Перейти до вмісту

Психологічні проблеми

Психологічні Проблеми

Повідомлень в темі: 139

#121 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 15.12.2018 – 03:07

Ну і сона, типу приснилося що матір моя усміхається там, щось говорить і на очах у мене старіє! Їхануться, як що присниться...

Життя звичайно в неї не ахти було, народилася під час післявоєнного голоду, батрачила із семи років і тільки життя стало трішки налагоджуватися, бах! І Союз розпався... Знову бідність, злидні... Так багато людей. Інколи замислюєшся, а що б було якби Союз залишився, може б менше людей постраждало, не було може там воєн та того всього божевілля, але з іншого боку, дивишся на рішення які приймаються і розумієш хто там у руля, хто такі рішення приймає, відповідно а де гаранті що вони знову не утоплять в океані крові свій власний народ, просто при інших обставинах і в інших спосіб ніж тоді, але наслідки будуть ті самі... Іт'с ту мач конф'южен, ай кен гет но реліфс.
Вся ця фігня приснилася мабуть через те, що читаю зараз гарну книгу "Ганс, Джермс анд Стіл" — "Зброя, Мікроби та Сталь", Джерода Даймонда, прикольне прізвище, дорогоцінний камінь означає, типу як в Китаї чи Японії, там також прізвища мають купу значень. До слова фундаментальне дослідження ця книга, але суб'єкт занадто складний, автор і сам розуміє це прекрасно та досить обережно підбирає слова за що вже йому +1! Колись, будучи студентом, побачив цю книгу на українській — не втримався, купив, але на жаль так і не дочитав, пропаганда там зашкалювала починаючи із обкладинки (мені таке просто не йде, може людям і прокатить, але не мені...), зараз дістав примірник із в рази меншої кількістю тієї дурні, із якимись там аннотаціями 2017-го року, вже прикольно.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 15.12.2018 – 03:11

• 0

#122 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 15.12.2018 – 16:56

Ще один день із селянською роботою, відео-іграми, мультиками, музикою, дешевою їжею, хронічними болячками, методичкою по теорверу і книгою містера Даймонда, нот со бед.
  • 0

#123 Nastusa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 16.12.2018 – 00:03

Психолого хорошо знайти є проблема
  • 0

#124 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 16.12.2018 – 17:39

Капець, сьогодні приїхали допомагати там до мене в двір, ну і ми там декілька гусей забили їм, городяни. І тут між моєю, старенькою матір'ю та там іншою людино виник конфлікт через порожнє місце вважай. Тут-то б моєму відчуттю справедливості і промовчати, просто постоявши в стороні, давив його із останніх сил, але не витримав... Важкувато втриматися коли на стареньку людину що жила важким життям, перенесла інсульт, починають горланити, при чому по суті безпідствано, просто тому-що у них нерви слабкі. Ну в них також життя було не дуже, в декого, але набагато краще ніж у моєї матері і тим більше у них був вибір, що не маловажливо. Проблема в тому, що в реалі мну не добирає слова, люди мене перебивають, тоді мну скорочує речення, люди ображаються ну і все таке. Я і не грублю, нічого такого, просто люди агряться. :( Коротше між язиком та мозком у мене прямий зв'язок, ніщо слів не гальмує, я говорю їх не замислюючись абсолютно над тим що я говорю. На форумі краще, я хочу-можу сформулювати думку і мене ніхто не перебиває, хоч і пишу те що думаю, але все ж краще... Загалом із побутової сварки вийшла катастрофа. :( Сльози, істерики, обіцянки порвати всі зв'язки, образи в очі і прокльони по за очі в мою сторону, ну коротше все як завше. :( Це дуже погано відіб'ється на моєму і так туманному та неблагополучному майбутньому, але нічого не поробищ — рогатий форева, тільки хардкорчик.
  • 0

#125 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 04.01.2019 – 08:00

Ще одна, дурна ніч за дурними фільмами, дурними мультиками, дурними відео-іграми та дурними книгами; і як це все допоможе мені вижити в світі людей? Пфф... Ах, ладно. Все-таки інколи приємно почитати в різних, товстих книжечках про те, про що кумекав якось там ще в молодних класах. Хоч моя самооцінка задовільниться. :)

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 04.01.2019 – 08:01

• 0

#126 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 951 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 04.01.2019 – 19:19

Фростику, привіт, з новим роком, всіх теж! Хочу потішити - побутові сварки для всіх часів і народів - то катастрофа. Ви захистили маму, що благородно! У Штатах люди переважно не сваряться, бо стримуються, бо культура така, але як вже сваряться - то назавжди або стріляються. Та і взагалі стараються не зближуватись занадто, бо то добром не кінчається )) У вашій ситуації ті люди, що приїхали в гості і позволяли собі кричати на господарів - то просто забичені хами, не знаю, чим вони там помагають, але, як каже народ: "Ліпше з мудрим загубити, ніж з дурним знайти".

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (01.12.2018 – 16:55) писав:

Зображення

Гарна фотка, якраз зими мені бракує!

На кінець прийшла норм Зима, мабуть найулюбленіша пора року для мене. А індюшки мерзнуть, їм тепер пастися немає на чому, але все одно цілий день із ними стояти.

Нещодавно грав із знайомим в Цівілізацію 4 на "Ноблі", прикольно було, ну звичайно я в своєму репертуарі, потрібно гроші заробляти а мну грає у відео-ігри та читає нікому не потрібні книги по Математиці для школярів :), пофіг...

• 0

#127 Natalka4

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 04.01.2019 – 23:23

не думав що в людей можуть бути такі проблеми
  • 0

#128 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 05.01.2019 – 13:33

Дякую за добрі слова місс Акваріска, справа не хамстві, і навіть не в людях, а в мені, іт'с ту комплікейтед.
  • 1

#129 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 951 повідомлень

Відправлено 06.01.2019 – 08:57

Воно правда, відносини складні, але не настільки, щоб геть чисто заплутатись. Не беріть, Фросте, всю вину на себе, як і до танго - до сварки треба двох )) Ну і життєвих манер треба вчитись на практиці, як і водити машину, заочно не вийде.
  • 0

#130 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 07.01.2019 – 04:03

Ага, для мене стосунки нормальних людей темний ліс і поготів, я можна сказати відлюдников як був так і є... Як я вам і говорив раніше, не заморочуйтеся та не намагайтеся мене зрозуміти, боюсь у даному випадку марно. Просто написавши на форумі, мені полегшало, але навіщо вам утрюднювати себе відповідаючи на мої пости, боюсь в цьому не багато а ні сенсу, а ні потреби.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 07.01.2019 – 04:03

• 0

#131 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 951 повідомлень

Відправлено 08.01.2019 – 03:34

Фросте, та мені то що, нема проблем. Просто згадую, скільки мені треба було навчитись, щоб більш-менш стабілізувати своє життя. Тепер хоч всяка література по психології є, а тоді всьо було навпомацки. Вести щоденник чи писати десь, як от на форумі - то якраз добрий спосіб випустити пару!
  • 0

#132 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 08.01.2019 – 16:24

Перегляд дописуAquarius-ka (08.01.2019 – 03:34) писав:

Фросте, та мені то що, нема проблем. Просто згадую, скільки мені треба було навчитись, щоб більш-менш стабілізувати своє життя. Тепер хоч всяка література по психології є, а тоді всьо було навпомацки. Вести щоденник чи писати десь, як от на форумі - то якраз добрий спосіб випустити пару!
Ну Ви о пів на четверту ночі зайшли на форум щоб щось там написати, а могли б спокійно відпочитави і не смикати когнітивні нейрони... Людина людині різниця, як гласить стара поговірка (хоча звичайно вашому покірному слузі по суті начхати на ті всі старі та ще й поговірки, але не в цьому суть), суть в тому що навіть припустити що Ви маючи якісь там добрі наміри міс Серпинко, боюсь ми занадто різні, просто живемо в різних світах. До слова ніколи не читав практично-психологічну макулатуру і не читаю, і тим більше не використовую, смислу цього вам буде важко зрозуміти і в цьому немає нічого поганого, мені наприклад важко зрозуміти речі що легко вам. Чому я пишу на якомусь там, всіма богами забутому форумі (зі всією поваго до такого, непересічного ресурсу як теревені звичайно), таке складне питання, що не має сенсу шукати на нього відповідь, просто мабуть психологічно легще, мені самому.
  • 0

#133 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 951 повідомлень

Відправлено 08.01.2019 – 18:50

Ввелл... То не було аж так пізно (чи рано), хоч дійсно, по біоритму - я сова, хоч борюся з цим. Якби не було мені цікаво - то не писала б. А міс Серпинка десь в підсвідомості засіла ;-) За психологічну "макулатуру" - нну, всяка є, є і супер-класна. Найостанніша прочитана: "How To Kill A Narcissist: Debunking The Myth Of Narcissism And Recovering From Narcissistic Abuse," by JH Simon. Назва не дуже вдала, бо там ніхто нікого не забиває, навіть фігуративно, там все про нас, що ми робимо і чого ні. Це так, на випадок, як комусь буде цікаво, книжка толкова, не просто "біг пес через овес". З українських - я пробувала читати і слухати пару, не йде воно мені, вони самі запутались у поняттях, НМД. А про різні світи - вони різні, але ви собі уявити не можете, з якої глибокої ями мені доводилось вилізати. Тоді я би сама не повірила, але що є. Тобто я все знала, що я не хочу жити таким життям, що має бути щось краще, правдивіше, цікавіше, так поволі і ставалось. Це не література, це моє життя. І живий приклад.
  • 0

#134 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 08.01.2019 – 20:17

Перегляд дописуAquarius-ka (08.01.2019 – 18:50) писав:

Ввелл... То не було аж так пізно (чи рано), хоч дійсно, по біоритму - я сова, хоч борюся з цим. Якби не було мені цікаво - то не писала б. А міс Серпинка десь в підсвідомості засіла ;-) За психологічну "макулатуру" - нну, всяка є, є і супер-класна. Найостанніша прочитана: "How To Kill A Narcissist: Debunking The Myth Of Narcissism And Recovering From Narcissistic Abuse," by JH Simon. Назва не дуже вдала, бо там ніхто нікого не забиває, навіть фігуративно, там все про нас, що ми робимо і чого ні. Це так, на випадок, як комусь буде цікаво, книжка толкова, не просто "біг пес через овес". З українських - я пробувала читати і слухати пару, не йде воно мені, вони самі запутались у поняттях, НМД. А про різні світи - вони різні, але ви собі уявити не можете, з якої глибокої ями мені доводилось вилізати. Тоді я би сама не повірила, але  що є. Тобто я все знала, що я не хочу жити таким життям, що має бути щось краще, правдивіше, цікавіше, так поволі і ставалось. Це не література, це моє життя. І живий приклад.
Міс Серпинка, тому-що сядеш за форум, відразу почнуть довбати із чотирьої сторін, телефонувати, тому те потрібно, тому се... :wacko: Та й яка у біса різниця? Акваріска, Серпинка, Повноважені-уповноважені, пофігу, всі Ви мені на одне лице... Не маю на увазі образу, важко пояснити.

Практично-психологічна макулатура, опуси клоунів і все таке, то для слабаків, я сам-собі режисер, мене ніхто не дресирував. Дійсно, я не знаю із якої ями Ви вилазили, але я знаю в яку яму потраплять мільйони людей у деякому місці, через деякий час і на жаль, я нічого не можу із цим вкоїти... Я навіть жити в світі людей нормально не можу. Але добре що є певний запас часу, ну прийнаймні ймовірність присутності цього запасу не маленька. :) Хоч якийсь плюс.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 08.01.2019 – 20:19

• 0

#135 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 10.01.2019 – 18:24

Ну от і пройшли новорічні свята, тому настрій знову падає, повертаємося до нашої стандартної меланхолії... :D Знову вечір за книжечками та компіком; до речі нещодавно комп поламався трішки, навіть не знаю в чому причина була, відремонтував просто переставивши джампер на своєму накопичувачу моделі ATA від фірми "Вестерн Діджітал", мабуть все вже стареньке, накопичувачі вже на самодіагностиці пишуть про неполадки, але замінити на нове, при цьому старенькі деталі переставити на другий комп який майже не вмикаю, не можу бо немає грошей. Мну без компа — то важко, :) але нічого є проблеми і гірші звичайно.

Почав читати одну книжечку, автор некий Ювал Ной Харарі (аха-ха-ха, ну і найм...), книжичка називається "Людина Розумна", а пишеться у ній о бытие розумних людей, тобто нормальних людей, звичайних. :) Ну мисля там викладена, мені нагадує плямкання рибини яку викинуло на берег і вона відчайдушно намагається знайти воду якої там немає... Омг, цирк коротше, а думав шото норм. Але! Попри всі недоліки даної макулатури (на мій звичайно, скромний особистий погляд), у ній є деякий заліковий контентик, а точніше примітивно описана різниця між об'єктивною реальністю та набором правил, вигаданих людським розумом. Звичайно люди можуть змінювати об'єктивну реальність, наприклад із допомогою тих же правил, але не в цьому суть у даному випадку. Описано це в розділах десь починаючи із "Легенда Пежо", "В Обхід Геному" і так-далі...
Правда нового чи цікавого для себе там не почерпнул тому-що як прекрасно знав це ще із дошкільного віку, коли ваш покірний слуга, будучи дитиною почав вигадувати різні речі, вірити в них та переконувати в них інших дітей і навіть дорослих, :wacko: дуже швидко зрозумів принцип дії ідеологій, тоді ще на прикладі комунізму, що до речі то був доволі жорсткий приклад, жорсткіший ніж популярні на сього фігні, але не в цьому суть, суть в тому що вибір людини та її рішення можуть змінювати будь-що незважаючи що самі не є константами а всього-лиш змінними на які впливають різні фактори. Наприклад рішення бомбардувати Японію у другій світовій помножило на нуль всю генетику, всю тисячолітню природність та боротьбу за нащадків багатьох рідів японцо, вони просто були винещені і знову ж тільки рішення врятувало Японію від такої ж долі...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): 10.01.2019 – 18:28

• 0

#136 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено 13.01.2019 – 23:54

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (08.01.2019 – 20:17) писав:

Міс Серпинка, тому-що сядеш за форум, відразу почнуть довбати із чотирьої сторін, телефонувати, тому те потрібно, тому се... :wacko: Та й яка у біса різниця? Акваріска, Серпинка, Повноважені-уповноважені, пофігу, всі Ви мені на одне лице... Не маю на увазі образу, важко пояснити.
Уповноважений, ти телефонував?))

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (08.01.2019 – 20:17) писав:

Практично-психологічна макулатура, опуси клоунів і все таке, то для слабаків, я сам-собі режисер, мене ніхто не дресирував. Дійсно, я не знаю із якої ями Ви вилазили, але я знаю в яку яму потраплять мільйони людей у деякому місці, через деякий час і на жаль, я нічого не можу із цим вкоїти... Я навіть жити в світі людей нормально не можу. Але добре що є певний запас часу, ну прийнаймні ймовірність присутності цього запасу не маленька. :) Хоч якийсь плюс.
Звичайно, якщо всі люди тобі на одну морду, то в світі людей складно жити, це як серед мух жити, яких не розрізняєш. Психологічні проблеми на лице.
Щодо пані Акваріуски, то міг хоч глянути на статус "цьотка з Занзібару", вона не в твоєму часовому поясі живе, у неї не півчетвертої ранку, як у тебе. І вона трошки старша за тебе, і я старша за тебе, а вона за мене, тому роби ще поправку на вік, не наглій.

Повідомлення відредагував kaka: 13.01.2019 – 23:54

• 0

#137 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено 14.01.2019 – 09:25

Перегляд дописуkaka (13.01.2019 – 23:54) писав:

Уповноважений, ти телефонував?))
Пардон? Ви взагалі про що?

Перегляд дописуkaka (13.01.2019 – 23:54) писав:

Звичайно, якщо всі люди тобі на одну морду, то в світі людей складно жити, це як серед мух жити, яких не розрізняєш. Психологічні проблеми на лице.
Щодо пані Акваріуски, то міг хоч глянути на статус "цьотка з Занзібару", вона не в твоєму часовому поясі живе, у неї не півчетвертої ранку, як у тебе. І вона трошки старша за тебе, і я старша за тебе, а вона за мене, тому роби ще поправку на вік, не наглій.
Я не звертаю особливої уваги на лице, аватарки, на статуси, вік і все таке. Такі от у мене марення! Та й в кінці-кінців, це ж просто форум, мало хто-шо там понаписує в себе в акаунтах.
Мухи міс Кейка? :facepalm: Ви там той, мабуть наколядували чергову прекрасну книгу, та зачиталися черговими, зрозумілими вам поясненнями світу навколо? Прекрасно б було, як завше. :)
  • 0

#138 kaka

Старійшина

• Користувачі
  • 1950 повідомлень

Відправлено вчора – 22:15

Перегляд дописуAquarius-ka (08.01.2019 – 03:34) писав:

А чим помагає щоденник? Зазвичай щоденники пишуть, щоб нікому не показувати, це ще більше усамітнює в проблемах, в думках. Згадую, як в Шерлоку (знов я його згадую, скільки часу пройшло, коли я його бачила, зачепив фільм) Ватсон ходив до психолога і вона йому порекомендувала блог вести (сучасний аналог щоденника, там все по-сучасному), бо він не міг призвичаїтися після повернення з війни (з Афганістану чи Іраку), але блог не допомагав. А коли він зустрів Шерлока і почав там писати про їхні пригоди, то йому стало краще, психологічно. Тобто, вести щоденник/блог - це скучно, нудно, мене просто верне від цього, сама пробувала вести щоденник, потім його спалила, такий він мені ненависний був, це було найагресивніше, що я зробила в житті, мабуть))) А коли людина творчо починає писати, знаючи, що це хтось буде читати, то від цього радісно стає.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (14.01.2019 – 09:25) писав:

Я не звертаю особливої уваги на лице, аватарки, на статуси, вік і все таке. Такі от у мене марення! Та й в кінці-кінців, це ж просто форум, мало хто-шо там понаписує в себе в акаунтах.
Мухи міс Кейка? :facepalm: Ви там той, мабуть наколядували чергову прекрасну книгу, та зачиталися черговими, зрозумілими вам поясненнями світу навколо? Прекрасно б було, як завше. :)
Не звертаєш уваги? Ну і дурак. Це важлива частина світу. Я розумію, що релігії втовкмачують, що все земне минуле і що всі рівні перед Богом, немає значення хто ти і який ти... Але один для одного люди мають значення, людей цікавить вік, стать, національність, потім освіта, статки, статус (одружений/холостяк/розведений/вдівець). Це не означає, що одразу має виникнути якесь відношення до людини позитивне чи негативне, але люди таке, зазвичай, помічають))

Повідомлення відредагував kaka: вчора – 22:17

• 0

#139 фростыш_дурак(забанений)

Вибір твій? Вибір твій?!

• Користувачі
  • 1810 повідомлень

Відправлено сьогодні – 00:22

Перегляд дописуkaka (17.01.2019 – 22:15) писав:

Не звертаєш уваги? Ну і дурак.
Еге ж, і точно хорошого для мене в цьому мало.

Це важлива частина світу. Я розумію, що релігії втовкмачують, що все земне минуле і що всі рівні перед Богом, немає значення хто ти і який ти... Але один для одного люди мають значення, людей цікавить вік, стать, національність, потім освіта, статки, статус (одружений/холостяк/розведений/вдівець). Це не означає, що одразу має виникнути якесь відношення до людини позитивне чи негативне, але люди таке, зазвичай, помічають))
А ваш покірний слуга у даному плані дуже на богів схожий. :lol: На колени, смертные! Ха-ха-ха! Я не можу... Вибачте міс Кейка, перед сном жорсткий чорний гумор поперло шось... Не звертайте уваги, це я про свої марення.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак(забанений): сьогодні – 00:32

• 0

#140 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 951 повідомлень

Відправлено сьогодні – 07:51

А чим помагає щоденник? Зазвичай щоденники пишуть, щоб нікому не показувати, це ще більше усамітнює в проблемах, в думках. Згадую, як в Шерлоку (знов я його згадую, скільки часу пройшло, коли я його бачила, зачепив фільм) Ватсон ходив до психолога і вона йому порекомендувала блог вести (сучасний аналог щоденника, там все по-сучасному), бо він не міг призвичаїтися після повернення з війни (з Афганістану чи Іраку), але блог не допомагав. А коли він зустрів Шерлока і почав там писати про їхні пригоди, то йому стало краще, психологічно. Тобто, вести щоденник/блог - це скучно, нудно, мене просто верне від цього, сама пробувала вести щоденник, потім його спалила, такий він мені ненависний був, це було найагресивніше, що я зробила в житті, мабуть))) А коли людина творчо починає писати, знаючи, що це хтось буде читати, то від цього радісно стає.
Гей Серпинко, що за нікнейм такий новий? ;-) Щоденник - то не зовсім то, щоб щодня записувати (хіба кому охота), а писати просто, коли накипіло, коли треба виговоритися, а нема чи неохота когось втягувати, то просто писати, як вийде, спонтанно, без граматики і ком, задати собі час на пару хвилин, щоб мати межу і не мучитись довго. А потім - подерти і злити, то особисте і нікому не повинно в руки попасти. Така писанина забирає негативну енергію і заспокоює. Я давно так не писала, але одне відчуття того, що мені нікого не треба для допомоги, бо я маю себе і знаю як - то додає впевненості.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних