну комбінацію наших рогів та закоханості, ні Ромео і Джульєті, ні Фаусту та Брунхільді, навіть і не снилось, ну Ви зрозуміли до чого Я веду (правила то сцуко і наче просто поради, пуста балаканина, а все одно, інколи їхашать крутіше за будь-який закон)... Тому беремо інстинкти під контроль, та видаляємо себе, по можливості із суспільного життя по максимуму, прикриваючись хоббі (книги/спорт/шонебудь). Постійно нагадуючи собі що:

1) Ви можете бачити не просто зовнішність людини, а і красу її свідомості, принаймні Ви думаєте що бачите це. Відповідно людина із привабливою зовнішністю, може бути абсолютно не цікавою нам, навіть менш цікавою за звичайних людей, що не виділяються красивою зовнішністю (с-статистично).

2) Просто не реально знайти людину навіть із схожим на наш, "внутрішнім світом", тобто рогами... А любов між рогатим та людиною, це трагедія, Ви це прекрасно розумієте.

3) Підлітки у цьому віці починають цікавити практичною психологією, та її відповідними напрямками (пік-ап, відносини, брехня, тощо), це звичайно викликає у нас від просто сміху до огиди чи злості. НЕ реагуйте жорстко на такі прояви. Будь Ви дівчина чи хлопець, Я розумію, залишитися байдужим у таких ситуаціях дуже важко... Відкидаємося типу (і словесно і вчинками звичайно ж, це по дефолту): "Ти дійсно цього прагнеш?", "Ти знаєш чого ти хочеш?", "Ти добре подумав(ла)?", "Ні дякую, мені не цікаво це читати/слуахти, вибач.", "Не все так просто.", "Хто його знає, не Я точно :)", "Ти готовий(ва) заради того щоб із нею(ним) зблизитися брехати, використовувати інших людей, завдавати їм страждань, ти цього прагнеш? Ну що ж, тоді чому ж ти тут стоїш і розмовляєш зі мною, вперед...".

4) Якщо дану, пркатичну психологію використовують так що ціль є Ви, не поспішайте впадати в раш, та вмикати "режим війни", ламаючи долі людей! :angry: Звичайно Ви легко зрозумієте коли хтось почне до вас підбивати так клинці. Звичайно вам видно (або Ви думаєте що вам це видно) коли звичайна людина це робить щодо вас, Ви враховуєте безліч факторів, наприклад середовище у якому росла людина, її зацікавленості, типові рішення які вона приймає в тих чи інших ситуаціях. Ви звичайно ж розглядаєте міріади варіантів, вибираючи найбільш ймовірний. Щоб таким чином, "обкрутити" вас, потрібно наймати цілий театр, що звичайно ж у якійсь там школі, малоймовірно. Тому Ви можна сказати "бачите" людей наскрізь (або думаєте так)... Знову НЕ вмикаємо "режим війни", в той-же час НЕ підіграємо. НЕ граємося у ці ігри, випробовуючи свої інстинкти, та ще більше затягуючи нещасного-нещасну кавалера у наш світ... Тренуємо різку, холодну, САРКАСТИЧНУ відповідь, що буде складатися як із словесних так із вчинкових складників! Ця відповідь на залицяння, повинна бути як крижаний ніж, для кожного звичайно свій. Цей ніж буде ранити і вас, звичайно ж, але не смертельно. Зате Ви не поламаєте долю людини, та змусити її перемкнутись на когось іншого, хай і не відразу, і не пошкодити забагато нервів собі. Взагалі, звикаємо до сарказму, це наш друг надовго відтепер. Якщо вам дійсно хтось припав до душі, ну Ви зрозуміли. Фух, це проблема! Постійно ловіть себе на думці що із вами їй/йому буде погано. Вам або доведеться обламати свої роги, або ці роги роздеруть світ вашого кохання на куски...

Зображення

Ви скажете: "А якщо із кимось їй/йому буде гірше ніж змною!? Якщо Я це дійсно та людина, а Я поламаю їй життя не відповівши взаємністю, чи не добившись її/його прихильності, а просто пасивно пропустивши змарную і свої і її/його почуття-життя?" — А Я відповім: "Майбутнє в тумані, не визначене, нічого напевно не ясно, выбор сделать должен ты сам... Але чи готові Ви ризикнути, чи достатньо Ви порахували можливостей, варіантів, ну якщо готові подивитися що із цього вийде...".

— Мізкопромивка, левел ту. На підлітковому етапі ваші друзі, знайомі можуть почати залучати вас до течій та субкультур у яких вони перебувають самі (ну Ви знаєте як це працює...). Поки-що уникаємо. Ловимо себе на думці: "Це для слабаків, слухають жалюгідних йолопів, які колись щось собі вигадали, а ці кретини вірять без найменшої оглядки... Більше того, намагаються побудувати в реальності ті химери! Клоуни не можуть вірити в себе, їм потрібен сраний поводир! :D", грубо але допоможе вам. Відповідаємо на запрошення, не важливо це "хіпачі", кримінальні "репачі", нео-націоналісти (скіни із свастиками на задниці, пластунки в коротких спідницях, суто пофіг...), дрочили на бородатого Маркса (ця штука складніша, тому у такому віці навряд перестріните однолітка, хіба-що із батьками комуняками), свідки Єгов, все це не має ніякого значення, поки-що наша відповідь: "Ні дякую, Я чесно не дуже... Окей, добре, Я візьму, починаю Донцова/Яхву, подивлюся крутий фільм про арійських воїнів світла-добре, за Чегевару, звичайно, пасибі, допобачення :)", в такому дусі. Фішбовський Режим, то наше все. Якщо дуже хочеться, можете спробувати якусь субкультурку, потренувати свій імунітет. Майте на увазі, затримаєтесь там і вам доведеться або ламати роги, або ламати людей. Що те, що те, принесе вам багато горя... Якщо Ви в Україні, доцільно спробувати нео-націоналізм, це зараз в тренді, мається на увазі, щоб просто познайомитися із тими ідейками і людьми що їм піддалися, та знати із чим маєш справу, зіткнувшись у майбутньому. Лише ПРИМІТКА, оскільки Ви уже підліток, не використовуємо "режим війни", проти наприклад нео-націоналістичної мізко-промивалки та "вихователів", у даному випадку немає особливого сенсу, заміняємо це сарказмом, головне не переборщіть: "Та ну?", "Я так і думав(ла).", "Еге...", "Звичайно...", "Та Я якщо чесно, мало що зрозумів(ла), але видно що у вас, риб'яток велике майбутнє (а яке минуле, ого, Ви тільки уявіть собі)! Удачі вам! ^_^". Такс ще таке зауваження, у нео-націоналістичних структурах чітка гендерна ієрархія, точніше патріархат, грубо кажучи там бабі місце знають, м'яко вказуючи на природну різницю постійно, як новим членам, так і лідерам всіх рівнів, тощо. По всякому розділяють людей за геніталіями, типу "об'єднання хлюпчіків"/"об'єднання дівчаток", та інший цирк. Майте це на увазі! Якщо Ви наприклад дівчина, і вирішили розвідати яким дерьмом напихають людям мізки у нео-націонал, чи допустимо релігійна секта із гендерною, первинно-осяйно-природною диференціацією, МАЙТЕ НА УВАЗІ, там проводять тренінги типу пік-ап (як і багато де), щоб хлопчики задовільняли природні потреби дівчаток, та були активними зеалотами) Також як Ви мабуть знаєте, в інтернеті продаються всілякі "еліксири" любові, тому ОБЕРЕЖНО. Дайте людям простір для маневру, дайте їм час, якщо ж Ви бачите що вони ладні знехтувати вашим вибором, не розуміють слів "ні", та гадають що природа давно вирішила за вас, тощо, Ви зрозуміли... Ну що ж, це мабуть один із НЕБАГАТЬОХ випадків коли дозволяється вмикати режим війни(

Зображення

Жорстко, але люди ніколи не слухають( запам'ятайте це, ідеологічні люди МАЙЖЕ НІКОЛИ НЕ СЛУХАЮТЬ, вони постійно думають що все вже вирішено за вас природою/богами/бородачами/націями/фігаціями/тощо, а Ви просто нічого не розумієте... На жаль, але іншого виходу Я не бачу в таких ситуаціях, можливо там на місцях буде ще якісь лазівки.

Примітка: Використання сексо-тренінгів, органічних, синтетичних і комбінованих сполук, спланованих вистав, тощо, для стимуляції сексуального потягу того чи іншого індивідууму до того чи іншого індивідууму, це стандарт сучасного світу! Особливо клоунів. Ви все зрозуміли ясне діло розуміли і без пояснень вашого покірного слуги, але можливо хтось читатиме не із нашого світу, та і взагалі, зайвий раз нагадати у даному випадку моно.

Може ше шось згадаю із свого підліткового життя у селі, та із мандрів. Прикольний взагалі такий діалог, із людиного що має схожий світогляд, хай навіть і з уявною. Може мені якесь фентезі написати ^_^. Оповідання чекає на продовження... Далі буде.
  • 0

#38 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 15.08.2018 – 19:49

— Контент у підлітковому віці. Звичайно у такому віці Ви будете терпіти багато психологічних ударів, не зважаючи на те, що мораль, розуміння Добра і Зла, Справедливості, ну короче "ю нов а дріл", у нас давно сформувались, але все одно, емоційні переживання нас будуть дуже діставати. Щоб вони діставали менше, існує відповідний контент, багато із якого ваш Я виклав на даному форумі. Фільми, музика, мультики, не знаю у чому Ви себе знайдете. Мабуть це і так ясно, але гадаю потрібно нагадати:

1) Так завана класична література, вища культура, бла-бла-бла оте все, це в основному примитівний нонсенс для нас, написаний людьми із примітивними уявленнями. Попри те, навіть примітивні уявлення, як от пошук визначеності, дозволяли інколи будувати досить громіздкі (хоч і в більшості безглузді) конструкції. Ну наприклад типу Гьоте — Фауст, на якого мастурбують нео-націоналісти, релігійні, та інший подібний контингент, (Я вживаю тут різку лексику, бо вона непогано підходить до підліткового віку), звичайно громіздка примітивщина, звичайно ж вам це зрозуміло, бо уявляєте у якому середовищі (системі) жив той Гьоте. Але його емоційні переживання, у купі із тогочасною динамікою суспільства, дали досить об'ємну конструкцію, яка тепер називається "класикою". Коротше Ви не навряд станите фанатом, якогось Григоровича/Лєрмонтова/Пушкіна, чи чогось такого, навіть не намагайтеся :)

2) Мейнстрім — як Ви зрозуміли, примітивізація для відповідних цілей. Також по можливості оминайте, інакше сидячи у компанії друзів-знайомих, Ви можете не витримати потоку того бздуру із ящику та почати "віщати політику партії" не відходячи від каси :)

3) Аніме. Дуже вибірково, Ви зрозуміли (ящо звичайно Ви будете таким цікавитися)

4) Відкрита пропагандо, типу історичні фільми про вялікого менеджера сталіна, "борні волі", і всіляке таке — думаю тут ясно...

Коротше "Асха всьо обращаєт во благо", тому уникаємо контенту навколо якого скупчується контингент, або по крайній мірі тренуємо здатність "перекручувати на льоту".
  • 0

#39 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 15.08.2018 – 22:41

Хоббі, Любов, Контент, перші зустрічі із клоунами у мізкопромивці, та в принципі важко щось згадати більше із підліткового віку... Штука в тому, що ситуації можуть бути дуже різні, і наш гіпотетичний рогоносець, міг (могла) зберегти цю здатність у підлітковому чи дитинстві, йдучи по інакшому шляху, ніж ваш покірний слуга. По цій причині, Я максимально генералізую ситуації із свого життя, та висновки які Я із них зробив керуючись своїм світоглядом. Фігня у тому, що доживши якось (надіюсь одним шматком) до дорослого віку, вступивши в армію там чи в універ, наш рогоносець (це слово набагато зручніше ніж "людина із схожим світоглядом на той, який притаманний вашому покірному слузі" :wacko:) є уже досить досвідченим.
Тобто не Я йому (їй) щось можу порадити, а він мені. Але все одно, потрібно щось написати і по дорослому розділу.
  • 0

#40 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій!?

• Користувачі
  • 1680 повідомлень

Відправлено 16.08.2018 – 00:36

Зображення

Грайте труби, співай оркестер, кидайте квіти та узріте сіє чудо, рогатий(а) дожив до дорослого віку, не нагодувавши собою черв'яків та не зламавши роги! Ну, Ви або повний кретин, або божевільний, або неймовірно розуміний, або вам спіткає просто люта удача (або невдача...) :).
Привітаю вас із сарказмом, пам'ятаєте всі ті моменти дитинства, підліткового віку, початку дорослішання коли Ви ще могли почати думати та дити як всі нормальні люди, поводитися як всі, та знести ці трикляті роги? Забудьте за них, тепер пошесть можна відірвати хіба-що із вашою дурною довбешкою! :( І не важливо, чи це просто ваші марення, чи під цим є хоч крихта реальності... Суть одна, тепер у вас здоровенні рогиська!
Те що для людей ясний день який веде їх до прекрасних краєвидів світлого майбутнього, для вас лиш непроглядний туман над болотом божевілля. Що для нормальних людей, безпроглядна пітьма, для вас яскравий обрій що сліпить очі. Ви постійно над безоднею, Ви постійно робите крок у невідомість, падаючи внікуди, то виринаєте нізвідки... Люди не зрозуміють вашого мислення, ваших вчинків та рішень, вони водночас бачитимуть у вас і спасіння, і погибель, і ворога і союзника, Ви завше будете енігмою. Слюсар буде описувати вас у своїй голові як слюсар, священник як священник, солдат як солдат, клоун як клоун, і так далі. Ви ж одночасно будете всим і нічим цим. Знаючи відповіді на всі питання, які вам можуть задати, Ви не дасте жодної вірної. Там де потрібна дія, Ви будете бездіяльні, там де б краще Ви були бездіяльни, Ви будете діяти. Ну, you know a drill...

— You are alone! Зараз це дійсно виступає як проблема вже. Дуже важко знайти схожу за мисленням людину. Навіть якщо хтось спробує зрозуміти вас, чи вдати що розуміє, начепити на себе фальшиві роги так сказати та подружитися із вам, наприклад людина якій Ви там подобаєтеся, чи щось таке, йому(їй) ж гірше...
Ну якщо це прочитає гіпотетичний рогатий, то значить нас уже двоє? Не факт що ваш покірний слуга, тоді буде живий, ну Я маю на увазі це може статися і за п'ятдесят років, може хтось натрапить на якийсь архів блогів, чи щось таке :)

— Сім'я, дім, нормальне життя. Не важливо яка у вас стать, забудьте значення цих слів, навіть якщо будете намагатися, уже занадто пізно... Вибір звичайно за вами, але особисто мені таке важко навіть уявити. Рогаті не для нормального життя створені.

— Мізкопромивалка левел два плюс. Пха-ха-ха! Ви можете визначати навіть тьмяні відтінки багаторівневої пропаганди. Хто, що, тепер зможе вам промити мізки? Ну в теорії може, але... З ким Ви там можете зіткнутися максимально? Релігійні — Ах-ха-ха! Зібраби всіх їх пророків, Ви просто плюните їм межи очі! Нео-націоналісти? — Пфе гидота... Піднімість самого сраного Заратустру, Геббельса, Гітлера, не знаю там, Гійома Фая, Вятровичів, і всіх там геніїв разом взятих. Та Ви будете сміятися із речей за які вони будуть бити себе в груди, готові будуть віддати життя чи забрати його у когось, топчачи всі їх осяйні символи, традиції, генетику і всю ту безглузду дурню із чергового етно-цирку... (це все образно звичайно, ну Ви зрозуміли) Комуністи, бха! Ви їх хлебалами вмочите в океан крові який через їхній маразм розлився... Демократо-риб'ятки, із їхньою, глобальною системою на п. Земля, тут складніше, але Ви завше все знаєте краще ніж вони, навіть коли не знаєте.

— Не наймаємося, не набиваємося до сурйозних, страшних монстрів та у їх срані ігрища, обходимо десятою дорогою, ну Ви зрозуміли, уникаємо коротше отакого:

Зображення

потомушо їхать його роги мать...

— Опис світу навколо.

Зображення

Ну тепер Ви можете навіть вгадувати різні, складні наслідки у геополіт дурні. Не те що там якісь побутові фігні, чи дивитися кріз людей. Ото таке. Правда щастя вам це, м'яко кажучи не принесе (що очевидно якби)...

— Успішність. Ну, якщо Ви не наробили помилок, як ваш покірний слуга, думаю у вас є якийсь план щоб використати свою успішність. Я тут вам не порадник, так-як маю м'яко кажучи не велику успішність :wacko:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних